Es un Jaškāns ar Voškevicu esam lielākie TP popularitātes grāvēji,novēlu Repšem to Jaškānu muļļāt līdz rudenim,ar to pašu TP beidzot tiks izmesta no Saeimas kā peļu sūds no putraimiem...no Rīgas domes,paldies Dievam,jau ir izfurņīti.
To,ka VIDa vadība ir jāmaina nekavējoties,zin katrs otrais,jo visa līdzšinējā VID darbība bija koncentrēta uz mazo un vidējo uzņēmēju izčakarēšanu,kasoties klāt pie nebūtiskiem sīkumiem,paraksta tiesību atjaunošanas nokavēšana,par dažu latu pat santīmu laikā nenomaksāšanu bloķē kontu u.t.t.Tas taču neprasa nekādu piepūli,bet darbošanās imitācija ir milzīga,toties "lielie" draugi,it sevišķi no TP ir "tabu",un šī "ta bu"rezultātā valsts kasei iet garām simti miljonu,par visādu voškēvicu kontrobandas piesegšanu nemaz nerunājot. To zin visa Latvija,bet JL cenšanos VIDā ievest kārtību,uztver nezkamdēļ kā personīgās ambīcijas,ķādas,nafig,ambīcijas,tik daudz jau Dombrovskis saprot,ka bez nodokļu iekasēšanas sistēmas savešanas kārtībā nekas uz labo nemainīsies.Un beidzot,jo ilgāk TP ar to Jaškānu auklēsies,jo mazākas izredzes viņiem tikt Saeimā, pārspēt popularitātē Visu Latvijai-es reizes 10 šos jauniešus cienu vairāk,nekā tādus šķēles,kraukļus,muižnieces,stulbus seglus un visu viņu zagļu varzu!
Latvija savulaik bijusi dāņu, zviedru, poļu, krievu jūgā. Pašlaik Latviju okupējušas vecās ES dalībvalstis ar to vienošanos - Zviedrija, zviedru bankām veicot nekontrolētu finansu ekspansiju Latvijā,atsavinot īpašumus, savtīgi regulējot kredīttirgu .
Nākotnē Latviju, visticamāk, sagaida Skotijas liktenis - parlaments un prezidenta pils ir muzeji. Aptaujas liecina, ka Latvijas valsts pastāvēs, kamēr latvieši ar politmafijas, oligarhu, LR prezidenta, DP, SAB, Saeimas, valdības, ES, EK, Zviedrijas banku rokām paši neiznīcinās Latvijas valsti.
Par eksportu - iepriekš impērijas (kā šodien ES - ar ekonomikas instrumentiem vecajām ES valstīm paplašinot robežas, papildinot ar jaunām valstīm, tām labprātīgi pievienojoties) izveda pašas no iekarotām valstīm labumus, tai skaitā darbaspēku, ko radījušas citas tautas un valstis.
Tagad, reizē ar jaunajiem ekonomikas instrumentiem (kara ieročiem - finansu politiku - euro ieviešanas nosacījumi) iekarotās valstis pašas sevi noplicina, pašas attīsta eksportu un veicina importu, kas par labu iekarotājvalstīm - vecajām ES dalībvalstīm, jo izejvielu resursi un finases koncentrējas tur.
OMON 1991.g. janvāra barikādes, PSRS = 13. janvāris 2009. gads, Latvijas politmafija + oligarhi + ES + EK (Eiropas komisija, kas aizdevusi naudu uz procentiem Latvijai, aizņemoties no SVF) + SVF + Zviedrijas bankas + DP + SAB.
Antiņš paliek antiņš,Repše histēriķis ir un paliek.Ja Jakāns būtu
jēlo partijas piederīgais,tad būtu kā ar Loskutovu.
Personiskās Eināra ambīcijas ,augstāk par visu. Pie kājas viņiem Valsts intereses.
TP tik ļoti cenšas glābt savu naudas āderi, ka nemana cik ļoti vēlētāju uzticība krītas:) Viss notiek tā kā tam jānotiekās, katrs iet pa savu nolemto taku.....
Ko var ņemties tik ilgi ar to Jakānu? Sen jau bija jāatlaiž, jo nevar taču strādāt komandā, ja neklausa priekšniekam. Tādam padotajam uzticēties nevar! Ja tik ilgi cackājas, tad ir pamats ticēt, ka caur viņu un vašķi tomēr plūst tumšā nauda, un tādēļ TP tik dzelžaini balso pret viņa aizrotēšanu kaut kur citur.