Valdība nākamnedēļ lems par 2011.gadā plānoto tautas skaitīšanu


  1. b&b 2010. g. 7. februārī, 22:35

    Latvija savulaik bijusi dāņu, zviedru, poļu, krievu jūgā. Pašlaik Latviju okupējušas vecās ES dalībvalstis ar to vienošanos - Zviedrija, zviedru bankām veicot nekontrolētu finansu ekspansiju Latvijā, atsavinot īpašumus, atsavināšanu panākot, savtīgi regulējot kredīttirgu Latvijā.
    Nākotnē, kā liecina aptaujas, Latviju, visticamāk, sagaida Skotijas liktenis - parlaments un prezidenta pils ir muzeji. Aptauju dalībnieki ar pārliecinošu pārsvaru atzīst, ka Latvijas valsts pastāvēs, kamēr latvieši ar politmafijas, oligarhu, LR prezidenta, DP, SAB, Saeimas, valdības, ES, EK, Zviedrijas banku rokām paši neiznīcinās Latvijas valsti.

    Par eksportu - iepriekš impērijas (kā šodien ES - ar ekonomikas instrumentiem vecajām ES valstīm paplašinot robežas, papildinot ar jaunām valstīm, tām labprātīgi pievienojoties) izveda pašas no iekarotām valstīm labumus, tai skaitā darbaspēku, ko radījušas citas tautas un valstis.
    Tagad, reizē ar jaunajiem ekonomikas instrumentiem (kara ieročiem - finansu politiku - euro ieviešanas nosacījumi) iekarotās valstis pašas sevi noplicina, pašas attīsta eksportu un veicina importu, kas par labu iekarotājvalstīm - vecajām ES dalībvalstīm, jo izejvielu resursi un finases koncentrējas tur.

    OMON 1991.g. janvāra barikādes, PSRS = 13. janvāris 2009. gads, Latvijas politmafija + oligarhi + ES + EK (Eiropas komisija, kas aizdevusi naudu uz procentiem Latvijai, aizņemoties no SVF) + SVF + Zviedrijas bankas + DP + SAB.

  2. anna 2010. g. 7. februārī, 20:45

    to es saprotu,lai mani pieskaitītu vajag veselu latu!!!!Cik mēs VēRTīGI!!!!!

  3. Svimpis 2010. g. 7. februārī, 19:06

    Lai 2011.gadā vēl būtu ko skaitīt, ar steigu būtu jāpatriec Dombrovska valdība. Un strīpainais vanckars jāievieto slēgta tipa ārstniecības iestādē.

  4. Evie 2010. g. 7. februārī, 18:39

    Ar nepacietiibu gaidiishu rezultaatus !

Lai pievienotu komentāru no ārvalstīm, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Orb.lv, Draugiem.lv, Twitter vai Facebook kontu.

TVNET    Orb.lv    Draugiem.lv    Twitter    Facebook    Google


TVNET aicina portāla lasītājus, rakstot atsauksmes, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur iespēju atslēgt lasītājus no komentēšanas iespējas.

Diskusiju un komentāru noteikumi