Trešdiena, 18. jūlijā Vārda dienas: Rozālija Roze
Komentāri
Autorizējies šeit:
P
Puika
19 martā, 14:03
Esmu pārsteigts, ka eksistē kaut kāda vēl "buferfirma" pa vidu, un vēl ir noteikti kaut kādi dividendes maksājumi, utt. Kāda velna pēc ir iespējama šādu situācija? Bļ, kur ir tā kontrole pirms darījuma veikšanas??? Za!baļi tie alkatīkie pid....ri!
V
viesturs
11 februārī, 20:02
Riģas Satiksme kā bagāta kompānija, dara kā grib! Ja uz e-taloniem vien šķieštu naudu. RS pārbūvē tramvaju vadus uz vienu Juglu par tādu naudu, par ko pusrīgai jaunus vilcienus varētu nopirkt. Pupu mizas bija apgalvojumi, ka jaunie tramvaji der mūsu apstākļiem, gan kontakttīklu dabūja pārtaisīt priekš pantogrāfa, gan jaunas pārmijas pārlikt. Bagātā Kanādā Toronto konkursā pieprasīja vagonus, kas i pa vecām sliedēm i veciem vadiem ar visu stangu var pabraukt. Un tā kā pie mums pāri par Daugavu zem trolejbusa vadiem trolejbusi brauc dedzinot dīzeļdegvielu un vēl vairāk par autobusiem, tā jau nu citur naudu nepirž gaisā.
L
labriit!
11 februārī, 20:02
kad kaads veidos protesta akcijas par piespiedu nacionalaas TV skatisjanos par maksu ar atteela kjersanos? un par visu parejo? - neviens nu tad mutes ciet un tik maksajiet!
L
labriit!
11 februārī, 19:02
a kas atmaksaas pasazjieriem izkrapto naudu? vai buus tiesas darbi un specialas komisijas kas ar to nodarbosies? vai buus personu saraksts, kuri staasies likuma prieksjaa ? kad buus KRIMINALIZMEKLESJANA ?
V
vērotājs
11 februārī, 19:02
Ušakovam ar to gan sakars patāls- par šo ērtību pasažieriem parūpējās iepriekšējais domes sastāvs. Dienvidu tilts, koncertzāle, biblioteka, bērnu slimnīca, e-taloni utt, utt tak jau kas kopīgs.
L
labriit !
11 februārī, 19:02
to ko katrs iedzivotajs zinaaja jau no saakta gala, to masu mediji kaa jaunu zinju pasniedz ar GADA nokavesjanos. it seviskji TV pasniedz kaa jaunako zinju. .......
Z
zēlotājs
11 februārī, 18:02
nabaga BEMHENs, tik nežēlīgi alga apcirpta - tikai 2,7 tūstoši mēnesī palikuši, tik geniāls vadītājs strādā par tādu algu....
M
mjaa
11 februārī, 18:02
sarikot sammitu izmakssaa letak kaa e kuponi, zdorovo
J
JOBANS BOBANS
11 februārī, 18:02
100 MILJONI NOPISTI...
P
Palicejs
11 februārī, 17:02
PIDRILAS BRAUC AR MUSU NAUDU UN VEEL UZVARAS UZ E TALONA..
G
giga
11 februārī, 17:02
Ui nevar būt! Ganjauka VK ir kļūdījušies!!! :))
J
JŪS PAMUĻĶI NESAPROTAT, KA BEMHENAM TO LIKA DARĪT
11 februārī, 16:02
NU VAI TIEŠĀM JŪS PAMUĻĶI NESAPROTA, KA BEMHENAM TO LIKA DARĪT, VIŅAM TAK NEBIJA IZVĒLES!!! JA NEBŪTU TO DARĪJIS TAD BŪTU NOLIDOJIS NO AMATA, PASŪTĪTĀJI IR JĀMEKLĒ PAŠĀ RD, GAN BIJUŠAJĀ, GAN TAGADĒJĀ!!!!!
B
bolis
11 februārī, 16:02
Kam , kam , Šlesera džekiem! Tas jau sen bija skaidrs.
K
kkas
11 februārī, 16:02
interesanti kam pieder SIA Rīgas karte...
B
bolis
11 februārī, 16:02
Viss tikai rīdzinieku ērtībai! Betmens būs apmierināts, tātad arī visiem ir jābūt apmierinātiem! Āmen!
E
eva
11 februārī, 15:02
Pārmetumi8 Rīgas satiksmei. Cenu tik ceļ, bet neko neuzlabo. Jābrauc pārpildītos autobusos. Un, ja gadās, ka talons tukšs, jālien pie vadītāja, ko nemaz fiziski nevar izdarīt. Tad vēl visi iekāpjot grib pielikt talonu, kas veido rindu un kavē iekāpšanu.
T
Tedis
11 februārī, 15:02
Par to vajadzēja domāt sistēmu ieviešot. E-talonu sistēma ir ērta. Tagad atliek noskaidrot sodāmās personas, kas nolēma ieviest tik dārgu sistēmu. Lūk, kur darbs KNAB, nevis Dailes teātrī! 100 miljoni un 20 tūkstoši - ir starpība? Bet lielos zagļus KNAB aiztikt baidās. Domāju, ka tas pats ir ar dārgajiem un nevajadzīgajiem zemās grīdas tramavajiem. Atkal kāds uzvārās, bet KNAB klusēs.
P
psc
11 februārī, 14:02
tā ir vairāku miljonu nozagšana...tas ir acīmredzam fakts! alanlogiski projekti kaimiņu vasltis izmaksāja n reizes mazāk...! un pasās sitēmas ir izveidotas daudz pieejamāks un ērtākas.
S
Sams
11 februārī, 13:02
Tautas partijas veselības ministre Rozentāle ne reizi nav atzinusi, to ka tiek izšķērdēti valsts līdzekļi, kaut gan mēz labi zinām par korupcijas skandālu Bērnu slimnīcā, tagad VK atzinums. Tiek iepirkti superdārgi pakalpojumi no starpniekiem par valsts naudu. Visās slimnīcās darbojas "privātie uzņēmumi", kuros strādā tie paši slimnīcu darbinieki un valsts naudu ieliek savā kabatā. Rozentāle un TP to visu labi zin, bet neko nedara, lai šos pārkāpumus novērstu, jo varbūt pati ir iesaistīta "dažādās lietās". Rozentāle tikai maina savus dārgos kažokus un smaida. Atliek tikai minēt par kādu naudu tie ir pirkti. Vienīgais uz ko ir spējīgas tiesībsargājošas iestādes in noķert kādu ceļu policistu ar "piecīti".
H
Helena
11 februārī, 13:02
Par kadiem "ietaupijumiem" runa ta stulbene no RS , ja visas tas atlaides tiek skaititas no divas reizes jau paaugstinatas cenas! 0.30Ls-0.40Ls-0.50Ls Tatad sakara ar "slaveno" sistemu ieviesanu pasaziriem bilete ir kluvusi par 66% dargak!!! RS vadibu - UZ MIETU!
R
Rīgas satiksme
11 februārī, 13:02
A mums par to ir pilnīgs PO! (tālāk seko deputāta Legzdiņa cienījamais žests) Nu ko Jūs mums varat padarīt ? Maizītis taču neko nedarīs, vai ne. Līdz ar to relax and enjoy kā mēs visus slaucam. Bet ja nopietni, tad kamēr valstī nedarbosies prokuratūra valsts interesēs, tā ir tikai tāda viela parunāšanai. Pēc mēneša nāks citi sūdi un šitie aizmirsīsies.
L
Laimla - Ojāram...
11 februārī, 13:02
Ja cilvēks iebrauc no laukiem autobusā jāmaksā pilna summa, jo lai iegūtu atlaides ir jānokārto personalizētais e-talons, priekš kam tantei, kas 3x gadā atbrauc uz Rīgu personalizēto talonu...
.
...
11 februārī, 13:02
Elementāra matemātika. Kā tas ir iespējams, ka mikroautobuss, kurā ietilpst vismaz 4x mazāk cilvēku var nodrošināt lētāku braucienu kā pilsētas sabiedriskais transports?
L
Laimla Līgai...
11 februārī, 13:02
Atsūti kādu info par sevi uz e-pastu mixsere@tvnet.lv Meklēsim biedrus uzrīkosim akciju:)
T
TALONS
11 februārī, 13:02
NU TA GAN ATJEEDZAAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
O
Ojārs to tante
11 februārī, 12:02
Uzrādot pensionāra apliecību, biļete pie vadītāja maksā 30sant.
I
Ieva
11 februārī, 12:02
Ir labi, ka VK to pasaka, bet kas tiks tālāk darīts? Tas, ka cietums raud pēc RS vadības jau sen, ir labi zināms fakts. Bet kas tiks darīts??
?
?????????
11 februārī, 12:02
un kas tiks darīts,lai novērstu visas nelikumības, atdotu naudu tiem,kas reāli pārmaksājuši???
K
Klok
11 februārī, 12:02
Izdevīgāk - ha ha!!! Kur piemēram palicis 1. tramvaja maršruts.Man tagad no Imantas jābrauc līdz Bērnu pasaulei ar diviem transportiem un jāmaksā apar abiem, turklāt meneša bilete arī japēr diviem transportiem. Kādreiz bija uz pusi lētāk
Y
yexuu
11 februārī, 12:02
jālikvidē liekēžu kantois valsts kontrole to ko viņi pēta jums pateiks kurš katrs garāmgājējs, bemaksas.
K
knabam
11 februārī, 12:02
Knabam vajadzētu pārbaudīt iepirkumu līgumus un konkursu norisi, phe...
T
to hmmmm...
11 februārī, 11:02
kārtējais gudrītis uzradies. Ja jau salīdzini biļešu cenas, tad salīdzini arī algas, pakalpojumu kvalitātī utml. Šobrīd viennozīmīgi izdevīgāk braukt ar savu auto, nevis stāvēt un gaidīt sabu, kurš kursē pēc sazin kāda iedomāta grafika un tad vel salt. Plus vel tas, ka pie vadītāja biļete dārgāka.
I
ieva
11 februārī, 11:02
No Ķengaraga brauc trolejbuss un brauc mikroautobuss. Mikroautobusa biļetes cena 40 santīmi. Nu kādēļ gan lai es to neizmantotu? Toties, jā, trolejbusi gan brauc pustukši.
T
tante
11 februārī, 11:02
Esmu pensionāre un Rīgas sabiedrisko transportu izmantoju reizēs, kad iebraucu Rīgā. Protams, ka šobrīd staigāt pa Rīgas ielām nav prāta darbs, tāpēc kaut arī dažas pieturas, tomēr jābrauc ar sabiedrisko transportu. Vakardien no autoostas līdz Nacionālajam teātrim (2 pieturas) samaksāju 0.70Ls. Vai tā ir lauku pensionāra "prātam sagremojama" cena? Es gribētu zināt to cilvēku uzvārdus, partijas piederību, kas šo pārsteigumu mums ir sagādājuši. Tuvojas taču vēlēšanas.
:
:(
11 februārī, 11:02
Nelaime tikai tāda, ka VK ziņojumiem nekad nav tālejošu seku. Tāda parunāšanās un viss.
G
gnīda
11 februārī, 11:02
Tad nu, pamatojoties uz VK aprēķiniem: IEKASĒT 16,6 miljonus latu valsts budžetā no krāpšanas shēmā iesaistītajām personām. Atbrīvot no darba RS valdi un padomi kā UZTICĪBU ZAUDĒJUŠAS. Prokurātūrai ierosināt krimināllietu pret afērā iesaistītajām personām. Likvidēt etalona apkalpošanā iesaistītos starpniekuzņēmumus. Repše un Kampar! Pietiek stenēt un locīties. Paņemiet naudu no turienes kur tā ir.
A
a
11 februārī, 11:02
PĒC GADA IESPĒJAMS BŪS ATKAL JAUNA SISTĒMA- TĀ SAVĒJIE TAISA PIĶI. Miljonu vērtus aparātus iemetīs šķūnī un teiks, ka vajag modernākus (dārgākus).
L
lapsene
11 februārī, 11:02
aber ko nu?
V
VIP
11 februārī, 11:02
Tā kā ne visi var atļauties nopirkt biļeti un braukt, tad mums tagad Rīgā ir EKSLUZĪVS sabiedriskais transports! Slava e-talonam!
X
xxxy
11 februārī, 11:02
VK arī konstatēja, ka "Rīgas satiksme" 2009.gadā trīs mēnešu laikā nepamatoti no pasažieriem iekasējusi 594 221 latu, prettiesiski palielinot maksu par braukšanas biļeti pie transportlīdzekļa vadītāja laikā, kad pasažieriem nav iespēju citur iegādāties vienu vienreizējās braukšanas biļeti. Tas ir pareizi konstatēts, bet jautājums - 1. vai no vainīgām personām tas tiks iekasēts. kaut vai valsts budzetā. 2.vai šadi"pareizie"plānotāji savosa amatos strādās( ja tie nav partijas krājkases) 3. vai šadiem izšķerdētājiem na jāstājas tiesas priekšā un jāliedz noderboties ar šāda veida darbību turpmāk, jo viņi ir tie kas vlasti ir izsaimniekojuši. Algas nav no mazajām.
B
BBB
11 februārī, 11:02
Es ienīstu Rīgas satiksmi par viņu alkatību negodīgumu un nekaunību! Man dziļi riebjas tas, ka RS manipulē gan ar Rīgas pašvaldību gan ar valsti, gan ar pasažieriem! Bet dzīve liek izmantot monopolista pakalpojumus, kas neko citu pēdējo 20 gadu laikā nav izdarījuši, kā vienīgi cēluši pakalpojuma cenas, ak jā vēl šī pilnigi pazemojošā e- talona ieviešana. Pakalpojums?! Jau šis vārds ir degradēts saistībā ar RS. Viņi jau sen ir aizmirsuši ko tas nozīmē! Ja nu vienīgi to varētu saukt par nesamērīgi dārgu brāķa pakalpojuma sniegšanu. Reisus samazina, cenas paaugstina (peļņai taču jābūt ar uzviju), transportīdzekļi neapkurināti, netīri utt.
P
Principials zakis
11 februārī, 11:02
Un RS vel nekaunas publiski visu laiku deklaret, ka bilesu cenas celas delj zakiem. Zaku delj negutie ienakumi ir piliens juuraa. Istais iemesls bilesu paaugstinasanai ir e-talona sheema. Taa ka neprasiet, lai es pirktu bileti. NECERIET UZ TO!!!
H
hmmmn
11 februārī, 11:02
pīkstuļiem patīk salīdzināt... tad salīdziniet šo - Latvijā ir vienas no lētākajām sabiedriskā transporta biļetēm eiropā.
M
Mēs vairs ar sab. transportu nebrauksim
11 februārī, 11:02
KKTK Tā tiešām ir laupīšana . Un Ušakovs ar savu grupējumu to atbalsta . Mēs gatavojam iesniegumu Satversmes tiesai . Pirms 52 minūtēm Rīgas satiksme - normāls bandītisks uzņēmums. Šantažē valsti dēļ dotācijām, kāš sab.trans. izmantotājus ar cenām, mālē acis ar etaloniem, un drāž Rīgas iedzīvotājus ar maksas stāvvietām. Un tagad tam visam pa vidu vēl palaiž muti...
L
Laimla
11 februārī, 11:02
Cik prasa tik maksāju, jo nav jau izvēles... Ja varētu boikotēt un neviens kas pārvietojas sab. transp. nečekotu biļetes, nepirktu pie vadītāja utt. nu nedēļu braukātu kā "zaķis"un boikotētu... eh, kā es priecātos un piedalītos... Bet tā ir tikai mana sapņainā utopija... Visi nekad nevienojas, kāds izlecas.. Ko visiem izdarītu? nevarētu taču sodīt ~ 20 000 iedzīvotājus dienā. Mēs kā iedzīvotāji neko nezaudētu uzņēmums jā... Tas vienkārši nav godīgi... mēs jau tā par visu maksājam... kapēc šīm cenām ir jābūt pārspīlētām> Kāpēc mēs neizvēlamies darbojošos sistēmu, bet draudzīgu visiem iedzīvotājiem. Kāpēc RS nekad neieklausās iedzīvotājos, to saprātīgajiem ieteikumiem un piedāvājumiem...
T
TP stilā -iedzīvotāju apkrāpšanas shēma
11 februārī, 11:02
Rīgas satiksme" ekonomiski nepamatoti ir apņēmusies par elektroniskās norēķinu sistēmas uzturēšanu 13 gados samaksāt līdz pat 16,034 miljoniem latu vairāk, nekā to bija piedāvājis pats darījuma partneris. Lietuvā e- talonus ieviesa uzreiz 4-ās pilsētās un tas izmaksāja tikai 4. ļimoni kur ir palikuši vismaz 10 000000 ,kas tos ir sadalījis . Mēs domājam ka TP šēmotāji , Kad šī laupīšana beigsies ????????????????????????
Z
ZZ
11 februārī, 11:02
"(..) prettiesiski palielinot maksu par braukšanas biļeti pie transportlīdzekļa vadītāja laikā, kad pasažieriem nav iespēju citur iegādāties vienu vienreizējās braukšanas biļeti." Vai tad tas nav likumpārkāpums???
B
bez apetītes
11 februārī, 11:02
paskatieties kas par apetīti tiem purniem no RS
A
Andris41
11 februārī, 11:02
Bet ko tad jūs muļķi gaidījāt? Vai tad nezinat kur dzīvojat.
W
wwww
11 februārī, 10:02
Sabiedriskais transports domāts tūŗistiem..
B
Bender
11 februārī, 10:02
Welcome to Latvia!
E
Es no PSRS
11 februārī, 10:02
Šajā uzņēmumā jau sen bija vajadzīga tāda pamatīga sastāva tīrīšana. Tagad esam nonākuši neapskaužamā situācijā, kur Rīgas satiksme diktē savus apsudros noteikumus un mums tik jāmāj ar galvu un jāklanās... Man uz darbu ar privāto auto dienā izmaksā aizbraukt nedaudz virs 1,50 Ls, bet ar sabiedrisko 2,80 Ls, jo no rīta nav iespēju iegādāties e-talonu, jo vienkārši pie mājām nav kur to izdarīt.
K
KKTK
11 februārī, 10:02
Rīgas satiksme - normāls bandītisks uzņēmums. Šantažē valsti dēļ dotācijām, kāš sab.trans. izmantotājus ar cenām, mālē acis ar etaloniem, un drāž Rīgas iedzīvotājus ar maksas stāvvietām. Un tagad tam visam pa vidu vēl palaiž muti...
L
likumīgi apzagtā pasažiere
11 februārī, 10:02
Cenšos boikotēt sabiedrisko transportu, jo sistēma pat piespiež braukt pa "zaķi", jo vienu biļeti pie vadītāja var nopirkt par precīzu naudu. Tad jau izmantojot šo sistēmu obligāti vajadzēja ieviest, ka vienreizējā biļete ir derīga stundu vairākos transporta līdzekļos. Pirms vairākiem gadiem, kad biju Somijā biļete maksāja vienu marku un bija derīga stundu, bet mēs esam "miljonāri". Tad jau nevajag RS kunkstēt, ka zaķi daudz, vajag sistēmu mainīt!
U
ugg classic boots
11 februārī, 10:02
100211SLLYH Our greatest glory uggs boots consists not in never falling but in rising every ugg classic tall time we fall.It is not enough ugg classic boots to be industrious, so are the ants. What are you industrious about ugg classic argyle knit? You have to believe in yourself. That's the ugg bailey button secret of sucess. A wise man never loses anything if he has himself. To be without some of the things you want is an indispensable part of happiness. http://www.4ezlive.com/
H
hahaha
11 februārī, 10:02
"prettiesiski" ķeksēt naudiņas no klientu kabatas...... vai nu tā nerakstam vai kādam ir jāsēd.
E
es
11 februārī, 10:02
vareja jau atstat kontrolierus, butu ar cenas letakas un cilvēki laimigaki
L
Luu
11 februārī, 10:02
Un?kas tālāk? to ka nauda izšķērdēta un kabatās sabāzta, manuprāt, jau visi zināja. Kas notiks tālāk? Ā, zinu jau pats atbildi - nekas! Kā jau vienmēr.Skumji, bet tāda nu ir realitāte
W
www.lattelecom.info - 5Ls atlaides pakalpojumiem!
11 februārī, 10:02
~7milioni gadaa?????????????? tas ir gadaa ~1100 kontrolieriem darbavietas gadaa ar 500ls algu!!! kriizes laikaa laba alga!
R
rrrrr
11 februārī, 09:02
E talonu ieviešana izmaksāja ap 20 000 000Ls plus vēl apkalpošana katru gadu 5000000Ls.Salīdzinot ar konduktoru darba algu izmaksām tas,pēc manām domām, ir stipri vairāk.Ja vēl pierēķina klāt zaudējumus ko nodara "zaķi",kas brauc pa vienu vai divām pieturām.Konduktori viņus vienkārši sēdināja ārā.Piemēra pēc šādā veidā var par velti var braukt ar 17,23,15,22 maršruta trolejbusiem,jo intervāls ir mazs un pagaidīt nākošo nav nekādu problēmu.E talonu aparātus iegādājoties vienkārši kāds labi "uzvārījās.Un tad vēl Rīgas Satiksme grib dotācijas vairāk!Jau šobrīd ar personīgo auto braukt ir izdevīgāk nekā ar sabiedrisko transportu.
H
hop_hop
11 februārī, 09:02
Kur tad visi lielie RS aizstāvji, pirms kāda laika , to bija tik daudz.
N
Nu re
11 februārī, 09:02
Čomi savus zutenīšus pamatīgi piestūķēja, ka pat Maizītim zarniņa patieva, lai tiktu šiem klāt.
H
he hee
11 februārī, 09:02
nav jau nekas nekur neparko! kas tad tie tādi - plānotie zaudējumi,vai? kā tad tos rēķina?
K
kurva
11 februārī, 09:02
Pie visa vainīgs Leons Bemhens - viņu arī vajadzētu tiesāt un atņemt viņam miljonus un mantu.Ko tur daudz gaidīt.
© TVNET. Visas tiesības paturētas