JL valdības jubilejas nedēļā TP dāvina gleznu "Brālīši"


Ingas Svarinskas "Brālīši"

BNS

15:33, 8. martā, 2010

Partija "Jaunais laiks" (JL) valdības darba gada jubilejas nedēļā Tautas partijai (TP) uzdāvinājusi gleznu "Brālīši", tādējādi mudinot partnerus brālīgi doties pretim rudenī gaidāmajām Saeimas vēlēšanām.


  • Citos portālos

Par to žurnālistus iknedēļas koalīcijas sanāksmes sākumā informēja JL līdere Solvita Āboltiņa.

No viņas rokām mākslinieces Ingas Svarinskas darbu, kurā vienkopus atainoti cālēni un krokodiliņi, saņēma TP ministrs Edgars Zalāns.

Reklāma

Āboltiņa gan atzina, ka "parasti dzimšanas dienās jubilāri kaut kā uzstājas", bet viņa norādīja, ka krīzes laikā nekādas svinības arī politiķi nevar atļauties.

Tomēr, lai kaut kā atzīmētu gaidāmo gada jubileju kopš premjera Valda Dombrovska vadītās valdības apstiprināšanas, JL nolēmis uzdāvināt partneriem simbolisku velti.

Koalīcijas sanāksmes sākumā sadarbības partnerus uzrunāja arī Dombrovskis - viņš teica, ka šis politiķiem gan valdībā, gan Saeimā ir bijis sarežģīts gads. "Gājis ir dažādi, bet es vēlos pateikt paldies par gada laikā izdarīto," sacīja premjers.

Jau vēstīts, ka jau kopš Dombrovska valdības apstiprināšanas vissīvākās attiecības koalīcijā bijušas starp JL un TP, regulāri apmainoties ar dažādiem kritiskiem izteikumiem, kā arī TP nereti nākot klajā ar valdības pozīcijai pretrunīgām likumdošanas iniciatīvām.



  • Citos portālos

Citi lasītāji iesaka


Šeit tiek apkopotas TVNET ziņas, kuras lasītāji visvairāk ir pārpublicējuši portālā draugiem.lv un facebook.com. Autorizējieties facebook un draugiem, lai redzētu, kas interesē Jūsu draugus.



Rakstu grupas