iepriekšējais 1 2

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. A

  Ja ir skaists rokas pulkstenis uz rokas, tad ir prieks to arī pārgrozīt:
  binger.lv
  :)

  0
 2. l

  katru gadu lasu un smejos,kā visi te šķendējas..Neapnīk?Tas jau paliek kā anekdote:))))

  2
 3. Beidzot būs vakari gaišāki.... :)
  Tiem, kas ikdienā rūpējas par savu veselību (dabiskie vitamīni, fiziskās aktivitātes) nekādu problēmu arī nebūs (nekad nav bijušas kaut niecīgas problēmas ar pulksteņgriešanu)...
  Ja ir kādas problēmas pielāgoties, tad jau šeit ir nopietnas problēmas ;)
  Es laikam griezīšu tieši no 3 uz 4 :D

  2
 4. p

  Apžēliņ! Cilvēki! Jums tik par kaut ko pakunkstēt un žulti liet!
  Pavasaris taču ārā!!! Un dienas tagad būs uz stundu garākas!!! :))) Priecājieties taču un beidiet gausties! :)))

  4
 5. z

  kad vienreiz tas murgs beigsies, Vai tiešām laika grozīšanas izgudrotājiem pašiem tas nav piegriezies ???

  0
 6. h

  esmu tikai par-nu jau kā nedēļu ceļos pirms pulksteņa,brīvdienās arī septiņos augšā...a kunkstētāji lai iet pie ārsta!

  0
 7. V

  Ta vins ir jokaini. Te man uz polara loka saule vasara ir lec ir riet vienos nakti. Ziema vispar neparadas. Tik tada pirkstu fizkultura iznak.

  0
 8. U

  Man jau liekas, ka tie, kuri atbalsta pulksteņa griešanu, domā, ka daba mainās līdzi pulksteņa rādītājiem, ka gaišāks paliek no tā, ka tiek pagriezts pulksteņa rādītājs... Idiņi... Vai tad nebūtu prātīgāk atstāt pulksteņa rādītājus tādus kā ir, lai var redzēt objektīvo laika rādījumu, bet noteikt, ka ar tādu un tādu datumu uz/ no darba var iet citā laikā t.i. mainīt darbadienas sākumu/ beigas? Galu galā ir dažādi darba dienu laiki un noslodzes... Lielākā daļa, kuri atbalsta pulksteņa rādītāju griešanu, kā pamatojumu min saulainos mirkļus uz/ no darbavietas, nevis kādu ekonomisko efektu... Sorry, elektrība tiek svilināta uz nebēdu 24h diennaktī neatkarīgi no Jūsu "gaismas priekiem"... Nav lieki atcerēties, ka šo pulksteņu griešanu iecerēja Franklins 18.gs. beigās, kad elektrības vispār bija pamaz un enerģiju kurināja no tvaika katliem... Bet ir jau 21.gs., bet cilvēki vēl joprojām murgo par elektrības ekonomēšanu...
  Gribat vairāk saules? Kāpēc neieviešat darba laiku kā Čehijā- no 0600- 1400? Un visu dienu pa sauli tad...
  Mana galvenā doma- pulkstenim ir jābūt objektīvam laika uzrādītājam. Ja kāds grib mainīt paradumus, celšanos, darba sākumu, beigas etc., tad lai maina tos, nevis groza pulksteni ar domu, ka tam līdzi mainīsies daba... Vai tad dabas mācību grāmatās ir jāraksta, ka saule lec ziemā 1 stundu agrāk un vasarā vēlāk? Idiotisms...

  3
 9. s

  mainīt darba laiku? seriously? tu esi jocīgs? darba laiku privātajās kompānijās nosaka priekšnieks, un parasti tas ir no 8:00 līdz 17iem. Un visi kā viens NEKAD nepiekristu sākot ar vienu kaut kādu datumu nomainīt darba laikus, tad vajadzētu mainīt arī sab.transporta kustību un 2x gadā, lai iegaumētu visus darba laikus, sekotu līdzi tam visu laiku - tas būtu par daudz!!!!!! mums jau tā lieka informācija ir galvās! Atbalstu pulksteņa griešanu! Neviens te negrib mainīt dabu, bet gan radīt komfortu! Man patīk, ka rudeņos no rītiem ir gaišāks, lai nav jāiet gulēt tumsā un jāmostās tumsā, un man arī patīk,ka pavasarī, kad ziema ir nomocīta - vakaros ir gaišāks!

  1
 10. s

  mmmm, supper! biju šodien no rīta 7 skriet, saulīte jau sen uzlekusi, rīt skriešu septiņos, redzēšu kā lec!
  Ko varat ņurdēt par laika grozīšanu? man patīk! Bez tam... kad ceļojat, arī neesat apmierināti? man reiz nāca griezt 9 stundas atpakaļ un pēc vairākiem mēnešiem - uz priekšu.. vot tad man vajadzēja vairākas dienas lai atjēgtos, bet nejau ar stundiņu! tak - come on!!!!!!!!!!

  0
 11. c

  Man patīk agrais rīts.Ja man būtu teikšana.liktu celties visiem ar saules lēktu'Tas ir visskaistākais laiks-svaigs gaiss.saul

  0
 12. H

  Nu tad tā, čabulīši, cīrulīši. Vismaz dažas dienas varēsiet izjust, kā mums, pūcēm, jājūtas visu gadu.

  1
 13. t

  Vajag vienreiz izbeigt šito stulbo komentēšanu, savas dzimtenes un visu pārējo (izņemot sevis) vainošanu par tiem sūdiem, kas notiek ar tevi! (vidējais pirkst tādiem kā tu!!!)
  Referendumu!

  2
 14. R

  Man vienkārši fascinē! Te dažiem nav ko darīt kā tikai piesisties pulksteņiem! Deru kad pagriezīs pulksteni tad jau nākamā dienā aizmirsīs par to! A padirst ta vajag, kā bez tā ???

  1
 15. k

  Apsveicu, pavasaris atnācis, un ja nebūtu pulksteņa pārbīdīšanas, kā jūs, mīļie, tiktu vaļā no savām negācijām? A tā, izlasījāt par pulksteņa bīdīšanu un visu saulaino sestdienas rītu varat žulti, vai nu kas kuram ir, internetā izgāzt...Apsveicu, IQ mums ir līmenī!!!

  0
 16. d

  Vajag vienreiz izbeigt šito stulbo pulksteņu grozīšanu un biloģisko ciklu, transporta sistēmu un cilvēku čakarēšanu!
  Referendumu!

  2
 17. o

  Ja sunim nav ko darit,tad tas laiza savus pautus bet mes griezam pulkstenus.

  1
 18. S

  Lieliski, kaa man patiik, paareja uz vasaras laiku !

  0
 19. I

  to čort vazmi 2010. g. 24. martā, 22:50
  aha, un oktobrī nāve atkal stundu kavēsies :D
  ------------------------------------
  Un taa taa naave ljurkaajas uz priekshu / atpakalj ... un kaa
  nevar atnaakt, tobish apstaaties, taa nevar... :-(((((((

  0
 20. S

  no laukiem 2010. g. 24. martā, 12:22
  ĶĒMOŠANĀS TURPINĀS......Kad beidzot dzīvosim pēc DABAS PULKSTEŅA,nevis ES uzspiestā???
  -------------------------------------------
  ES buutu taas 70 valstis? Jeb tu vienkaarshi praatinjaa apdaliits esi? :-)))))

  0
 21. :

  tā vietā, lai te stulbi kurnēti par lietām, kuras tāpat jūs nevarat mainīt, būtu baudījuši jauko sestdienas rītu.

  1

iepriekšējais 1 2

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi