Ierindas pilsonim par automašīnas neatļautu atstāšanu invalīdu stāvvietā jāmaksā no 20 latiem. Bet kā lai jūtas autovadītājs, ja viņu soda policists, kurš pats „uzspļauj” šiem noteikumiem? Vai tiešām vieni pilsoņi ir vienlīdzīgāki par citiem?
Raidījums „Tautas balss” no skatītājiem saņēmis aculiecinieka video un vairākas fotogrāfijas, kurās invalīdu stāvvietās redzami gan valsts, gan pašvaldības policijas auto.
„Kamēr ēdām „Čili picā”, piebrauca policijas mašīna, divi formās tērpti kungi cēli iesoļoja lielveikalā. Pēc 20 minūtēm viņi iznāca ar „Rimi” iepirkumu maisiņiem. Arī policistiem ir jāēd, bet vai tāpēc jāliek auto tuvāk ieejas durvīm - invalīdu stāvvietā?” raidījumam „Tautas balss” jautā Viktorija.
Policijā attieksme pret kolēģu rīcību ir viennozīmīga – vainīgos meklēs un viņus gaida sods. Valsts policijas preses pārstāve Ieva Rekšņa sola, ka „Tautas balss” skatītāju iesūtītos materiālus vērtēs policijas Iekšējās drošības birojs.
Mēs aicinām arī turpmāk nebūt vienaldzīgiem pret šādām un cita veida nebūšanām.









