KNAB par 25 000 latu kukuļa izspiešanu aiztur Jūrmalas prokurori


LNT

14:17, 20. oktobrī, 2008

Aizdomās par kukuļa izspiešanu Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs aizturējis Jūrmalas prokurori Irinu Bogdanovu.


  • Citos portālos

Runa ir par kukuli 25 tūkstošu latu apmērā, kas ticis pieprasīts par to, lai prokurore nodrošinātu kādai personai labvēlīga lēmuma pieņemšanu kriminālprocesā, kas saistīts ar iespējamu noziedzīgu nodarījumu pret personas veselību.

Reklāma

KNAB darbinieki prokurori aizturējuši pēc kukuļa daļas - 15 tūkstošu latu saņemšanas. Prokurorei un vēl vienai personai – viņas paziņai, kas tiek uzskatīta par starpnieku, tiesa kā drošības līdzekli piemērojusi apcietinājumu.

Pamatojoties uz informāciju, kas saņemta no KNAB, ģenerālprokurors Jānis Maizītis apcietināto prokurori no amata atstādinājis. Lai varētu lemt par tālāko rīcību, patlaban prokuratūrā tiek izvērtēti notikušā apstākļi. Sīkākus komentārus ģenerālprokurors sola pēcpusdienā.



  • Citos portālos

Citi lasītāji iesaka


Šeit tiek apkopotas TVNET ziņas, kuras lasītāji visvairāk ir pārpublicējuši portālā draugiem.lv un facebook.com. Autorizējieties facebook un draugiem, lai redzētu, kas interesē Jūsu draugus.



Rakstu grupas