iepriekšējais 1 2 3 4 5 6

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. m

  cik labi, ka izlasīju šo un vēl citus rakstus, man rīt bija jāiet 14.00 uz Maritim viesnīcu... PREMIER HOLIDAY... tagad toč neiešu...

  0
 2. @

  Pa retam palasu komentārus pie dažādiem rakstiem, un šoreiz esmu patīkami pārsteigta, ka lielākā daļa komentāru ir korekti un citus neaizskaroši, dalīšanās pieredzē. Cik patīkami būtu, ja cilvēki iemācītos neizgāzt savas samazgas kopīgajā vidē. Un nav ko priecāties, ja kāds ir apkrāpts, lai arī lētticības dēļ, un to gudri nokomentēt. Labāk būtu sniegt derīgu informāciju nelaimē nonākušajam

  1
 3. T

  Iesaku braukt tikai ar atpazīstamu un pārbaudītu firmu starpniecību. Ar IMPRO un RELAX tūri problēmu nav bijis.
  Kaut arī man ceļojumu pieredze ir liela, šopavasar iekritu kā muļķe: firmā tantuks tā apvārdoja, ka tikai ārzemēs sapratu, ka man nav ne līguma, ne čeka par iemaksāto naudu. Šajā sakarībā mani pārsteidza pašas firmas vadonītes, kura sev līdzi bija paķērusi vairākas draudzenītes, pretuzbrukums: "Man tik vien tā laika, lai jums līgumus katram rakstītu - var padomāt, ka man cita svarīgāka nav ko darīt." Apmēram tāda bija viņas atbilde. Bet es, naivā, domāju, ka šī nobīsies - nekā, viņai bija uzspļaut uz manu prasību. Tāpēc iesaku uz svešām zemēm ar zilajām bultām vis netraukties.

  2
 4. :

  kautkas lidzigs tika piedzivots Taizeme ar firmu ABSOLUT....sviests kautkads

  1
 5. P

  Tulīt, šie jūs atkal apšmauks tikai ar PREMIER HOLIDAY nosaukumu un atkal varēsiet raudāt. :D

  0
 6. S

  Tie ar tekstiņiem "kur aitas tur cirpēji", kas priecājas kādi viņi gudri un citi ir muļķi arī veido sabiedrībā visauglīgāko vidi krāpniekiem. Ļauni priecāties komentāros var katrs daunis, labāk būtu aktīvi informējuši līdzcilvēkus, tad arī iekristu daudz mazāks skaits.

  2
 7. n

  tadi idioti tie kas tic tadiem uznemumiem,jus esat pedejie stulbenji,ja gribat celjot aizejiet uz iebkuru celoshanas agenturu un noskaidrijiet cik viss maksa,vai neta paskataties un viss,jus vnk esat kkadi pedejie muljki!!!!

  0
 8. R

  Un ja pats plāno ar lētiem lidaparātiem,tad var ar nelielu budzetu tikt cauri-pavasarī ar draugiem pa Spāniju divas nedēļas zem 250ls ar īrētu auto un kempingiem...Bet kādas nu katram prasības...

  1
 9. R

  Ha! Es arī tādā piedalījos! Sākumā smuki stāstīja par to sistēmu,kura mūsu makiem par dārgu un pēc tam presēja par to ceļojumu...Neklausījās,ka saku,ka man ieplānots brauciens un es šito nevaru atļauties,meitene kļuva arvien skumīgāka,ka es neļaujos,beigās sekoja loterija,kurā tavu brīnumu esmu laimējis 50%atlaidi,tikai man bija skaidrs,ka tiem,kas neņem uzreiz, laimējas...Kad neņēmu arī ar atlaidi,tad par pulksteņiem neko neteica,bet sieva nekaunējās un paprasīja un tad jau iedeva-uzliku uz rokas un siksniņa satrūka...Bet runāja jau raiti...

  1
 10. E

  Te viens otrs pulkstenīti vismaz dabūja ( ha lēto sūdu) man vispār neatsūtīja kā bija solījuši,. Necuk sen piezvanīja atkal ta otra firmele tak es viņiem tā arī pateicu ejiet na...uj!!

  1
 11. J

  Mēģiniet viņus sazvanīt, sameklēt. Jums taču ir viņu telefoni. Ja nav, viņu adrese tagad, šķiet, ir Audēju iela 8. Negaidiet, piesakieties braucienam, ja līgums ir parakstīts. Neatlieciet braucienu uz vēlāku laiku. Un vēl, izturieties pret firmas darbiniekiem pieklājīgi un domāju, ka ceļojumu dabūsiet. Mēs arī noslēdzām līgumu (rudenī), taču, kad vēlāk internetā ieraudzījām tamlīdzīgus komentārus kā tagad, bijām līdzīgā šokā kā jūs tagad, pilnīgi saprotu Jūsu situāciju. Visiem tiem, kas ir noslēguši līgumus, un tagad ir neziņā, brauciet noteikti, Tenerifē ir brīnišķīgi. Ir ko redzēt un būs, ko atcerēties. Ak nav 5 zvaigžņu numuri? Nav ko daudz sprēgāt, var padomāt, ka visi te Latvijā dzīvo miljonāru apartamentos. Numuri ir ļoti normāli, viss ir kā nākas, ir arī trauki, ledusskapis, plīts. Viss ir atkarīgs no cilvēka paša. Ja cilvēka dzīves kredo ir visu kritizēt un visā viņš saskata slikto, tad tādam labāk ieslēgties savā mājā (ja tāda ir) un vispār no tās nelīst nekur laukā.

  0
 12. m
  meitene Jums - ???2010. g. 1. jūlijā 22:12

  Kā jau te minēja komentētājs ar lietotāja vārdu "PH", tagad šie cilvēki darbojas zem Premier Holiday vārda, taču birojs ir turpat, kur Vision Marketing - Alberta ielā 1. Meklēju darbu, un šis kantoris bija ielicis mānīgu sludinājumu. Mānīgu tāpēc, ka it kā meklēja manas profesijas pārstāvi, bet darba intervijā atklājās, ka vajadzīgas komentāros jau pieminētās konsultantes. Pati savām acīm arī redzēju, kā tas viss notiek prezentācijā un palika tā skumji un šķērmi vienlaikus. Skumji, ka cilvēki ir tik lētticīgi, šķērmi, ka ir tik negodīgi ļaudis, kas to izmanto.
  Esiet piesardzīgi - domājiet līdzi!

  2
 13. P

  PREMIER HOLIDAY

  1
 14. z

  kad beidzot latvietis iemācīsies un sapratīs, ka lietas maksā tik cik tās maksā! nevis kārtējais bezmaksas siers, šoreiz gan ekskluzīva, ļoti īsa "atpūta" par simbolisku samaksu.

  0
 15. g

  Ha, kādreiz bija Pegasus International vai tamlīdzīgi, kas tirgoja Spānijā īpašumus pēc šada paša principa. Aigājām uz prezentāciju un dabujām vienu nedēļu apartamentos pa velti. Tur jau šajā spēlē kurš kuru :) Toreiz mēs viņus pieveicām- lieki paskadrot, ka nekāda pirkšana mums pat prātā nenāca.

  0
 16. z

  Es ar sievu arī biju.Bija sievai zvanīts.Jau pie ieejas iznāca pretī glaimīgs tips un angļu valodā gandrīz sāka bučot rokas.Īstenībā mēs jau zinājām uz ko ejam, tāpēc gribējām pārbaudīt savu iekšējo pretestību pret šo atstrādāto sistēmu.Teikšu atklāti, viņi mūs diezgan presēja, kad viena tā meitene netika ar mums galā, tai palīgā metās galvenā vadītāja.Galu galā man piegriezās viņu nekaunība un es skaidrā valodā pateicu, ka nekādu līgumu mēs šodien neparakstīsim.Pēc šiem vārdiem šie tad arī beidza savu spēlīti.Pulkstenīšus paņēmām un aizgājām.

  0
 17. ?

  Vai mēs, ja esam līgumu parakstījuši, vēl varam cerēt tikt uz Kanāriju salām, ja firma ir paziņojusi par maksātnespēju? Vai visi gali ūdenī?

  0
 18. P

  Sensenos laikos strādāju firmā, kura aicina mietpilsoņus uz prezentācijām un reklamē savu produkciju, protams ar mērķi pārdot. Tad nu gribu teikt ka īstens Latvietis ja ko dos na haļavu, teciņiem apmeklēs šādus pasākumus, un ja vien pārdevējs ir izveicīgs, tad pircējs prezentācijas beigās ir jau gatoviņkais.
  Šis stāsts ne ar ko neatšķiras. Gāja taču, jo piesolīja dāvaniņas :) Nav ko čikstēt, neviens aiz rokas nevilka un naudu neņēma nost ar varu. Alaktība nekad pie laba gala nav novedusi.

  1
 19. a

  Arī manu ģimeni reiz uzaicināja uz šādu pasākumu, zombēšana bija kā kādā sektā. Mana sieva uzķērās, bija vai aiz piedurknes jārauj ārā no zombēšanas telpas. Kur aitas, tur cirpēji. Protams, neparakstījos uz to murgu, sieva pateicīga, nācas gan daudz ko paskaidrot. Uz šito uzķerās tie, kas paši labi nepelna un cer uz visādiem brīnumiem.

  0
 20. I

  Skopais maksa divreiz!
  Esu braukusi gan ar Impro, gan LUTK un enkadu problemu.NAv ko meklet pagrides kantori un pec tam sudzeties!

  0
 21. M

  DDDD Mani divreiz šie "ķēra": es vispār brīnos, kā atbildot uz viņu zvaniem, kāds sarunai beidzoties, vispār aiziet līdz prezentāciju vietām - zvanītājas ir runāt nemāķulīgas skuķes (nu nezin, nezin kā argumentēt, kā...) - es kādu brīdi pavazāju šās aiz deguna, piekrītot - ak, cik skaists piedāvājums, ak, cik interesants piedāvājums utt. Kad skuķe "atslābst" , divi jautājumi un gudriniece nosviež trubu:)
  Starp citu - abas reizes taujātājas centās izvilināt vārdu un uzvārdu, kā arī ienākumus un naudas tērēšanas paradumus - jau šim jautājumam jāliek būt uzmanīgiem!
  Lai arī runātājs teiktu, ka zvana no VID, bankas, dajebnokurienes - uz tāda veida jautājumiem nekad neatbildiet - es parasti aicinu zvanītāju savus jautājumus man iesūtīt rakstveidā, uz pārstāvošās organizācijas veidlapas.

  1

iepriekšējais 1 2 3 4 5 6

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi