Pirmdiena, 18. jūnijā Vārda dienas: Alberts Madis
Komentāri
Autorizējies šeit:
S
splash
11 februārī, 13:02
Kā, nu kā var pensionāriem pieaugt ienākumi, ja pensijas nav tikušas paaugstinātas? Vienīgais izskaidrojums - bērni dod saviem vecākiem naudu iztikai, līdz ar to paliek loģisks arī secinājums, ka kaut kādā laika posmā pensionāriem bija daudz kritiskāka situācija, jo, ja labi atceramies, 2009. gada sākums ar masveida atlaišanām un algu samazinājumiem, ievērojami paplicināja ģimeņu budžetus un viņi, varbūt, vairs nevarēja palīdzēt pensionāriem. Savukārt tagad, iestājoties nelielai stabilizācijai, cilvēki ir kaut cik iedzīvojušies un atkal palīdz ar iztikas līdzekļiem saviem vecākiem. Bez tam, finansiālu atšķirību samazināšanās starp dažādiem sabiedrības slāņiem nozīmē arī to, ka faktiski vairs nav brīvas naudas ko atlicināt, iekrāt, vai ar kaut ko izcelties citu vidū - to visu apēd atkal augošā inflācija un nodokļu sistēma. Ja tā turpināsies, tad drīz tās atšķirības vispār pazudīs un mēs piedzīvosim komunismu, ar sociālo vienlīdzību (finansiāli) un taloniem.
A
aha
11 februārī, 12:02
apzagt var divos veidos, vainu samazinot ienākumus, vai palielinot inflāciju. Ja statistikas pārvalde gan 20080gan 2009 gada ņem kā izejas punktu 160 LS tad man nāk smiekli, jo inflācija ir kāpusi pa 12%, tātad adekvāti būtu ja pedējā gadā tas minimums būtu rēķināts no 190 Ls nevis no 160
A
aha
11 februārī, 12:02
Malači CSP, vajag sevišķu talantu, lai statistiski izspiestu, ka pensionāru ienākumi palielinās. Laikam vajag lohiem no Dombrovska valdības, lai kārtējo reizi mēģinātu apgriezt pensijas
V
Vergiem verga dvēsele
11 februārī, 12:02
Latvieši ir paraduši vergot un vergos...tas ir labi jo kāds no tiem nopelnīs, bet vergs mirs badā, tikai tagad tie ir 21. gadsimta vergi
K
kurš viņiem,liedz rakt zemi?
11 februārī, 11:02
kādi sliekšņi? Priekš kam muļķim nauda? Paskatiet, ko viņi ar naudu dara.
E
es-manchesteram
11 februārī, 10:02
Trāpīgs komentārs un atbilde taksistam.Ja Taksisti mazāk šmauktos,arī par kripatiņu dzīve būtu kādam labāka.Mazāk muldēt,godīgāk strādāt!
P
pensionāre
11 februārī, 10:02
Iztikt var,nav ko brēkt.Kad viena audzināju un skoloju 2 bērnus,bija vēl trūcīgāk kā tagad.Kad redzu,kā skolēni bufetē vai blakus veikalos tērējas,pērkot nāšķus,nepatīkami skatīties...Jūs,daudzie, taču brēciet tik par nabadzību!Protams, ir arī nabadzība,bet tā bijis visos laikos,tā ir visā pasaulē.Gribētos jau ko labāku,bet GRĒKS ir bļaustīties,ka pie mums tik slikti.Priecājieties,ka nav dabas katastrofu vai citu postažu!Vēlēsim mūsu GUDRAJIEM vairāk veiksmes visās jomās!
D
d
11 februārī, 10:02
Un kur dati par 2010.gadu?!
P
peecis
11 februārī, 09:02
Nejaukšos savstarpējās apriešanās kņadā. BET LŪK SUPERNIHILISMS !!! lATVENERGO PAR MŪSU NAUDU RADIO UN TELEVĪZIJĀ STĀSTA CIK LABI MUMS BŪS PĒC GALĪGI NEPAMATOTĀS TARIFU PACELŠANAS. Kādu laiku atpakaļ jau rakstīju ka Latvijā elektroenerģija objektīvi ir lēta jo mūsu HES saražotā (kas nemaksā pašlaik neko vai pavisam maz, pateicoties tikai ekspluatācijas izmaksām) sastāda parasti ap 33% bet pilnūdens gados kādi ir pēdējie līdz 43%. Tātad vidējā cena veidojas tiešām objektīvi zema.Cita lieta ka teicamniekam Dombrovskim ar komandu nepietiek ne prāta ne gribasspēka radikāli mainīt situāciju valstī,reāli samazinot izmaksas tur kur tas saistīts ar risku un ietekmīgu ļaužu aizskārumu un ēnu ekonomikas (lasi pirmkārt gigantiskas kontrabandas un nepamatotu valsts tēriņu) apkarošanu kas arī saistīts ar šīs pasaules vareno aizskaršanu. Laikam tiešām nonāksim pie sociāla sprādziena agri vai vēlu. Jeb pēdējais izslēgs gaismu aizbraucot - UN JA NU TAS IR MĒRĶIS !!!!!!!!
A
avo-faktam
11 februārī, 08:02
Piekrītu, vajadzēja apšaut šodienas valstsvīru senčus, kas bija komunisti un stāvēja uz barikādēm
A
avo
11 februārī, 08:02
Malači CSP, vajag sevišķu talantu, lai statistiski izspiestu, ka pensionāru ienākumi palielinās. Laikam vajag lohiem no Dombrovska valdības, lai kārtējo reizi mēģinātu apgriezt pensijas.
B
bbb
11 februārī, 07:02
visi 2gr invalīdi saņem vidēji ap 70-95ls.mēn ,,,,bet vēl zāles jāpērk ap 30 ls....vai ar to var izdzīvot.....izsmiekls.....
P
parastā
11 februārī, 07:02
Pētījums ir par 2009.gadu! Bet tagad jau 2011. Ātri un efektīvi gan statistika strādā! Ko dod šādi rezultāti par stāvokli pirms gada, t.i. pirms 12 mēnešiem vai 365 dienām!?
B
bbb
11 februārī, 07:02
bet valdība tik kladzina ka dzīvojam pāri saviem līdzekļiem....
C
CC
11 februārī, 07:02
Mūsu tautā tiek dalīti daudzbērni, maznodrošināti, represēti un UTT., bet kur paliek pārējie kas knapi galus velk kopā pie kāda slāņa un viņiem nekas nepienākas. Tādi paši nabagi vien ir.Bet valstij par šo slāni nospļauties...JA VISI TAD VISI IR VIENĀDI NEKĀDA DALĪŠANA. SĀPĪGI.
N
Niknais
10 februārī, 22:02
apzagt var divos veidos, vainu samazinot ienākumus, vai palielinot inflāciju. Ja statistikas pārvalde gan 20080gan 2009 gada ņem kā izejas punktu 160 LS tad man nāk smiekli, jo inflācija ir kāpusi pa 12%, tātad adekvāti būtu ja pedējā gadā tas minimums būtu rēķināts no 190 Ls nevis no 160
K
KREVS-OKUPANT
10 februārī, 22:02
NU CHTO BLJADI?KOGDA V LONDON POEDIM NA DJADJU RABOTATJ?ILI BUDETE ZDESJ SVOIH HUTARSKIH VOROV KORMITJ?
K
Komisārs
10 februārī, 19:02
sia "LR" esot 21% nabago, labi, ka pielikuši arī pilno ciparu klāt. KURŠ TIC, KA LATVIJĀ IR 2,2 MILJONI IEDZĪVOTĀJU:)))))?
T
TA IR
10 februārī, 19:02
ES BRAUCU UZ TAKSITI MAZPILSETA UN VARU TEIKT PAR TO KO REDZU ,,NABADZIBA GRAUJOSA CILVEKI NEIET PIE ARSTA JO NAV NAUDAS ,ES PAT BRIZOS NESAPROTU NO KA PARTIEK VIENA DALA CILVEKU.MAN IR RADIES IESPAIDS KA CILVEKI KAUNAS PAR SAVU NABADZIBU UN CENSAS TO SLEPT LIDZ PEDEJAM ,,KATRU DIENU REDZU KA VIENA TAUTAS DALA AIZBRAUC UZ CITU VALSTI STRADAT.......LAUKOS PILNIGS BEZCERIS...
F
fox
10 februārī, 19:02
Un galvenais, nav jau tālu jāmeklē. Godmanis ar Repšiku kā tur naudu vienā naktī samainīja- ja atmiņa neviļ, tad 1: 40 vai savādāk. Vai tad nav vienkārši. Bija lati, būs loti( čangaliski, tāpat normāli puikas), kursu atstāj - EUR 0,7=Lots1 un esam zirgā.
A
assmen
10 februārī, 19:02
JĀIET IELĀS...
F
fox
10 februārī, 19:02
Idiota jautājums gudrajiem. Kas notiktu, ja visiem ienākumiem pieliktu klāt vienu ,,0,, . Latvija piekopētu papīra banknotes un..... viss notiktos. Inflācija? Kāda? Viss maksā tik, cik maksā, sākumā ,,palēktos varbūt cenas,, , nu un tad. Būtu algas , kā pārējā Eiropā, arī cenas paliktu kā Eiropā. Kas no tā zaudētu? Uz valdību un ministriem tā viena nullīte bez šaubām neattiektos.Kopējamās mašīnas nav vai ,SVF un ES neļauj?
T
trimda
10 februārī, 19:02
Šis scenārijs jau bija izspēlēts un saucas - golodomors. Mums vienīgi iespēja jzmukt no šausmām ir aizbraucot. Mūciet, jo iespējams drīz izdos likumu atņemt lidostā pēdējos čemodānus. Nesmejieties, ja jau tagad tiem, kas vēl ar pūlēm apmaksā rēķinus, uzliks apmaksāt svešus. Tas ir visu cilvēktiesību rupjš pārkāpums un vistīrākais genocīds pret savu tautu.
K
kamdēļ
10 februārī, 19:02
jūs neviens neaurojāt, ka jums algas ir par lielu/?
L
latvietis
10 februārī, 19:02
Dievs! svēti Latviju/// un tā tālāk...
Г
гы-гы
10 februārī, 19:02
Мечта нашего государства - абсолютно здоровый, богатый гражданин, всегда плативший налоги и умерший в день выхода на пенсию.
muerte muerte (muerte)
10 februārī, 18:02
Cry bomzi, bomzi, bomzi!
T
To Piebilde
10 februārī, 18:02
kada nozime dzivot lai izdzivotu? cik morali ilgi ta vilks ...
.
...
10 februārī, 18:02
ienīstu šo netaisnību
Dagnija Hativa
10 februārī, 18:02
Laiks sekot Ēģiptes piemēram, kāpēc mēs muļķi maksājam mūsu kungiem par īri un degvielu, kāpēc mums neviens neatmaksā dzīvošanu? mēs dzīvojam uz izdzīvošanas sliekšņa. Kāpēc tos pašus 8 ls neatņem no deputātu algām?
V
vienotais
10 februārī, 18:02
mees rulzzz
O
objektīvais
10 februārī, 18:02
Bet kaut kādiem dziesmusvētkiem valsts gan naudu dāsni atvēlēs..un tauta būs laimīga...
F
fox
10 februārī, 18:02
Dombrovskis laikam no poļiem cēlies. Nepazīst latviešu mentalitāti. Latvieši vai nu dara un kārtīgi, vai nedara. Nav jau čurkas,lai sprēgātu par katru sīkumu. Ticiet man, ES revolūciju uztaisīs latvieši.
C
cork
10 februārī, 18:02
Uzdziedāsim Latvijas himmnu: Bēdu, manu lielu bēdu, Es par bēdu nebēdāj'. ..............
Ķ
ķēms
10 februārī, 18:02
man pēc nek īpašuma un ienākuma nodokļa paliek zem 100 LS uz cilvēka mēnesī abgādībā trīs , bet valsts grib laj es vēl maksātu sociālo nodokli -jāpiebilst visi mani ienākumi no mantotas senču zemes nodotas piespiedu nomā jo lūk padomju laikos kaut kas uz šīs zemes uzbūvēts, darba nav jo man slimība psoriāze galva rokas kājas un tā tālāk vispār varētu turpināt ļoti daudz ko pateikt kā drāž normālus cilvēkus šinī sūdu valstī ,nav vērts muti dzesēt ,vienāvārdā ejiet .
T
terknie gadi
10 februārī, 18:02
Valsts, kas nevar sevi pabarot....
M
minimums
10 februārī, 18:02
Nav jau 3 mēnešus nekādu ienākumu vispār, tikai rēķini nāk - a es tos metu plītī un uzsvilpoju - kas bez biskēm, tas bez bēdām.
N
Neizpratne
10 februārī, 18:02
Faktiski šis ir kārtējais tendenciozais raksts TVnetā - kāpēc 2011.gadā tiek publicēti dati par 2009.gadu? Turklāt virsrakstā nekādi nenorādot, par kuru gadu dati ir. Tas turpina mazināt ticību šeit rakstītajam.
N
nnn
10 februārī, 18:02
Es reizem domāju, bet cik ilgi tā turpināsies, cik ilgi vairs jau nav ko tautai atņemt
A
aarrr@inbox.lv
10 februārī, 17:02
Idioti, vai :lavian" kāds % 5 dzīvo virs normāla iztikas minimuma. Pieņemu ka iztikas minimums ir domes deputātu alga. Savādāk vai viņiem vajadzētu piemaksas. Nāvi deputātiem. Ēģipti Latvijā.
N
nnn
10 februārī, 17:02
ja jau uz cilvēku gim 160.00 ls tad jau ta nav nabadzība, bet parsvarā jau ir kad uz ģim. ir 160, vot taa ir bezcerība un daudzas ģim. tā ir ļoti daudzās. Ja mums uz katru ģim cilvēku būtu 160 es nemaz neraudātu.
T
televīzijas skatītājs
10 februārī, 17:02
Pa Latvijas televīziju rādīja raidījumu ciklu par Kazahiju, cik tur ir labi, un kazahi jūt līdzi nabaga latviešiem, raidījuma vadītāji izteicās, ka latviešiem vajadzētu atmest lepnumu un pamācīties no kazahiem, kā celt valstī labklājību, kaut vai tāda lieta, ka Kazahija ir pasaules lielāko naftas eksportētāju vidū.
D
dombrovskim
10 februārī, 17:02
a tas ir tikai 2009 gada statistika. bus jautri to redzet par 2010 gadu. Un vel- vai tas nozime, ka mes tos daudzumus redzam uz ielas?> ludzosam rokam?> nee- vini visi strada, sanem nelegali. Gudra valsts- paceliet vel pvn un nodokli uz degvielu, un bus jauni brinumi ka ienemumi vel mazaki taps. stulbs jau nesaprot, ka vinam saka ka stulbs....................
1
1968
10 februārī, 17:02
Taisnība ir, jo 1) cilvēkam, kas strādā par minimālo algu vēl atvelk nodokļus, t.sk. sociālo; 2) pensionāra neapliekamais minimums ir pāri par simtu, bet strādājošam janietim tikai Ls 35. 3) sistēma ir orientēta uz ierēdņiem, kas pašlaik saņem 2 - 7 tūkstošus mēnesī un pavisam drīz pensijās saņem Ls 5000 menesī, jo ... būs kārtīgi maksājūši nodokļus :-)))
I
iepūt man!
10 februārī, 17:02
1900 gads = 1000 000 0 iedzivotaju uz zemes . 2010 gads = 7 000 0000 00 miljardi ,kur lai visiem rodas darbs ?
S
sonja
10 februārī, 17:02
ko dod tie cipari un %, ko vini visu laiku aprekina, ja lietas laba neko nedara? labak lai ta 100 galvas uzraksta cik 1000000,000 vini varetu visi no savalm algam ziedot stradajoso algam, pabalstiem un pansijam!!! bet to jau laikam nekad mes un musu berni nesagaidis
P
Piebilde
10 februārī, 17:02
tas aprēķins ir ļoti relatīva lieta. Ja četru cilvēku ģimenē ir uz katru 160 ls, tad patiesībā nav tik traki, jo ir viena maksa par dzīvokli par siltumu. Ziemā samaksā 140 par dzīvokli un paliek 500, ko dzīvot. Nav šiki, bet izdzīvot var. Ja dzīvo viens ar 160 ls, tad pilsētā dzīvot dzīvoklī ir pasmagi. Ziemā, kā atnāk siltuma rēķins, tā ......
M
Mjā
10 februārī, 17:02
...tas viss, kas notiek mūsu valstī, ir anormāli!!!Mums taču pilnīgi visās nozarēs ir bardaks, un mēs grimstam arvien dziļāk tai bezcerības muklājā.... Bļaut gribās, skaļā balsī, bet vai mūs kāds sadzirdēs?
I
iepūt man!
10 februārī, 17:02
ai nabadzība , ai nabadzība, tak iepūt man!
I
ILMĀRS
10 februārī, 17:02
Ir pēdējais laiks sekot Ēģiptei!!! Vēl nedaudz un šī valdība izputinās valsti!
M
mm > Jaa
10 februārī, 17:02
Man ir divas augstaakaas izgliitiibas. Peedeejos astonjus gadus straadaaju VID! Tad peekshnji es nebiju vajadziigs, izraadaas esmu dariijis to, kas nepavisam valstij nav vajadziigs **** Tikai nestāsti ! Man arī vajadzēja aiziet no VID : pārcēla darba vietu uz Rīgu un piedāvāja kādas 12 darbavietas ! Kad atteicos, tad Nezdakovas pavēlē visas tās vietas, no kuram atteicos bija pārskaitītas ! Gan jau Tevi ar visām tavām izglītībām nevis atlaida, bet padzina ! Un rakstīt arī latviski nemāki !
H
ha
10 februārī, 17:02
es varu tikai teikt stulba un aprobezota tauta kura par sevi nemak pastavet
U
Un
10 februārī, 17:02
Jautājums latviešiem: Kamdēļ tad krievi Latvijā dzīvo labāk nekā latvieši? Jo viņi pēc PSRS sabrukšanas nemācēja valsts valodu, attīstīja savu biznesu, jo nevarēja dabūt darbu valsts iestādēs! Mūsu latviešu bāleliņi tēlo patriotus, ir visos valsts amatos un izzog valsti!!!!
S
statistiķis
10 februārī, 17:02
Uz pētījuma rezultātu bāzes aprēķinātie nabadzības indikatori liecina par paradoksālu situāciju - jo zemāki ir valsts iedzīvotāju ienākumi, jo mazāks ir iedzīvotāju skaits, kuru ienākumi ir zemāki par nabadzības riska slieksni. --------------------------------------------------- Un kurš no Jums noticēja?
J
jokers59
10 februārī, 17:02
Daudzi joprojām dzīvo sociālismā - gaida,ka valsts parūpēsies un gaida ,ka valsts iedos ! Tik aizmirsuši,ka tagad ir cita iekārta.Par savu labklājību ir jācīnās pašam,visaugstais jau tāpēc tei ir atsūtījis uz grēcīgo zemīti,lai cilvēks smagi strādātu(ar smadzenēm vai rokām) un cīnītos par savu eksistenci.Bet ne ? Liela daļa gaida,ka viņa labklājību nodrošinās vai izcīnīs citi. Nu nebūs tā,dabā tā nenotiek - jebkura dzīva radība cīnās par savu eksistenci pati - viena vai barā !
R
Reālists
10 februārī, 17:02
Totāli murgains raksts un pilnībā garām - Latvijā 2010. gada beigās dzīvoja aptuveni 2.1 miljoni iedzīvotāju no kuriem strādāja aptuveni 1 miljons - kā var būt 475t no 1 miljona 21%:) Un tas pat nav no kopējā iedzīvotāju skaita - acīmredzami dati no pirksta izzīsti lai tikai par kaut ko pabļautu cik slikti ir Latvijā!
N
Nabagmāja
10 februārī, 16:02
Tagat ir 2011 gads, tātad nabagu skaits ir sasniedzis 1 miljonu, kas ir vairums Lv iedzīvotāju pateicoties pieaugušai emigrācijai.
!
!!!
10 februārī, 16:02
Slinkums un alkatība nomāc mūsu tautu!!!
Z
Zolotije Chasi!
10 februārī, 16:02
un Latviešu mentalitāte un augstais IQ šoreiz nepalīdz, izdzīvo nekaunīgākais.
S
Sīpoliņš
10 februārī, 16:02
Tagat ir 2011.g.
X
xx
10 februārī, 16:02
krievi iet uz augšu - zagļuslikumā pamazām ņem pie naga, atklāj jaunas ražotnes , valdība iegulda naudu janās tehnoloģijās un izgudrojumos utt pie mums savukārt gluži pretēja situācija...
S
sen zināms
10 februārī, 16:02
cik kilo cukura, tik litra ļergas
A
Argins
10 februārī, 16:02
Pensionēšanās vecumu palielina. Vecie nosprāgs, jaunie aizbrauks, palikušie pakārsies. Uz ko cerēt? Ka Krievija vēl mazāk iepirks Latvijas trikotāžas uz reņges vai kad vēl mazāk tecēs nafta pa Ventspils cauruļvadiem? Tad jau labāk meklēt jaunu dzīvesvietu, piemēram AAE, kur var no par baltu velti!
B
Bet
10 februārī, 16:02
Ēģiptes armija sāk īstenot pasākumus "valsts aizsardzībai"
V
Vai TVNET melo???
10 februārī, 16:02
Te ir NRA 19.03.2010. Nabadzības riska slieksni un nabadzības riska indeksu aprēķina pēc Eiropas Kopienu Statistikas biroja (EUROSTAT) izstrādātās metodoloģijas. Lai novērtētu un salīdzinātu situāciju sociālās iekļaušanas jomā ES dalībvalstīs, tiek pielietoti indikatori, kurus aprēķina Latvijas Centrālā statistikas pārvalde (CSP). Pēc CSP rīcībā esošiem datiem, nabadzības riska slieksnis vienas personas mājsaimniecībai 2008.gadā bija 191 lats mēnesī, kas, salīdzinot ar 2007.gadu, pieauga par 22 latiem mēnesī, bet mājsaimniecībai, ko veido divi pieaugušie ar diviem bērniem, kas jaunāki par 14 gadiem, - 402 lati. Salīdzinot ar 2007.gadu, tas pieauga par 47 latiem mēnesī. Iedzīvotāju īpatsvars, kas 2008.gadā dzīvoja zem šīs relatīvās naba
N
nu
10 februārī, 16:02
t.i. visticamāk bez bērniem, ko uztur jau zem iztikas minimuma dzīvojošie?
?
?
10 februārī, 16:02
Man ir doma taisīt dokumentālu filmu, kādā nabadzībā ir iedzīti un dzīvo latvieši. Varēšu krieviem un ārzemes rādīt!
E
ese - vīze
10 februārī, 16:02
Kāda alternatīva brīvai Latvijai? Vai ta PSRS pati nesabruka, jo neizturēja konkurenci ar attīstīto pasauli? Paldīs Visaugstajam, ka ir tāda briva Latvija! Pamazām, pamazām atgriezīsimies pie brīvās pasaules dzīvesveida.
V
vff
10 februārī, 16:02
Pārdodu dīzeli no tramvaja pa tiešo! Pie Brīvības pieminekļa, katru vakaru 18:00 sāku tecināt ir benzīns (Pleskodāle - Purvciems) un dīzelis (Šampēteris-Pļavnieki) Zvanīt uz 278444448. Litrā 0.48Ls Piem. 20l = 0.48x20= 16.32 Ls
!
!
10 februārī, 16:02
Par laimi man vēl ir 10ha zeme. Dzīvošu savā naturālajā siamniecībā un viss. Nekādus nodokļus netaisos maksāt un nemaksāšu! Neviens man, pat kapeiku nav iedevis!! Ekstras man nav vajadzīgas, laukus ar lāpstu apstrādāšu!
H
hgsda
10 februārī, 16:02
Tukš vērtējums veltīgi maksā algas tādiem pētniekiem kā šā raksta autoriem.
U
ups
10 februārī, 16:02
Aj AJ jaj cto teper delat???? Nu nicego zatjanem posilnee remni i kak nibud vizivem glavnoe ctob nalogi podnjali esco ato v budzet nehvataet...a mi kak nibud......cem russkomu huze---tem latishu na dushe legce...
J
jautājums grifs
10 februārī, 16:02
Jums tā pensija katram 111 Ls par 22,5 gadu darba stāžu, vai arī kā citādi, un cik jums to gadu? Man rīt paliek 40 gadi un mans darba stāžs ir 21 gads, un līdz pensijai kā līdz zvaigznēm...
A
asti
10 februārī, 15:02
Jau vairāk kā mēnesi dzīvojam 2011.gadā, bet tagad tiek publiskota statistika par 2009.gadu. Toč banānu republika...
S
siriuss63
10 februārī, 15:02
Neviena paaudze bez kara vēl nav izaugusi , un šī nebūs iznēmums, cerēsim ka viņiem izdosies tas, kas neizdevās mums pirms 20 gadiem! Kā tas PĀVULS teica LATVIEŠI VIENMĒR IR BIJUŠI LIELI KAUŠĻI!
N
n0@$$
10 februārī, 15:02
nee viss ir taakaa ir un tur mainiit neko nevar..... gribeejaa ES un NATO dabuujaam tas pat naff slikti tik ja iereedņi maaceetu aizstaaveet Latvijas intreses.... bet ja kuņģis pilns tad jau pajaat uz visu.... redz ja tagad teiktu ka amiiši labaakie tad ar atbalstu dabuutu.... bet tagad cits plaans liist atkal pie krieviem... smiekliigi... atdodam Abreni lai tik pielaiziitos... tagad veel trakaak... es jau prognoeeju ka tik nostiprinaata krievu valoda... te viena demograafe teici ka esam sasniegušu sarkano liiniju:D un varbuus uzlabos no meiteneem kas bija daudz 80 gadus.. viņaam ir beerni tik britu salaas no britiem un čurkaam:D jo zinu dažas no viņaam viņaam tik nauda svariiga...
D
Destroyer
10 februārī, 15:02
Tāds lepnums par saviem tautiešiem, ka dzīvojot zem nabadzības riska sliekšņa, kaut kā cilvēki cenšas eksistēt šajā valstī ! Mūsu valdībai jābūt laimīgai, ka vismaz 475,5 tūkstoši valsts iedzīvotāji paliks Latvijā, jo, vienkārši, finansiālu apsvērumu dēļ nespēs aizbraukt !
.
..
10 februārī, 15:02
"sarukusi plaisa starp turīgākajiem sabiedrības locekļiem un trūcīgākajiem jeb ienākumu nevienlīdzība" VISI ESAM NABAGĀKI! WIIIIIII!
T
tantele
10 februārī, 15:02
pēdējais laiks veikt struktuālās reformas pensionāru vidū-šo darbiņu uzdot baņķierim rungainim un ekspertam dombrovskim,ne premjeram.
A
atbalstu
10 februārī, 15:02
Carlito! +++++ (: Pamatā, padomju sistēmas domāšanas produkti gaida pienākumus no Valsts un valdīšanas kas aizmirsuši savējos! Tik vien kā "es balsoju par ( to vai šo) ". Man ir barikādes medāls! Es biju dziesmusvētkos.... Un par to valdīšana vēl ir parādā 20 gadus??? Ka jāsāk strādāt, macīties sen aizmirsuši! Atgadināšu - Kā' Ulmaņlaikos' un x2!!! )))
E
Es
10 februārī, 15:02
Paldies Eu un SVF 3pasaules karš ir sācies šādi .... :)
T
to stulbs latvietis
10 februārī, 15:02
aha, vēl pasaki, ka citplanētieši no kosmosa. Visi vainīgi, tikai ne paši. Nevajag ievēlēt pakalpiņus un labklājība vairosies!
L
LEO
10 februārī, 15:02
Tikai Latvijā sastopams fenomens, kad nabagi, kaut izdzīti pasaulē ar nabaga tarbu kaklā, ar idiota stūrgalvību gadu no gada iebalso valdībā labējās partijas.
C
cork
10 februārī, 15:02
Te dažs labs muld - maksājiet nodokļus. Bet, ja cilvēks ir izvēles priekšā: Samaksāt nodokli un palikt parādā par īri un palikt vairākas dienas pat bez maizes šķēlītes??? Vai nodokļus nemaksāt un daudz maz šo dzīvi izvilkt!!!
P
pārdomas
10 februārī, 15:02
Izrādās, ka esu ubadziņš.Jo mani ienākumi ir 500Ls mēnesī. Respektīvi 125Ls uz cilvēku. Beidzot arī statistika apstiprina, to, ka tas ir maz! Un vēl , kas mani šinī valstī uzjautrina ir Latvenergo reklāma, ka mājsaimniecība vidēji mēnesī patērē 100kw. Nu nezinu, varbūt, tas ir tā - pilsēta, vienistabas dzīvoklis, tajā dzīvo pensionāre, kas taupa uz visa kā var, skatās tikai panorāmu, negludina drēbes un mazgā tās bļodiņā, tēju dzer reizi dienā.... kaut kā tā..
T
to kapec nevareja glabt Latviju 2
10 februārī, 15:02
Krievijai tava labklājība vajadzīga kā kaķim otrā aste!
B
Bitīt matos
10 februārī, 15:02
Dzīvojam un dzīvosim nabadzībā tikmēr, kamēr līdīsim pa-aļā gan ES, gan krievijai un nedomāsim, pirmām kārtām, par savām interesēm. Nožēlojami , ka Latvijā veiksmīgu karjeru taisa bezmugurkaulnieki, iztapoņas un d-sā līdēji, kuri bija un ir ļoti pieprasīti zemākos un augstākos valsts amatos.
K
kapec nevareja glabt Latviju 2
10 februārī, 15:02
pievienot Latviju Krievijai ! bus resursi , rapsimies ara no bedres ! Nekas jau mums nemainisies , runasim latviski , krieviski , robezas vala , brauc kur gribi ! Riga jau saimnieko nelatviesi , nakosajas velesanas latvietis no dusmam gan jau iebalsos Urbanovicu un kompaniju . pirms 20 gadiem ari neviens nevareja iedomaties par to ka mes tagad dzivojam .
U
uh-eh
10 februārī, 15:02
Profesija-Galdnieks
U
uh
10 februārī, 15:02
Galdnieks
E
Es
10 februārī, 15:02
Es jau sen zināju ka mūs uzskata par trešo pasaules valsti.
H
heh
10 februārī, 15:02
taatad, nabadziiba pamazaam mazinaa- zem nabadziibas liimenja tika ceturtaa dalja apmeeram LV iedziivotaaju. vairs nav taalu un sasniegsim Zimbabves liimeni ( tur nepilni 20% dziivo zem nabadziibas liimenja)
E
Es
10 februārī, 15:02
Saziedojiet man ~ 10 000 un es jums uztaisīšu auto kurš darbojas tikai un vienīgi uz ūdeni. Kā valsts patentēsim to pelnīsim milijardus bet esošā valdība ne grašu neredzēs, dibināšu jaunu valdību es un tauta...
B
brrr
10 februārī, 15:02
Vajadzētu ieviest nodokli par katru elpu un izelpu , un vel par pirdienu , stipru , skaļu , smirdīgu un ar komatu. Kad iesim dauzīt tos kropļus?
F
FAKTS
10 februārī, 15:02
ARĪ BIJU BARIKĀDĒS TAD MAN BIJA 18 GADI. Domāju ka būs LATVIJAS VALSTS. TĀDAS NAV UN NEKAD NEBŪS JO MŪSU PATIESĀ VALDĪBA IR MASKAVĀ!!!!!!!! VISI MŪSU DEPUTĀTI BEZ MASKAVAS ZINJAS PAT NOPIRSTIES NEVAR!!!!!!!!!!!!
R
rtr
10 februārī, 15:02
Baigais jaunums! Toties ierēdņi un miljonāri dzīvo labi!
J
Jaa
10 februārī, 15:02
Man ir divas augstaakaas izgliitiibas. Peedeejos astonjus gadus straadaaju VID! Tad peekshnji es nebiju vajadziigs, izraadaas esmu dariijis to, kas nepavisam valstij nav vajadziigs! Ieskatoties internetaa un VID algu sarakstaa, izraadaas mana specialitaate ir cienjaa ,un tagad nekaa pirms manas atlaishanas, meitenes sanjem pat vairaak kaa tad , kad mani atlaida! Esmu vientuljnieks 58 gadi, bezdarba pabalsts ir beidzies, eedu, kas veel no iekraajumiem ir palicis! Kauns iet pieteikties GIM. Par dziivokli nemaksaaju, internetam un elektriibai atdevu peedeejo zelta kulonu lombardaa! Bez interneta, vaaks!
F
fāters
10 februārī, 15:02
Vispārēja nabadzība drausmīga,it īpaši redzams pie lielveikaliem(vārnas sūdam nav kur nokrist)no malas pavērojot iepirkumu ratiņi pilni un ne ar tām vienkāršajam precēm(kāpēc tirgotājiem nepacelt cenu?)Nodokļus lai maksā duraki ,turīgie peņši jākonsolidē,nav ko rīt vistas zarnas var lietot uztura bagātnātāju-sēnalas jo ātrāk nosprāgs jo budžets būs ilgspējīgs.Galvenais ir sarīdīt cilvēkus(skaldi un valdi)
T
Taluk
10 februārī, 15:02
Bet kā ar pašnodarbinātajiem? Lielākā daļa pilnīgi nabagi http://www.vid.gov.lv/default.aspx?tabid=11&id=4695&hl=1&lIzveleId=4697&periodsId=4746
A
Arvīds Kalme
10 februārī, 15:02
Par tādu valsti mēs ilgojāmoes lielā sajūsmā taisot dziesmoto revolūciju, stāvot barikādēs un pie varas stūres pielaižot "lablatviešus", kas ir kopējs apzīmējums visādiem kampējiem, grābējiem, rausējiem, priHvatizatoriem, šeftmaņiem, šmuguļmaņiem, "buldozeristiem" un tamlīdzīgai publikai. Lai dzīvo brīvība un demokrātija ! Tā tik uz priekšu ! Cieti !!!
T
To Carlito
10 februārī, 15:02
Zini, Carlito, diemžēl ir daudzas ģimenes, kurās sievām bērnu nav un šis ir tas gadījums.'"Zēl, bet tā tas ir.
E
edis
10 februārī, 15:02
leo-palasi 1940 gada statistiku
Alhaminivorle
10 februārī, 15:02
blaaaccccc.... nu kam tad interesee, kaada situaaacija bija 2009.gadaaa! Nu Top5 zinja!
F
FAKTS
10 februārī, 15:02
KĀ IZVEIDOJĀS LATVIJA 90 TAJOS GADOS ? BIJA BARIKĀDES TAUTA VĒLĒJĀS SAVU VALSTI CĪNIJĀS. BET TAJĀ LAIKĀ PIE VARAS ESOŠIE KOMUNISTI VĒLĒJAS LEGALIZĒT SAVUS NOZAGTOS KAPITĀLUS. GALA REZULTĀTĀ PĒC KOMUNISMA KRIŠANAS LATVIJĀ PIE VARAS PALIKA TIE PAŠI KOMUNISTI KAS TAGAD IR BAGĀTI UN LEGALIZĒJUŠI SAVUS KAPITĀLUS UN MŪSU ĪSTĀ VALDĪBA JOPROJĀM IR MASKAVĀ!!!!!!!!!!
P
Pērle
10 februārī, 15:02
Nabadzības slieksnis Ls160, bet palīdzību sniedz tikai ja zem Ls90??? Tad kā sauc tos, kam zem 90? Super-extra-mega-īpašnabagubagi?
E
eh
10 februārī, 15:02
Nu mana ģimene nu točna šeit nav pieskaitīta, jo esam nabagi jo uz katru ģimenes locekli mums ir 90Ls , jo vīram darbā nevienam vairāk par 200Ls nemaksā, kaut strādā vēl vairāk kā treknajos gados, kad saņēma 300Ls, bet tagad pasaka ka krīze un tas taču ir ļoti izdevīgi vairāk nemaksāt un ja teiks, ka ja jau raksta internetā, tad nav nabagi, bet es sēžu bibliotekā
N
n
10 februārī, 15:02
ROLANDAM NAV PRĀTA---TAS IR OFICĀLI--NEFILOZOFĒ PAR APLOKSNĒM TĀS TAGAD NAV---GAN JAU PATS BIEZOSS GADOS SAŅĒMI VAI MAKSĀJI APLOKSNĒS.....
D
daugavpilietis
10 februārī, 15:02
man atkal sāk sapņos rādīties ezis.tas nozīmē ka nav jāmaksā nodokļi
K
kapec nevareja glabt Latviju
10 februārī, 15:02
pievienot Latviju Krievijai ! bus resursi , rapsimies ara no bedres ! Nekas jau mums nemainisies , runasim latviski , krieviski , robezas vala , brauc kur gribi !
*
*****
10 februārī, 15:02
Nu gan atklājums Valsts centrālajai statistikai, te pat kaķim jāsmejas!?Īstenībā tās nabaga tautas ir daudz vairāk! Lielākā daļa saņem minimālo algu,un ja atņem nodokļus tad sanāk mazāk par tiem pašiem 160 latiem. Mēs ar vīru ģimenē strādājam abi, un mums ir divi bērni. Vīrs strādā uz slodzi par nedaudz vairāk kā minimālo atalgojumu (jo darba algas taču visu laiku tiek "optimizējot minimalizētas"), savukārt mana darba vieta samazināja slodzi uz pusslodzi. Uz četriem cilvēkiem mums jāiztiek ar 500 latiem-nu nekādi tas nesanāk 160 lati uz galviņu. Glābj tikai tas ka dzīvojam laukos,neesam slinki un vasarā kaut ko izaudzējam mazdārziņā. Ja pirms 2 gadiem nebūtu pārcēlušies no pilsētas uz laukiem,nezinu kā izdzīvotu. No šī raksta var saprast ka tagad "bagātā tauta" ir pensionāri, jo viņiem pensijas tikai palielinās,bet darba algas samazinās....Nu ko, tagad pēc šo datu publicēšanas valdībai fiksi jāsamazina tiem "noēstajiem mūļiem-pensionāriem" pensijas, citādi vēl aptaukosies.......Vispār skumji un bēdīgi paliek visu šito lasot........kur mēs veļamies?:(
Rolands Ritenbergs (Kifs)
10 februārī, 15:02
domāju ka tā ir oficiālā statistika un aploksnes točna nav iekļautas... nav nekāds brīnums, ka 475,500, iedzīvotāju oficiāli strādā pa minimālo algu un uz rokas saņem tik kādus latus 150, bet pāroju daļu- apejot nodokļu maksāšanu.
.
...
10 februārī, 15:02
Būsim reāli, strādīgs cilvēks vienmēr atradīs kā un kur nopelnīt. Takā to nabadzību iedzīvotāji var novelt paši uz sevi. Vienīgais izņēmums ir pensionāri un invalīdi. Bet ja darbspējīgs cilvēks dzīvo nabadzībā, tad neviens cits izņemot viņu pašu nav vainīgs.
S
stulbie
10 februārī, 15:02
latviesu veeleetaaji ir stulbaaki par peertikiem ,vinus 20 gadus draaz ,bet vini dzied dziesmas ,vaara teeju,un iet uz veelesaanaam ,nu kur taadus veel nedraazt.
A
Anna
10 februārī, 15:02
Mans kaimiņš 82 gadus vecs vientuļš pensionārs , sieva nomira divus gadus atpakaļ. Bija saslimis un pāŗis mēnešus ārstējās. Naudiņa patērējās un gāja uz sociālo dienestu malkai naudu saklapatot. Šie nu saka tā un tā,jūs jau esat nodokļu maksātājs , jums liela pensija ( pensija 168.36 Ls ) un neko nevaram palīdzēt , mēs palīdzam tikai trūcīgajiem.
P
pari okeanam
10 februārī, 15:02
man zinams, no neoficaliem avotiem, ka shi situacija lotimiepriecina SVF. Un par to latvija iestajas, lai vairak buutu nabago, izbraukusho un nelegali stradajosho. Jo pret to neviens Latvijaa neciinaas.
N
Nidiklis
10 februārī, 15:02
Es domāju, ka OBLIGĀTI jāceļ vēl nodokļi un it sevišķi Latvenergo tarifi, lai taču beidzot zem nabadzības sliekšņa dzīvotu 75 % tautas.
N
NU
10 februārī, 15:02
Neko darit kamer valdibas sastavu 100% nemainis valsti ar nekas nemainisies un tagadejos valdibas zagljus vajag pakart ka piemeru nakamajiem!!!!!! Pat tagad kad krize vinji joprojam zog un bida lietas,likumus utt sava laba a par tautu nospljauties.
C
Carlito
10 februārī, 14:02
Es neiešu ielās, neviens no maniem radiem ielās neies, jo visiem ir darbs, visi dzīvo labi, jo nav bijuši slinki, ir strādājuši un mācījušies! Kāpēc lai mēs, kā tādi arābi, mētātos pa ielām bļaudami? Svaidītos ar akmeņiem?\ Mums ir sava valsts. Tā apkaro korupciju, re, Jutai pat piedraudēts! Tātad Juta strādā labi, visu mūsu labā! Sargājiet Jutu! Latviešiem ielās nav jāiet - mums ir sava valsts! krievi lai dara ko grib - var`buit vēlas ātrāk nokļūt Dzimtenē - krievijā? Nu jāpalīdz cilvēkiem. Es runāju latviski.ani visi saprot. man tas patīk, un es gribu šeit dzīvot! iespējams, ir slinki ļaudis, kas negrib neko mācīties, apgūt un varēt, un tiem ir slikti. Var jau būt. Tomēr apjēdziet to, ka jums ir sava valsts. Latviešu valsts. latviska. Tā ir milzu vērtība. protams, ja jūs to ne par ko nevērtējat, tad citi arī nevērtēs. bet tā ir MILZU vērtība. tas ir jāsaprot. valstij nav jums jānodrošina laba un bezrūpīga dzīve, nebūt nē. Valstij ir jānodrošina tas, ka jūs paši seb to varat nodrošināt! Nevajag vēlēt meļus un zagļus! Tad jūsu dzīve būs slikta! vēliet labus cilvēkus, un viss nokārtosies. Sapratāt?
C
cork
10 februārī, 14:02
Ko cilvēki ielās darīs? Dziedās Latvijas himmnu: Bēdu, manu lielu bēdu, Es par bēdu nebēdāj'.
M
morgans1
10 februārī, 14:02
Un tik ceļam nodokļus. Drīz būs 80 procenti.
F
fedja
10 februārī, 14:02
tagad galvenais neapstāties pie sasniegtā
I
ieva2k7
10 februārī, 14:02
Pashi esam ljaavushi skaldiit un valdiit. Daudzbeernu gjimenes, pensionaari, skolotaaji, medikji , policija, invaliidi un paareejie. Kaa var pacelties jautaajums : no kura njemsim , lai aizlaapiitu sadriskaato budzjetu? Moraalie kroplji... Es varu atbildeet- Lemberga, Shkjeeles, Kargina, Krasovicka, Vashkevica, un kur visi tie paareejie rijeeji. Klauveejiet pie "psihologjes" sirdsapzinjas, kura domaaja, ka iedvesmos tautu ar Latvju Dainaam un pastalaam kaajaas.
E
edis
10 februārī, 14:02
wge-kas ir nepatīk ka ulmaņlaikos viens laukstrādnieks peln īja 2vairāk neka 70 gadus vēlāk?
A
Andis
10 februārī, 14:02
Tagad vēl pāriet uz EIRO un 1=1. Tad gan mēs te pie datoriem nesēdēsim.
F
FAKTS
10 februārī, 14:02
vemt no šīs valsts gribas. LATVIJA NAV DOMĀTA LATVIEŠIEM. Neviena revolūcija nenotiek bez asins izliešanas. Šī valsts radās jo komunisti pie mums esošie gribēja legalizēt savus kapitālus. Kļūda ir tā ka tos komunistus 90 tajos gados pakārt vajadzēja!!!!!!!!!!!!! Bet muusu stulbaa tauta tos ieceela par deputaatiem!!!!!!!!!!
Ē
ēģipte
10 februārī, 14:02
nu ko te vārās, jāiet ielās, bet neviens jau nekustas!!!!!! tad nav ko muldēt te!!!
C
CC
10 februārī, 14:02
KO JUS LOHI VĒL SĒŽAT LATVIJĀ??? BRUCAT TAK PROM UN NORMĀLI DZĪVOJAT!!!
D
drīz prom
10 februārī, 14:02
Tie kas saņem 160 ls mēnesī ir nabagi, bet es saņemu 175 LS un vairs neskaitos nabags
K
kapec nevareja glabt Latviju
10 februārī, 14:02
pievienot Latviju Krievijai !
M
MURGS
10 februārī, 14:02
PAT PSRS LAIKOS TIK SLIKTI TAUTA NEDZĪVOJA...."PALDIES" JUMS-POLITIKĀŅI.....!
J
10 februārī, 14:02
Vai Jurševska un "Latvenergo"šos visus atbalstīs? :))))
V
vērotāja
10 februārī, 14:02
nu lūk, vēl tikai vajag tarifus celt,nodokļus utt, dzīvojam kā paradīzē
L
logins
10 februārī, 14:02
Ka deputati saki krize galaa :D vis tik sakas!!!
T
tā ir
10 februārī, 14:02
nolādētā valsts!!!!!!!!!!!!
C
Carlito > tu esi idiots, Carlito!
10 februārī, 14:02
Tev 50 gadu? Atstāsi māti? Ko lai dara - man tev jāska, ka pēdējais ceļš, tāpat kā pirmais šajā pasaulē, katram ir jānoiet vienam pašam! Tā tas ir, tu tur neko nevari mainīt. Proti arābu valodu? Esi arāba šķirtā sieva? man tevis žēl - tātad dzīves uzdevums nav izpildīts (tu zini, kas tas ir). Jā, ar krievu valodu tiksi tikai līdz sakņu kioskam. Un arī tur Maņa runā latviski. Nu te tagad tāds uzstādījums - krieviem jāzina latviešu valoda, bez tās par sakņu kioskā nevar. Nu nevar. Ko lai dara? Ka Tolstojs AnnuKareņinu sarakstījis krieviski? To neviens nelasa. Viņa esot metusies zem vilciena. Nu un kas?
V
V6
10 februārī, 14:02
karieties
T
tums
10 februārī, 14:02
cipars ir noteikti maaksliigi samazinaats,jo 100% patiesie dati ir divreiz ja ne triis reizes lielaaki.
K
Kulgan
10 februārī, 14:02
Vinjiem, 475,5 tapatinj labi! Nav rūpju kur naudu terēt!
M
MRS
10 februārī, 14:02
Bildē tak Uldis Dumpis, tikai ar ūsām.
J
Jauka dzīve
10 februārī, 14:02
Jauka dzīve euro-paradīzē! Badoties ir veselīgi!
S
S
10 februārī, 14:02
Noteikti daudzkārt lielāks skaits cilvēku dzīvo zem istikas minimuma.
A
Antons
10 februārī, 14:02
demokrats Pirms 10 min Runa ir par legālajiem ienākumiem ? Es zinu diezgan daudzus bezdarbniekus un minimālās algas strādniekus kuri pelna vismaz 3x vai 4x vairāk nekā VIDā redzams. xxx Dabīgi, ka bilde ir nepilnīga, jo notiek masīva krāpšanās un nodokļu nemaksāšana. Bet to, ka nabadzības līmenis Latvijā ir augsts, noliegt nevar.
K
Kvints Flavijs Pedikators
10 februārī, 14:02
ja no shiem ljautinjiem kaut katrs 50 kaut cik kustina cirkuljus un ziktee , var saformeet 2 legjionus un nosuutiit ciiniities pret partieshiem vai dakiem.
K
kāpēc
10 februārī, 14:02
Kāpēc nav 2010. gada rādītāji, esmu pārliecināta, ka situācija ir vēl briesmīgāka.
A
andre to es
10 februārī, 14:02
A kas ir!!!!Nevar pagaudot?Apmierinaatais,joz ,ka tu prom no shii saita,un netraucee mums gaudot ar saviem komentiem.
L
Lai dzivo "Latvijas cels "un taa vadoniisi...
10 februārī, 14:02
...Gorbunovi un golmani....birkavi un pantelejevi...gaili un nagli...strautini un beerzini... Lai dzivo Skeles "tautas"partija un Slesera "buldozeru"partiju APVIENIIBA... Lai dzivo Neatkarigaa Prokuratuura un visi tie kas piesedz ZAGLUS... ZAGSANA TURPINAAS >>>> UZ prieksu zaglu bandas >>>>>>>
R
Raidams
10 februārī, 14:02
Valdibai tak nav nekada plana,ir tikai plans,ka gut labumu sev. Tauta var nomirt dabiga nave.....Mes vel eksistejam,sajuta ir ka kara gados,ka stasta musu vecvecaki.Un priecajamies,ka mums leta degviela u.t.t.tik tas algas mums ari tik mazas ka ne citur eiropa.
S
SLINKI, STULBI KĀ LOPI
10 februārī, 14:02
skat. darba vakances
R
rwe
10 februārī, 14:02
es mīlu šo valsti
E
es
10 februārī, 14:02
Atkal būs gaudotāju tusiņš komentāros: Vai, vai, vai cik Latvijā viss ir slikti
L
Latvieši!
10 februārī, 14:02
Raugiet, kādi murmuļi ir pie varas!
>
>>> tik daudz neraktas zemes
10 februārī, 14:02
kas tev- kasīties gribas? kas-čangalis nav cilvēks,viņš TAVU maizi ēd? Kur nabadzība,tur kašķis,pareizi saka. Vienam jau liekas,ka viņš labāks par otru blakām
V
viete
10 februārī, 14:02
beidzot Latvija ir brīva no pārtikas un drīz arī iedzīvotāju nebūs un ko tad "augša" apzags
J
Jāizlemj
10 februārī, 14:02
Latvijas pilsoņa, ar izpostītu tautsaimniecību, dilemma: cilpa vai koku miza?
E
edis
10 februārī, 14:02
bet kāpēc 2009 ?man liekas loģiskāk būtu kā kādreiz salīdzināt ar 1913 gadu tad varētu gudrus naudas pārreķinus un skaties nebūtu nemaz tik slikti. jo salīdzināt ar 1938 nedrīkst tad vidējā alga lauksaimniecībā strādājošam bija kaut kur ap 400ls. un tie bija brīvie lati nevis mākslīgi piesietie un tā bija nauda.
D
Dzenis
10 februārī, 14:02
Tad kad visa Dombrovska valdiba ar vinu pasu prieksgala karasies vansu tilta vantis tad ari varbut pienaks labaki laiki. Nav ko te palikt ja ir iespeja jabrauc tik prom jo ir tac jadoma ari par bernu nakotni.
kamtovajag
10 februārī, 14:02
un vēl smieklīgi... pensionāri nav uz nabadzības riska... tiem ieņēmumi 163 Ls nevis 160 Ls... ;) pilnīgi varu iedomāties, ka pie šī 160 tagad noliks kādu belcebulu, lai tas šo robežu sargā un tiem pensionāriem, kam pensija mazliet to pārsniedz, noteikti lai nedod nekādus papildus pabalstus vai atlaides ;)
C
Carlito
10 februārī, 14:02
Ja jaunie ir nabagi, tad paši ir vainīgi! Jauns un nabags? Nu tad ej un strādā, mācies un dari! Nevis te gaudo, kā tev nedod. Čīkstētāji. Nevari nopelnīt Latvijā? Brauc uz ārzemēm! Dari kaut ko! kas ko gaudot - pasaule ir valā! Okupācijas gados visu ko gribējās, bet nebija, pat plastmasas maisiņus tirgoja par 5 rbļ gabalā! Beidziet gaudošanu. Neesat mācīsjušies valodas, izņemot krievu? Kas vainīgs - pašu stulbums! Brauciet uz Krieviju strādāt, ja jau zināt tikai krievu valodu!
C
cork
10 februārī, 14:02
Es uzdziedāšu Latvijas himmnu: LIELU BĒDU MANU BĒDU ES PAR BĒDU NEBĒDĀ...........
S
Sakne
10 februārī, 14:02
Lūdzu jaunumus, rakstānav jaunumu.
Z
zviedri tak ziņoja,
10 februārī, 14:02
ka Baltija nesusi šiem cik tur simtus miljonu peļņu pag. gadā. Ka nu šiem nebūšot nemz tā jātaupa. Nolādētie šakāļi
X
xxx
10 februārī, 14:02
bet Eiropā mēs jau esam nabagi. Pat Rumāņi jūtas labāk.
V
viete
10 februārī, 14:02
Latvijā būs tikai bagātie un nabagi,bet,ko darīs bagātais bez nabaga,kas viņam kalpo-pats"biezais" izmirs un pasaule būs tīra
T
tik daudz neraktas zemes
10 februārī, 14:02
pavasarī lāpstas, sēklas un uz čangaliju atpakaļ
D
demokrats
10 februārī, 14:02
Runa ir par legālajiem ienākumiem ? Es zinu diezgan daudzus bezdarbniekus un minimālās algas strādniekus kuri pelna vismaz 3x vai 4x vairāk nekā VIDā redzams.
M
manā ģimenē
10 februārī, 14:02
pēdējā laikā nav iznākuši tie nabadzības 160 uz galviņu!!! Bet par maztrūcīgo vari kļūt,ja nav uz galviņu 90- tad kam tā starpība tiek??? Nu,šis raksts ir tik tendencioxs,ka jāsaprot tā-pensionāriem pensijas nost! un lai tos uztur bērni.
A
alias
10 februārī, 14:02
Nu, ja rēķinam, ka Latvijā varētu būt palikuši kādi 1,5 miljoni iedzīvotāju, tad trešā daļa. Dombrovskim tiešām ir ar ko lepoties. Noteikti vajag vēl devalvēt ienākumus, vēl jau ir kur tiekties! SVF un zviedru bankas taču ir svarīgākas par valsts iedzīvotājiem.
kamtovajag
10 februārī, 14:02
Tulkojumā: Statistikas pārvalde veic neskaidra, mistiska indeksa noteikšanu, kas īsti neko neparāda, tak ziņu virsrakstus veido. Šis indekss rāda, ka visiem kopumā Latvijā dzīvojošiem naudas it kā naudas palicis mazāk. Līdz ar to arī, lai formāli skaitītos nabadzīgs, jābūt daudz mazāk ieņēmumiem, kā agrāk. Pensionāri kā bija nabadzīgi treknajos gados, tā bija tagad. Ieņēmumi tiem faktiski nav mainījušies. Ieņēmumi vairāk samazinājušies tiem, kur tie atkarīgi no viena vai vairāku pieaugušo algas, nodarbinātības un spējas atrast darbu (daudzbērnu ģimenes, jaunieši bez iepriekšējas darba pieredzes utt.) Secinājums: ziņu virsrakstam vajadzēja būt "Arī statistika apliecina, ka Latvijas iedzīvotāji 2009.gadā kļuvuši nabadzīgāki", bet kurš tad to nezināja? ;)
K
Koko
10 februārī, 14:02
Tautai tas zināms bez visiem statistikas datiem. 2010. gada rādītāji būtu daudz biedējošāki. Tāpēc tādu sašutumu izraisīja Latvenergo aprēķini un tarifu kāpums. Tāpat citas valdības "dāvaniņas"tautai. Pensionāriem tie "Dižie"vidējie pieaugumi uz lielo pensiju rēķina. Lielumlielā pensionāru daļa ir uz šīs nabadzības robežas. Tagad abi ""grāmatveži", balstoties uz šiem datiem varēs drošu prātu "cirpt 'pensionārus, kas mums iekļuši slavenajā vidusslānī.
N
NIKNAIS
10 februārī, 14:02
.........PALDIES JUMS POLITIKĀŅI PAR MŪSU "GAIŠO TAGADNI UN NĀKOTNI".....:(...UN JA IR UZ PASAULES DIEVS-DEGT JUMS ELLES UGUNĪS...:((
B
bomars
10 februārī, 14:02
piedod man ka esmu nabags piedod man veel reizi vienu :D zjbs cik taalu esam tikushi un veel iebrauksim, PIEDAAVAAJU raisiit REVOLUUCIJU UN MIERS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Janis Kundzins
10 februārī, 14:02
kur var būt TIK DEBĪLA STATISTIKA?????? vakardienas "Kas notiek Latvijā" raidījumā, neviens no KLĀTESOŠAJIEM ....LOĢISKI.... uzsveru, ....LOĢISKI..... tā arī nespēja ATBILDĒT uz Dombura uzdoto PĒDĒJO jautājumu!!!! Kas mūs SAGAIDA, KAD IZIESIM (ja iziesim!!!! Ha!!!!) NO KRĪZES??? UZ KĀDA CEĻA STĀV MŪSU VALDĪBA, UN UZ KURU PUSI SKATĀS NĀKOTNĒ!!! Likās, ka viņu skats ir vērsts uz SAVAS ĢIMENES PABAROŠANU, SAVAS LABKLĀJĪBAS UZLABOŠANU... Vienalga, no kuras partijas... Tā ka, lemjiet paši..... Bet par rakstu runājot.... Vai Aptaujas veicēji atceras, to māju, to ģimeni, kurai KLĀJĀS GRŪTI TAJOS LAIKOS.... UN VAI TĀ ĢIMENE VĒL IR TAJĀ PAŠĀ MĀJĀ, VAI VARBŪT LOGI JAU AIZSISTI AR DĒĻIEM, UN KĀRTĒJĀ LATVIEŠU ĢIMENE IZBRAUKUSI SVEŠUMĀ!!!!!!????? Runājiet, ko gribiet... tikai nebrauciet AUZĀS AR SOLĪJUMIEM PAR GAIŠU NĀKOTNI.... PIEGRIEZIES!!!
A
auu
10 februārī, 14:02
kāda jēga par 2009.gadu? Labāk par 1913.....Bet šobrīd aktuāli ir par 2010.gadu!!!!!!!!!!!!!!
C
cc
10 februārī, 14:02
Kas var būt zvērīgāks par needušu cilvēku,(cilvēks)
(
(.)(.)
10 februārī, 14:02
tas ir 1/2miljons..!!!! VESELS 1/2MILJONS, jeb 1/4 LV tautas.!!!!!!!!!! Dievs, svētī Latviju!
A
asdgva
10 februārī, 14:02
vareja apkopot statistiku par 2001. gadu. aljo, ara jau ir 2011.!
P
Parādiet
10 februārī, 14:02
Parādiet šo rakstu DEPUTĀTIEM!!!!!!!!!! Mēs jau zinams, ka dzīvojam uz tiem 160 ls/mēn, bet viņi laikam ka nē!!!!!!!!!
N
nu, nu
10 februārī, 14:02
Tie jau tikai 20% iedzīvotāju
P
pēteris
10 februārī, 14:02
Tak jāpieliek akcīze degvielai un tad būs EIROPA.
E
es
10 februārī, 14:02
Notiek pilnigi un vienigi genocids pret tautu! Un mus nicina ara lidz pedejam nezinu kam esam pardevusies visticamak ASV vai krieviem.......Bet me slatviesi ari esam nunas nemakam sacelties un cinities!
D
defy
10 februārī, 14:02
Vai tik tas bildē nav Jānis Lagzdiņš no Tautas partijas??
M
marts
10 februārī, 14:02
Nekas, Vacija vers vala robezu un dala inzenieru atri vien bus prom. Tad atkal avizes breks, ka redz negribot stradat par 200Ls.
N
nabags
10 februārī, 14:02
vai es vainīgs, ka es nabags?
Ā
Ādolfs
10 februārī, 14:02
Par to paldies mūsu mīļajai valdībai , pareksa līkdeguņiem un citiem valsts izlaupītājiem.