Piektdiena, 22. jūnijā Vārda dienas: Laimdots Laimiņš Ludmila
Komentāri
Autorizējies šeit:
R
Rūduks
17 jūnijā, 10:06
Amerikam tuvojas finišs un jāgrābj tradicionālie 10%. Maz ticams,ka Ušaks vēl vadīs Domi, SC ieliks stingrāku veci un PLL prieki būs galā.
I
Imants
17 jūnijā, 10:06
Nezināju ka Tallinas iela ir centrs. Kad mēs augām,tad centrs beidzās ar Lāčplēša ielu.
:
:)
17 jūnijā, 10:06
Laižat tik vēl pie varas LPP/LC un SC, saimnieciskuma augstākais lidojums - būvēt 1 megadārziņu par astronomiskam summām. Tas cik projektā rakstīts ir sīkums, patiesībā aizies 3X vairāk. Par to naudu varētu 3 vecos dārziņus nojaukt un vietā uzbūvēt jaunus un vēl visus pārējos sakārtot.
V
vnk mamma
17 jūnijā, 09:06
man vairs tiešām nav ko teikt, gribas tikai raudāt par šo absurdu.... Rīgā Vangažu ielas Rīgas pašvaldības b/d-ā ir sabrukušas 2 nojumes un drēbju skapīši no pag. gadsimta utt.utjpr. HALLO - RĪGAS DOME - ATTOPIETIES UN ATMOSTIETIES NO SAVIEM SPILVENIEM!!!
G
gena
17 jūnijā, 09:06
varbūt vispirms varētu pabeigt iesāktos projektus, piemēram, b/d dzīpariņš biķernieku ielā, kurā jau ieguldīti vairāki miljoni latu, bet tas joprojām nedarbojas un nezināmu apstākļu dēļ ir iesaldēts..
C
calzone
17 jūnijā, 09:06
aizbrauciet uz Zviedriju un paskataties kādi tur bērnudārzi,vienkāršas mājiņas... neredzēju tur nevienu megaprojektu
C
calzone
17 jūnijā, 09:06
kārtējais naudas atmazgāšanas triks
B
berns
17 jūnijā, 08:06
kaartejais iesmeereetais projekts...izklausaas remontejiet tak vecos vai celiet taa vietaa tris jaunus...funkcionaalus pashvaldiibu buushana nekam neder
M
M
17 jūnijā, 08:06
Labak lai renovē vecos bērnu dārzus, bet ne ceļ jauno!
.
...
17 jūnijā, 08:06
Ko tad tur liks iekšā? Kamēr b/d uzcels, bērnu būs vēl mazāk.
K
KSI
17 jūnijā, 08:06
Nē, pēc pāris gadiem banka šo atņems par kredīta nemaksāšanu un pārdos Amerika radiniekam, kas ierīkos ekskluzīvu SPA viesnīcu ... :)
A
Antiņš
17 jūnijā, 07:06
Pašvaldības esošie bērnudārzi darbojas uz 10 gadus vecu entuziasmu. Patreizējā bērnudārzu saimnieciskā un administratīvā struktūra straujiem soļiem tuvojas padomju laika modelim - naudas nav, ja vajag naudu, tad ir virkne birokrātisko šķēršļu un vienalga naudas nav, bet darbinieki strādā idejas vārdā. Kas attiecas uz būvēšanu, tad diemžēl Rīgas domes politisko partiju funkcionāri nav izgudrojuši citu veidu, kā tikt pie naudas kā tikai ar celtniecību. Dienvidu tilta celtniecības "krējumu" nosmēla citi. Jaunajiem vajag savu gadsimta celtni. Domā uz bērnu rēķina iegūt sabiedrības atbalstu un iegūt naudu savu politisko mērķu sasniegšanai. SC atbalstītāji informācijas līdzekļos saldi stāsta cik saimnieciski darbīgs (aktīvs) ir šis domes sastāvs. Tajā pašā laikā Rīgā ir pilnīgs "bardaks". Kārtējo reizi uz centrālajām ielām uzsākti remonta darbi, ar visu to, ka auto ir kļuvis mazāk, izbraukt brīvības ielu un Valdemāra ielu, darba dienas beigās, ir neiespējami. Tik daudz bedres uz ceļiem Rīgā bija tikai PSRS laikā.
J
jj
17 jūnijā, 07:06
forši, būvējam jaunu superdārziņu, bet Biķernieku ielā 33 , jau 5 gadus nevar izremontēt un atvērt jau uzbūvētu. Vai Rīgā atkal treknie gadi?
E
Ekonomika
17 jūnijā, 07:06
6000000 Ls 300 bērniem sanāk 20000Ls uz bērnu bez zemes cenas. Ja bankai maksā 6% gadā tad sanāk 100Ls/mēnesī par bērnu tikai bankas procentos, bez citām izmaksām. Vajadzētu viņiem nopirkt kalkulātoru.
D
Dhago
17 jūnijā, 07:06
Kā izvēlējās vietu kur būvēt? Tur apkārtnē dzīvo daudz bērnu? Vai arī strādā daudz bērnu vecāku? Vai arī ļoti laba satiksme ar sabiedrisko un privāto transportu?
8
888
17 jūnijā, 07:06
buutu labaak paareejos , esoshsos daarzinjus uzlabojushi, laukuminjus utt, a to vecaakiem jaameklee materiaali ar kuriem salabot solinjus, smilshu kastes uttt....tas ir sviests
V
vsp
17 jūnijā, 06:06
varētu domāt ka pašvaldībai ir nauda, neesot remontiem jau patreizējiem dārziņiem, un ir likvidētās skolas tukšas - tās nevar pielāgot?
K
KSI
17 jūnijā, 06:06
1) taisnība par to, ka nav godīgi pret pārējiem bērnudārziem, kam nedod naudu elementārai avārijas situāciju novēršanai, bet te būvē paradīzi 300 izredzētajiem . 2) kontekstā ar 1) - cik un kam būs jāiemaksā, lai bērns tiktu šajā dārziņā (jo - ņemot vērā pārējo bērnudārzu nolaistību, ikviens kaut nedaudz maksātspējīgais būs ar mieru «nedaudz piemaksāt») . 3) autostāvvietas - gan jau komjauniešu šeftmaņiem Amerikam un tam otram ir blakus kāds zemes pleķītis, kur ierīkos stāvvietu par 5Ls/h. Savādāk šādam zemes pleķītim jēga nekāda, tagad uz pilsētas rēķina būs reāls pielietojums :)
P
Puiks
17 jūnijā, 06:06
Metu konkurss ir ok, bet ceru, ka tiks padomāts par vienu būtisku lietu - autostāvvietas. Pēc tiem metiem redzems, ka aizpildīta visa ieplānotā teritorija, bet stāvvietas ta nav. Bērndārznieks ir tas vecums, kad mazo vēl pavada kāds no vecākiem, un 90% gadījumu tas ir ar auto. Un tagad iedomājamie situāciju, kad posmā no 8:00-8:30 ar auto uz bērnudārzu nogādā ~250 bērnu, pārējie 50 ierodas kājām. Tas nav skolnieks, kuru izlaiž pie iestādes un brauc tālāk, tur ir nepieciešamība mazo aizvest, palīdzēt noģērbties un nodot audzinātājai, t.i. ~10min atstāt mašīnu.
K
kriistaaps
17 jūnijā, 05:06
:D NAFIG latvijā bērnudārzu ja nav bērni kas dzimtu???? Njā var redzēt ka domē tur nevienam nav krīze un viņi dzīvo mākoņos ar savām 4ciparu algām(legāli) + vēl ko dabū nelegāli kamēr mēs mirstīgie te knapi velkam galus kopā lai mūs neizliktu uz ielas Tad ņemat un RENOVĒJAT/RESTAURĒJAT vismaz pusi no visiem rīgas bērnudārziem lai tiešām atlikušajiem bērniem nebūtu jāspēlējas dubļu peļķēs un jāguļ slapjās gūltas :D Bļin pa 6ļimoniem es 6 bērnudārzus sataisītu nevis uzceltu vienu kautkādu 'penthouse' kur drošvien ies tikai izredzētie bērni :D
I
Iuze
17 jūnijā, 05:06
kamēr vieni mazie plunčājas baseinos, spēlējās super duper spēļu laukumos, tikmēr citi skraida pa dubļu peļķēm un lietus laikā sēž zem noplūdušiem griestiem. Ļoti saimnieciski un pārdomāti, Amerika kungs.
© TVNET. Visas tiesības paturētas