iepriekšējais 1 2

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. p

  0+<-0

  0
 2. Z

  Ceru ka ZRP izturēs un nesašķelsies vēl

  1
 3. b

  Esmu dzirdējis par Galvanovska jaunkungu nelabas lietas-
  Viņš, kad bija Privatbankas Valmieras filiāles vadītājs, izsniedza kredītu savam bijušajam uzņemuma, kurš tolaik piederēja viņa draugiem. Uzņēmums, protams, tika nolaists pa grunti un naudiņa sadalīta pa galviņām.
  Un tādi ļautiņi mums sēž politikā- mazi žurkulēni, nevis goda vīri. Prātīgs cilvēks neiet politikā.
  Un man arvien vairāk liekas ka pats Zatlera kungs arī ir netīrs kundziņš un viņš dejo pēc kāda lielā kunga stabules. Nez kapēc tas varētu būt Andris Šķēle

  Vēlu veiksmi un izturību Dombrovska kungam!

  0
 4. U

  Zatleram nevajadzēja būt tik naivam un ticēt, ka pāris mēnešos ir iespējams izveidot labu partiju. Izmantojot šo steigu ZRP iefiltrējās veco partiju pakalpiņi, kuru galvenais nolūks bija atriebība un jebkādos veidos diskreditēt ZRP.

  4
 5. I

  Tā tas ir. Bet visvairāk jau Zatlers pats sašmucējās, ar tankiem braukdams Kremļa puikām pakaļā.
  Kur vispār tādus vārdus par sabiedrības saliedēšanu varēja pār lūpām dabūt, lienot vienā barā ar kaimiņvalsts atbalstītajiem ekstrēmistiem?!

  0
 6. M

  Tas ir tik nožēlojami, ka Latvijā nav iespējams ar vislabākajiem nodomiem nodibināt normālu, godīgu partiju. Vienmēr atradīsies kādas sēnalas, nodevēji un pašlabuma meklētāji, kas speciāli iefiltrējas, lai pēc tam "uzmestu", tādējādi to visu sagraujot. Tas ko izdarīja "Olšteina banda" (atcerieties filmu "Oušena banda"?) bija prātam neaptverami!
  Pilnīgi piekrītu to viedoklim, kas uzskata, ka viņus nedrstēja Saeimā ņemt, ja viņi tā ar viltu bija tur iekļuvuši - startēja no ZRP, par ko tauta balsoja, un tūlīt pēc vēlēšanām nodeva!
  Saeimā nodevējiem nav vietas! Viņi neko labu nevar izdrīt kā tikai šķelt un kaitēt!

  3
 7. I
  Ierēcos par teicamnieku memme 2011. g. 27. oktobrī 12:32

  Pilnīgi pareizi ,teicami esi apguvis sovjetu iddiotoloģiju par godīgajiem komūnistiem un ļaunajiem imperiaļistiem un to pakalpiņiem-vietējiem diversantiem.

  0
 8. m

  nu to ka šie seši ir oligarhu ielikteņu šaubu nav.šiliņa ar savu naudas maisu jau nu noteikti un tā pat pārējie,Domāju ka viņi vēl traucēs valdībai pieņemt lāmumus un balsos pret.Tas vis jau ir izplānots.Speciāli iefiltrējušies partijā

  3
 9. I
  Ierēcos par Vārdēm 2011. g. 27. oktobrī 12:22

  Visi žultsgāzēji ,vismaz šodien esiet iecietīgi!
  Šodien Vārde Nr.2. autorei Ļiļkai!!!
  =
  Visi Dr.Kuvēra apēras bijušie un esošie fani kā arī visi kapeņnieki-nekrofīli izkariet kādu lupatu-kāda tas pōfig vai ar krustu vai SBS!!!

  0
 10. o

  Galvanovskis sāka ar mešanu Ļaunajā laikā, tagad meta ZRP, kas būs nākošie?

  0
 11. I
  Ierēcos>ZRP Vēlētājam 2011. g. 27. oktobrī 11:21

  Vai šodien izkāri SBS lupatu?

  0
 12. J

  Lai kas, viens gan kļūst skaidrs - visās partijās ar milzīgu nekaunību spraucas iekšā jaunie pašlabu meklētāji., kas ir vēl nekaunīgāki par vecajiem. Vecie vismaz kaut ko zina no pagātnes , ir gudrāki, bet jaunie ir pavisam stulbi, tos interesē tikai amati un nauda.Kur esam nonākuši ? Arī liepājā bija izlpatīta it kā ZRP avīzīte , kas bija jau nodrukājusi deputātu sarakstu at jau pieķeksētiemk uvaŗdiem par kuriem jābalso.tāatad kādi gāja prwet savējiem ! Liepājā bija atķekselēti tāda Kukule, Skadurska un kādas jaunēklis no Kuldīgas. Nekaunības augstākais punkts. Savējie pret savējiem , visi plēšas par vietu !

  0
 13. Z

  Te shēma ir plašāka.
  Priekšvēsture:
  1. Uz 2005. gada pašvaldību vēlēšanām LPP budžetu izvietoja Creative Media Services (caur citu uzņēmumu shēmu faktiski pieder Laurim Špilleram).
  2. Gandrīz droši zināms, ka ap to laiku Engine Communications arī caur ofšoru nopirka Lauris Špillers. Oficiālais uzņēmuma vadītājs uz to laiku bija cilvēks, kas tobrīd strādāja kā projektu vadītājs faktiski Laurim piederošajā Creative Media Services.
  3. Shēmā vienu no centrālajām lomām spēlēja daudziem zināmais super glumais Guntars Kukulis.
  4. Pārsteidzoši bija tas, ka viņi kopīgiem spēkiem aptīrīja LPP (piemēram - pārdeva reklāmas reģionālajā presē par bruto cenām, kaut atlaides gan palika iekš CMS – pašiem LPP tika teikts, ka tiek atdotas visas atlaides utt.). Šleseru un LPP aptīra viņa paša uzticamības persona Guntars Kukulis…
  5. Pēc tām vēlēšanām CMS kontā sāka ripot vairāki valsts pasūtījumi. Pirmais – CSDD kampaņa ar nosaukumu, ja pareizi atceros „Pievienojies”. Arī tur peļņa bija pamatīga, pat nekaunīga (ņemot vērā, ka tika tērēta nodokļu maksātāju nauda). Un atkal jau – Kukuls bija visur klātesošs.
  6. Laura Špillera saistītie uzņēmumi (AlphaBaltic, CMS, Engine C., un, iespējams, vēl citi) nu jau sen kalpo par ar Šlesera partijas(-u) kasi. 2009. gada Saeimas vēlēšanas nebija izņēmums – LPP/TP/LC. Tie kalpo ne tikai par kasi, bet arī par uzņēmumiem/mehānismiem, kā apiet likumu saistībā ar atļautajiem politisko reklāmu limitiem.
  Hipotēze par tikko notikušajiem notikumiem:
  1. Visticamāk, Kukula pazīšanās ar Lilitu nodrošināja to, ka CMS izvieto ZRP reklāmu, un labu kārtējo ienākumu pašam Kukulam.
  2. Domāju, bundzenieku šķelšanās lielā mērā ir līdzvainojams krienti plašāks cilvēku loks – Lauris Špillers/Guntars Kukulis/iespējams arī Šlesers/Šķēle, un tikai tad Gudonis un pats sešinieks. Uzskatāms piemērs vāji maskētam trojas zirgam.
  3. Gudonis ir glumš, bet te nu izskatās, ka Lauris ir bijis krietni glumāks - Gudoni ir veikli apvedis ap stūri – presē par šo gozējas tikai Gudonis un nekas nav teikts par Lauri Špilleru. Izrādās, politikas lielveikalā ir tik vienkārši iepirkties…
  PS. Tāpat ir liela pārliecība, kā rīkojums Nr.2 ir bijis pasūtījuma. Tiesa, pasūtītāji kādā brīdī tomēr pazaudēja kontroli pār ZRP. Trojas zirgas aktivizēšana bija kā atbilde tam (tas parādījās tieši pēc ZRP paziņojuma, ka tomēr viņi neies ar SC).
  PPS. Nezin, vai Rolšteins pats apzinās to atbildību par tautu, kas nu, līdz ar deputāta mandātu, gulstas uz viņu. Ja apzinātos, iespējams, savu karmu n

  7
 14. M

  Vot sūdainais sešinieks, tā slavē savu godprātību utt. bet pat priekšvēlēšanu laikā jau pārkāpuši likumu, kur tādiem vēl var ticēt ka saeimā viņi nemelos un nekrāpsies.

  4
 15. l

  Dīvaini izskatās šī izslēgšana.

  Būtībā, tieši tā pat Latvijas vēlētājiem vajadzēja "izslēgt" pašu Zatleru ar visu partiju par pašdarbību un šķeltniecību, dibinot jaunu partiju un šķeļot latviešu balsis.

  0
 16. I

  Ak ,tad tādas ir tās ZRP politrepormas:līdz vēlēšanām visi līdzekļi labi,lai tiktu Saimī,bet pēc vēlēšanām norok visus nepaklausīgos un brīvdomātājus.
  =
  Ja jau Dr.Kuvēris un Mr.Sprūdzis tik godīgi,tad lūdzu atmaksājiet visiem ''izmestajiem'' viņu priekšvēlēšanu kampaņā ieguldīto naudu....
  ......ja nē,tad esat nekaunīgi liekuļi!!!

  0
 17. Z
  ZRP vēlētājs 2011. g. 27. oktobrī 10:30

  Tiešam kauns lasīt šos cilvēku komentārus, kuri ņirgājas par Zatleru. Nezin kāpēc 95 % novēlēja par saeimas atlaišanu. Viens cilvēks ir cēlies pret politisko korupciju viņu zākāt var tikai līdzīgi domājoši. Atveriet beidzot acis. Kļudas ir visiem, bet jāsaprot galvenais kāds ir pats cilvēks, cik viņš ir godīgs pret sevi un citiem, un kādi ir bijuši viņa darbi vai nedarbi. Tas ka cilvēki var laboties pilnīgi ticu vai vēlme izpirkt savus grēkus ar labiem darbiem. Vēl neesmu ne reizi vīlies arī valdības veidošanas gaitā Valdī Zatlerī. Vienīgā kļuda nevajadzējs piekrist izvirzīt savu kandidatūru saeimas spīkera amatā bet strādāt kā saeimas frakcija vadītājam, bija jāsaprot, ka viņu samīcīs. Bet valdis jau ticēja, ka ir godīgi cilvēki ko saka to dara , bet izrādā ka tā nav. Trakākāi ir tas ka puse sabiedrības ir tāda. Pēc trijiem gadiem ZRP parādīs savu spēku nākošajās vēlēšanās, savas rindas pastiprinot ar godīgiem cilvēkiem un runājot ar tautu.

  3
 18. n
  novērotājs ZRP vēlētājs2011. g. 27. oktobrī 12:13

  atver acis! Es arī sākotnēji domāju, ka lai arī Zatlers nav spējis panākt ko nozīmīgu prezidentūrā, ka tomēr viņš ir godīgs. Bet tad nāca pēcvēlēšanu laiks, un tad nu bija meli melu galā, un lavierēšana un viss cits, ko viņš pats pārmet vecajai politikai. Negodīgums kombinācijā ar harizmas trūkumu un neesošu politisko redzējumu (par to liecina viņa mētāšanās no viena grāvja otrā - pāris nedēļu laikā) - ierindo šo politiķi starp tiem pašiem uzmetējiem, no kuriem nevar sagaidīt prognozējamu politiku un no kuriem nākamajās vēlēšanās jāatbrīvojas.

  0
 19. M

  Par kādām individuālām reklāmas kampaņām ir runa? Priekšvēlēšanu laikā nevienu tādu neievēroju. Varbūt kāds var pakomentēt sīkāk vai iedot linku.

  0
 20. L

  Re kāda partijas iekšējā demokrātija! Izdari kaut ko bez Valda ziņas un no partijas ārā. Kaut kas pazīstams no PSRS laikiem. Bet viss jaunais jau ir labi aizmirsts vecais.

  1
 21. I

  Jā uzmet partiju , bet viņai tas nepatīk. Dīvaini.

  0
 22. a
  a ko Tu domāji Labais2011. g. 27. oktobrī 10:23

  Tikai tā var nodrošināt kārtību. Kas notiks ja katrs organizēs savu reklāmas kampaņu, katrs runās kā viņam patīk? Sanāks Vienotība-2, kur SCP, PS un Jaunais Laiks publiski runā pilnīgi atšķirīgas lietas un kļūst par apsmieklu tautas acīs.
  Ja Tu zinātu kāda partijas disciplīna bija Tautas Partijai - to var tikai apbrīnot un mācīties no tās. Cita lieta ir TP darbi, bet disciplīna un kārtība bija augstā līmenī. Tas arī lielā mērā nodrošināja TP ilgo dzīvi un panākumus.

  0
 23. k

  "Un beigās paliks tikai viens ...." - Zatlers.

  2
 24. V

  Nevajatg būt pesimistam Visi nav tādi kā tu.

  0
 25. A

  Tam ir jānotiek. Kad partija savārīta uz ātru roku, tad, skaidra lieta, tur iekļūst arī visādi aplamnieki. No tiem ir jāatbrīvojas. Ja ZRP grib saglabāties kā viena partija, tīrīšanai ir jānotiek. Pat ja tas nozīmē zināmu resursu aizplūšanu. Tāda ir cena.

  2

iepriekšējais 1 2

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi