Balsošanai pa pastu pieteikušies vairāk cilvēku nekā parasti


  1. jo 2012. g. 10. februārī, 20:58

    tas ir labi,varēs kaut ko "sastiķēt" ar skaitīšanu.

  2. pasts 2012. g. 10. februārī, 19:16

    var vel pietiekties pa pastu velet?
    kur?

  3. lika 2012. g. 10. februārī, 13:52

    Bet protams, jo es jau 3x esmu šogad novēlusies uz ledainajām ielām. Mana omīte guļ mājās ar sadragātu roku. Nav par ko brīnīties ka jāsauc referendums uz mājām. Mums atkal ir budžeta caurums ka ielas ir nekaisītas???

  4. Marutks 2012. g. 10. februārī, 13:37

    Balsosim PRET okupantu valodu !

  5. Fishwer 2012. g. 10. februārī, 13:01

    Domaaju ka shis viss nebeigsies labi! It iipashi ja balsojums buus par... kas protams nenotiks!

  6. alberts 2012. g. 10. februārī, 12:51

    Ko ta Vaira noskumusi? būšot taču ārzemēs- ko ta činkstet ,ja var pa pastu nobalsot???

  7. www 2012. g. 10. februārī, 12:31

    Pa pastu var nobalsot esot ārzemēs. Bet kā lai nobalso - esot tepat Latvijā, dziļos laukos, autobus nekursē, automašīnas nav.

  8. Principiaali nerunaaju latviski » www 2012. g. 10. februārī, 18:01

    Скажи спасибо власти, которая бросила тебя в деревне, отрезанным от мира.

  9. mk 2012. g. 10. februārī, 11:26

    pārdodu savu balsi. var sūtīt pa pastu. 5 Ls
    mihazemd @ inbox . lv

  10. mazais 2012. g. 10. februārī, 10:40

    Ja policists pārkāpj zvērestu, viņš tiek atlaists vai sodīts, ja ārsts pārkāpj zvērestu, viņš tiek atlaists vai sodīts, bet ja deputāts pārkāpj zvērestu, tad viņš laimīgi dzīvot tālāk. Turklāt, ja visiem citiem ir skaidri noteikti pienākumi, tad deputāta pienākumi ir noteikti ar zvērestu. Tātad, ja viņš nepilda savus pienākumus, t.i. neveic savu darbu, viņu ir jāatlaiž! Nost ar kretīniem!

  11. TIEŠI TĀ !!! » mazais 2012. g. 10. februārī, 11:24

    ....TIKAI PILSOŅU KARŠ -PĒC VĒLĒŠANĀM!!

  12. panda 2012. g. 10. februārī, 10:37

    Jāraksta,kā balsot,jābalso PRET divvalodību LATVIJĀ,pārējais ir šobrīd mazsvarīgs,paies balsošana,varēs domāt par politiku,šoreiz nav nekāda sakara ar politiku,bet gan par Latviju un tās nākotni un vēlreiz PRET otru valodu Latvijā.

  13. pēc referenduma 2012. g. 10. februārī, 10:25

    rus robeža nav tālu

  14. Ance 2012. g. 10. februārī, 10:08

    Stulbā referendumā var balsot pa pastu, bet Saeimas veļēšanās - nē.. Kāpēc nozīmīgā gadījumā daudzu pilsoņu vēlmes netiek ņemts vērā, bet šajā, kur galvenais "organizators" pat ir nepilsonis..., tiek?

  15. Principiaali nerunaaju latviski. » Ance 2012. g. 10. februārī, 18:07

    Проводя голосование по почте есть больше возможностей для махинаций.

  16. --- 2012. g. 10. februārī, 10:07

    Iskatās, ka būs daudz balsotāju referendumā.

  17. Principiali nerunaju latviski. 2012. g. 10. februārī, 10:04

    Вы, хуторяне, как всегда, отличаетесь низким уровнем интеллектуального развития и злобной мелочностью карликов. данная статейка- тому подтверждение :)

  18. Latvju bāliņš » Principiali nerunaju latviski. 2012. g. 10. februārī, 10:36

    aprobežots esi Tu

  19. alberts » Principiali nerunaju latviski. 2012. g. 10. februārī, 12:49

    "Hutorjanin" - tas ir lepni - tam ir sava zeme,saimniecība,brīvs cilveks -= nevis kautkads daudzdzīvokļu iemitnieks kurs partiek no ta ko viņam piedava pastradat. Tie ir Jaunsaimnieki,Lielsaimnieki pārticīgi un brīvi ļaudis - ne par velti tavi senči viņus izsūtija uz Sibiriju - skauda un bail bija - starp citu šodien tads pat "hutorjānins" tu teiktu - budzis- IR Urbanovic - pajauta viņam.

  20. Fishwer » Principiali nerunaju latviski. 2012. g. 10. februārī, 12:57

    Kaads ir tavs princips???

  21. PRET PRET PRET 2012. g. 10. februārī, 09:51

    Latvieti sauc par latvieti un gruzīnu sauc par gruzīnu. Tāpat, kaķi sauc par kaķi un tītaru par tītaru.

    Taču, kāpēc pieklājīgi cilvēki par lopu saka liellops un par krievu - krievvalodīgais?

    Domāju, ka Tu jau nojaut, ka iemesls ir viens un tas pats. Un tā tas arī ir. Padomā mirkli pats pie sevis, ar ko Tev asociējas šie vārdi:

    - krievu bizness;
    - krievu rulete;
    - krievu tehnika.

    Šis saraksts varētu būt garš - un ir tikai viena tauta pasaulē, kura lepojas ar savu nekaunību. Domāju, ka Tev nav jāpaskaidro, kura.

    Varbūt Tu vēl šaubies, ka patiešām tiek aizskartas krievvalodīgo tiesības? Jā, tā tas patiešām ir! Tāpēc, ka pirms 20 gadiem krievu valodai tika atņemts priviliģētas valodas statuss. Valodas - kurā runāja pats Ļeņins! Pat vairāk, krieviem tika atņemtas visas privilēģijas, tādas kā iespēja iegūt labiekārtotu dzīvokli, iepirkties specveikalos deficīta preces. Tagad krievi, kuru senči cīnījās pret Gitleru, var iepirkties lielveikalos vai iegādāties nekustamo īpašu ar tieši tādām pašām tiesībām, kā "fašisti" latvieši. Krieviem tas šķiet patiešām pazemojoši.

    Tā nav tikai Latvijas problēma. Kāpēc daudzviet pasaulē ir kūrorti, kuros ieeja ir liegta vienas mums zināmas nācijas pārstāvjiem? Kāpēc, ja ārzemēs uzzina, ka Tu runā krieviski, uz tevi skatās ar aizdomām un apkalpošanas kvalitāte uzreiz samazinās 3 reizes? Kāpēc igauņi principiāli atsakās runāt krieviski, taču labprāt runā angliski.

    Latvieši ir PRET krievu valodu. Ne jau tāpēc, ka kāds neprastu krievu valodu vai kādam būtu grūtības to iemācīties. Mēs, vienkārši, gribam būt kulturāla un rietumnieciska tauta. Mēs gribam lepoties ar savām dziesmām, nevis ar savu nekaunību. Mēs gribam lepoties ar savu darba mīlestību, nevis iegūt treniņtērpā ģērbtu biznesmeņu slavu.

    Tieši tāpēc arī mēs balsosim PRET krievu valodu, kā otru valsts valodu.

    P.S. Nosūti šo tekstu tālāk draugiem un paziņām.

  22. o bože... » PRET PRET PRET 2012. g. 10. februārī, 11:34

    ZĪMOGU NELIKS UN KRIEVU NACIONĀLISTI IES BALSOT -KAUT !100 REIZ...???
    NU VĀJPRĀTS...KAS NOTIEK VALSTĪ???

  23. limpermanis 2012. g. 10. februārī, 09:47

    pasē zimoga nebūs un krievs aizies nobalsot otreiz

  24. Latvju bāliņš » limpermanis 2012. g. 10. februārī, 10:39

    ta ari bus...

    maitas...

Lai pievienotu komentāru no ārvalstīm, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Orb.lv, Draugiem.lv, Twitter vai Facebook kontu.

TVNET    Orb.lv    Draugiem.lv    Twitter    Facebook    Google


TVNET aicina portāla lasītājus, rakstot atsauksmes, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur iespēju atslēgt lasītājus no komentēšanas iespējas.

Diskusiju un komentāru noteikumi