iepriekšējais 1 2 3 4 5 14

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. m

  un no kāda datumiņa sāks maksāt atbraucējiem,varbūt nav jāsteidzas koferus krāmēt,varbūt vēl var sēnes palasīt?

  0
 2. E

  LV - minimālā alga Ls 200, valsts noteiktais garantētais minimālās iztikšanas līmenis vēl līdz šim Ls 40 pieaugušajam, un Ls 45 nepilngadīgiem bērniem. Kā Latvijas iedzīvotāji pēc savas deklarētās adreses pašvaldībās Latvijā - var šos Latvijas minimālās iztikšanas pabalstus saņemt. Izpildot iztikas līdzekļu deklarāciju, iesniedzot nepieciešamos dokumentus. Tieši tāpat, kā visi Latvijas iedzīvotāji, kas deklarē savus ienākumus, īpašumus, saskaņā ar pastāvošo likumdošanu.
  Kādas problēmas daudzcietušajiem "ekonomiskajiem bēgļiem", lielākā daļa viņu pat nav reģistrējuši Latvijas iedzīvotāju reģistrā savas ārzemju adreses, kur labi, tur tēvija. Un nodokļus maksājuši - kur? Tad jau var atgriezties ar saviem bezdarbnieku pabalstiem - kā to nosaka ES likumdošana un starpvalstu līgumi. Kādi vēl papildus pabalsti, no kādas naudas? Uz Latvijas nodokļu maksātāju rēķina, uz to cilvēku rēķina, kas šos gadus knapinājās, dzīvoja taupības režīmā. Un uz mūsdienu pensionāru rēķina, kas pēc 40 darba gadiem un maksātiem nodokļiem saņem savu godīgi "nopelnīto" 140-150 Ls pensiju?? Un kādi īpaši ļaudis te tagad tiek aicināti atgriezties? Īstenībā - katrs pats pieņem lēmumu kur un kā dzīvot, ar ko un kad būt kopā, utt. Tiešām jocīga organizācija, jocīgi mērķi un uzstādījumi. Plāni kā Minhauzenam - tikai vēlamais- tāda utopija vien ir. Un kā tad tas notiks - kā koncertos un disenē - ar roku aprocēm - kam tāda, kam citāda saistīte - tas "muļķa" letiņš, kas te visos laikos dzīvojis, tas - " jau jaunākā laika ekonomiskās krīzes Īrijā, utt. daudzcietušais....mīkstais... " Diemžēl - liekas, ka te nebūs kam to diktēt.

  2
 3. iconJanet (Zhanete) Jhonson (Jansone) (Latvija - Anglija) 2012. g. 17. septembrī 23:21

  Protams, ka radiem un mums pasiem segt savus paradus. Mes neprasam Tev un ne jau man vai kadam citam but jastrada prieksh Tevis.

  0
 4. r

  Piedzēruša kaķa murgi! Valdība nekad uz kaut ko tādu neizies un aizbraukušie arī ne. Valdība centīgi pilda pavēles par nekustamā īpašuma atbrīvošanu no nevēlamiem īrniekiem un negrasās kaut ko mainīt savā politikā.

  2
 5. J

  Lai viņi tur arī paliek, te viņus atpakaļ neviens negaida un negrib.

  0
 6. screamsofravenholm Janičs2012. g. 17. septembrī 21:54

  Apkakalj ar neviens paaraak negrib, ironiska kartaa :D

  8
 7. ?

  Kompartijas sekretāra dēls?
  Vai varbūt es palaidu garām referendumu par tiesībām janičam runāt visu vārdā?

  4
 8. u

  Kad vietējie būs beiguši glābt Parex un izmaksāt Krājbankas kompensācijas, bet pašam kaut kas pavairāk iekrājies, tad varēs kādu laiku palaiskoties pa dzimtajiem laukiem un justies vietējo vidū kā miljonārs.

  2
 9. iconGaida Līmane ( Rudzīte) 2012. g. 17. septembrī 21:13

  Kas tās tādas par "emigrantu organizācijām", kuras uzmetušās par mūsu, ārzemēs dzīvojošo, gribas paudējām? Manas domas neviens nav prasījis, man no Latvijas vajag tikai, lai tā liktu man mieru kā es lieku viņai mieru, un lai valdība neizdomātu nekādas jaunas nodevas vai nodokļu starpības, ko iekasēt no aizbraukušajiem.

  9
 10. d
  dssfdf Gaida Limane (Rudzite)2012. g. 17. septembrī 22:26

  nu tad dibini savu vai arī iesaisties esošajās. Ja ne, tad nevajag teikt, ka tevi neviens nepārstāv.

  0
 11. iconJohnBirchwood Gaida Limane (Rudzite)2012. g. 17. septembrī 22:32

  Pilnīgi piekrītu! Ja mani kāds sāktu tincināt par kaut kādu došanos uz Bedri, viņam nāktos uzklausīt diezgan nepatīkamas un indīgas replikas.
  Neesmu tur bijis gadus 3, un kas ir pats "dīvainākais" pat nav ne vismazākās vēlmes jebkad tur doties.

  3
 12. Jāņi, Ziemassvētki, citreiz, vienkārši parasta ziņa, par to, kas notiek Dzimtenē, un pietiek, lai atkal visu nakti redzētu sapnī Latviju. Citreiz, skatītu to līdz sāpēm krūtīs, tik stiprām, ka jāpamostas, un jādomā, ko darīt – iedzert ko nomierinošu, vai sapņot līdz rītam, vaļējām acīm... Nebija jau nemaz tik viegli izšķirties, vēl grūtāk bija kaut cik iekārtoties, bet par to, kas būs jādara rītdien, citreiz labāk nedomāt. Bet ko lai dara? Atgriešanās pabalsts, protams, ir muļķība, taču ja arī tā notiktu, kas tālāk? Pazemojoša veģetēšana, nepārtraukti balansējot uz robežas starp nabadzību un pilnīgu pazušanu? Atgriezties, lai atkal, līdz mielēm izbaudītu to, no kā bēgām: Uzpūtīgi, līdz pēdējam slinki ierēdņi, līdz nāvei nodzīti mediķi, izdangāti ceļi, pilni ārprātīgu braucēju, nebeidzami tukši solījumi, atklāta zagšana, pilnīga nesodāmība un nepārtraukti meli. Tā ir tā vieta, kura iznīcina pati sevi, piedevām, nekautrējoties apgalvot, ka notiek attīstība. Atgriezties, lai sākumā, samaksātu svešus rēķinus, un lai pēc tam, nevienam nevajadzīgs, mēnesi neatrasts, nomirtu kaut kur pie slimnīcas? Nu nē, paldies! Palieciet savā vietā, mēs paliksim savā!

  15
 13. a

  Īrijā labā dzīve beigusies,gribas mājās!Kas tad ir? Pabalstus sākuši piegriezt?Vairs nesanāk Ginesa suslai?Labi vien ir,sāksiet saprast,ka mājās tomēr labāk.

  2
 14. p

  maksāsim latu apmaiņā par katru nopelnīto simtnieku,plus nodokli un tad skatisimies, kas brauks.....

  1
 15. V

  Kaut kāds sviests. Latvijā ap 100.000 bezdarbnieku, bet mums, kā izrādās, piedāvā vēl par mūsu nodokļiem uzturēt Īrijas bezdarbniekus. Nu lai brauc uz šejieni, lai dzīvo nakts patversmē un strādā par 5 latiem dienā (tā saucamie "simtlatnieki"), ja reiz Īrijā apnicis strādāt par minimālo algu. Rīgā pat uz vakancēm ar minimālo algu desmitiem un simtiem strādātgribētāju. Dīvaina valsts - tā vietā, lai integrētu Īrijas bezdarbniekus Vācijas un Holandes darba tirgū, aicinās viņus mājās, neskatoties uz to, ka darba dēļ esam gatavi cits citam rīkli pārgrauzt, lai varētu tos pašus 5 latus te Latvijā nopelnīy.

  9
 16. !

  Ko cepaties,neviens te netaisās braukt!!!

  5
 17. .

  ne tikai netaisās,bet skaties,kur gribi,kāds m.sls jau pārvilcies.

  1
 18. K
  KOMENTĒTĀJU ZINĀŠANAI !!!! 2012. g. 17. septembrī 20:16

  Cienījamie komentētāji no Latvija un Īrijas. Šī ir tā reize, kad ir uztaisīts kārtējais pasūtījums, naida kurināšanā. Visticamāk ka tas varētu būt saistīts ar zemo Eiro atbalstu Latvijā un pašvaldību vēlēšanām, kuras tuvojās.
  Ieskatīsimies patiesībai acīs.

  1 Kas ir šī veidojuma dibinātājs? Laima Ozola -portāla baltic-ireland.ie līdzīpašniece, Īrijas latviešu mēdijs, esošās kliķes demagogs.
  Kas ir Laima Ozola? Laima Ozola ir cilvēks, kurš strādāt nav gribējis un to arī nekad nedarīs, ja vien bads to nepiespiedīs.
  Ar baltic-ireland palīdzību valdošā kliķe Īrijā panāca Vienotības pārsvaru pār citām partijām pēdējās vēlēšanās .

  2 Kas ir pārējie veidojuma līdzgaitnieki?
  Tie ir dažādas latviešu biedrības organizācijas Īrijā. Šie visi kopsalikumi ir atkarīgi no LV jau šodien, jo lielāku vai mazāku finansējumu viņi saņem jau tagad. Piemēram Koris, skolotājas.
  Protams šis finansējums ir smieklīgs. Skolotājai tiek samaksāts15 ls mēnesī.
  3 Pats galvenais. Kopveidojums ir reģistrēts Latvijā, bet vēlās pārstāvēt Īrijas latviešus. Smieklīgi bet fakts.
  Lai Īrijas, Anglijas, Vācijas vai kādas citas valsts latvieši saņemtu attiecīgajā valstī finansējumu no Latvijas, viņiem ir jābūt reģistrētiem Īrijā, UK valstī. Šajā gadījumā Īrijā.
  Rodas jautājums, kapēc tika reģistrēti LV? Atbilde protams visiem ir saprotama. Lai kārtējo reizi vieglāk būtu apmānīt vēlētājus.
  Šis veidojums nekādā gadījumā nespēs palīdzēt vai izlūgties finanšu līdzekļus Īrijas latviešu skoliņām.
  Jaunizveidotais veidojums 99,9% ir jaunas partijas sākums ( Vienotības sēklinieki), kurš cer ka iegūs Īrijas vēlētāju balsis. Tāpēc arī tika reģistrēts Latvijā.
  Nevienam Īrijas latvietim nav nepieciešams atgriešanās pabalsts. Tā ir apzināta cilvēku maldināšana, un kārtējā tautas šķelšana.

  Ar labu vakaru. Saeimas gaņģu apkopējs.

  10
 19. iconJack Green KOMENTĒTĀJU ZINĀŠANAI !!!!2012. g. 17. septembrī 21:53

  Tur vel viena damite stradaja ar uzvardu Sneidere,atbraukusi paciemoties pie savas virumates ar sausu muti stastija vecajiem Latvijas pensionariem cik labi tur klajas.Mazliet pastradaa un sanemi pabalstus,atkal mazliet pastrada un sanem pabalstus,abi ar viru esot briesmigi apmierinati.Un tadi burmunduki pasniedz zinas :):):):):) Un tam parastajam Latvijas latvietim Latvijaa daudz nevajag,pamet vienu dumju teikumu,tas nemsies gar to visu dienu sviedriem listot.

  0
 20. J

  Prieks aizbraucejiem - Jus invalidi esiet ka vajadzigs pabalsts? Varbut izsniegt kartinu, ar kuru varat iegut 0.00lvl bileti lidmasinas biletei?
  Es te dir*plesdams ravos pa 300ls menesi, un kad aizgaju no dabra neskreju pec bezdarbnieka pabalsta.
  Sito menesi pietiek naudas lai samaksatu visu kas maksajams.
  Bet tadel man ir vajadzigs pabalsts? Lai butu garnatija ka ari tad kad man beigsies iekrajumi butu ko est?

  Man ir ticiba lielaka, ka es atrak atradisu jaunu darbu, neka es sanemsu to pabalstu. Un cik esmu noverojis, un analizejis, tad parasti tie ir tie neizglitotie kas stav rinda, pec savas naudas. Tie ir tie slimie , vargie, kuri ir uz zilas lapas. Un diemzel es nevaru savu pascienu nolaist tik zemu cik ta ir jums. Jus mani neredzesiet pabalsta bode. Paldies.

  3
 21. k

  kad pelnīja lielo naudu, internetā lasījām nicinošos komentārus par palicējiem... tagad sēžot pie sasistas siles, Latviju atcerējušies. Kā nav vispār kauna vēl kaut ko pieprasīt...lai Irijas valdība maksā par pārcelšanos, stutējāt tak viņu ekonomiku.

  4
 22. A

  Nekādus pabalstus ! Palieciet turpat, kur esiet. Kopā ar manu znotelēnu, kurš šeit nevīžoja strādāt, domāja, ka ārzēmēs maksā ne par ko.

  2
 23. r
  runājoš ēzelis 2012. g. 17. septembrī 19:09

  jārada vide kurā viņi grib atgriezties, un tad par iebraukšanu valstī prasīt 5K latus par katru prom būtu gadu, nevis pabalstus viņiem..

  1
 24. H

  Nekādus pabalstus ! Palieciet turpat, kur esiet. Kopā ar manu znotelēnu, kurš šeit nevīžoja strādāt, domāja, ka ārzēmēs maksā ne par ko. Pietiek ar to, ka uzturu savu meitu un abus viņa puikas. Vēl vienu nespējnieku nepavilkšu. Lai jūs uztur citu valstu nodokļu maksātāji, laimes meklētāji nolāpītie !

  1
 25. P

  Ja man būtu tikai 60gadu, aizbrauktu peļņā uz ārzemēm un atgrieztos par sapelnīto naudu, jo esmu pieradusi strādāt. Arī par tiem 22 Ls pastā, jeb 28 Ls par sargu, jeb savos 62 gados par 32 Ls mēnesī, izolējot gaisa vadus celtniecībā. Bet man jāsamierinās ar nabadzību līdz mūža galam, jo spēka vairs nav. Vai kāds no jums ir spējīgs aptvert, ka tikai tāpēc, ka par strādāšanu un pensijas, ne stāža pelnīšanu, varētu tikt sodīts ar nabadzību līdz mūža galam ? Pamēģiniet sevi iedomāties manā vietā. Tad gribēsies, tāpat kā man, ātrāk izbeigt šīs mocības.

  0
 26. J
  Jaunietis Pensionāre2012. g. 17. septembrī 20:15

  Ko Tu lej, vecā, pat 50-gadīgus ES valstīs vairs neņem darbā. Tev jau ir kārtīgi jāstrādā un smagi ne tā kā LV, kur maksā par to, ka esi darbā.

  1
 27. L

  Piedāvāju maksātgribējiem izmaksāt pabalstu gunai ļevčenkovai, slavenajai piecbērnu mātei, kas divus gadus atrodoties Īrijā ne dienu nav strādājusi, bet zagdama izsitusi sev sociālos pabalstus. Mums šeit tieši tādas pabalstu izsitējas pietrūkst un visu viņas veču, lūzeru, kas zināja tikai sīkos sataisīt.

  7

iepriekšējais 1 2 3 4 5 14

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi