Sestdiena, 23. jūnijā Vārda dienas: Līga
Komentāri
Autorizējies šeit:
M
meža māte
3 janvārī, 22:01
un no kāda datumiņa sāks maksāt atbraucējiem,varbūt nav jāsteidzas koferus krāmēt,varbūt vēl var sēnes palasīt?
E
Edvita
17 septembrī, 20:09
LV - minimālā alga Ls 200, valsts noteiktais garantētais minimālās iztikšanas līmenis vēl līdz šim Ls 40 pieaugušajam, un Ls 45 nepilngadīgiem bērniem. Kā Latvijas iedzīvotāji pēc savas deklarētās adreses pašvaldībās Latvijā - var šos Latvijas minimālās iztikšanas pabalstus saņemt. Izpildot iztikas līdzekļu deklarāciju, iesniedzot nepieciešamos dokumentus. Tieši tāpat, kā visi Latvijas iedzīvotāji, kas deklarē savus ienākumus, īpašumus, saskaņā ar pastāvošo likumdošanu. Kādas problēmas daudzcietušajiem "ekonomiskajiem bēgļiem", lielākā daļa viņu pat nav reģistrējuši Latvijas iedzīvotāju reģistrā savas ārzemju adreses, kur labi, tur tēvija. Un nodokļus maksājuši - kur? Tad jau var atgriezties ar saviem bezdarbnieku pabalstiem - kā to nosaka ES likumdošana un starpvalstu līgumi. Kādi vēl papildus pabalsti, no kādas naudas? Uz Latvijas nodokļu maksātāju rēķina, uz to cilvēku rēķina, kas šos gadus knapinājās, dzīvoja taupības režīmā. Un uz mūsdienu pensionāru rēķina, kas pēc 40 darba gadiem un maksātiem nodokļiem saņem savu godīgi "nopelnīto" 140-150 Ls pensiju?? Un kādi īpaši ļaudis te tagad tiek aicināti atgriezties? Īstenībā - katrs pats pieņem lēmumu kur un kā dzīvot, ar ko un kad būt kopā, utt. Tiešām jocīga organizācija, jocīgi mērķi un uzstādījumi. Plāni kā Minhauzenam - tikai vēlamais- tāda utopija vien ir. Un kā tad tas notiks - kā koncertos un disenē - ar roku aprocēm - kam tāda, kam citāda saistīte - tas "muļķa" letiņš, kas te visos laikos dzīvojis, tas - " jau jaunākā laika ekonomiskās krīzes Īrijā, utt. daudzcietušais....mīkstais... " Diemžēl - liekas, ka te nebūs kam to diktēt.
Janet (Zhanete) Jhonson (Jansone) (Latvija -
17 septembrī, 20:09
Protams, ka radiem un mums pasiem segt savus paradus. Mes neprasam Tev un ne jau man vai kadam citam but jastrada prieksh Tevis.
R
rajux
17 septembrī, 18:09
Piedzēruša kaķa murgi! Valdība nekad uz kaut ko tādu neizies un aizbraukušie arī ne. Valdība centīgi pilda pavēles par nekustamā īpašuma atbrīvošanu no nevēlamiem īrniekiem un negrasās kaut ko mainīt savā politikā.
J
Janičs
17 septembrī, 18:09
Lai viņi tur arī paliek, te viņus atpakaļ neviens negaida un negrib.
U
ulle
17 septembrī, 18:09
Kad vietējie būs beiguši glābt Parex un izmaksāt Krājbankas kompensācijas, bet pašam kaut kas pavairāk iekrājies, tad varēs kādu laiku palaiskoties pa dzimtajiem laukiem un justies vietējo vidū kā miljonārs.
Gaida Limane (Rudzite)
17 septembrī, 18:09
Kas tās tādas par "emigrantu organizācijām", kuras uzmetušās par mūsu, ārzemēs dzīvojošo, gribas paudējām? Manas domas neviens nav prasījis, man no Latvijas vajag tikai, lai tā liktu man mieru kā es lieku viņai mieru, un lai valdība neizdomātu nekādas jaunas nodevas vai nodokļu starpības, ko iekasēt no aizbraukušajiem.
B
briters
17 septembrī, 18:09
Jāņi, Ziemassvētki, citreiz, vienkārši parasta ziņa, par to, kas notiek Dzimtenē, un pietiek, lai atkal visu nakti redzētu sapnī Latviju. Citreiz, skatītu to līdz sāpēm krūtīs, tik stiprām, ka jāpamostas, un jādomā, ko darīt – iedzert ko nomierinošu, vai sapņot līdz rītam, vaļējām acīm... Nebija jau nemaz tik viegli izšķirties, vēl grūtāk bija kaut cik iekārtoties, bet par to, kas būs jādara rītdien, citreiz labāk nedomāt. Bet ko lai dara? Atgriešanās pabalsts, protams, ir muļķība, taču ja arī tā notiktu, kas tālāk? Pazemojoša veģetēšana, nepārtraukti balansējot uz robežas starp nabadzību un pilnīgu pazušanu? Atgriezties, lai atkal, līdz mielēm izbaudītu to, no kā bēgām: Uzpūtīgi, līdz pēdējam slinki ierēdņi, līdz nāvei nodzīti mediķi, izdangāti ceļi, pilni ārprātīgu braucēju, nebeidzami tukši solījumi, atklāta zagšana, pilnīga nesodāmība un nepārtraukti meli. Tā ir tā vieta, kura iznīcina pati sevi, piedevām, nekautrējoties apgalvot, ka notiek attīstība. Atgriezties, lai sākumā, samaksātu svešus rēķinus, un lai pēc tam, nevienam nevajadzīgs, mēnesi neatrasts, nomirtu kaut kur pie slimnīcas? Nu nē, paldies! Palieciet savā vietā, mēs paliksim savā!
A
ass
17 septembrī, 17:09
Īrijā labā dzīve beigusies,gribas mājās!Kas tad ir? Pabalstus sākuši piegriezt?Vairs nesanāk Ginesa suslai?Labi vien ir,sāksiet saprast,ka mājās tomēr labāk.
P
po
17 septembrī, 17:09
maksāsim latu apmaiņā par katru nopelnīto simtnieku,plus nodokli un tad skatisimies, kas brauks.....
V
Viesturs
17 septembrī, 17:09
Kaut kāds sviests. Latvijā ap 100.000 bezdarbnieku, bet mums, kā izrādās, piedāvā vēl par mūsu nodokļiem uzturēt Īrijas bezdarbniekus. Nu lai brauc uz šejieni, lai dzīvo nakts patversmē un strādā par 5 latiem dienā (tā saucamie "simtlatnieki"), ja reiz Īrijā apnicis strādāt par minimālo algu. Rīgā pat uz vakancēm ar minimālo algu desmitiem un simtiem strādātgribētāju. Dīvaina valsts - tā vietā, lai integrētu Īrijas bezdarbniekus Vācijas un Holandes darba tirgū, aicinās viņus mājās, neskatoties uz to, ka darba dēļ esam gatavi cits citam rīkli pārgrauzt, lai varētu tos pašus 5 latus te Latvijā nopelnīy.
!
!!!
17 septembrī, 17:09
Ko cepaties,neviens te netaisās braukt!!!
K
KOMENTĒTĀJU ZINĀŠANAI !!!!
17 septembrī, 17:09
Cienījamie komentētāji no Latvija un Īrijas. Šī ir tā reize, kad ir uztaisīts kārtējais pasūtījums, naida kurināšanā. Visticamāk ka tas varētu būt saistīts ar zemo Eiro atbalstu Latvijā un pašvaldību vēlēšanām, kuras tuvojās. Ieskatīsimies patiesībai acīs. 1 Kas ir šī veidojuma dibinātājs? Laima Ozola -portāla baltic-ireland.ie līdzīpašniece, Īrijas latviešu mēdijs, esošās kliķes demagogs. Kas ir Laima Ozola? Laima Ozola ir cilvēks, kurš strādāt nav gribējis un to arī nekad nedarīs, ja vien bads to nepiespiedīs. Ar baltic-ireland palīdzību valdošā kliķe Īrijā panāca Vienotības pārsvaru pār citām partijām pēdējās vēlēšanās . 2 Kas ir pārējie veidojuma līdzgaitnieki? Tie ir dažādas latviešu biedrības organizācijas Īrijā. Šie visi kopsalikumi ir atkarīgi no LV jau šodien, jo lielāku vai mazāku finansējumu viņi saņem jau tagad. Piemēram Koris, skolotājas. Protams šis finansējums ir smieklīgs. Skolotājai tiek samaksāts15 ls mēnesī. 3 Pats galvenais. Kopveidojums ir reģistrēts Latvijā, bet vēlās pārstāvēt Īrijas latviešus. Smieklīgi bet fakts. Lai Īrijas, Anglijas, Vācijas vai kādas citas valsts latvieši saņemtu attiecīgajā valstī finansējumu no Latvijas, viņiem ir jābūt reģistrētiem Īrijā, UK valstī. Šajā gadījumā Īrijā. Rodas jautājums, kapēc tika reģistrēti LV? Atbilde protams visiem ir saprotama. Lai kārtējo reizi vieglāk būtu apmānīt vēlētājus. Šis veidojums nekādā gadījumā nespēs palīdzēt vai izlūgties finanšu līdzekļus Īrijas latviešu skoliņām. Jaunizveidotais veidojums 99,9% ir jaunas partijas sākums ( Vienotības sēklinieki), kurš cer ka iegūs Īrijas vēlētāju balsis. Tāpēc arī tika reģistrēts Latvijā. Nevienam Īrijas latvietim nav nepieciešams atgriešanās pabalsts. Tā ir apzināta cilvēku maldināšana, un kārtējā tautas šķelšana. Ar labu vakaru. Saeimas gaņģu apkopējs.
J
Jancis_Mazais
17 septembrī, 16:09
Prieks aizbraucejiem - Jus invalidi esiet ka vajadzigs pabalsts? Varbut izsniegt kartinu, ar kuru varat iegut 0.00lvl bileti lidmasinas biletei? Es te dir*plesdams ravos pa 300ls menesi, un kad aizgaju no dabra neskreju pec bezdarbnieka pabalsta. Sito menesi pietiek naudas lai samaksatu visu kas maksajams. Bet tadel man ir vajadzigs pabalsts? Lai butu garnatija ka ari tad kad man beigsies iekrajumi butu ko est? Man ir ticiba lielaka, ka es atrak atradisu jaunu darbu, neka es sanemsu to pabalstu. Un cik esmu noverojis, un analizejis, tad parasti tie ir tie neizglitotie kas stav rinda, pec savas naudas. Tie ir tie slimie , vargie, kuri ir uz zilas lapas. Un diemzel es nevaru savu pascienu nolaist tik zemu cik ta ir jums. Jus mani neredzesiet pabalsta bode. Paldies.
K
kā tad...
17 septembrī, 16:09
kad pelnīja lielo naudu, internetā lasījām nicinošos komentārus par palicējiem... tagad sēžot pie sasistas siles, Latviju atcerējušies. Kā nav vispār kauna vēl kaut ko pieprasīt...lai Irijas valdība maksā par pārcelšanos, stutējāt tak viņu ekonomiku.
A
Atbalstu HA !
17 septembrī, 16:09
Nekādus pabalstus ! Palieciet turpat, kur esiet. Kopā ar manu znotelēnu, kurš šeit nevīžoja strādāt, domāja, ka ārzēmēs maksā ne par ko.
R
runājoš ēzelis
17 septembrī, 16:09
jārada vide kurā viņi grib atgriezties, un tad par iebraukšanu valstī prasīt 5K latus par katru prom būtu gadu, nevis pabalstus viņiem..
H
HA !
17 septembrī, 15:09
Nekādus pabalstus ! Palieciet turpat, kur esiet. Kopā ar manu znotelēnu, kurš šeit nevīžoja strādāt, domāja, ka ārzēmēs maksā ne par ko. Pietiek ar to, ka uzturu savu meitu un abus viņa puikas. Vēl vienu nespējnieku nepavilkšu. Lai jūs uztur citu valstu nodokļu maksātāji, laimes meklētāji nolāpītie !
P
Pensionāre
17 septembrī, 15:09
Ja man būtu tikai 60gadu, aizbrauktu peļņā uz ārzemēm un atgrieztos par sapelnīto naudu, jo esmu pieradusi strādāt. Arī par tiem 22 Ls pastā, jeb 28 Ls par sargu, jeb savos 62 gados par 32 Ls mēnesī, izolējot gaisa vadus celtniecībā. Bet man jāsamierinās ar nabadzību līdz mūža galam, jo spēka vairs nav. Vai kāds no jums ir spējīgs aptvert, ka tikai tāpēc, ka par strādāšanu un pensijas, ne stāža pelnīšanu, varētu tikt sodīts ar nabadzību līdz mūža galam ? Pamēģiniet sevi iedomāties manā vietā. Tad gribēsies, tāpat kā man, ātrāk izbeigt šīs mocības.
L
Lita
17 septembrī, 15:09
Piedāvāju maksātgribējiem izmaksāt pabalstu gunai ļevčenkovai, slavenajai piecbērnu mātei, kas divus gadus atrodoties Īrijā ne dienu nav strādājusi, bet zagdama izsitusi sev sociālos pabalstus. Mums šeit tieši tādas pabalstu izsitējas pietrūkst un visu viņas veču, lūzeru, kas zināja tikai sīkos sataisīt.
N
Nameisis
17 septembrī, 15:09
Ko tad laimīgie strādājoši aizbraukušie latvieši ganaās pa latvijas interneta portāliem ? Uz savu saimnieku, tfu, piedodiet, darba devēju, fona laikam neko laimīgi neizskataties, atliek vien dīžāties latvijas portālos ...
J
jo
17 septembrī, 15:09
Ko te cepaties ,NEVIENS STRĀDĀJOŠ TUR LATVIETIS UN NEDOMĀ ATGRIEZTIES ŠAI SŪDU BEDRĒ,viss tur ir,uz šejieni tik atbrauc paņirgt par palicējiem.
Raivo Lasmaniss (La vie est belle!)
17 septembrī, 14:09
Es esmu ārzemēs, un nekādi pabalsti mani nevilks atpakaļ uz brīnum jauko zemi LATVIJU.
K
Kretīniņš
17 septembrī, 14:09
Hohma taisni otrādi lai maksā zināmu summu valsts budžetā un tikai tad brauc atpakaļ kas palikušie kādi dumiķi? Tā jau par palikušo nodokļiem viss tiek uzturēts tai skaitā dzegužu vecāku pensijas un dzegužu bērnu skološana tāpat liela daļa dzeguzes nekautrējas braukt uz Latviju pie ārstiem tagad vēl pabalstus dodiet nekauņas
>
>balamutēm
17 septembrī, 14:09
3 ciparu inflāciju aizmirsi pieminēt
>
>pepe
17 septembrī, 14:09
skatoties,kas aizbraucējiem nav iekrāts,nauda varbūt nav un nav arī vajadzības krāt pie tāāādas eiro-lata inflācijas,bet mājas,dzīvokļi, bungalo lv laukos, ar eiroremontiem un plazmeniekiem, ir vismaz 90% no viņiem.
P
pidrila
17 septembrī, 14:09
Kur ir loģika!? Samaksās pabalstus, atvilks sliņķus ,kas tur negrib srādāt ,atpakaļ un būs vēl vairāk bezdarbnieku !!! Ar ko diez viņi domā ..... hmmmmm
B
briters
17 septembrī, 14:09
Nezinu, kāpēc gan visi domā, ka tiem aizbraucējiem tik ļoti gribas atpakaļ? Patiesībā taču, arvien jauni tūkstoši plāno doties tajā pašā virzienā.
M
mtoms
17 septembrī, 14:09
bet! kurš maksās pabalstus tiem, kas strādā šeit un laimi nemeklē citur? man varat neatbildēt, tāpat nelasīšu!
H
harmenss
17 septembrī, 14:09
"Ja būtu pabalsti, atgrieztos grūtībās ārvalstīs nonākušie" shie cilveeki arii aarvalstiis nonaaca gruutiibu deelj... sanaak taads kaa apburtais loks :D (kuru labaak vnk paartraukt)
G
gribulits
17 septembrī, 14:09
Ja maksās vismaz 100k, tad varētu būt runa par atkārtotu strādāšanu lv.
J
juris uk
17 septembrī, 13:09
es bijuj ārzemēs nekas tuer foršs nav, atmuklu atpakaļ uz lv. piemeram maza lus pudelite maksā 3 ls, nui nafig tagadf kožu lv ka nenormals. sievietes nesmukas un tādā garā viss tur smako, a lv ir skaista zeme kautvai no ļotenes skatoties. e snekur nekad vairak nebraukšu.
T
Tālvaldis
17 septembrī, 13:09
http://financenet.tvnet.lv/zinas/429113-latviesi_arzemes_uz_latviju_parskaitijusi_350_miljonus_latu Ārzemēs dzīvojošie un strādājoši latvieši pērn uz mājām caur bankām pārskaitījuši 350 miljonus latu, tā sestdien žurnālistiem pavēstīja Ārlietu ministrijas (ĀM) speciālo uzdevumu vēstnieks diasporas jautājumos Rolands Lappuķe, atsaucoties uz Latvijas Bankas aprēķiniem un norādot uz diasporas devumu valsts attīstībā. Nebūtu aizbraucēji, jūs jau sen dzīvotu Krievijas guberņā. Nav tik slikti, kā daži iedomājas. Tie kas te komentāros apceļ aizbraucējus, parasti ļoti slavina savu SC. Paraksts viens un tas pats, viņus var atpazīt.
.
.
17 septembrī, 13:09
Es esmu dzimis latvijā un man ir kauns ka pārstāvju šo " titulēto" nāciju, tik daudz negāciju par saviem tautiešiem, kā šeit latvijā, ne kur citā zemē par kādu citu pamatnāciju neesmu dzirdējis, parasti viens otru atbalsta, uzmundrina, padod roku un pasaka labu vārdu- tādi ir Itāļi, Vācieši, Šveicieši, Angļi, viņiem katram ir sava mentelitāte, var būt savas domas pretējas, bet tie nekad tā neapskādēs savējos, šeit mēs esam visai Pasaulei priekšā, pat tos citu nīstos Krievus esam apsteiguši, nu ko MALAČI.
Janet (Zhanete) Jhonson (Jansone) (Zhancis )
17 septembrī, 13:09
Arparts, skumji lasit un vispar domat! Sie komentari vien parada, ka visi kopa esam neizglitota tauta un nav svarigi vai esam Latvija vai ari tie, kuri aizbruakusi. Te ir visas musu latviesu sabiedribas bukete. Man patik Ilzes Baizas raksts par : '"Virtuālais karš starp Lielbritanijā un Latvijā dzīvojošajiem latviešiem jeb Starp divām saulēm" tas tiesi atspogulo visu sho diskusiju http://www.anglobalticnews.co.uk/group/dzive-anglija/forum/topics/starp-div-m-saul-m
E
edgars
17 septembrī, 13:09
kārtējā STULBĪBA.......................................RADIET TĀDUS APSTĀKĻUS , LAI NEBRAUKTU PROM , BET NEKĀDUS PABALSTUS , TAD JAU TE STRĀDĀJOŠĀ TAUTA PALIEK MUĻĶOS , ..................................INTERESANTI KUR TĀDI DEBĪLIĶI VALDĪBĀ VIENMĒR ATRODAS , KAS KAUTKO ""TĀDU"" TIKAI IR SPĒJĪGI IZDOMĀT.........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ciekurs777
17 septembrī, 12:09
Tie ,kas aizbraucejus uzskata par nodevejiem un tam lidzigi,lai noverte savu ieguldijumu latvijas zeme,jo zinu,ka tie kas tiesam ir palikusi un rupejas par latvijas zemi un tautu tadu domu nava par saviem tautiesiem pasaule,bet sie kurnetaji,kas nodirs aizbraucejus tikpat skaisti noliek kaiminu aiz savam durvim kurs ir vienkars cilveks!
V
valdībvīrs
17 septembrī, 12:09
mums pašiem naudiņas maz, nesanāks !
A
aaaaaaaaaaaaaaa
17 septembrī, 12:09
e snegribu maksāt tiem mērkaķiem. Labāk samaksājiet pensionāriem, aks cēla šo valsti.
P
pele
17 septembrī, 12:09
Vajadzētu kompensēt biļeti uz Latviju pēc zemākajiem tarifiem, bet par pārējo gan būtu jādomā pašiem. Aizbraucāt pelnīt naudu. Slikti, ka nekas nav iekrāts. Palicējiem jau nekāda paradīze nav bijusi. Kāpēc jāmaksā bezdarbnieku pabalsts? Jūs par tur nostrādāto laiku esat saņēmuši daudz lielākus pabalstus.
E
Es
17 septembrī, 12:09
Kauna nav Valsts nodevējiem vēk kaut ko piemaksāt.. Paši izvēlējās podus mazgāt, labāku dzīvi gaidot, lai arī tur paši tagad tup!
Y
yo
17 septembrī, 12:09
esat laipni gaidīti atpakaļ, bet uzturēt te jūs neviens netaisās, rokas pašiem ir?
B
balamutēm
17 septembrī, 12:09
Aizveriet mutes, starp citu klaidoņi ienesuši Latvijai 300 miljonu latu Latvijas budžetā! Nauda Latvijā neaug kokos kā daži iedomājas, tā ir jānopelna no ārvalstīm un jācenšas pasargāt no Krievijas investortiem lai tā paliktu arī Latvijā, tapēc jasāk kaut ko ražot.
:
:)
17 septembrī, 12:09
Daļa,kam neveicas ir tādi,kam nekur nebūs labi un nekur nevarēs iekārtoties.Man nav pretenzijas pret aizbraucējiem,bet pret vieglas skaistas dzīves tīkotājiem.Jo tie,kas ir vēlējušies un centušies,ir darbu atraduši un atradīs un viena pabalsta pēc uz šejieni atpakaļ nebrauks.Absurds,tagad pabalstus,no kā,no nodokļu maksātāju naudas-no tiem,kas te vēl cenšās Izdzīvot.
N
17 septembrī, 12:09
Tie kas aizbrauca, tie lai arī tur paliek! Nekādus pabalstus viņi nav pelnījuši! Mēs te bijām krīzes un visos citos gados, mēs! Lai viņi paliek tur un pabalstus tur saņem!
K
17 septembrī, 12:09
tad,deģenerātiem,podu mazgātājiem kaut ko maksāt?Varētu piemaksāt,lai šos klaidoņus te vairs nekad neredzētu!
K
Kipendeils (garākais)
17 septembrī, 12:09
NE kapeikas ļumpeniem,kas nemāk un negrib strādāt !
S
ss
17 septembrī, 12:09
Kā tad! Lai atgriežas un sāk mūs -muļķajos -pamācīt............. Viens tāds "gudro"bariņš jau pirms 20 gadiem atgriezās. Tie, kas tā var blandīties ir nevajadzīgi, gan te, gan tur!
G
guncik
17 septembrī, 12:09
Palasot komentārus, var secināt, ka parunai - cilvēks cilvēkam vilks, ir liela taisnība. Tas, kuram klājas labi, nekad negribēs palīdzēt tam, kam klājas slikti.
$
$
17 septembrī, 12:09
Kad politiķi beigs zagt,tad pietiks visiem!
L
lv lielveikals
17 septembrī, 12:09
stāvietas pārpildītas,bet ja paskatamies,kas gan te stāv? vieni UK naudas penītāji- tērētāji,zemnieki un budžetnieki.
L
laimes lāci
17 septembrī, 11:09
ja, viņi, atbrauks,mēs, aizbrauksim
D
dinija
17 septembrī, 11:09
Jā, nu ļoti mums te vajag tos bezdarbniekus un bezpajumtniekus, visādus kriminālos elementus utt. Daži man zināmie irlandieši pirms izbraukšanas no Latvijas nodarbojās ar metāla vākšanu un zagšanu, ar malu medībām un malu zvejniecību, nelegālu mežu izciršanu, vēl viena daļa bija dzīvokļu remontētāji bez izglītības un ar noslieci uz alkoholismu. Mums būtu jāpriecājas, ka šīs problēmas tagad "velk" Lielbritānijas nodokļu maksātāji. Es nerunāju, protams, par visiem.
Z
zintis
17 septembrī, 11:09
Nekur nav redzēta tik stulba tauta kā latvieši: skaudīgi, zaglīgi, melīgi, liekulīgi, gļēvi un pastulbi- tas ir īstens raksturojums un man pat reizēm ir kauns, ka esmu latvietis bet no tā nekur likties nevar, kā tikai pārņemt citas valsts tautību, kaut vai igauņu, jo tie cilvēki ir ar savu pašlepnumu, ciena savu tautu un kultūru!
Z
Zanda
17 septembrī, 11:09
LAi sēž īru valdībai uz kakla
1
1
17 septembrī, 11:09
galīgi oh..., manu nodokļu naudu maksās kaut kādiem gļevuliem un nodevējiem, kuri iesp. nemaksā nodokļus LV !!!!!!!!!!!!! es arī pakoju čemodanu ..
L
LV VALDĪBAI
17 septembrī, 11:09
Cīnieties,lai paliktu tie,kuri vēl nav izceļojuši!!!Ko jūs esat darījuši,lai radītu jaunas darba vietas?Kur tie atbraucēji strādās? Esmu pret šādiem pabalstiem!
K
Komisārs Reksis
17 septembrī, 11:09
Ģeniāla doma, kā aizdabūt prom vēl palikušos - iekārdināt ar pabalstiņu, kuru dabūsiet (vai varbūt nē:)), iebraucot Latvijā no ārpuses... Nu, pabalstu tauta, uz priekšu! Neko nedrīkst palaist garām neizmantotu....
S
Stulbie stulbeņi
17 septembrī, 11:09
tagad laikam ir tā, kurš nu politiķis ir gudrāgs par otru pēdiņās protams. Tā ietr kad grāmatveži pie ruļļiem, vispirms radiet priekšnoteikumus, lai cilveki gribētu atgriezties, tad viņi bez jebkādiem pabalstiem brauks atpakaļ. tas pats ar pārvietošanās pabalstu - pilnīgs sviests...nav ko teikt ...
H
hmmm
17 septembrī, 11:09
No vienas puses itkaa tie kas palika un zobus griezdami cinijas, tagad par savu nodoklu maksato naudu maksas par tiem, kas aizbrauca, dzivoja uz uraaa labajos laikos, a tagad tur izpeldējuši uz sēkļa, tie kas palika latvijā un cīnijās visus šos gadus, nesaņem tādas privilēģijas, kādas grib pieprasīt aizbraukušo biedrības un brālības, un nesakiet man, ka nemētājās letiņi ar naudu pa labi pa kreisi, kad labi pelnīja īrijā. Muļķības, un jācer ka valdība izvērtēs objektīvi šādu absurdu.
K
kā tad!!!
17 septembrī, 11:09
es vēl maksāšu pabalstu tiem laimes meklētājiem no saviem nodokļiem-paldies!!! Kā aizbrauca,tā lai domā,kā atbraukt atpakaļ.Tie ir tā saucamie pabalstu ņēmēji-meklē kur izdevīgāk iekārtoties!murgs no valdības puses!
M
māminu pabalstus
17 septembrī, 11:09
paceliet! tie,kuri aizbrauca...paši vainīgi....nav ko meklēt laimi svešā zemē!!!
R
rt
17 septembrī, 11:09
Tieši otrādāk, valsts varēja piešķirt IZCEĻOŠANAS pabalstu šeit nevēlamām personām un profesijām. Bomāriem, narkašiem, bezdarbniekiem. Lai paliek tikai tie, kuri māk un var šeit nopelnīt un bezdarba procents ir 0.
L
lai iet bekot
17 septembrī, 11:09
Vini juut, ka tur viniem slaistu pabalstus vairs driz NEMAKSAS, tapec tagad grib atpakal un uz citu rekina padzivot tagad LV. Pieradushi. . Lai paliek tur, savaa jaunajaa tevijaa Irijaa, ari turpmak.
E
es3
17 septembrī, 11:09
pabalstus vajadzētu maksāt tiem kas vēl nav aizceļojuši un tad domāt par īpašiem pabalstiem aizbraucējiem.
A
aaa
17 septembrī, 11:09
Varbūt vajadzēja sākt ar to, ka sakārtot esošajiem latviešiem puslīdz labus dzīves apstākļus, nevis mēģināt par visām varītēm dabūt izceļojošos latviešus? nu atgriezīsies, un? pusgads, gads, paņems šito pabalstu un brauks atpakaļ uz Īriju. malači, ko tur teikt... tiešām tas ir tik grūti saprotams un neredzams, kāpēc cilvēki izceļo? Tiešām tik grūti ir saprast, ka mums nevajag special paņēmienus izgudrot lai dabūtu izceļotājus, tik vien, cik sakārtot esošajiem apstākļus un izceļojošie paši atgriezīsies?... man dažreiz nolaizās rokas un gribas pašam izbraukt uz loģiskāku valsti.
Jānis Kipens (garais)
17 septembrī, 11:09
Jā!!!Palasot komentus ar naidpilno attieksmi pret aizbraucējiem.......Nevajag ne krievu ,ne amerikāni, ne žīdu,letiņi paši sevi ar skaudības un nenovīdības palīdzību iznīdēs!
E
emmy
17 septembrī, 10:09
ja atgriezisies, tad tikkai tie, kas ārzemēs ir bez darba un dīgdienīgi klīst apkārt. Kam būs darbs, mājas, ģimene...šaubos vai tāds atgriezisies.
M
Mans piedāvājums
17 septembrī, 10:09
Es aicinu tā vieta maksāt pabalstus vēl neaizceļojušajiem. Tas būtu lietderīgāk.
T
tomas888
17 septembrī, 10:09
Vajag samazināt cenas, un palielināt algas, bet lai to izdarītu vajag atvērt daudz jaunus un plašus uzņēmumus Latvijā, kā rezultātā būs jaunas darba vietas, vairāk naudas apgrozība tādējādi lielākas algas un zemākas cenas, jo no kaimiņvalstīm vairs tik daudz neiepirksim, un eksports arī palielināsies, vajag atjaunot cukurfabrikas vecās, lai zemniekiem atkal ir dēļ kā cukurbietes audzēt un vajad par valsts nodevību izraidīt no valsts visus tos SC un Ušakovu, kā arī citas nevēlamas personas, kuras ir vairākkārt jau pārkārpušas savu zvērestu. Darba vietās vajag lielāku kontroli lai nāktu nodokļi un valstij būtu par ko sevi uzturēt, celt dzīves kvalitāti, tādējādi vajag paplašināt KNAB un ieviest tur jaunas sejas. Kā arī izveidot slepeno drošības aģentūru kura atbrīvojas no nevēlamām personām un paplašināt policijas iecirkņus vismaz 4 reizes. Atvērt jaunas policijas akadēmijas un ierobežot alkahola tirgošanu līdz 21 g vecumam. Taisīt Pret tabakas kampaņu, jo nu jau 3/4 valsts pīpē un mūsu naudiņa aiziet nevis mums pašiem bet tabakas kompānijām. To visu vajag darīt bet neviens nedara... Esam nodzērusies lauķu tauta, ar aizmirstu identitāti un korumpēta bez gala. Vajag šo tautu valdīt ar dzelzs dūri un, tad arī iejiesim pareizās sliedēs.
F
ff
17 septembrī, 10:09
...tad lūdzu arī pabalstus tiem,kuri palika un velk šo valsti. Es strādāju šeit,bet no maniem nodokļiem maksās pabalstus tiem,kuri aizbrauca meklēt labāku dzīvi! Pašu izvēle bija braukt vai palikt!
6
666
17 septembrī, 10:09
Kad Latvijas valdība beigs zagt,tad te būs normālas algas un neviens nekur vairs nebrauks!
I
Ieva
17 septembrī, 10:09
"Lai peld pa straumi nolauztie zari..." Cienījamais rakstītāj, skarbi esi paudis savu viedokli. Jācer, ka dzīvē nekad nebūsi šis nolauztais zars. Ciniķi, mēs, latvieši, reizēm esam.
M
motoplate
17 septembrī, 10:09
sviests, nevajag mums nevienu atbrauceju esam beidzot drusku atguvušies no nemākuļām un vieglas naudas pelnītājiem. Lai sēž pie stanokiem un musaru vāc citu zemēs.!
P
Prūsis
17 septembrī, 10:09
Nav vajadzīgas nekadi papalsti, tikai japalielina minemālā alga līdz eiropas līmenim.
R
RR
17 septembrī, 10:09
Vajag normālas algas maksāt tiem, kas dzīvo Latvijā, nevis laimes meklētājiem!
I
iesnas
17 septembrī, 10:09
UN KATRU MEENESI, CITAADI ES ATKAL BRAUKSU PROM---tizlums
W
Wondering
17 septembrī, 10:09
Es automātiski gribētu saņemt "Palikšanas pabalstu". Vai ari speciāli izbraukšu, lai atbgriestos un saņemtu šo pabalstu!
M
mrt
17 septembrī, 10:09
Parasti šos rakstu par ārzemju Latviešiem raksta ,kaut kādi punķaini stdenti prakses laikā ,tākā raksta vērtība pielīdzināma nullei tvnet paši zem ārzemju bosiem strādā ,bet tēlo patriotus:D
P
Paskals
17 septembrī, 10:09
Tiem kas paliek būtu jāmaksā pabalsti, nevis tiem, kuri ir izbraukuši, tā būtu loģiskāk nevis atkal piečakarēt lielāko tautas daļu. Kādēļ izbraucējiem tādas privilēģijas?
K
Kurzemnieks
17 septembrī, 10:09
Pabalsts neko nemainīs ja šeit nav darbs .Ja Latvijā tiek atrasts darbs un tas notiek vairāk vai mazāk caur draugiem un paziņām ,lūdzu, brauciet uz mājām . Varētu izmaksāt vienreizēju pabalstu ar noteikumu atrodot darbu šī summa tiks atmaksāta valstij atpakaļ (sadalot summu pa mēnešiem) Ideja tāda- valsts atbalsta pilsoni ar naudas summu kura ir nepieciešama lai atgrieztos Latvijā.Nauda tiek valstij atmaksāta. Palīdzēt vajag ,bet tas nenozīmē ka viss nokritīs no gaisa ,vai arī šo situāciju izmantot lai īslaicīgi tiktu pie naudas !!!
M
Marlo
17 septembrī, 10:09
Atvainojos, bet kam LV ir vajadzīgi finanšu grūtībās ārvalstīs nonākušie?????????? Ar savējiem nepietiek????
F
fiška
17 septembrī, 10:09
Ne jau pabalstos tā fiška vai arī tur ka valstij vajag lielāku bezdarbu tepat uz vietas lai uzņēmēji varētu atkal mazākas algas maksāt sakot ka "Ja nepatīk alga, tad man aiz vārtiem 10 jau tavu vietu gaida." Man gribētos ticēt ka mūsu ģeniālie prāti tomēr ir apjēguši, ka valsts bez iedzīvotājiem vairs NAV valsts, un tāpēc cenšas dabūt savus pilsoņus atpakaļ.
Ā
Āris Tirzītis
17 septembrī, 10:09
Ar šādu pabalstu palīdzību tiks veicināta DABĪGĀ ATLASE .Tie kuri LV kārtīgi nestrādāja , dzerstījās u.t.t. , tie arī aizbraucot jebkur, turpina tāpat ''dzīvot''. Tie arī atskries atpakaļ , ar stāstiem par grūto dzīvi ārpus Tēvzemes . Tādi piemāri ir jau diezgan. Bet normāli , izglītoti , savās profesijās strādājoši , vai arī ko sasnieguši - uz šādiem pabalstiem neskatās. Naudu vajag investēt cilvēkos (bērnos) Latvijā .Lai katra ģimene varētu atļauties tik bērnu , cik vēlas , bet nevis tik cik var atļauties - pašlaik~1.2 bērni ģimenē. Ar tādiem "panākumiem" , latviska Latvija pārstās eksistēt tuvāko 30-50g. laikā .FAKTS!!! Tā kā LV dzīvojošie - sasparojieties .Nebū bērnu - nebūs nākotnes.
K
kritika
17 septembrī, 10:09
Vajag maksāt pabalstus tiem,kuri dzīvo šeit...
H
hm
17 septembrī, 09:09
man liekas, kad tas ir absurds.. zinot muusu un krievu mentalitaati, te pec pabalsta atgrieziisies puse uz atvalinaajumu.. un cik lielam tam ir jaabuut lai cilveeks atteiktos no 1000 maarcinu minimalas algas?
L
Latgolysbanka.lv
17 septembrī, 09:09
Darbs ir atbalstāms, bezdarbs nav pabalstāms. Ja nauda nosaka kursu, tad naudu arī ir jāklasificē pareizi pa atbalstāmo kursu.
1
123
17 septembrī, 09:09
interesanti, ko viņi visi šeit darīs?
N
17 septembrī, 09:09
lai peld pa straumi nolauztie zari, nevajag mums viņus. Skrēja saldo dzīvi meklēt, lai tur arī paliek, labāk lai valdība beidzot sāk domāt par tiem, kuri izdzīvoja LV! Tie daži, kuri gribēs, paši atgriezīsies, bet vieglas dzīves tīkotāji te nav vajadzīgi!
F
Freegate.lv
17 septembrī, 09:09
Kas rada ideju, tas pats to apmaksā. Tāda ir Latvijas inovāciju tradīcija. Tātad: lai saprastu vai te vispār ir iespējama kāda sadarbība (integrācija), ir jāredz resursi ir ideju radītāja rīcībā? Viss ir vienkārši process.
Andris Gulbis
17 septembrī, 09:09
:))))))))))..ziniet,daargie patrioti,ne jau nu juus izdomaasiet tagad Latvijaa jaunus starptautiskos noteikumus cilveektiesiibaam parvietoshanaas jomaa un darbaspeeka briivajai kustiibai...es,kad gribeeshu,atbraukshu,kad gribeeshu,aizbraukshu,un nevajag man nekaadus pabalstus,pats sevi speeju uztureet,ja vajadzees:)))))))))) man uz pieres vai pasee nav rakstiits-stradaajis UK:))))))))
S
savādi gan...
17 septembrī, 09:09
cik maksās par neaizbraukšanu?
D
dunduks
17 septembrī, 09:09
Man vienkarši trūkst vārdu...Tauta aiz dusmām šos "atbraukušos" nošaus.
L
Lelde
17 septembrī, 09:09
Kaa tad- pabalstus veel vinniem. Taa jau vinni, visi, brauc uz shejieni izmantot LV mediciinu. Tikai nodokllus maksaa tur, ne sheit! Iirijaa gan kaut kaa negrib doties pie aarstiem! Lai tik brauc un paliek tur, un izbauda to saldo dziivi.
aivisindans
17 septembrī, 09:09
Manuprāt nevajag nekādus pabalstus. Tā vienkārši ņemt naudu no tautiešiem ir nemorāli - jo mēs, aizbraukušie, nodokļus nemaksājam. Nevajag neko tamlīdzīgu. Bet, ja Es kautko lūgtu, tad tā būtu vienkārša pieeja uzņēmumu likumiem. Un tas ir viss. Kā tik pabeigšu universitāti, tā uzreiz braukšu atpakaļ uz Latviju, un nepiedzīšu kautkādus pabalstus, pat ja tādi būs...nu nepareizi saņemt naudu neko nedarot.
Andris Gulbis
17 septembrī, 09:09
Cilveeks,kursh grib stradaat,uztureet gjimeni,galugalaa meklee,kur vinjam ir pielietojums,neskatoties,kaada izgliitiiba,un nav svariigi,kur vinsh atrodas,Kjiinaa vai Latvijaa,un tas,ka tik daudz cilveeku ir prom,driizaak jau valsts darba politikas rezultaataa un attieciigi cilveeku uzskatos par valsti....Latvijas politiskaas valsts teels pashu tautieshu aciis ir ljoti zems,taapeec kompromisu te buus gruuti rast kaut vai taadam principam,ka notiek simboliska iemaksa katru menesi apm 5-10 naudas vieniibas Latvijas valsts budzhetaa no arzemees dzivojoshiem...
A
alkass
17 septembrī, 09:09
Prātīgāk būtu ieviest palicēju pabalstu! :D
A
aritmetika
17 septembrī, 09:09
No Latvijas aizmukuši 500 000. Latvijā ir (vēl neaizmukuši) vairāk kā 200 000 bezdarbnieku. Ja aizmukušie atgriezīsies, tad Latvijā būs vismaz 700 000 bezdarbnieku. Un ja nu visa ši nelaimīgo, lieko cilvēku masa ķersies pie mēslu dakšām un iebruks MK, saeimā un prezidenta kancelejā?! Ar kuro galu domājiet, kungi?!
E
Els
17 septembrī, 09:09
Ja aizbrauca, tad lai tup sava Irija un vergo tur. Kapec mums butu siem luzeriem/begliem vel pabalstus maksat??? Neviens sos nabadzinus prom nedzina. Pilnigi riebj par tiem lasit. Valstij drizak jadoma par palikusajiem, nevis tos saukt atpKal. Kaut ka bez zemenu lasitajiem mes te iztiksim!
P
pupa
17 septembrī, 09:09
Nevajadzēja skriet prom,ja netiek atpakaļ!!!40-tajos aizbraukušie sevi joprojām sauc par trimdiniekiem,kaut gan viņiem nav ne mazākās sajēgas un priekštata,ko nozīmē trimda sibīrijā,Latvijas trimdinieki ēda koku mizas,kamēr Amerikas trimdinieki rija sviestu karotēm!Tāpat šitie,ja jau skrēja prom