Pirmdiena, 18. jūnijā Vārda dienas: Alberts Madis
Komentāri
Autorizējies šeit:
O
oj
15 aprīlī, 10:04
Ha, kādu laiku atpakaļ man Maksātnespējas administrācija atteicās kompensāciju par trīs darbavietās (saistītie uzņēmumi) maksātnespējas rezultātā neizmaksāto algu pilnā apmērā, norādot uz iespējamo krāpniecību un to, ka cilvēks nevarot strādāt trīs vietās vienlaicīgi. Acīmredzot, pašvaldībās un valsts uzņēmumos strādā supercilvēki, ja reiz šī pati valsts pieļauj to, ka viens troksnis var vienlaicīgi strādāt 9-10 kantoros un par to saņemt algu.
I
Ispolkoma priekšsēdētājs
14 aprīlī, 18:04
Ja jūs mani neiekļausiet valdē, tad jums savas štelles caur ispolkomu neizbīdīt! Roka roku mazgā; abas koruptas.
J
janicc
14 aprīlī, 13:04
jautājums kā vienlaicīgi pilnvērtīgi strādāt 10 vietās lai paliek paša truksņa ziņā. ar likumu tas šobrīd diemžēl nav aizliegts, tātad ir atļauts. es tik šaubos, vai pats truksnis bez špikera vai sekretāres palīdzības spētu patstāvīgi nosaukt visu savu darbavietu nosaukumus un adreses. tā nopietni ņemot - savulaik bija tāda sakarīga norma, kas aizliedza vienam cilvēkam valsts un pašvaldību iestādēs kopā strādāt vairāk ka 1.5 vai 2 slodzes. ņemot vērā mūsu bezdarbu - šādu normu būtu vērts atjaunot, citādi no šitādiem 10 vietās strādātājiem tak jēgas tāpat nav. savukārt par partiju kasēm - mums tak sen jau darbojas partiju finansēšana no valsts budžeta. tā kā šo te partiju finansēšanu caur partiju ieliktu pārstāvju algām šo uzņēmumu valdēs jau nu vajadzētu beidzot likvidēt.
S
salna
14 aprīlī, 13:04
šo kungu vajag likt muzejā par paraugu,kad viņš spēj vienlaicīgi strādāt tik daudz darba vietās,un tādu ir ļoti daudz domāju kad valstī nav kautkas kārtībā,kad tādi gājieni agrākos gados nebija,cilvēki strādāja un attiecās pret savu darbu ar lielu atbildību
;
;
13 aprīlī, 18:04
nodoklju maksaataaju nauda
N
nu
13 aprīlī, 14:04
Šam jau nieks tik paliek, pārējais partijas "obščakā"
T
Trūde
13 aprīlī, 12:04
Sliecos domāt,mērs saņem algu tikai par godam padarīto darbu. Pārējais aiziet, tā teikt- partijas obsčakā, propagandas un priekšvēlēšanu vajadzībām.
Z
zuze
13 aprīlī, 05:04
summas nav nemaz tik lielas, pat ļoti pieticīgs tas Trusis
O
Oo
13 aprīlī, 03:04
Kur Valsts Darba Inspekcija? Šim no pārstrādes veselība čupā un visa Darba Likumdošana aknās! Pirmdien šai sakarā zvanīšu Radio1, krustpunktiem , Tomsonam!!!
Q
q
12 aprīlī, 22:04
Žēl, ka jau precējies tas Truksnis.
D
dAce
12 aprīlī, 18:04
Vislabāk man patīk divu darbavietu salikums: «Kauguru veselības centrs» un «Jūrmalas kapi», Nu, tā - laikam roku rokā :D
V
Vēlētājs
12 aprīlī, 17:04
Esam iegrābušies ar šito mēri! Ko tagad darīt,kā nomest?
M
Munka pēdās
12 aprīlī, 17:04
Pie visa vainīgs NEO! Drīz tiesās! Nu gan mums valstiņa sanākusi?
P
PP
12 aprīlī, 13:04
Kā 24 stundās vienlaicīgi nostrādāt 9 amatos??? : DDD
L
LL
12 aprīlī, 11:04
Vajag izveidot kasi, kurā jāatmaksā visa nelegāli iegūtā nauda.tad gan būtu šoks no šiem cipariem.
E
Edžus
12 aprīlī, 08:04
ZZS partijas ieliktenis Jūrmalas mēr(s)glis, zem ZZS partijas karoga uzņēmis kursu, Valsts mēroga, Dabas Pērles iznīcināšanai, kur priežu mežu vietā, kā sēnes aug, stikla-dzelzsbetona audzes, upes-jūras krastos, kāpās aiz buldozeru, celtniecības tehnikas trokšņa nav sadzirdamas jūras šalkas, kur perspektīvā sliesies laikmeta nomenklatūras- zagļu varzas villas. Visu zemju afēristi savienojieties! (sabrauciet)
E
Eduards
12 aprīlī, 07:04
Ar šo pašu Jūrmalas domes NELIEŠU līdzdalību tika sacūkota Priedaines apkārtne, iznīcināts mežs 15 ha platībā. ,,Zilā karoga" pludmales ūdeņi tiek ,,bagātināti" ar vircas ūdeņiem, kas ar virszemes ūdeņiem un grunts ūdeņiem notek Baltijas jūrā. http://www.videsfakti.lv/skatities-raidijumus/?content_id=13e19
A
aha
11 aprīlī, 10:04
nav slikta apetīte...
K
kulaks uz acs
11 aprīlī, 07:04
Domājiet viegli turēt kapitāla daļas-uzskatu,ka mēra pienākumos jau ietilpst uzraudzīt pašvaldības uzņēmumu darbību- un mērs jau nav vienīgais kas saņem tādas algas -vēl ir kā min. 2 cilvēki no pašvaldības.kas arī saņem -paši pieņem tādus likumus -kas varētu apstrīdēt šādus likumus?????????
A
atbalstiit
11 aprīlī, 04:04
Gan jau kàda no vinjàm saistìta ar Krieviju un Jauno Vilni ne velti censas to atbalstìt
G
gatis
10 aprīlī, 19:04
Nesaprotu,kā cilvēks vienlaicīgi var saņemt algu par darbu 9 darba vietās.Ja valsts noteiktais darba dienas ilgums ir 8 stundas tad sanāk ka katru dienu vienā darba vietā viņš var atrasties ne vairāk kā apmēram pusstundu,jo no vienas darba vietas uz otru arī taču ir jāpārvietojas. 1.Jautājums-vai vispār viņš pilda jūrmalas domes priekšēdētāja pienākumus un pa kuru laiku? 2.Ja pilda ,tad sanāk ka pārējās vietās nelikumīgi tiek saņemta alga,ko es tautai saprotamā valodā nosauktu par kukuļiem.
E
EEE
10 aprīlī, 16:04
Ja godīgi, man skauž! Es arī saņemu divas. Dzīvoklī praktiski tikai pārguļu . Ja nu kādu vakaru un brīvdienu brīvāk, šiverējos un uzkopju sevi iedzīvi. Lai nostrādāt varētu un atbilstu darba līgumu prasībām. Praktiski septīto gadu bez atvaļinājuma.
D
dobelnieks
10 aprīlī, 16:04
Lai zurnalisti painteresejas cik darbavietas un cik sanem Dobeles mers A.Spridzans-tad gan visiem bus soks un parsteigums.
M
Murmulis
10 aprīlī, 14:04
Un Jūs domājiet ka citur ir savādāk, sevisķi tur kur Mēri ir aizsēdējušies, pērk pašvaldībai pakalpojumus no saviem uzņēmumiem, nosit dvacāru no projektiem, kurus īsteno, vai pakalpojumus sniedz pašu uzņēmumi kur nu vēl IIN no iedzīvotājiem un komunālo uzņēmumu akcijas un kontrolpaketes, vēl privatizācija priekšā... Skaisti dzīvot zemē manā kas vēl tādu otru dos Kalnam pāri pretī panāk Budži zelta zābakos!!!
J
Jūrmalnieks
10 aprīlī, 11:04
Mans dēls nevar atrast darbu vairāk kā gadu ( un tādu ir daudz) ,jo lielie "nabagi "salien visur kur var ( NESTRĀDĀJOT ) lai tikai kāstu naudu.
K
kobra
10 aprīlī, 11:04
Aizmirsāt pieskaitīt kanalizācijas ( atejas ) izsmelšanu Asaru rajonā.
T
tunelis
10 aprīlī, 06:04
truksnis ir nevainīgs, viņč vienkārši izmanto iespējas viegli nopelnīt, jo visa likumdošana to pieļauj. valdība pati izveidoja šitādas darba iespējas un tikai cirvis to neizmantotu
G
Ggaaaa
9 aprīlī, 20:04
Es tAcu saku Jurmalas gerboni vajag roku dzelzus:))) tacu katrs mers sez.sitam ari gaida rutota saule
K
krsss
9 aprīlī, 20:04
normaali uztaisiija visiem atlaides uz nekustamaa iipashuma nodokli lai vareetu silti seedeet savaa kreeslaa ..es jau sen zinaaju ka taads tips ilgi tur nenotureesies
I
ieviņa
9 aprīlī, 20:04
Aģentūrai pagaidām nav izdevies sazināties ........ Diez vai tik drīz izdosies sazināties, čalis jau divas nedēļas dzer sīvo, tā saka depuāts, kas ar šo skaitās vienā koalīcijā. Paies vēl nedēļa kamēr atkačās, ne velti personīgo narkologu ielika par valdes locekli Kauguru poliklīnikā. Tajā būdā, ko sauc par domi notiek forša dzīve, gandrīz visi jūrmalnieki atlaisti, darbā pieņemti jelgavnieki un rīdzinieki, kas kādam radagabali, par labām algām, bet ja paver muti pret, tad uzreiz atlaišana. Budžets plīst pa visām vīlēm. Dome iesaistīta vairākos simtos tiesvedību, un gandrīz visas zaudē, jo jurnodaļā pieņemtas tādas 'čības' kas neatšķir civillietas no krimināllietām. Uz āru, nekas nenāk, jo domes durvis ar kodiem, un pieņem tikai rakstveida papīrus. Sēdi un gaidi 30 dienas, kamēr visvarenie ierēdnīši atbildēs kārtējo muļķību.
G
Gunča
9 aprīlī, 20:04
Par tādu darbu vajadzetu izrakstīt biļeti uz Magadānu.
?
?????
9 aprīlī, 19:04
....un slimnīca ari maksā? Tāpēc jau slimnīcas darbiniekiem ir tik mazas algas un tik ļoti daudz priekšnieku.
H
h
9 aprīlī, 19:04
Manuprāt tur jūrmalā tie domnieki dara ko grib.
G
garā
9 aprīlī, 19:04
zaļzemnieks vēl skaitās - kāpēcno pārējām nav ņēmis sev pienākošos daļu? Tās pietaupītas vēlešanu aģitācijas nomaksāšanai vai kā? Dīvaina tā pašvaldība, nepiedodami nepietiekoši zaglīga
Jānis Pipars
9 aprīlī, 18:04
ko vēl gaidām? Vai vadzis nelūzt? Vai vēl cietīsim netaisnību un korumpētību???
E
es
9 aprīlī, 17:04
Tie ir realie atkati(kukulisi)tikai oficaali.
I
Ienīstu !!!
9 aprīlī, 16:04
Un vēlāk brīnās, ka tauta sāk dumpoties kā Ukrainā !!....Vairums darba tautas un pensionāru knapi iztiek, bet tādi parazīti uzdzīvo....:(( Un vispretīgākais, ka nedz valdība ,nedz Saeima it ka neko nezina un neredz !!
D
DARBS KNAB-BEZSTRĀDES IENĀKUMI
9 aprīlī, 16:04
SAŅEM ALGU NO 9 KAPITĀLSABIEDRĪBĀM, BET KO IR PAVEICIS? CIK ILGI IR STRĀDĀJIS ATTIECĪGAJĀ UZŅĒMUMĀ? KUR IR DARBA LAIKA UZSKAITE? BEZSTRĀDES IENĀKUMI.
P
Pārgudrais
9 aprīlī, 15:04
Pajautājiet sev, kāpēc neviens te neraksta par to, kādus amatus un cik uzņēmumos ieņem jenoti!
J
Jūrmalniece
9 aprīlī, 14:04
Vai likums to atļauj, vai pie mums valsts likumi nav jāpilda, apvienot aizliedza, vai es ko jaucu, nu tā ir atklāta nodokļu maksātāju naudas piesavināšanā. Plaša profila speciālists, nav brīnums ka tādā bedrē esam
G
gnp
9 aprīlī, 14:04
Bet tā jau strādā lielākā daļa pašvaldību vadītāji
B
bezdarbnieks
9 aprīlī, 13:04
Nu redz - aizņem 9 darba vietas un mums darba nav. Jo taču nabags strādā arī pa naktīm ! Kā ar veselību.? drīz būs zārks jāgādā-pārstrādāsies......... skumji......
R
riebīgais zorro
9 aprīlī, 13:04
viņam jaceļ māja Mellužos naudu vajag un draugiem japalīdz ,piemēram Munkevicam viņi viens otru vienmer izručīs,cerams ka viņs to māju apdrošinās, ja nē būs tai sliekai infarkts .
H
hektors
9 aprīlī, 13:04
Tāpēc jau viņš ir TRŪCĪGO sarakstā.
M
milords
9 aprīlī, 13:04
taa neko 10 darbos straadaat vienlaiciigi... un noteitki ka nav nekaadu intereshu konfliktu... interesanti peec cik gadu desmitiem pie mums vairs nebuus iespeejamas shaadas darbiibas....
A
Andrs
9 aprīlī, 13:04
Nu beidzot-sen nekas nebija dzirdēts!
H
haha
9 aprīlī, 13:04
labais, Jūrmalnieki!! labais!!!
G
grose
9 aprīlī, 13:04
Augsti godājamais Trukšņa kungs, varbūt Jūs no personīgajiem līdzekļiem varētu ierīkot Mellužos kanalizāciju? Mēs slīkstam nost.
A
Anete
9 aprīlī, 13:04
Nēesmu sapratusi, kāpēc domē netiek pielaits pie darbniekiem. Tada birokrātija uztaisīta. Varbūt tādēļ, lai apmeklētāji netraucē darbiniekiem kafiju dzert.Tas tiešām dīvaini...
L
lai papriecājas
9 aprīlī, 13:04
Tas laikam ir tikai laika jautājums, kad viņš nonāks uz apsūdzēto sola. Lai papriecājas, kamēr var - pēc tam varēs cietumā traukus mazgāt un kartupeļus mizot.
A
ai
9 aprīlī, 12:04
tādēļ domes ēkā nevar tikt pie deputātiem,priekšā durvis ar kodu,laikam baidās no tautas........
F
fpg
9 aprīlī, 12:04
par zelta kakla ķēdi aizmirsāt pieminēt - ta arī 3000Ls maksā ! īstenībā šito ZZs palaistuvi jau sen vajadzēja izsvilpt....kopā ar veco vilni.
© TVNET. Visas tiesības paturētas