Svētdiena, 15. jūlijā Vārda dienas: Estere Hermīne Liepa
Komentāri
Autorizējies šeit:
T
Tai pat maisā
12 novembrī, 17:11
..bāžami arī tā sauktie "zvērinātie tiesu izpildītāji" utml... Tiesiskums pie mums pārvērties par dažu labu it kā "likuma kalpu" privāto biznesu ka maz neliekas... Roku rokā ar šādiem apšaubāmas izcelsmes un reputācijas tiesnešiem..administratoriem.. kredītdevējiem...parādu piedzinējiem... un shēma shēmai galā... Te ar vienu KNĀBi vēl par maz...
P
pilsonis
9 novembrī, 21:11
Tiesas nespēj ieraudzīt vienkāršu banku shēmu, kā aplaupīt kredītņēmējus: 1) Apsolīt kredītu 60% no ieķīlātā īpašuma vērtības; 2} Piespiest visus dalībniekus un valdes locekļus sniegt personisko galvojumu; 3) Padarīt kredīta maksāšanu iespējami apgrūtinošu; 4) Uzsākt piespiedu parāda piedziņu, pārdodot izsolē ieķīlāto īpašumu bankas meitas uzņēmumam par 10% no sākotnējās vērtības; 5} Pārdot izsolēs un uz savu meitas uzņēmumu vārda nopirkt visus galvotāju īpašumus. 6) Tirgot salaupītos īpašumus.
M
matains
9 novembrī, 19:11
Visi šie kroplīši var grābties naudu cik lien, bet lai apzinās, ka par to viņu bērni un mazbērni dzīvos šaušalīgas dzīves. Karma ir maita. Nepiedos
H
hmm
9 novembrī, 18:11
Vai tas tiesnesis, kuru savulaik nošāva, bija godīgais vai tieši otrādi?
A
anna
9 novembrī, 18:11
pārāk šiki dzīvoja daži labi Siguldā. ne jau no zila gaisa rodas tas kas Jums ir,krāpnieki!
Z
zuze
9 novembrī, 18:11
Kaa ar LM administratoru Haraldu Velmeru? pardeva LM pa 50 miljoniem mazaak ka deva citi un viss ir kartibaa... Vai ir taisniba saj valsti??? Tapec ar visi mūk no LV , korupcija seit valda paar visu ..
K
krista
9 novembrī, 18:11
Beidzot. Visu laiku vairākus gadus izlikās neredzam Centra un Siguldas tiesas, kā arī administratoru koruptīvās darbības.
H
Haralds
9 novembrī, 18:11
Vai tad nebūtu zolīdi informēt sabiedrību, ka Augstākā tiesa, izskatot Ģenerālprokuratūras protestu kaut ko atklāja... Varētu padomāt, ka Augstākā tiesa kaut ko izskata pēc savas iniciatīvas.
V
vai depīši, tiesneši ir loši?
9 novembrī, 18:11
jo lai to nesaskatītu ir jābūt totālam idiotam, ja kas !!!
Adris Henrihs
9 novembrī, 18:11
VL/TBLNNK banda jau pasutijusi tiesnesiem roza brilles ,ko tuvakaa laikaa dalis Fantomass,Rasnacs un Luusis....
haralds elceris (kāds nefotografē?)
9 novembrī, 18:11
un ko nu AT pasāks, kad nu saskatījusi krāpnieciskas shēmas maksātnespējas administratoru darbā?
© TVNET. Visas tiesības paturētas