Piektdiena, 22. jūnijā Vārda dienas: Laimdots Laimiņš Ludmila
Komentāri
Autorizējies šeit:
Sanita Lepere
26 novembrī, 12:11
Es piem.milu sho zemi. Man te aug mazdelinsh. Ko darit ar tiem liekezjiem?'?!?
Sanita Lepere
26 novembrī, 12:11
Ko darit??
Aigars Janbergs
24 novembrī, 18:11
Da visi tie poltiķi ir Zagļi un Pid»»»si
P
Pàvests...
24 novembrī, 00:11
Labs raksts.
B
Benz
23 novembrī, 22:11
Nu sajūta, ka rakstijis celtnieks džinsu jakā ar pliku pauri, bet nu doma par godīgumu un darba kvalitāti pareiza, tekta kvalitāte gan komentam der, nevis rakstam, bet nu grēks nepiekrist. Brīžiem liekas, ka viņi speciāli grib izdzīt no šīs zemes pēdējos iedzīvotājus, lai visu līdz pēdējam atdotu un pārdotu ārzemju lielajiem bosiem. Mēs kā nācija izmirstam diezgan lielā ātrumā, pēc kādas paaudzes vai divām, mēs nekas vairs nebūsim palikuši, bērnus nav par ko šeit uzturēt, un godīgi, kad nopietni sākšu veidot ģimeni, mani bērni šajā zemē nepiedzims un neuzaugs, jo es nenovēlu viņiem "depresīvā Latvieša sindromu" un beigtus nervus dēļ tā, kā šo valsti palēnām stūrē uz izgāztuvi. Lai mēs vēl pēc 20-40 gadiem pastāvētu, STEIDZĪGI cilvēku, ģimeņu un bērnu labklājība jāliek kā primārais mērķis! Jo kā gan valsts var augt, ja pat bērnus te negribas taisīt? un kas ir valsts bez iedzīvotājiem? Nodokļu sistēma ir vispār marasma kalngals.. tur jābūt tiešām atpalikušam, lai domātu, ka uzliekot uzņēmumiem un darbiniekiem vēl nodokļu slogu un citas absurdas izmaksas un birokrātiskos murgus, ēnu ekonomika samazināsies - kā tas vispār fiziski būtu iespējams, ja darbinieki ar maziem ienākumiem ir spiesti speciāli šmaukties, tikai lai pārtiku un dzīvokli apmaksātu paši sev, kur nu vēl ģimenei?
P
Paldies
23 novembrī, 19:11
Beidzot, pateici, kas krājies jau vairākus gadus, sāku savu dzīvi ienīst tikai tāpēc, ka ministriem naudas nepietiek, lai kā es cīnītos un smagi strādātu, aizpildu visas savas dzīves stundas ar darbu, pēc kura nesaņemu neko, ar vīru nespēju izveidot ģimene, jo par kādu grasi? Paši sevi knapi uzturam, par īri jāmaksā, mašīnas remontam aiziet visa alga, mašīnas apdrošināšana paaugstinājusies, tehniskā paaugstinājusies, ceļu nodoklis paaugstinājies. Tēvs aizstaisījis uzņēmumu, nav naudiņas par ko maksāt nodokļus, kas tā par dzīvi? Beidziet taču mūs nogalināt, strādā visu dzīvi ar knapi vienu dienu mēnesī brīvu, lai nesaņemtu neko un neredzētu neko, ES GRIBU DZĪVOT, NEVIS IZDZĪVOT!
B
Bus vel
23 novembrī, 18:11
Bus vel kads jauns nodoklis vai sods jasak domat kungiem,jo sita turpinot vajadzes jaunus kazokus un policijas masinas iepirkt,atkal nabadzini sedes bez logiem sava lielaja zupas virtuve!
L
Lv izslēdz gaismu
23 novembrī, 16:11
Mīļie teroristi, neslaktējiet nevainīgus cilvēkus, brauciet šurp, uz Saimu, patrenējieties tur, tur daudz necilvēku, zagļu, un liekēžu! LV tauta dot zaļo gaismu!
B
bubis
23 novembrī, 15:11
Tā ir un būs,tauta pati vainīga,latvietis var tikai papukstet stūrī,pasi esam tik tālu ielaiduši,vajag vnk salasities visiem,pilnigi visiem tautiešiem un gāzt valdību vienalga kādā veidā.Tam mēs pa mīkstu? Nu tad paši mutes ciet
S
Skolotāja
23 novembrī, 15:11
Komentāros raksta,ka šo jau neviens nesadzirdēs,nekas jau nemainīsies utt.,bet taču daram mēs,beidzot,daram!!!!!
S
Skolotāja
23 novembrī, 14:11
Taisnība.Vajadzētu gan runāt,rakstīt un visbeidzot kāpēc latvieši nevar pārliecinoši,vienoti iet demonstrācijās,lai tie resnie,bezkaunīgie vadoņi sāk saprast,ka cilvēki Latvijā nav muļķi!!! Varbūt,ja mēs nepiedzīvosim cilvēku cienīgu dzīvi,TAD VISMAZ MŪSU BĒRNI!!!
A
ATLAIST
23 novembrī, 14:11
ATLAIST SAEIMU!
E
Edgars
23 novembrī, 13:11
Spēcīgs un patiess raksts. Bet trakākais jau ir tas, ka neviens to neņems vērā. Ja pat tas raksts nonāks līdz kādam deputātam, ministram vai VID ierēdnim, tie vienkārši pasmiesies un dosies tālāk. Diemžēl m;usu valstī tā viss notiek
A
Anita
23 novembrī, 10:11
Varbūt nedaudz rupji, bet taisnīgi. Rodas tāda sajūta, ka mūsu valsts kungi un dāmas nezina, kā dzīvojam mēs parastā tauta. Es no savas puses noteikti neņemšu čekus, jau iepriekš brīdinot pārdevēju, neļaušu iznīcināt uzņēmējus, kuri pārsvarā nodrošina mums darbu. Ne jau visi var strādāt rūpnīcā, kur ir astoņu stundu darba diena. Kā strādāt mobilajām vienībām uz pasākumiem, kuri strādā konkrētu dienu piestrādājot? Mūsu valstī nekad naudas nav un nebūs, kamēr nekas nemainīsies, Eiropas finansējums neaizies draugiem, paziņām sniedzot, pretī nekvalitatīvu darbu. Arī sociālās iemaksas ir melīgi sastādīts aprēķins. Neskaitās tas darba stāžs pirms Latvijas neatkarības. Tad jau tiešām mums ledus jāsūkā kam darba stāžs ir 20 gadi un vairāk nostrādāts kad Latvija bija Padomju Savienībā. Tad kāpēc tad neatdodat Krievijai pieprasīto summu par ieguldījumu Latvijā. Tur mēs parādā neesam, tur viss kārtībā, bet mūsu darbs neskaitās. Ierosinu atlaist Saimu, mēs varam to pieprasīt, jo mūs nedzird!
A
Agita
23 novembrī, 08:11
Sēžu un domāju, cik cilvēkam vajag? Manu mēneša algu, nē, pat divu mēnešu algu mūsu saimes deputāti iztērē katrs vienā dienā. Kā par tādu naudu ir jādzīvo, kas jāpērk, kas jāēd lai to iztērētu. Varbūt katru dienu jauns uzvalks, jaunas kurpes, jauns krekls. Tad to ko vilka vakar un nevelk vairs atdot vajadzētu vienkāršiem ļaudīm par velti. 360 kurpes gadā reiz 100 deputātu ir 36000. Divi gadi un tauta apģērbta, jo tauta vienās kurpēs mēdz staigāt pat trīs gadus. Bet ir jau tādi cilvēki Latvijā, kas mēnesī saņem ap 40 000 euro, tas ir pa tūkstoti dienā tērējams. Man pietiktu vienreiz, lai tiktu no visiem parādiem, visām maksām vaļā un vēl varētu māju laukos nopirkt un tad laimīgi dzīvot uz pašreizējo algu.
U
Un
23 novembrī, 08:11
pat Visums "strādā " uz viņu kabatu. Runā, ka nevajag lietot nolieguma formu: -ne un -nav, tad arī nebūšot. Hā! Viņiem nekad nekā nav, bet vienmēr viss ir! Sāku domāt, ka tā ir kāda mafija. Likumīgā.
P
protesti
23 novembrī, 08:11
Nav jau LV neviena spēcīga arodbiedrība vai organizācija, kas var cilvēkus savākt uz piketiem un protestiem no kā būtu jēgas. Visi pakunkst un viss ... :(
X
Xxxx
23 novembrī, 07:11
Piekritu pilnigi visam.tikai diemzel,neviens to nesadzird un nerikojas.
E
Edgars
23 novembrī, 00:11
Piekrītu pilnībā par visu! Sevišķi par ceļu nodokli un iepirkumiem!
M
mudzis
22 novembrī, 22:11
Kopš Zolitūdes pagājuši TRĪS gadi... KUR ir rezultāts? Un nevis murgot par kaut kādiem "REĀLIEM" cietumsodiem, kad nelaimīgajiem jāturpina uzturēt šī "nevainīgo jēru varza", bet darbs "mīļotajās" Maxima, lai STRĀDĀ un IZDZĪVO gadiņus piecus ar to, ko nopelna, rakājoties pa bojātiem augļiem, dārzeņiem, krāmējot, kārtojot, pārtiekot no tā, kas paliek pāri, sēžot n-tās stundas kasē, turklāt ar obligātu atzīmi-šis ir tāds un tāds, neizdarīja (vai izdarīja) to un to,lai Zolitūde nenotiktu (notiktu) un katram pircējam būtu svēts pienākums dienas beigās iet un "atvieglot dvēseli" uz šiem, varbūt TAD, pēc gadiem pieciem šādā režīmā, varētu domāt, ka viņos ir parādījusies SIRDSAPZIŅA... Cilvēkiem 21.gs. NAV jāiet bojā nejēdzīgās nāvēs "cilvēciskā faktora" dēļ. Kaut gan arī dabas katastrofas ir tā paša "cilvēciskā faktora" SEKAS...
A
aivarrs
22 novembrī, 21:11
Varas aparāts ir kļuvis par sava uzņēmumu, kur var no valsts kases tā vienkārši paņemt un viss. Visiem taču vajag! Bet kad Jūs, vīri un sievas tur augšā, sāksiet tā īsti domāt par tiem, kas netiek pie šādas bezmaksas 'barotavas'? Ja valstij iet grūti, ari Jums ir no kaut kā jāatsakās - kaut vai no kārtējā algu palielinājuma, savādāk tas ir kā tāds spļāviens sejā tiem tur apakšā. Būtu jauka šāda lejputrija - ņem, cik gribi un dzīvo cepuri kuldams. Bet ikdiena taču ir savādāka un tā saliek visu savās vietās. Patriots domā par visu - gan par sevi, gan par valsti, gan par savu dzīvesvietu, gan par savu kaimiņu. Par ko domājat Jūs savā patriotismā? Kurnēšana NEKO vairāk nedod, tikai liekus sirdsēstus. Vēlēšanas atsijās 'lieko'; dodi, Dievs, ka netrūkst gudru, godīgu, atbildīgu, zinošu, izglītotu un visādā veidā apdāvinātu, patriotisku, kā arī ticībā stipru ļaužu, kuriem varētu uzticēt valsts un tautas vadīšanu, kā arī Latvijas nākotni!
M
MĒĒS
22 novembrī, 20:11
25.11.2016 plkst 8:00 Pie zagļu,laupītāju durvīm un beidzot ierādam, kurš ir kur un kur kuram jābūt😠
Madara Ziediņa
22 novembrī, 18:11
Es vispār nesaprotu visus tos cilvēkus, kas tur Latvijā vel ir palikuši. Mazpilsētās vispār darba iespēju nav, vienīgā opcija vergot Maximā, strādāt nenormālas stundas un knapi sagrabināt savu minimālo. Tajā pašā brīdī es strādāju ārzemēs 7.5 h dienā un pelnu krietni vairāk par minimālo Latvijas mēneša algu vien nostrādājot 5 dienas + viss ziemassvētku/jaunā gada periods ir brīvs un katra diena atmaksāta no mana darba devēja. Latvijā ne Tev atvaļinājuma ne samaksas par viņu!!! Vasarā biju atvaļinājumā LV, biju vienkārši uz pauzes, kad iegāju bankā (seb) un par to ka es gribēju pārskaitit uz swedbank kontu naudu, man paziņoja ka komosija ir 10€. 10€ ??! Tas ir normāli? Un redz ja ea butu klients un liktu uz sava konta, tik un tā jāmaksā 3€. APBRĪNOJAMI! Te Anglijā es varu iet bankā likt uz sava konta naudu kaut 10 reizes dienā un man ne centu par to nepaprasa! Katru mēnesi man atsūta pa pastu Ntās lapas ar manu konta izrakstu un atkal- tas ir bezmaksas !!! Latvijā uz pilnīgi katra stūra par katru sūdu ir izdomāta komisijas/pakalpojuma maksa! Par politiķiem runājot - sevi cienošā valatī tāda sivēnmāte kā aboltiņa pazemojot pensionārus ūjinot un izsmejot pat tuvu vairs netiktu tadam amatam kā tagad. Sen jau būtu pagrīdē nogrūsta, kur tādām ir vieta ! Pamwnsionāri, tā ir otra mana personīgā sāpe..teju vai katru vakaru pārskrienot jaunumiem facebook, diemžēl, nākas lasīt : "uz tada un šitada ceļa stāv tantuks un tirgo puķes/meža veltes..pie tada un šitāda veikala tirgo zeķītes un cimdiņus.. " nu vājprāts vienkārši! Sirds žņaudzās to visu lasot! Kāpēc cilvēkiem cienījamā vecumā ir tā jādzīvo ? Tās Latvijas pensijas ir PABIRAS un spļāviens sejā! Veselības apstākļu pēc manai pašas vecmāmiņai nācās dažus mēnešus padzīvot pansionātā, tad nu lūk, kurš maksā 470€ mēnesī - + kurā Tu pats pērc visas nepieciešamās zāles, guli istabiņā ar vel 2 tantukiem
L
Lina
22 novembrī, 18:11
Man liekas, tik slikti ir tādēļ, ka Latvijas gudro, strādīgo, godīgo, cildeno genofonds tika iznīcināts padomju varas represijās un izdzīts trimdā. Kas tad palika?
Helena Ligere
22 novembrī, 18:11
EJAM un DARAM! Sākam rīt ar šo: http://www.protesti.lv/23-11-2016-plkst-830-pie-saeimas-pikets-pret-mikrouznemumu-nodokla-likvidesanu/
Niks Sprancis
22 novembrī, 17:11
Es nesaprotu vienu kpc tauta nejiet un neprotestē ka to izdarīja 13 janvārī!? Nja saprotu to ka visus kas tur bija paņēma ciet, bet nav jau ja izdemolēta pašā pilsētā bet ir jājiet visiem kopīgi pie saeimas stāvēt ar musariem kad kāds nāk tād uzreiz pašus viņus musaros izvartit lai saprot to kādos mēslos ir valsts. Un tad varbūt sāks domāt. Ja nē tad atkal un atkal lai sāk saprast beidzot. Citas valstis cilvēkiem nav vienalga un viņi iet un protestē un ja iet tad viņi iet kārtīgi. Bet es runāju pa viesiem lai iet tajā skaitā policija, skolotāji, lauksaimniecības, pat armija un tā tālāk. Un es domāju ja mēs būtu ka viens tad mēs varētu mainīt valstī, kā saka together we make different. Bet nu tas ir tikai manas domas. Tā kā lūdzu ne piekasīties pie rakstības, es atvainojos.
A
Arčis
22 novembrī, 16:11
Noriebies lasīt, dzirdēt visus šos murgus ap deputātiem un viņu izdarībām. Es teikšu sausu - tauta, beidzam klusēt un mostamies. Taisnības nebūs ja klusēsim. Atrodam savu līderi un gāžam pastāvošo varu. Tas ir cirks par iepirkumiem - jebkura mājsaimniecība identisku darbu, ar identiskiem materiāliem paveiks 100x lētāk............likumi par to ko atņemt , kam ko iedot - absurds, paanalizējot vienu soli uz priekšu, acīm redzami , ka tas viss iet uz iznīcību un sagrāvi. Tauta - ceļamies un darām kaut ko, savādāk daudz vairs nav palicis līdz tam, ka būs 100 deputāti ar padomniekiem, sekretāriem, kuri apskrubinās mūsu kauliņus. Lai mani liek aiz restēm, bet es esmu par to lai kūdītu pret pastāvošo varu, neesmu gatavs treknam galam atdot savas zināšanas, spēkus un sviedrus.......... TAUTA, ĢĀŽAM PASTĀVOŠO VARU, cerams, ka drusku apstādināsim Valsts nolaupīšanu mums pašiem. P.S. pieļauju, kā šāda veida teksti nepaliks bez varas iestāžu uzmanības, gaidu viņus ciemos.
J
Jako
22 novembrī, 13:11
Viss ir vinkāeši - nwmākulīgi un zaglīgi varneši! Un lai te netāsta pasakas.Kāpēc var Igaunija bet měs ne!? Ar to ir viss pateikts!
S
Silva
22 novembrī, 13:11
Pilnīgi piekrītu raksta autoram!
X
xxx
22 novembrī, 11:11
Acīmredzama neveiksminieka naida raksts ir pulcējis padibenes izliet savu žulti!
S
Smagi
22 novembrī, 10:11
Es varēju maksāt 9% no reālas naudas kura man ir uzņēmuma kontā jo tā ir jau apgrozīta. Tad 5% no tā kas man ir kontā + obligātās iemaksas (vienalga vai ir naudas vai nav) nevarēšu atļauties. Kā var vispār prasīt naudu kuras nav ? Darbs nav regulārs un mēnešos kad nebūs apgrozījuma un pelņas - būšu parādā valstij obligātās iemaksas. Pēc tam turpmākos mēnešu bus jādod iepriekšējais parāds. Man kā mazajam uzņēmējam būs problēmas. Tātad nevarēšu piedalīties vairs tik aktīvi kā iepriekš LV ekonomikā. Visticamāk būšu pārādā valstij jo nestrādāju ( nav pasūtījumu ). Attīstībai nevarēšu atvēlēt neko jo būs jāatliek nauda obligātājām iemaksām, mēnešiem kad nebūs ko maksāt.
L
Lllllp
22 novembrī, 09:11
Es piekrītu visam šīm rakstam. Cik var naudu no ļaudīm grābt,viņi jau tā strādā un neko nesaņem,jo viss aiziet uz dzīvokļa samaksu,bērnu...ēšanai gandriz nepaliek. Vēl nodokļus gribat noņemt lūdzu ņemiet un redzēsim kas talak būs. Neviens negribes šajā Latvijā dzīvot tikai jūsu dēļ,es neesat cilvēki,jo jus domājat tikai par sevi un savu ģimeni,bet mums jadomā pašiem kur nopelnīt,kā nopelnīt un kā izdzīvot. Jus tikai zogat un zogat,vispār nav kauna....
Jānis Sūniņš
22 novembrī, 08:11
Nu tādu rakstu tvnets vel nav redzējis! Bravo! Savādāk par putinu un viņa tankiem vien runā! Zombē mūs tāpat kā krievus tur krievijā!
G
Gugu
22 novembrī, 07:11
Man šajā jezgā nav skaidrs tikai viens jautājums. Kāpēc valsts no gada uz gada stieg parādos? Vai normāla latviešu ģimene var atļauties šādu situāciju? Vai tiešām Latvija ir slikta ģimene? Nē! Viņai ir slikti vecāki!
Andrejs Jagoda
16 oktobrī, 13:10
Jūs zinat, ir momenti Jüsu rakstã, kuriem piekrītu, tomēr tã, diezgan, naidnieciskā valoda... Nu nezinu, pirmkārt, tā ir mūsu pašu ievēlēta valdība, otrkārt, viņi tomēr savu darbu darbu dara, nav vērts man te uzskaitīt infrastuktūras uzlabojumus un nacionālo interešu aizsardzību gadījumus. Saraksts IR garš. Treškārt, naudiņa ieripo nepareizi ne tajās kabatās katrā mūsu Planētas valstī, atkārtošu - k.a.t.r.ā Nu un, Norvēğija bija tajā valstī garantĕtās izglītības pakalpojuma top 1.vietā ap 2012. gadu. Uz šodienu par daudz efektīvāku modeli jau atzītas vairākas Āzijas kontinenta valstis. Nobeigumam. Mums šeit, Latvijā, ir gandrīz paradīze. Tāds naids pret pašu ievēlētu valdību ir nevietā.
Valdis Ancāns (Valdai)
16 oktobrī, 05:10
Es tiesaam arii redzu tikai sos rijeeju,bet gaidu,kad aizriisies.Snobelis,cigaans ,visa sii varza kaa augonji.
Tardi Grades
15 oktobrī, 11:10
Cilvēki tad PAMOSTIETIES VIENREIZ !!! pie vainas nav politiķi vai vismaz viņi ir vismazāk vainigie,ka jus nesaprotat,ka lielie kropļi sēž aizkadrā... muusu pasaule lielakie vadoņi nesēž politiķu kreeslos un nerada ar pirkstiem,vinji jus izmanto jums pashiem nezinot un lidz jus vainosiet politiķus un nesaskatisiet problemu citur,nekas nemainiisies !!!
N
N
15 oktobrī, 06:10
TIEŠI TĀ!!!!!
Kristina Kristina
14 oktobrī, 19:10
Bravo beidzot!
E
ES
14 oktobrī, 17:10
Ludzu paskaidrojiet, kas tā par specialitāti jauniešu centra speciāliste politikas jautājumos, ko tikai neizdomā, lai būtu kādam ierēdnim darbs, pat sekretāres, kas pieņem telefona zvanus, jo speciālisti ļoti aizņemti,tāpēc jau pašvaldībās naudas nav, ja kādu samazina, noteikti atradīsies, kāda cita izdomāta darba vieta
Māris Gailis
14 oktobrī, 15:10
Ja no vēlēšanām būtu kaut kas atkarīgs, tad mums neviens neļautu vēlēt! :)
J
jānis
14 oktobrī, 12:10
jā tā visa ir taisnība un vel daudz kas vairāk , tikai tautas celšnās kājās var ko mainīt ,citādi jau tie ierēdņu kalni nemazināsies un nemainīsies , vara strādā viņi pat vecu cilvēku bez kādiem pierādījumiem sagrābj un iemet cietumā ,kā gribam tā daram , inteliģence jau vienmēr ir bijusi kautkādu pārmaiņu rosinātāja ,arī šorei vajadzētu ar kautko sākt lai kautkas mainītos tajos ierēdņu kalnos un domāšana', jānāk ir jaunajiem un enerģiskajiem pie teikšanas , patreizējie jau domā tikai par savu labumu un zog bez sajēgas , nekāda domāšana par valsti nenotiek ,paaugstina tikai nodokļus un tagad jau ir nākusi jauna tendence paaugstināt dažādus maksājumus un nodevas ,pat nav saprotams kādā sakarā žēl ka jādzīvo tādā valstī ,kur darbs nav godā ,kur tiem kas cenšās strādāt pelnit un attīstīties grib atņemt visu ,tieši kā vergu laikos
A
Aleksis
14 oktobrī, 11:10
Ja kāds brīnās,kur paliek nauda,lai pabrauc pa Jūrmalu ,Langstiņiem,Priedkalni,Baltezeru u.t.t. tur var redzēt ,kā dzīvo Tautas kalpi un vēl īpašumi ārzemēs ,ceļojumi ko nereklamē, kalpu ģimeņu dzīvošanu un izglītības iegūšanu prestižās valstīs,lūk tur jau tā naudiņa paliek .
T
Traksis
14 oktobrī, 09:10
Kārtējais raksts par to kad kāds ir neapmierināts. Protams žēl kad tas notiek ar mums, bet cik noprotu no tukšas runāšanas rezūltāta nav, rezūltāts jau top no rīcības jeb darīšanas. Kamēr neko nesāksim fiziski darīt nekas nenotiksies. Jo poeļauju kad politiķi tāpat nelasa to ko kāds ir uzrakstījis kaut kur. Pārāk aizņemti ar savas naudas skaitīšanu.
M
Mike
14 oktobrī, 08:10
Es piekritu sim visam un ari tam ka jus sakat ka lai tauta rikojas. Bet kurs tad rikosies? Protams esu tautas puse tacu sis viss jau visiem zinams un uzrakstot 100 reizes ka tautai jarikojas tapat nekas nemainisies.
Baiba Varna
14 oktobrī, 07:10
Pilnīgi piekrītu visam un ir tautai jāsāk rīkoties. Vienmēr visi mēs tikai papurpinam savā starpā, bet neviens neuzņēmās rīkoties. Tautieši attopieties un jāsāk vienreiz rīkoties. Tādai mazai tautai nau vajadzīgas 100 rijīgas rīkles. Ir pienācis laiks rīkoties un mainīt visu iekārtu.
A
Ainars
14 oktobrī, 05:10
Jāretina galviņas, jāpiegriež skābeklis tiem rijigajiem!! Janogaāž saimes ēka ar sūdiem un jadedzina vecas riepas pie durvīm!!
Inara Bērziņa
14 oktobrī, 03:10
laiks celties un nepadoties!valdiba sēž savis taukos un piever acis ari uz Rigas ārdīsanu-Lielie kapi ir principa lieta.Stalins tos slēdza,Ušakovs izārdīs.Kas vada valsti?vai tik tā nav kāda nauda,kas te lien pa visām spraugām iekšā..??ari hakeru uzbrukumi ir tikai no lielā kaimina puses-ar to cīnās cert.lv!rezultatā vēlēšanās par latviešiem vairs nebalsos neviens un tad jau būs par vēlu,mīlīši!!!viss ir daudz smagāk kā izskatās! laiks mosties!
R
Rimis
13 oktobrī, 20:10
Kā kulaks uz acs. Precīzi.
Вячеслав Эдуардович Яронский
13 oktobrī, 19:10
Atbalstu raksta autora domu! Piedāvāju pievienot punktu līdzīgu par prezidentu mūsu valsts konstitūcījā a.k.a Satversme. Par to, ka saemas deputāti var kalpot tikai 4gadus un viss! Vairāk nekad! Vainu gaidīt kad tie kājas atstieps, bet tādā gadījumā no valsts paliks izlaupīta atkritumu bedre, kurā satsuma visas eiropas drazas. Kāpēc agrāk neviens nesūdzējās, kā nav naudas? Kāpēc tika izpostīta valsts iekšējā ekonomika? Kāpēc bezdarbs paaugstinājās? Hronologiski paskatieties uz notikušo un valdības lēmumiem tajā laikā, visu sapratīsiet! Iekustiniet valsti pašu spēkiem nevis gaidiet lamēr kāds to izdarīs jūsu vietā. No zila gaisa nekas nekrīt! Neesiet kā stulbi jēri kurus vada apstulbuši gani pāri bezdibens upei!
Lelde Stala
13 oktobrī, 19:10
Vai mūsu Prezidentam par visām šīm mūsu 100 trekno galvu cūcībām nekas nav sakāms?
H
Haago
13 oktobrī, 18:10
Mēs pārāk ātri visu aizmirstam....Nolādētie komunisti...kamēr šie būs pie varas...nekas nemainīsies...un kamēr neatvērs "maisus"...esiet modri tautieši...tieši mēs paši viņiem iedodam varu, lai mūs apzagtu...mēs neko no viņiem neprasam un ar visu samierinamies...un ļaujam to darīt...kāpēc lai nezagtu, ja atļaujam?????? Uzdodiet šos jautājumus sev. Viņiem nekad nebūs gana un nekad nesāks domāt kamēr vien tikai mēs to atļausim... viņi ir kā dēles...tik ilgi kamēr mēs viņus jebkādā veidā...morāli vai fiziski neiznīcināsim....tikai tā. Trenējam savas smadzenes un neaizmirstam....jo mēs pārāk ātri visu aizmirstam...
H
Haago
13 oktobrī, 18:10
Mēs pārāk ātri visu aizmirstam....Nolādētie komunisti...kamēr šie būs pie varas...nekas nemainīsies...un kamēr neatvērs "maisus"...esiet modri tautieši...tieši mēs paši viņiem iedodam varu, lai mūs apzagtu...mēs neko no viņiem neprasam un ar visu samierinamies...un ļaujam to darīt...kāpēc lai nezagtu, ja atļaujam?????? Uzdodiet šos jautājumus sev. Viņiem nekad nebūs gana un nekad nesāks domāt kamēr vien tikai mēs to atļausim... viņi ir kā dēles...tik ilgi kamēr mēs viņus jebkādā veidā...morāli vai fiziski neiznīcināsim....tikai tā. Trenējam savas smadzenes un neaizmirstam....jo mēs pārāk ātri visu aizmirstam...
K
Kristīne
13 oktobrī, 18:10
Iesaku visiem kuri atbalsta šo nostāju veidot politisku partiju , pētiti likumdošanas robus , pilnveidot un radīt labvēlīgākus apstākļus LV tautai .
Edgars Ezerašs (Edziks)
13 oktobrī, 17:10
Visu var atrisinat tikai perevarots vai karš!
R
Ra
13 oktobrī, 16:10
Kāpēc japublicē viena cilvēka žults? Tajā emociju palagā, nav neviena ptiekšlikuma ko darīt, un neviena jauna atziņa vai ideja. Bļaušana ka viss slikti, nevienu labāku nav padarījusi.
M
Madara
13 oktobrī, 14:10
Un tautieši, palasīju mazu daļu no komentāriem, ir kas saka, ka paši esam vainīgi, ka ievēlējām. Bet paklau, neesat aizdomājušies, cik lielas mums ir iespējas balsot par kādu jaunu partiju, CITIEM CILVĒKIEM/PERSONĀM, ja saeimā, reti kurš tā "no malas" tiek ielaists, bet mums lielākoties tik piedāvā tās pašas partijas, ar tām pašām galviņām. Nu tak neesam naivi, labi zinām, kāda tur sistēma, un nedos mums iespēju ievēlēt kādu, kas tiešām varētu labot mūsu valsts sistēmu, jo visi tur ir tikai pašlabuma meklētāji! Gluži kā jau rakstīts šajā rakstā!! Atcerieties, ka mums tak bija mācība, kad atlaidām saeimu! Vai tiešām atlaidām, ja varējām ievēlēt tik tos pašus mēs*us!??
X
xxx
13 oktobrī, 14:10
Acīmredzot šeit novācies ir lūzeru un deģenerātu kontingents, kas neko savā dzīvē nav sasnieguši un visā vaino valdību.
2
2
13 oktobrī, 13:10
Artuss jau párdevás?
Austris Fridbergs
13 oktobrī, 13:10
Esi svētīts raksta autors. Amen
A
Alldo
9 oktobrī, 07:10
Politiķi... paši, savas badainās rīkles nekad neaizvērs, tādēļ LV iedzīvotājiem jāpalīdz iekustināt ''ierūsējušos'' politiķu Žokļus.
A
ani
3 oktobrī, 08:10
Visi vaino paši vainīgi ka ievēlējāt.Neviens viņus neievēl.Vēlēšanas ir fikcija,jo gadu gadiem sēž vieni un tie paši deputāti.
T
trūc. pension.pārdomas no laukiem
29 septembrī, 07:09
Jā, mēs jau varam lamāt politiķus, (protams arī es to daru), bet tās jau ir IEVĒLĒŠANAS sekas. Un ja nemainīsies vēlēšanu sistēma,( kur jābalso par partijām) tikmēr bagātie žuļiki noteiks politisko situāciju valstī, un VIENTIESĪGĀ pensionāru tauta dievinās savus viltīgos lembergus, ušakovus, un t.t. kuri it kā rūpēs par valsti un pensionāriem, prot atmest brīvbiļetes pilsētas transportā, izveidot skaistu Ventspili (par savu firmu līdzekļiem), un galvenais prot skaisti melot, un solīt skaistāku nākotni .. PARTIJA TIEK IEBĪDĪTA SAEMĀ, kur sākas šo žuļiku interešu bīdīšana. Tikai vēlēšanu sistēmas maiņa , kur tiek balsot par katru politiķi individuāli, var uzlabot ekonomisko situāciju. Kādas partijas politika tiek īstenota patreiz-- tikai un vienīgi personīgās intereses , vai tas nebija skaidri redzams Vienotības Solvitas Ā. gadījumā, sapņos par premjeri.. Kur uzvarēja Lemberga banda...Ļoti skaidri politiķu darbība tika parādīta vakar TV 1 programmā, Rēdera raidījumā 90 tie, Iesaku visiem noskatīties, Protams skatoties šos secinājumus par Šķēles, Lemberga , Grūtupa un Šlesara sarausto bagātību un viņu alkatību, palika sevis ļoti, ļoti žēl, jo it kā gribējām ticēt viņu "cēlajiem mērķiem" par tautu...Bija šķēbani klausīties kā viņu pakalpiņi taisnojās, ka neko nenojauta, neko nezināja, Prieks ka beidzot TV ir tādi žurnālisti, kuri rok un izrok, ka beidzot sāk runāt Lembergam tuvu stāvošas personas, kurām liekas beidzies samaksātās klusēšanas periods, vai arī grib naktīs mierīgi gulēt??? Cien. tauta, beidzot atveriet acis- domājiet par savu izdzīvošanas dzīvi, neļaujiet čakarēt savas vecumdienas, kur tiek atemesta minim. pensija, par kuras palielināšanu sāk runāt tikai pirms vēlēšanām.
P
piķisunzēvele
28 septembrī, 16:09
Visu gan negribējās lasīt par to, kas jau katram muļķim un gudram skaidrs, bet taisnība ir jau pirmajās rindkopās. Vienīgi naudas trūkums ir nevis hronisks, bet jau harmonisks. Atvainojos, bet LV bez sarkasma grūti izdzīvot. Diemžēl. "Suņus", kas citus aprej neieredzu, bet, ja saprotu, ka tuvākie radi ārzemēs, vairs Tevi nesaprot, jo pieraduši pie labākas dzīves, tad dusmas, sarkasms, asaras un skumjas spraucas gribi vai negribi. Tad vai nu arī atliek aizbraukt vai palikt par "suni", vai.....ļoti gribās ticēt, ka ir vēl kāda iespēja. Jā, un nesaprotu valdību, jo tā mums ir vai, nu viss kruta vai tukša. Jo ekrānos skatoties soda citus, bet paši nemaksā nodokļus jau gadiem. Vienu zinu pavisam konkrēti. Un skaidra pārliecība, ka viņš nav vienīgais. Pilsoņu karu mums nevajag, tomēr tie "vēži" ir tajās pašās kulītēs jau gadiem un paliek tik caurspīdīgi ar visām kulītēm, ka varētu acīs viņam pateikt un kameras priekšā, bet redziet papīru par samaksātām algām bez līgumiem un tā nenomaksātiem nodokļiem jau nav, ar ko varētu ko pierādīt. Tad kā viņus atmaskot?! Nu, gudri mums tur sēž tajā saeimā. Un redziet algas maksājis viņš krietni lielākas kā citur, tāpēc nabaga ļautiņiem bija vien viņam jāstrādā. Un neticu, ka tas neturpinās. Lai viņam laba veselība.
Atvars Sikorskis
28 septembrī, 13:09
Ta visa liela nidesana...stradā un tev ari buus...
Iveta Burčaka (Zaķis)
27 septembrī, 21:09
Iesaku sākt rakstīt,bet ne jau rakstu komentāros,tos tāpat neviens no adresātiem nelasa.Konkrētās nelikumības vai absurda lēmuma ministrijai vai ministram,ierakstītās vēstulēs,bez necenzētiem tekstiem.Iekraut problēmās un jautājumos līdz kaklam,lai saprot,ka Latvijā nav palikuši tikai dumiķi un lētticīgi, pērkami ļautiņi.Pati sākšu ar elektrību un "obligātajām iepirkuma komponentēm".Tas ir Valsts atbalsts eko enerģijai(privatīpašniekiem,kuri šos prpollerus uzstadīja),kāpēc man par to ir jāmaksā dārga cena un plus vēl Valstij jāmaksā pvn?Lai veicas!
R
Revoluciju!!!
27 septembrī, 20:09
!!!
Mārtiņš Ķesteris
26 septembrī, 08:09
Ja tautai pietiktu prāta nebalsot par Zagļu un zemnieku savienībām, 5.kolonnas saskaņām un sevi izsmēlušām bēgļufīlām vienotībām, būtu ok, jo zivs pūst no galvas.
V
Vārds
25 septembrī, 19:09
Visu cieņu autoram !!! Ka tik atkal netiek apsūdzēts nelojalitātē , kā pie mums ir pieņemts ...
Viesturs Strader Jeremovic
25 septembrī, 14:09
Sveiks Niklāv pilnībā piekrītu tev teiktajam... pašlaik esmu LV bet aktīvi meklēju darbu Igaunijā un Norvēğijā es mīlu savu zemīti bet atvainojos esmu badā man darbs nav jau 4 gadu un nevis tāpēc, ka negribu strādāt un esmu slinks utt nav tā!!! es jūtos nenovērtēts atalgojuma līmenī un es ļoti ceru, ka varēšu ar prieku pārvākties prom.no šīs psrs atraugas un izveidot normālu ğimeni citur kur to varēs...!!! Es jau 6 gadus vēlos ğimenes pieaugumu nolādēts es jaunāks nepalieku... Bet vienmēr attopos pie tā ka ğimenes pieaugumam nav finansiālu līdzekļu...
B
b
25 septembrī, 12:09
Jābalso par jauniem cilvēkiem un partijām. Un vecos triekt ratā. Realitētē penži atkal sabalsos visādas vienotības, zzsus, saskaņas un nacionālo administrātoru partijas.
R
Robchikss
25 septembrī, 07:09
Man ir ierosinājums - jāveido jans likums. Ja referenduma laikā tauta atlaiž saeimu, tad koalīcijas galviņas otrreiz saeimā vairs nedrīkst būt. Punkts - nu ja ir izrādījies šis cilvēks nederīgs šim amatam, nu tad tur nav ko darīt, viņš labāks nekļūs. Tā te dažš labs deputātelis visu mūžu kā liekēdis barojas no tautas siles, nesaprazdams pilnīgi neko. Privātajā sektorā taču sliktu darbinieku atlaiž un punkts, bez liekām diskusijām vai ne?
Juris Jakaitis
25 septembrī, 06:09
Nav jau žēl, lai tak tie bijušie un savējie fīrē... BET!!! Šie jau nav tautsaimnieki, bet prihvatizatori, kā jau raksta autors pareizi atzīmēja:''...āži pasludinājuši un iecēluši sevi par dārzniekiem!..'' ''...tāpēc, ka valsts ir padomju atraugu rokās, kuri kapitālismā vada valsti kā PSRS laikos - nauda vienmēr būs, tērējam, biedri, kā un cik sirds vēlas. Pietrūksies - pagrābsim vēl...''
Juris Endelis (Jaguars)
24 septembrī, 21:09
Raksts ir labs un taisnigs! Bet ar nozelu jasaprot ka korupcija ir parnemusi Valsti liidz pat augshejam slaanim, ka ari visu var uzpirkt un nopirkt. Kamert mieriga celja vaksiet parakstus, tikmer uzbliezis likumu par taa noraidishanu. Iesiet gazt valdibu,taisisiet puchu, apkaus visus un sabazis cietumos. Un ko talak? Par sho sistemas gazshanu vajadzeja jau domat gadus 15 atpakal,kamert bija Valsti iedzivotaji, tagad visi ir prom, palikushi pensionari, mazi berni, patrioti un migranti. Kursh tad ies cinit taisnibu? Respekt raksta autoram.
K
Ka
24 septembrī, 12:09
tikai K.P. neiznāk kā Benjamiņa kundzei! Pārāk jau sākuši savu kontu siltumā sildīties. Tautai arī beidzot pacietība zudīs. Vai gribat atpakaļ 80.? Varam nevardarbīgi to nokārtot, masveidīgi balsojot par Saskaņu! Nevajag tik ļoti pārbaudīt mūsu pacietību!
P
PM9MM
24 septembrī, 10:09
NIKLĀVU par vadoni ura ura ura!!! Niklāvu par prezidentu ura ura ura!!! viss pareizi pateikts! Tikai ir viens bet! :pat retais kurnēt uzdrošinās inetā,kurnu vēl darīt reālas lietas;) un tāpēc esam,bijām un būsim tur kur esam
E
es
23 septembrī, 20:09
Deputāti paši sev paaugstina algu, un pie tam vēl viņiem saeimā esot pusdienas palikušas lētākas,kas par murgiem!!! Man bērns jāuztur par 8ar kaut ko eiro mēnesī,pat nesaprotu kas par to LIELO BēRNA NAUDU sanāk!!!
E
es
23 septembrī, 19:09
Tad Tauta sarosamies! kamdēļ mums ļaut par sevi ņirgāties! Lai MūSU DāRGIE DEPUTāTI padzīvo uz mūsu minimālo algu vismaz mēnesi(360eiro)!!!!
viktors malahovskis (vikentijs)
20 septembrī, 12:09
precīzi vārdi! uz šlaku!
N
nemec
19 septembrī, 03:09
ir regulāri jāatkārto 13 janvāris!
Valdis Vītols ex Mierleja (kinošņiks)
10 septembrī, 18:09
Piekrītu katram raksta autora vārdam , jo mani tas skar personīgi , jo... man pensionāram , ar sadomātu ieganstu grib atņemt vienīgo īpašumu uzliekot nesamērīgi augstu 3% īpašuma nodokli . Papildinot autoru gribas piebilst , ka tagad netiks apkarota vis ēnu ekonomika , bet milzu nauda tiks dota LTV tās izpētei . Un visbeidzot J. Rainis - "bagāts viņš , bet mīkstu sirdi . Redzot nabadziņu raudam , tūdaļ kabatā bāž roku ... izvelk savu nēzdodziņu
Andris Upenieks
10 septembrī, 05:09
Tādas tukšlozungu valkātājas (Inga Ozoliņa) patiesībā negrib neko. Viņas pat nesaprot, ka no Atmodas laikiem vienīgais, kas ir materializējies, tā ir nauda un ne mūsu kabatās. Konkrēti kas jādara? Tautai jāvāc paraksti par Saeimas atlaišanu, jo luksus auto sēdeķlu berzētājs un bezmugurkaulnieks Vējonis to nedarīs. Jūs teiksiet - nu un pēc tam, savēlēsim tos pašus... Lai! Patrieksim arī tos! Cita ceļa nav, valsts brūk, bet grāvēji nedrīkst palikt nesodīti!
Inga Ozolina
9 septembrī, 15:09
Ir jārada pozitīvs Latvijas tēls ar stipru ekonomisko programmu, jāaicina cilvēki atkal uz Rīgu un jāsāk to varu iešūpot, lai saprot, ka mēs vēl esam vienoti kā tauta, ka ir vēl cilvēki, kas ar mieru ko darīt Latvijas nākotnei, nevis tikai ķengāties. Ar to nekas nemainīsies,- suņi rej, karavāna iet tālāk. Ja te ir kāds, kas atceras, ko mēs toreiz Daugavas krastmalā dziedājām, kādi saukļi bija, tad jāatzīst taču, ka viss tas ir materializējies: Esam brīvi (it kā), bet nav pat pastalu, ir "basām kājām ganiņš, bāleliņš", pliks un nosalis. Ir jābūt attīstības vīzijai, kura ved uz izaugsmi un attīstību. Ir jāapstājas, jāapzinās, cik dziļi bedrē esam, un jāsākt rakt! Ir jābūt tādam pat spēkam un enerģijai, kāda bija toreiz, lai to visu beidzot sakārtotu. Lamāšanās un sūdzēšanās valsti nepacels. Meklēju domubiedrus, kas grib šai sakarā ko darīt. Daudzi grib atgriezties mājās, bet patreiz nav kur...
Andris Upenieks
9 septembrī, 12:09
Satversmes tiesā jāsūdz Satveremes tiesa, jo tā pieļauj visrupjāko Satvermes pārkāpumu, jo valsts konstitūcijā noteiktā augstākā (suverēnā) vara nepieder tautai, kā tas ierakstīts Satversmē, bet gan iznireļiem politiķiem, kas rada tikai sev labvēlīgus likumus, noziedzīgi apzogot tautu, kas maksā nodokļus, jo cita naudas avota NAV! Piemēru? Lūdzu! Kad Karinai Pēteronei (kur tik viņa nav ielīdusi) pajautā, kāpēc deputātiem algas palielinātas par 170! eiro, viņa melodiskā balsī nodzied nekaunīgi - redziet, ar likumu deputātu algas piesaistītas valsts vidējai algai un, reizinot ar likumā noteikto koeficientu, alga paceļas automātiski... Velns parāvis, kas to likumu un koeficientu pataisīja par likumu? Un kāpēc šis likums neattiecas uz VISIEM, bet tikai uz valsts iznireļu šlaku???
Renate Soroka
9 septembrī, 04:09
Tiešām pareizi pateikts par Latvijas sistēmas nepilnībām.
Ilze Iuzis
9 septembrī, 04:09
Piekrītu tavam ikkatram vārdam.
A
Arturs
8 septembrī, 19:09
Ir laiks JAUNAIATMODAI. Tiešām žēl,ka šada rakta autors nav valsts vīrs. Un žēl,ka visi tikkai izlasam rakstu un aizmirstam to,tai skaitā es!
Elita Strazdiņa (el)
8 septembrī, 15:09
vai visiem šeit ir liegta iespēja komentāros atzīmēt "man patīk, piekrītu" utt. ?
_jagris_
8 septembrī, 12:09
Kur var iziet muļķu kursus, lai kļūtu par tvnet autoru?
M
m
8 septembrī, 12:09
Čīkstētāji, aizveriet savas rijīgās mutes!
R
raimis
8 septembrī, 11:09
Zelta vērts teksts! Jāsāk streikot, un mazāk jaruna!
G
gg
8 septembrī, 10:09
Mūsu ražotspēja un produktivitāte pārsniedz cilvēka dienas ēšanas normu vismaz 10 reizes, ja runā par Latviju, bet tāpat nekas no pārtikas nepaliek lētāks! Pārtika tiek labāk izmesta nekā atdota tiem, kuriem tā ir nepieciešama! Un lētāku to arī nepataisa, lai varētu izpirkt un nevajadzētu mest ārā to! un kā var teikt, ka ir nauda, ja nevar nopirkt dzīvokli un valsts arī piešķir tikai pēc 1000 gadiem, kā arī uz tiem e-taloniem cik naudas aiziet... Kā tas ir, ka esi dzimis Latvijā, bet dzīvesvietu Tev nepiešķir? Turpretī citiem ir pa 10 dzīvokļiem, kuri tiem nav vajadzīgi un bezgalīgās ofisu ēkas, kurās 30% ofisu ir tukši un tiek izmantoti labi, ja 1 reiz gadā!
Andris Kalniņš (:))
8 septembrī, 09:09
+++++++++++++++!!!
J
jaa
8 septembrī, 08:09
Zem šī raksta parakstos,atbalstu.Daru to arī ikdienā,savā darbā un sadzīvē,cenšos panākt,lai cilvēki sāk domāt.Izglītība,pareizāk,zināšanu un izpratnes līmenis ir dramatiski krities,šīs lietas nav saistītas ar diplomu daudzumu.eeh....
Raivo Ronis
8 septembrī, 06:09
Perfekti .nav ko piebilst
Zane Lukšāne (Karinčiks)
8 septembrī, 06:09
4 vara neko neraks jo viņa ir nopirkta ar visiem zābakiem un mutes ar naudaszimem aizbāztas.
Elita Strazdiņa (el)
8 septembrī, 04:09
spēcīgi! pievienojos! bardaks ir milzīgs, nekaunība - neaptverama.
kopoks
8 septembrī, 04:09
Mēs varam kliegt, vaimanāt iet streikot utt tas neko nemainīs. Tās saknes ir pārāk dziļas un lai tās izravētu vajag mainīt domāšanu mums pašiem ikreiz kad turam rokās vēlēšanu biļetenus apdomāt savu izvēli.
Laura Lapsenberga
8 septembrī, 00:09
Beidzot zelta vērts teksts!😀Neko pielikt, ne atņemt!
J
janis
7 septembrī, 23:09
zelta vardi bet vai tas ko maina vini pasmejas par mums un rij tik talak
N
niks
7 septembrī, 23:09
Varbut tautai beidzot kaut ko vajadzetu sakt darit lietas laba. Vacija par algam apstadina visu kustibu uz ielam un sabiedrisko transportu. Ja vismaz dala valsts ierastos riga pie valdibas ekas varbut kaut ko mainitu. Ši vara ir jamaina. Vienreiz atlaida visus un nomainijas tikai amati bet tie pasi cilveki tur atrodas. Nekas nav mainijies
Кристофорик Крус
7 septembrī, 23:09
Zelta vārdi un Cepure nost. Piekrītu visām. )))
Tih Renito
7 septembrī, 21:09
https:// www. youtube. com /watch?v=_9v6u1_do_0
Edgars Strazdins
7 septembrī, 21:09
Pilnīga taisnība, sāciet darīt nevis fantazēt jaunas neiespējamas lietas, kuras nemaz mēs nevaram atļauties, un sakārtojat tagadējo sistēmu. Ciest nevaru katru rītu klausīties ziņas, atkal jāpaceļ, atkal jāpiegriež. Un jāuzbūvē kāda jauna ēka par 1 miljardu. ZB. Kad klausos to visu, tā vien gribas aizbraukt prom no Latvijas..
Alina Liepina
7 septembrī, 21:09
Es domāju ka nekas tpt nemainīsies. Bet teksts super :D
Zbišeks Menjoks-Priede
7 septembrī, 20:09
Man liekas ka tu esi manas domas nolasījis.Es tik par tādu patiesibu un taisnību.Gribu tik piebilst vienu lietu.Aceraties kā Artus Kaimiņš sākumā plosījās?Kautkā žēl ka tas puika ari ir diezgan apklusis,saistībā ar politiku...
V
Vecais
7 septembrī, 19:09
Par notiekošo pašlaik ja Kārlis varētu viņš trīsreiz zārkā atgrieztos, jo ko tādu nekad negribēja piedzīvot.....
Ronalds Šteins
7 septembrī, 19:09
Teksts par taisnību... Žēl, kā tie kas varētu ko mainīt, paši strebj no tās siles. Arī es esmu jauns uzņēmējs. Tikko sāku, peļņas vēl nav, lai samaksātu sev algu, bet ienākuma nodokli jau valstij esmu parādā. Par VDEĀk arī taisnība: Gadus atpakaļ dabūju mugurkaula traumu. Negadījums darbā. Uztaisīja operāciju. Iedeva 3.grupu. Vajadzēja vēl vienu operāciju. Neuztaisīju jo nebija naudas. VDEĀK pajautāja vai nu es strādāju, un tajā pašā dienā es kļuvu vesels.😀
Roberts Siliņš (Lācis,vot taa...)
7 septembrī, 19:09
Visu cieņu raksta autoram! Tikai tie,kam šis raksts ir veltīts,ne to lasīs,ne arī ja izlasīs ko darīs lietas labā!Diemžēl latviešu tauta nav vienota un liekas,ka nekad tā īsti arī nav bijusi.Visprecīzāk to ir atspoguļojis savā dzejā E.Veidenbaums: Virs zemes nav taisnības, dūrei tik spēks, Kas varmākiem skādi dar, nosaukts tiek grēks, Par tiesnešiem. cienīti blēži sēž Un "godīgi" ādu nost citiem plēš, Un cienīgtēvs, zaglis, teic sprediķus: "Tik pacieties, debesīs labāki būs!" Virs zemes nav laimes, tik zvēru pulks bļauj, Viens otram iz mutes tie kumosu rauj, Un priecīgs ikkatris, kad vēders tam pilns, Kad bērni ir veseli, dzīvoklis silts. Un glaimojot salkušie rakstnieki sauc: "Cik praktiska tauta, tai cerību daudz!" Jā, cerību gan. Bet nosirmos laiks, Vēl redzams būs strādnieku moku pilns vaigs, Vēl liekēži slinkos un godīgi krāps, Vēl ļaudis pēc debesu valstības slāps, Zem kājām varmākas taisnību mīs, Par kaujamiem lopiem vēl cilvēkus dzīs, Un muļķīgas dzejas vēl dzejnieki kals Un vaimanās paši, kad salks tie un sals.
Sarmite Redliha (sarmite)
7 septembrī, 19:09
Paldies Niklav par so serpo rakstu jo jus uzrakstijat to ko es rakstu regulari, bet kad gribu izlasit velreiz tad raksts pazudis.
A
Alvis
7 septembrī, 19:09
Parakstos zem katra vārda!
K
kapēc?>kaža
7 septembrī, 19:09
Tāpēc,ka turpinām šīs personas augstajos amatos vēlēt!
J
Jahnis
7 septembrī, 19:09
Sen jau brīnos no kurienes mums tik ārkārtīgi netalantīgi politiķi. Nolaiduši Latviju līdz pēdējai vietai eiropā.Visur pēdējie, vai otrādi - sliktā nozīmē - pirmie. Latvieši pazaudējuši pēdējos godīgos un gudros cilvēkus pēdējā karā un okupantu zvērībās.Nu vairs nav ko likt ne kādās činās. Vai tad starp trimdas latviešiem nav kāds VID PRIEKŠNIEKS ? Prezidents,Premjers utt ?
Mārīte Vārsberga
7 septembrī, 19:09
Nu tas ir labais! Nez kāpēc šitie gudrie nesēž tajos augstajos krēslos? Vot tad gan būtu kārtība valstī!
L
LABAK PATEIKT NAV IESPĒJAMS!!!
7 septembrī, 19:09
Te nu beidzot ir pateikts pilnīgi viss vienā pašā rakstā! Turpināsim balsot par tiem pašiem no nozares uz nozari rotējošajiem daudzsolītājiem(tajās pašās vai jau citās partijās)????!
Sance France
7 septembrī, 19:09
Opā, knorbis!!! Kas tu esi? Nu ka, nu ka, pastāsti, kam piederi? TAUTAI patika šis raksts, a kas esi Tu? Kuras nozares pakalpiņš?
Mārtiņš Graudiņš
7 septembrī, 18:09
Biedri, Tautieši! Visi ir tik gudri un tikai vaid un raud. No tukšas runāšanas nekas nemainās. Ir vajadzīga rīcība. Bez vardarbības. Jānobloķē visi Rīgas tilti pār Daugavu, garāmlaižot tikai operatīvo transportu (neatliekamo medicīnisko palīdzību un ugunsdzēsējus), tā lai visa satiksme un darbi pilsētā apstājas un pieprasīt visu šo mērgļu atkāpšanos vai situācijas mainīšanos un neatjaunot satiksmi tik ilgi, kamēr viņi nepildīs savus dotos solījums... Viņi ir aizmirsuši ka ir TAUTAS KALPI! Bez tautas viņi nebūtu nekas. Situācija ir jāmaina. Bezkaunībai vairs nav robežu.
Ričards Indriķis Bergmanis
7 septembrī, 18:09
Izcils teksts, cepuri nost par tādiem kā tu!
Madars Dzenis
7 septembrī, 18:09
Cepums autoram kas to sarakstiij. Par šo valsts ierēdņu negodīgo dzīvi būtu pēc idejas visi viņi janošāuj, kamer CCP laika tipiņi tur sēž, nekas nemainīsies. Viss bus tikai sliktāk, zags un zags un zags neko citi nemak viņi. Tur tiešām reizi pa visām reizēm ir sakrājies daudz sakāma. Varbūt beidzot Latviešiem pietiks klusēt un klusuma purpināt? bet jāceļās un jāsaka SKAĻŠ NĒĒĒĒĒĒ viņu izdarībām. Tā bezkaunība ir daudz par daudz. NEVIENĀ valstī tā nenotiek ka pie mums. Līdzīgi ir tikai krievijā. Pat polijā cilvēki dzīvo labu dzīvi, kur valdība domā par tautu.
[
[aldies, paldies
7 septembrī, 17:09
Paldies par rakstu! Gluži mūsu domas, tik tautu jau neviens neuzklausa
Juris Lukševics
7 septembrī, 17:09
tos čekas maisus kad vērs vaļā?
Jānis Lietavietis
7 septembrī, 17:09
Ne velti es saku, ka nav jācenšas nodokļus maksāt, jo valsts darbība skaidri parāda to, ka naudas valstij patiesībā ir stipri par daudz. Valsts tik lielas summas tērē luksus precēs un tik stipri pārmaksā visos lielajos iepirkumos, ka nav ne mazākā pamata uzskatīt, ka naudas trūktu, gluži otrādi - mēs maksājam valstij pārāk daudz, ja reiz tur nevar vien izdomāt kā naudu notriekt. Kamēr valsts nelietos līdzekļus atbildīgi, tikmēr es aplaudēšu katram, kurš nodokļus nemaksā, tādējādi mazinot veltīgi izšķiestās naudas daudzumu.
Ivo Vuļvačs
7 septembrī, 16:09
Pilnīgi pareizi! Cirks aizbraucis, klauni palikuši. Riebjas klausīties!
Ivars Ostrovskis
7 septembrī, 16:09
Protams ir ko pielabot, bet absolūta taisnība, ja vēl minētu iemeslu kā dažu tūkstošu partijs (absolūtais mazākums) pārvalda valsti un nemaz nedomā par mažoriitāro sistēmu (diemžēļ Latvijā par maz cilvēku tik daudz partijām, kuras vēl tiek no valsts budžeta stutētas, bet katram slimam cilvēkam jāvāc tautas ziedojumi). Par veselības aprūpi viss ir vienkārši - (zāļu bizness jau sen ir krietni ienesīgāks par jebkuru citu - ja kontrolētu zāļu iepirkumu, domāju, ka gadā vismaz miljards no budžeta ietaupītos -lobisms) nerakstīšu vairs, bet visi to zina, un neviens neko nedara, tauta rej, bet SAEIMA (kas vairs sen nepārstāv tautu) un MK iet tālāk, patiešām nedomājot, tik rēķinot EXCELī cik kuram iekritīs kabatā. Diemžēl vēsture ir nežēlīg, jautājums, kad vadzis lūzīs (Baltvācu namiņus Latvijā svilināja, to gan vēsturē nemāa).
V
Visatļautība.
7 septembrī, 16:09
Katram deputātam piešķir 20,000eiro priekš spēlītēm ,tālāk vairs nav kur. Tauta vāc ziedojumus ,lai glābtu cilvēkus dzīvības ,tikmēr deputāti Latvijā grābj naudu no valsts kases savām interesēm.
N
Nu
7 septembrī, 16:09
Viņi nelēks Daugavā ,bet pavērsīs pret tautu to iegādāto ūdensmetēju. Kam jūs domājat tās armijas te velk ,un pērk tos ieročus? Padomājiet. Pret ko tas viss?
V
Vienoties.
7 septembrī, 16:09
Piekrītu ka jāmainās mums pašiem, un aizejot uz vēlēšanām visus tagadējos politiskos spēkus ,kuri ir pie varas ,kuri naturāli ir korumpēti blēži,,kuri izšķērdē nodokļu maksātāju naudu ,un neko negrib valstī darīt,kā vien sēdēt nodokļu maksātājiem uz kakla,mums visiem ir jāvienojas,viņu sarakstus saplēst un izmest miskastē. Viņi nav pelnījuši nevienu tautas balsi ,jo viņiem tauta neinteresē,bet gan interesē tautas maksātie nodokļi ,lai tos sagrābtu savām interesēm.
Andris Aprubs (SIKAIS)
7 septembrī, 16:09
Iemetíshu es ar 1 akmeni tajá dárzinjá,dzívoju Árvalstís pateicoties tai silei,kurai vienmér jábút pilnai jau ká 16 gadus ,varu tikai pateikties valdíbai un vinjas sakártoti pakártotajiem likumiem ;) Bet viss ir nonácis tik tálu,ka pat LV televíziju nevaru skatíties ilgák ká 15 min un tad ,vainu tv bús saplésts vai man káds palúgs nebljaustíties vai aizvérties. Vél man patík,ka atnák véstule,jús esat parádá 2,35 Euro bet tiesas izpildítája summa sastáda 34,45 I tá kopá sanák apalja kotlete ko silé ja salasa ,iznák trekna varka ,vai ne? Vai pieméram pensionárei telecom bija 8 gadus atpakalj,arí atnáca véstule péc 8 gadiem,ka esat parádá 21,60 un tiesas izpildítájs jau pats pa sevi bús tur hahahaha ,malachi,kur citás valstís transports publiskais par velti penshukiem ,tur jús prasat lai katru gadu penshuki nesás atrádíties un samaksát 80 eiro silé ,par to ka vinji ir dzívi un vesali jo nepietiek ka atved cilvéks passi uz véstniecíbu ,vinjam jáshkirás no 80 eiro lai véstniecíbá izprintétu A4 formátá apstiprinájuma lapinju. Jaunatne kas dzívo te no 5 gadu vecuma,kas pat 70% no júsu apjáshanas neredz un nezin ,saka ka uz LV nebraukshot nekad!!! Biedéjoshi,vaine? Latvijá viss ir piektá pielikumá,3 punktá 1 paskaidrojuma acta murgá viss par to paskaidrots,ká Latvijas valdíbá vissi domá par tás iedzívotáju atgrieshanas latvijá un ekonomijas celshanu. Apsveicami sasniegumi tur ir 16 gadu laiká ,hm ,kas bús rít? (Tas pats kas 16 gadus atpakalj)
arturs kukuls
7 septembrī, 15:09
Guļ šamējie naktī labi, taisnīga cilvēka miegā! Kauna viņiem nav un nekad nav bijis. Kā, pareizi autors piezīmēja, komunisma atraugas.
Vidars Gulāns
7 septembrī, 15:09
Tas viss līdz noteiktam laikam... "Dažreiz apbrīnojami ilgu laiku viennacionāla valsts var pārciest sliktas pārvaldes režīmu, neaizejot bojā. Bieži vien varētu likties, ka organismā vairs nav ne mazāko dzīvības pazīmju, ka tas jau ir miris vai arī atmirst, bet pēkšņi izrādās, ka nāvei nolemtais atkal cēlies un sācis izrādīt apbrīnojami nesatricināma dzīvīguma pazīmes." Ā.Hitlers.
K
kaža
7 septembrī, 15:09
Ir taču tāda lieta kā amatpersonu atbildība. ja ir nepareizs lēmums, tad no naudas soda līdz cietumam. Kāpēc tas strādā tikai uz papīra?
N
N/A
7 septembrī, 13:09
isti nezinu vai var vainot ierednus un politikus.... ir reali kriminallikumi, kur ir reali cietumsodi par launpratigu nodoklu maksataju naudas izskerdesanu, ir reali cietumsodi par ierednu BEZDARBIBAS rezultata radushajiem zaudejumiem. ta ka viss, ir ja musu kartibsargajosas iestades beigs akstities un saks ieverot likumus pret lielajiem zagliem nevis bulcinu zagliem tad viss bus kartiba
Lelde Grundmane
7 septembrī, 13:09
Kā, lai pasaka... Mēs nevaram izlabot šo padomju sistēmu, Ievēlot šīs pašas sitēmas ierēdņus! Atkal un atkal!
Viktors Žarčinskis
7 septembrī, 11:09
Neļaujam izšķērdēt mūsu - nodokļu maksātāju naudu, paraksties par godīgākiem iepirkumu noteikumiem https://manabalss.lv/godigakus-iepirkumu-noteikumus/
Zane Brakovska
7 septembrī, 11:09
Spēcīgi !
M
mik
7 septembrī, 10:09
Politikiem vajag iedzit bailes reaalajaa dziivee. iebiedeet . lai iet triiceedami un pat neuzdrosinaas tautai sliktus leemumus pienemt.
N
nnn
7 septembrī, 10:09
tikai diemžēl tādi raksti nedod NEKO.. viņiem tas ir pie kājas. jāiet gar viņu mājām un lēnām lēnām jānobrauc ar ekskavatoru.. :)
Tastev Navjāzin
7 septembrī, 10:09
Nevis žurnālistiem jārok, bet tautai jāiet politikā un jābalso par ko vairāk kā brīvbiļetēm tramvajā. Citādi lai ko arī izrok, tautai PO, cik nav šmuces atrklātas, Zaķis, Solvita, ušakovs, loginovs, lembergs, pastulbā visu latvijai ar tiem saviem maksātnespējas administratoriem. Nē - visiem vienalga - balsojam par to ko iepriekš. Jābalso par tiem, kas šo sistēmu varētu izmēzt, nevis tikai skaļi bļaut. Kaimiņš ar kameru rokā arī nebūs mēzējs, to uz kādu avīzi jāsūta strādāt!
Romualds Karpovičs
7 septembrī, 09:09
Piekrītu visam,tikai reiz beidziet runāt par skolotāju,policistu algām ir jau arī melnstrādnieki,kuri diemžēl strādā smagāku darbu un pelna par nožēlu kapeikas vien.Es uzkatu vajadzētu pa vienam tos nepiebarojamos uzkārt uz mieta,tad tie pārējie āži sāktu domāt.Tā mēs tikai tiktu uz zaļa zara.
mantinieks
7 septembrī, 08:09
Temīdai aizsietas acis. Ierēdņi tik barojas no siles. Šo rakstu viņiem vajadzētu likt iemācīties no galvas, ja nezin, tad lai mēdiji kaunina pa visu pasauli "nesekmīgos". Reiz jau tas burbulis plīsīs, tad lai baidās tautas dusmas!
K
Krish
7 septembrī, 08:09
Mums ir tikai viens glābiņš. Artuss Kaimiņš.
Elina Balode
7 septembrī, 08:09
Piekrītu visam, neko atņemt un pielikt vēl varētu un varētu, diemžēl :/
Rihards Kostigovs
7 septembrī, 08:09
Tiem, kas ne tikai čīkst, bet ir arī darītāji - ir iespēja sākt reāli kaut ko mainīt, parakstot pirmo likumprojektu šajā lapā: https://www.latvija.lv/pv
K
Konservativie.lv
7 septembrī, 07:09
Mēs to vēl varam mainīt, nāc komandā, šeit pulcējas īsti patrioti, sirdsapziņas cilvēki. Gaidīts katrs darboties gribošais, kam tuvi mūsu ideāli. Nekādas blatu sistēmas un biedru rekomendācijas, nāc komandā uz Jauno konservatīvo partiju!
V
Valdis
7 septembrī, 07:09
Samazgas mēs visi liet mākam. Un vaimanāt arī. Daļēji rakstam var piekrist, kaut ir arī tajā muļķības sarakstītas. Bet ne par to šis stāsts. Lai kaut kas šajā valstī mainītos, ir jāmainās mums pašiem. Kamēr autors, Zane, Raita un citi gaidīs uz mistisko vadoni, nekas nesanāks. Tieši tāpat kā multenītē par sūnuciemu nevajag gaidīt Laimes Lāci, kurš iztīrīs pagalmu, ir jāiet, jāņem pašiem lāpsta rokās un jātīra! Bet kamēr lielajam vairumam ir ērtāk gulēt krāsnsaugšā un izgāzt žulti, tikmēr, diemžēl, viss būs pa vecam. Un nevajag stāstīt, ka nav iespēju. Uz priekšu, sāksim kaut vai ar to, ka aiziesim uz vēlēšanām, vēl labāk - paši ņemsim dalību politiskajos procesos. Nepatīk Vienotība - ir Kaimiņa partija, ir Jaunā konservatīvā, ir vēl vesels bars ar partijām. Tās visas ir sīkpartijas - bet kas tad tās dara lielas? Tie paši cilvēki. Iestājieties un tās ar laiku kļūs lielas! Tiekai, dieva dēļ, saciet kaut ko darīt, nevis tikai gausties un žēloties! Ne tikai tie pie varas ir komunisma atraugas, arī jūs tieši tādi paši. Tieši tāpat kā PSRS laikos šēžat virtuvē, lamājat valsti, bet paši par slinku lai paceltu savas, atvainojos, pakaļas. BEIDZOT TAČU EJIET UN DARIET!
A
Alina
7 septembrī, 07:09
par ivaliditati ir lieliski uzrakstits! man ir no bernibas, katru reizi kad nacu tad atrada kadu iemelsu man nedot un tagad ir vel jagaida bez maz vai 4 meneshi un ka dzivot ja cilveks nevar pastradat? tas ir pizd*c piedotiet nu
Linda Āboliņa
7 septembrī, 07:09
Kāds saprot ko runā. Beidzot! :)
ᛖᛞᚷᚨᚱᛋ ᚱᚨᚢᛞᛉᛖᚾᛋ
7 septembrī, 07:09
Pienāks tas brīdis, Tauta sacelsies. Tad augsti stāvošie kungi un dāmas, varēs piekārt akmeni sev kaklā un lekt daugavā.
Velta Kociņa (Arkliņa ( dzimtas v. ))
7 septembrī, 06:09
Arī jauno elektrības maksājumu varam uzskatīt par jaunu nodokli ! Tas ir dubultā ...Būs atkal naudiņa ,kuru bāzt caurajās kabatās . Cik ilgi būsim spiesti barot miljonārus ,bet paši atkal savilkt jostas ???Cik patiesībā saņem deputāti ar visām piemaksām ???
Gatis Ivo Rozentāls
7 septembrī, 06:09
Beidzot kāds to pateica skaļi un to, kāda ir skarbā patiesībā! MALACIS! Te nav kam nepiekrist
Z
Zane
7 septembrī, 05:09
Piekrītu katram vārdam. Ar nepacietību gaidu, kad sāks mainīties esošā situācija un kad reiz nāks cilvēks, kam sekot. Sen jau rakstīju, mēs esam nodokļu maksātāji, līdz ar to valsts iestāžu darbinieku algu maksātāji, arī citu ar to saistīto izdevumu sedzēji. Mums ir tiesības pateikt STOP! Saņemot savu algu, tērējot to, es apzinos, kur un cik es varu, ja es vairs nevaru, tad "savelku jostu". Valdība un visa valsts pārvalde, naudu šķērdē un "jostu savilkšana" ir uz tautas pleciem. PIETIEK! Laiks pārmaiņām. Valsts struktūras ir jāmazina, valdība ir jāmazina, valsts iestāžu akcionāri jaatlaiž - pietiek šķērdēt naudu izdāļājot to akcionāriem?! Kas vispār valsts iestādē ir akcionārs??? Tauta (valsts kase) un neviens cits, līdz ar to nopelnītais paliek kasē, nevis aizies kāda pirkstiņu barošanā. Ir tiešām liels bardaks it visās sfērās, jautājums tik viens - KURŠ būs tas, kas reiz sāks darboties tautas interesēs un vedīs valsti uz labklājību? Vēlēšanas tuvojas, bet balsot nav par ko...
W
w
6 septembrī, 16:09
LAI NU KA BET ILGI GAN TAS NEIES CAURI AR SIE PARTIJAS ATRAUGAM .
ilmārs jansons
6 septembrī, 14:09
raksta māte-šito rakstu vajadzētu saeimā lasīt veselu nedēļu un tad nokaunēties un sākt beidzot kaut ko jēdzīgi darīt,mana māte kādreiz mācīja,lai varētu pieņemt pareizu lēmumu-nostādi tā cilvēka vietā sevi.......
V
Vāvere
6 septembrī, 13:09
4.vara jau ir tieši tā, kas nebūšanas atklāj. Tikai pēc tam tās ierauga amatpersonas (VID skandāli, piemēram). Vaina ir tajā, ka nevienam neprasa atbildību ne par pieņemtajiem lēmumiem, ne nelietderīgi iztērēto naudu. Un vēl nekompetencē, jo, pieņemot darbā ierēdņus, noteicošais kritērijs ir draugu būšana visbiežāk.
© TVNET. Visas tiesības paturētas