Otrdiena, 17. jūlijā Vārda dienas: Aleksejs Aleksis Alekss
Komentāri
Autorizējies šeit:
U
umeistars
8 septembrī, 03:09
Varu derēt -ja deputātiem vispār nemaksātu algas savu mandātu noliktu labi ja desmitā daļa. Redzot kā viņi apmeklē sēdes par deputātiem javēl personas kas strādā sabiedriskā kārtā, apmaksājot transporta, viesnīcas utt izdevumus.
K
Kristietis
7 septembrī, 08:09
27 Vai jums, rakstu mācītāji un farizeji, jūs liekuļi! Jo jūs esat līdzīgi nobaltētiem kapiem, kas no ārpuses izskatās jauki, bet no iekšpuses ir pilni ar miroņu kauliem un visādu netīrību. 28 Tā arī jūs, no ārpuses gan izrādāties ļaužu priekšā kā taisni, bet iekšpusē esat pilni liekulības un netaisnības.
K
kristietis
7 septembrī, 08:09
14 Vai jums, rakstu mācītāji un farizeji, jūs liekuļi! Jo jūs aprijat atraitņu namus un liekuļojat ar garām lūgšanām; tāpēc jūs saņemsit ļoti smagu sodu. 15 Vai jums, rakstu mācītāji un farizeji, jūs liekuļi! Jo jūs pārstaigājat jūru un sauszemi, lai piegrieztu vienu cilvēku jūdu ticībai; un, kad tas noticis, tad jūs padarāt viņu par elles bērnu, divkārt ļaunāku, kā jūs paši esat. 16 Vai jums, aklie ceļa rādītāji, kas sakāt: ja kas zvēr pie Tempļa, tas nav nekas; bet, ja kas zvēr pie zelta, tam tas jāpilda.
K
Kristietis
7 septembrī, 08:09
MATEJA EVAŅĢĒLIJS 23. nodaļa Tad Jēzus griezās pie ļaudīm un Saviem mācekļiem ar šādiem vārdiem: 2 "Uz Mozus krēsla ir nosēdušies rakstu mācītāji un farizeji. 3 Visu, ko tie jums saka, to darait un turiet; bet pēc viņu darbiem nedarait. Jo tie gan māca, bet paši to nedara. 4 Jo tie sasien smagas nastas un liek tās cilvēkiem uz pleciem, bet paši negrib ne ar pirkstu tās kustināt. 5 Bet tie dara visus savus darbus tik tādēļ, lai ļaudis tos redzētu. Tie darina sev platas lūgšanas siksnas un drēbēm garus pušķus. 6 Tie mīl mielastos sēdēt goda vietās un sinagogās pirmajos krēslos 7 un ka ļaudis tirgus laukumos tos sveicina un sauc par rabi.14 Vai jums, rakstu mācītāji un farizeji, jūs liekuļi! Jo jūs aprijat atraitņu namus un liekuļojat ar garām lūgšanām; tāpēc jūs saņemsit ļoti smagu sodu. 15 Vai jums, rakstu mācītāji un farizeji, jūs liekuļi! Jo jūs pārstaigājat jūru un sauszemi, lai piegrieztu vienu cilvēku jūdu ticībai; un, kad tas noticis, tad jūs padarāt viņu par elles bērnu, divkārt ļaunāku, kā jūs paši esat. 16 Vai jums, aklie ceļa rādītāji, kas sakāt: ja kas zvēr pie Tempļa, tas nav nekas; bet, ja kas zvēr pie zelta, tam tas jāpilda.
Rihards Kostigovs
7 septembrī, 08:09
Tiem, kas ne tikai čīkst, bet ir arī darītāji - ir iespēja sākt reāli kaut ko mainīt, parakstot pirmo likumprojektu šajā lapā: https://www.latvija.lv/pv
L
laucinieks
7 septembrī, 07:09
Bondaram šajā gadījumā pilnīga taisnība-tā ir korupcija augstākā valsts varas līmenī,balsu pirkšana lielos apmēros par ko vajadzētu sekot kriminālatbildībai.Streļčonok uz priekšu,pierādi savu varŗšanu.
Dainis Masieris
7 septembrī, 06:09
Varbūt var otrādi - slimajiem bērniem dot naudu no valsts budžeta, bet deputātiem algu vākt ar TV reklāmu palīdzību?
mantinieks
7 septembrī, 06:09
Dienesta transports, telefons, mājokļa kompensācija, daļēji medicīnas pakalpojumi, "prezentācijas un reprezentācijas" un šķiet vēl šis tas par nodokļu maksātāju naudiņu. Vai nav jauka dzīve! Nepiebarojami, alkatīgi lūk tautas kalpi. Kādu dienu jau tas tautai apniks, lūk tad būs s ū d i.
Kristīne Lozda
7 septembrī, 05:09
Izskatās, ka te neviens nelasa tālāk par virsrakstu, pirms komentē. Ne jau deputātu kabātās šie 2,8 miljoni nonāk (lai gan, protams, negodprātīgas rīcības gadījumā tas formāli ir iespējams - piemēram, nofinansējot savas civilsievas fiktīvu labdarības pasākumu). Principā šie miljoni izdara labas lietas sabiedrības labā. Un mani pārāk nesatrauc, ja koris A dabūn kādu grasi tāpēc, ka diriģente atbalsta kādu partiju. Citu gadu būs citas prioritātes un dabūs varbūt koris B. Galvenais, ka šīm mazajām labajām lietām ir vismaz kāda iespēja kaut kādu naudiņu dabūt, lai atspertos.
K
Kuldīga
7 septembrī, 05:09
Es te tā nedaudz padomāju, cik gan datortomogrāfu un medicīnas skeneru un iekārtu nevarētu nopirkt slimnīcām, lai veciem cilvēkiem gadiem nebūtu rindā jāstāv vēža diagnosticēšanai. Bet tā vietā pirks policijai antiradaru detektēšanas ierīces un vēl pāris miljonus deputāti paši sev piešķirs ikdienas tēriņiem. Tā ir cena par to, ka tauta aiz sava naivuma atdod savu likumīgo varu citiem, un nav spējusi konkrēti nodefinēt, kā izpaudīsises tautas vara vienlīdzīgā veidā pret valdības varu.
K
Kas tas ir?
7 septembrī, 05:09
"Ķvotas"- tā ir pašreklāma, vai ne?
U
umeistars
7 septembrī, 04:09
Lasat dienas anekdoti. Katra deputāta algu vajag noteikt ar balsosanas palīdzību. Lai tauta nosaka cik kurš vērts. Bez tam to deputātu ir divreiz par daudz. Tauta izbrauc uz ārzemēm, deputātu skaits jāsamazina. Maza ferrma 100 rukšus nespēj pabarot...
Sigita Seimane
7 septembrī, 04:09
Lai kaut viena deputāts pamēģināt izdzīvot ar minimālo algu.vaitad tiešām prezidenta Kungam nav nekas sākam šajā sakarā.lai deputāti paši sev pieliek tos 10 eiro pie algas un tautai atvēl tos 2,8 miljonus
TEAR DOWN
6 septembrī, 22:09
Deputātu kungi laikam domā, ka pilnīgi visi sataisījušies braukt prom? Vai jums neienāk prātā, ka pie esošās situācijas ir prātīgi nodarboties ar šādu "lēmumu" pieņemšanu?? Starp citu - nesagurāt, tik sarežģītas problēmas apspriežot? :P Maximas lietā vainīgie jau cik gadus netiek aiztikti (vecais labais stāsts ar noilgumiem, slimošanām un ko tik neko), KNAB ar visu tā nožēlojamo klaunu-vadītāju un viņa, iespējams, privāto kašķi ar saviem padotajiem (velns parāvis - viņus abus ar Strīķi vajadzēja jau pie otrā apļa patriekt pie velna, bet nē - kādam taču noteikti šāds cirks ir izdevīgs). Un tad arī vēl taču ir VID nesmukumi, kurus nezkapēc gaismā cēla .... žurnālisti utml., no šīs valsts aizbēgušie, kurus neviens nemeklē (Vaškevičs, Stabiņa utt. - nestāstiet pasakas, ka neviens nezin, kur viņi visi ir), Ķuža ielikšana uz vēl vienu termiņu pie cik neatklātām lietām: 200000? ... Par Rīgas Domē esošo kremļa zaglīgo shēmotāju varzu pat nav vērts runāt....... Nanotehnoloģijas visās malās. Labi - vismaz ar ielu remontiem pamodās (par darbu kārtību, plānošanu, termiņiem un beigās steigā pļek-pļek kvalitāti nerunāsim labāk tagad......:E). Rezumē tas pats vecais: pie varas esošie kakli, aizmirsdami, kas viņiem algu maksā, turpina nesodīti vārīt mēslus un viņiem NEKAS PAR TO NAV. Atgriežoties pie sākuma: nu nebeigsies šāda attieksme pret tautu labi. Vai esat domājuši, kur un kā jūs liksieties, kad jūsu būšana pie siles būs cauri? Tas, ka jums ir nezūdoša apetīte, sirdsapziņas nav, jau tāpat ir skaidrs. Bet vai pa ielu pretī nākošam vēlētājam, kuram ar savu rīcību jūs taisat uz galvas, nebūs bail pretī iet? Var taču tomēr arī vienreiz pa purnu dabūt par šādām cūcībām (sk. augstāk). Visus pēc savas olekts tomēr nevajadzētu mērīt - ir taču tomēr (es vismaz ceru!!) vairākumā godīgi cilvēki arī šeit vēl palikuši!
O
ozi
6 septembrī, 20:09
Tie gnīdas negrib pajautāt,vai iešu šo valsti aizstāvēt ar ieroci rokās?
Harijs Ruseckis (Haris)
6 septembrī, 19:09
Tās ir dabas kļūdas, ceru,ka drîz apsprāgs kopā ar visām saknēm...
J
Jukums
6 septembrī, 19:09
Deputāta nosaukums jau tiešām arvien vairāk izklausās kā lamuvārds.
H
h2o
6 septembrī, 19:09
Ja tauta neprotestē, tad jau var likt vēl klāt algai.
B
Bļin
6 septembrī, 19:09
Tās 100 gudrās galvas, mums sāk arvien dārgāk izmaksāt....
A
aivis
6 septembrī, 19:09
Visalkatīgākie ; ZZS , SC , V. Šīs partijas ir ļoti grūti nosaukt par tautas kalpiem. Viņus visus vieno ārprātīga alkatība , ārkārtīgi liela vēlme iedzīvoties uz tautas rēķina. Kad nu tikuši valdībā , tad nu dar ko var savā labā !
T
tikaivienreiz
6 septembrī, 19:09
Kāpēc gan ne? Līdz vēlēšanām pastalnieki visu būs aizmirsuši. Pabļaus "krievi nāk" un riņķa dancis turpināsies.
T
tik
6 septembrī, 19:09
Nepiebarojamie badakāši, par maz un par maz! Viņiem varētu uz galvas uzbērt vagonu ar 2 eiro monētām, un tāpat apakšā brēktu, kamēr vēl tik varētu, - ber vēl, ber vēl! Decembrī, kad notika balsojums par ikmēneša 700 eiro pielikumu pie algas no šā gada 1.janvāra, Straujuma teica, ka pati nezin, par ko nobalsojusi, jo pirms tam bijusi Ķīnā. Ar 700 jau par maz, tagad vajag atkal kaut 160. Savukārt Godmaniete un Kučinskis stāsta, ka vajag vairāk rūpēties par migrantiem, domāšot par pabalsta VĒL palielināšanu klaidoņiem. Kādēļ Kučinskis nedomāja, kā palīdzēt latvietei, kurai cilvēkiem vajadzēja samest naudu aknu transplantācijai? Viņaprāt, varbūt viņai vajadzēja te iebraukt kā klejotājai no Eritrejas, tad viņu te gan sagaidītu jau ar uzpostu operāciju zāli? Un ka migranti nemūkot no Igaunijas? Bet latvieši jau arī Igaunijā vismaz deklarējas, jo tikai Igaunijā var cerēt uz palīdzību, obligāti nekļūstot par migrantiem!! Kaut Igaunijā nav tik daudz miljonāru, un nav arī tik daudz jauno auto ielās kā Latvijā... Bet mūsu kungi domā tikai par sevi, par savām kompensācijām, piemaksām, par miljonu mantošanu no mātēm-pensionārēm, par saviem posteņiem, rotācijām no krēsla un krēslu un par to, ka migrantiem paredzētais Eiropas gandrīz miljons jau Latvijas kontos, to no rokām izlaist nedrīkst, lai bēgļiem ar pabalstiem būtu jāskrien pakaļ kaut uz Eritreju vai Sīriju. Ja bēgļiem pabalsts jāmaksā līdz nāvei, kā tad Godmaniete zinās, vai viņi tur visi vēl dzīvi, varbūt kādam jau vairs nevajag sūtīt? Vai viņi solīja te kādu par savām gaitām informēt, kaut vismaz mentorus, kuri algu saņēma, bet par to, ka mentorējamo te sen vairs nav, par to gan nezināja? KĀDĒĻ NETIEK KAUT TREŠDAĻA ŠĀDU RŪPJU VELTĪTAS, LAI LATVIJĀ VĒLĒTOS ATGRIEZTIES MAIZES GABALA PEĻŅĀ AIZDZĪTIE LATVIJAS IEDZĪVOTĀJI? KĀDĒĻ KUČINSKIM UN GODMANIETEI MIGRANTI TUVĀKI?? Lai migrantus ņem pie sevis, gan dzīvot, gan strādāt. Var ierakstīt arī deputātos, ja var būt deputāti, kuri sēdēšanas laikā muti nav atvēruši (tātad var arī nesaprast, par ko runā, vajag tikai parādīt vajadzīgo balsošanas podziņu) un nav sevi diži apgrūtinājuši pat ar ierašanos darbā, tomēr algas, kompensācijas, dzīvokļa, ceļa un citas piemaksas kopā ar algas pielikumu pašas ieripo kontā. Bet mums māca strādāt, taupīt, būt iecietīgiem un gaidīt, kad beidzot valsts kasē uzradīsies nauda. Ar šādu saimniekošanu - NEKAD.
I
indiana
6 septembrī, 19:09
A kā būtu, ja to simtiņu iesūdzētu eiropas tiesā, par naudas izšķērdēšanu, piesavināšanos no tautas utt, nekad neticēšu, ka visa tā nauda aiziet kkur jumta remontiem, instrumentiem utt.
Janis Lapins
6 septembrī, 18:09
Nepavelti sie izdoma visadas nodevas un nodoklus lai tik pasiem tiktu algas paaukstinatas bet mirstigajim tik vien ka 10 eirikus piemet ka izdzivot saja valsti.Ka jums skiet kungi nabadzigie drosvien maizitei nepietiek.Kauns butu iznicinat sa savu valsti. Kapec jums algas ta ka eiropaa
K
ka tad ta
6 septembrī, 18:09
28 stabi par gadu ? Labāk 28 gadi par stabu !
Janis Lapins
6 septembrī, 18:09
Vel viens iemesls lai tautiesi dotos prom no sis valsts
A
aga
6 septembrī, 18:09
Latvijas kangari. Nezin kāpēc mani šāda deputātu mantrausība nemaz neizbrīna. Šī šlaka domā par privāto labumu, pārējais ir sunim zem astes. Par sīrijas bēgļi bēg no šī korumpētās valsts. Ja šādi rijīgi deputāti, korumpētībai galu redzēt nevar - šiem nekad nebūs gana.
L
lorupz
6 septembrī, 17:09
pa 2,8 miljoniem deputati var sev uzcelt uzvaras piemineklja pakaje Saeimas deputatu (SUDA) bralu kapu memorialu , kur gulditi tiks tikai deputati ar viziju , kur nakotne mazberniem paradit kadi diletanti un korumpanti valdija LR
Inita Liepiņa (incis)
6 septembrī, 17:09
Vai Latvijai nepietiktu ar 20 gudrajām galvām,bez viņu padomniekiem?! Maksātu to 100 id....tu algu 20 "gudrajiem"un miers mājās!Ne tas milzīgais autoparks būtu vajadzīgs.Pētersones k-dze arī varētu citu darbiņu pameklēt,telpas samazinātu u.t.t
W
ww
6 septembrī, 17:09
Kāpēc man jāmaksā nodokļi, lai tie 100 purni katru mēnesi sev algu pieliktu, no viņiem visiem tur labi ka 20 strādā, pārējie tikai atsēž, mēs pat nezinām kas viņi tur ir.
Reinis Gulbis
6 septembrī, 17:09
Nekaunība! Ja vēlas savu tēlu spodrināt, lai dara savu darbu kārtīgi. Ja vēlas vairāk balsotāju, lai izmanto sponsoru vai savu naudu. Visu nodokļu maksātāju naudu izmanto pāris partiju balsu "pirkšanai".
1
1
6 septembrī, 17:09
un ko, katrai koalīcijas partijai pa 3 miljoniem? wtf? kādā sakarā?
H
Huds
6 septembrī, 17:09
100 paraziti
1
1
6 septembrī, 17:09
kā var pieprasīt maksāt nodokļus, visiem redzot, zinot, dzirdot par šo klajo, nepārtraukto nodokļu izšķērdēšanu.. kas tiek iegūts un kur ir atskaites par šīs naudas iztērēšanu un labumu? katram deputātam pa 20 štukām kaut kādu mistisku mērķu realizēšanai. kāpēc mēs nedzirdam ziņās, kur katrs deputāts, par kuriem mums pat nav ne jausmas, jo tikai atsēž un nospiež pogu, iztērē un parāda šo nodokļu iztērēšanu? vai arī šī ir vienkārši prēmija katram deputātelim, kura nosaukta par kvotu...
© TVNET. Visas tiesības paturētas