Ceturtdiena, 19. jūlijā Vārda dienas: Digna Jautrīte Kamila Sāra
Komentāri
Autorizējies šeit:
A
annina
25 septembrī, 07:09
labak rugta patiesiba neka saldi meli un Vidins.runa taisnibu.un tapec vins daudziem nepatik.jo negribas tacu patiesibai skatities acis
H
he he
24 septembrī, 19:09
Vidiņš ir demagogs un ar spēcīgi nacionāli atsistām smadzenēm, tomēr viņš ir cienījams kungs, daudz laba darījis medicīnas nozarē Rēzeknē un Viļānos, kā arī vienmēr saka to, ko domā. Ja Vidiņš saka, ka Vienotība ož, tad varat nešaubīties - tieši tā tas arī ir. Savukārt, patīk jums tas, vai nē, tā ir jūsu ne viņa problēma.
N
no laukiem
21 septembrī, 11:09
Apnikusi šī Vidiņa nakaunīgā zākāšanās līdz kaklam. Cik ilgi var ēst vecu zupu? Tukša muldēšana. Ja jau tāds taisnības cīnītājs, lūdzu ar faktiem, kuri ir tie talantīgie, strādātgribošie un atstumtie?Kā izpaužas šī atstumšana un kas viņus atstumj. Cik redzu, tieši jauniem nav nekādu ierobežojumu. Lūdzu nāciet un darbojaties. Aktīva ir arī jaunatnes sekcija. Cita lieta, ja partijas biedri dažā labā nesaskata šīs īpašības un nevirza. Bet tā ir viņu izvēle demokrātiskā sabiedrībā.Vai tikai vecais kungs te nedomā savu meitu, kura jau sen nav " jauns " cilvēks un gadu gaitā pierādījusi, ka prot tikai dzīt intrigas un tautai sagādāt galvassāpes.Viņai nu gan patiesi partijas rindās nav nekāda atbalsta. Un Vidiņam vajadzētu ar to samierināties, ļaujot citiem normāli darboties, ko pašreizējā situācija arī partijā pierāda.
M
Mans
21 septembrī, 10:09
Sen jau tas ir tā, ka valsts pārvaldē nestrādā labākie, bet tuvākie un paziņas un draugi, jo nav jau svarīgs rezultāts. nodokļu maksātāju uzturētos kantoros, bankrots nekad nedraud. Tāpat arī ar valsts pasūtijumu izpildi un konkursiem.
A
aha
21 septembrī, 10:09
Jā, alkohols tomēr atstāj pēdas
I
Ilze
21 septembrī, 10:09
Vai tad Ilzis atjauninājies?
D
diez
21 septembrī, 09:09
Vai Ilze būtu tā jaunā, par kuru raud Tēvs?
K
kaupo323
21 septembrī, 09:09
Srakanmaiitiite ir peleeciiba, jaa..... bet vina ir sarkanaa peleeciiba, jo bija cekas juriste jauniibaa, un skaridija ar ccekistiem pa slepeniem dziivokliissiem.... jo jaunibaa bija skasta, ccekistiem patik jaunas , skaistas daamas...mileja tadas...
H
Ha
21 septembrī, 08:09
Nesen TV redzēju vienotības partijas vadītāju, jaunam cilvēkam dūšīga 40-gadnieka ģīmis, ir iemācījies gludi, tekoši, tukši runāt, runā iespraužot pa svešvārdam, galvenais, runā ar svarīgu sejas izteiksmi.
?
?
21 septembrī, 08:09
vai tik tas nav tās kūdītājas Vinķeles,kuru sen vajadzēja izsviest no partijas, Vidiņš,kurš saņem pāri par tūkstošs eiro izkārtoto pensiju?
B
būtu nu Vidiņš paklusējis
21 septembrī, 08:09
cik gadus ir partijā , bet tā arī priekšplānā nav ticis un skaudība bieži rausta mēli nelaikā
C
Cortez
21 septembrī, 08:09
praktiski mirusi partija kura tā arī neko labu un paliekošu nespēja izdarīt, tukša runāšana vēlējuma formā. dzīves līmenis pazeminās, cilvēki aizbrauc , humpalas, laimētavas, lombardi un ātrie kredīti drīz pārņems varu valstī kuras faktiski jau nav. skumji.
V
Vidiņš gribēja teikt
21 septembrī, 08:09
Rižā = politisks līķis
O
Opis
21 septembrī, 08:09
Labi vien ir, ka tādi vīri kā Vidiņš pakužina mūsu politisko vidi. Tas vienmēr nāk par labu. Tam, kas notiek godīgi, nekaitēs.
P
pelēkie muldoņi
21 septembrī, 06:09
ja ir īsts darītājs,tad vienmēr atradīs kopīgu valodu ar citiem,bet vairums jaunie ir muldētāji tikai un Vidiņš jau arī ir tāds tikai bijis
© TVNET. Visas tiesības paturētas