Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. :

  Tā kā Čakša nomainīja Veselības Inspekcijas vadību uz savējo, tā kā Čakša noteikti nav ieinteresēta to slimnīcas korpusu nenodot ekspluatācijā, jo tad var pati ierīt, izskatās, ka lielie celtnieku zēni nav kaut ko līdz galam sapratuši un izdarījuši... :)

  0
 2. r

  "Ķirurģisko manipulāciju un operāciju bloka atsevišķie risinājumi ir nepilnīgi - nepareiza logu konstrukcija, elektrosadales skapju novietne."
  Vai Veselības inspekcija maz ir kompetenta spriest par šādām lietām? Būvinspekcija un elektriķi tak atzina, ka viss ir kārtībā. Gadās, ka viņi pat par savu tēmu neko nejēdz - ierēdnis uz pārbaudi ierodas ar MK noteikumu izdrukām un, viedokļa pamatošanas vietā, nolasa tās - tai skaitā tādus punktus, kas nav nekādā sakarā ar pārbaudes priekšmetu. Vismaz Valmieras VI ir tāds darba stiliņš.

  0
 3. h

  viss tas jaunais korpuss ir viena milzīga naudas atmazgāšana

  5
 4. Veseliibas inspekcijas, visaadi uzraugi seko visu laiku....bet beigaas viss uzbuuveets suudiigi!! Briest jautaajums, tas viss tiek dariits speciaali!? Murgs.......

  9
 5. B

  Pamēģini uzbūvēt privātmāju tieši tā kā plānots projektā :> Ar vai bez būvuzrauga un vari kaut visu diennakti stāvēt klāt.

  1

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi