Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. ''...Viņi ir pārliecināti, ka citu veiksme ir būvēta uz viņu neveiksmes....'' Vai tik tā bieži vien nav taisnība? Ja visi pasaulē būtu ''tik veiksmīgi'', tad mums visiem to labumu nepietiktu. Uz zemeslodes vienkārši nav tik daudz resursu.
  Vispār tāds murgains raksts - tukšu salmu kulšana.

  0
 2. iconEdite Gornova Rasmusena 2017. g. 21. martā 20:57

  Mēs esam atbrīvojušies no PSRS boļševiku sistēmas bet nekad neviens tā īsti nav analizējis boļševiku noziedzīgo režīma psiholoģiju kriminālā aspektā. 25 gadus vēl joprojām postpadomju sabiedrība nav atbrīvojusies no boļševiku sistēmas radītās domāšanas - nevis nopelnīt, bet apkrāpt un atņemt. Ja pretosies zaudēsi dzīvību.Krievija ir milzīga valsts, kas būvēta uz krimināliem
  principiem nekad par to sabiedrībā netiek runāts. Mēs runājam un analizējam atsevišķus recidīvistus un atsevišķus gadījumus. Bet mūsu sabiedrībā pazīstami cilvēki rīkojas līdzīgi. Plaša mēroga sabiedrības mantas piesavināšanās lielā apmērā, nozagta sabiedrības labklājība. Politisku iemeslu un mantisku pasūtījuma slepkavības nekad nav atklātas un viņi netiek tiesāti. Par viņiem runā un tas viss paliek vien skandāla līmenī.

  4
 3. iconRasma Ziediņa (Rasīte) 2017. g. 21. martā 20:32

  Cik ir 3 trešdaļas no piespriestā soda? Jādomā, ko rakstāt!!!

  0
 4. Nez, tā tukšā muldēšana neapnīk?

  0
 5. iconAlberts Pudāns (kuka . Ekoloģiski tīrs !) 2017. g. 21. martā 12:24

  Atvainojat, mans iepriekšējais komentārs bij adresēts Aivaram Žindulim !

  0
 6. iconAlberts Pudāns (kuka . Ekoloģiski tīrs !) 2017. g. 21. martā 12:22

  Ja Jūs būtu sekojis presē rakstītajam tad zinātu ka tas NEBIJA VIŅAS personīgais auto bet gan viņas draugam piederošs , draugam, kura tēvs ir veiksmīgs biznesmenis celtniecības jomā !

  0
 7. iconJānis Kravalis 2017. g. 21. martā 11:29

  "Kriminālisti: Ievas Strazdauskaites slepkavības scenārijs iespējams arī Latvijā"

  Es uzdrošinātos apgalvot daudz vairāk nekā kriminālisti! Es pilnīgi noteikti uzskatu, ka Ievas Strazdauskaites slepkavības scenārijs iespējams arī Igaunijā un, nekautrēšos šī vārda, arī Vācijā! ;)

  8
 8. iconLaima Ņemceva (Paldies Jums!) 2017. g. 21. martā 11:10

  Bet visur sludinātais par bērnu tiesībām? Vai pienākumi tiek piesaukti un arī pieprasīti realizēt? Pat ļoti bieži ir dzirdami vārdi:man(mums) pienākas!!!! Arī internātskolās,skolās to netieši kultivē,jo ...viņem pienākas, viņiem nedrīkst likt darīt. Vai tas ir normāli,ja 8 bērnu ģimenes lielākais puika mazāko meiteni nogāž zemē,sper viņai pa vēderu? Ja viņi demolē apkārtni?Met viens otram ar malkas bluķiem,dara pāri vietējiem?(svaigs zvans no iedzīvotāja ar mazu bērnu) Un tas pirmajās dienās,kad viņi ievācas sociālajā dzīvoklī.Liku iet uz sociālajiem ar iesniegumu.

  2
 9. Secinājumi nežēlīgi-Vispirms ir jānopelna auto, un tikai tad ir jābrauc, bet ne jāzīmējas ar cita sasniegumiem. Ir zināmas tādas cacas, kurām par savu pakaļu dod vizināties vecis ar savu auto vai pat uzdāvina. Tagad veči padomās, pirms to darīs, ja negribēs mājās trīcēt, kamēr caca vicinās ar dārgu auto.

  4
 10. iconAivars Žindulis (Professars) 2017. g. 21. martā 10:10

  Starp citu, kā 25-gadīgs skuķis tika pie pērnā gada Audi A7, kurš tik nešpetni sakārdināja čigānus-burlakas?

  4
 11. iconPeteris Rikans 2017. g. 21. martā 09:55

  Lūdzu paskaidrot , kas tas tāds - roms . Vai dzimis un audzis Romā, vai kaut kas no ruma. Latviešu valodā tāda vārda nav. Esmu dzirdējis politkorekto -krievu tautības, bet šo jau dzirdu trešoreiz.........

  3
 12. ir iespējams novērst šādu gnīdu rašanos sabiedrībā? Nē, nav. Kamēr vien tieksimies uz patērētajsabiedrības augstakajam virsotnēm- saraust ap sevi iespējami daudz nevajadzīgu un mazliet tikai vajadzīgu, arvien jaunu un arvien dārgāku mantu. Mūsdienu cilvēka smadzenes ir izčakarētas un tur neko vairs nevar līdzēt-pesimistiski, bet tā ir un būs vēl trakāk, kamēr cilvēka "veiksmīguma" un vispār- jebkāda viņa novērtējuma mēraukla būs viņa autiņš, pulkstens uz rokas, gadžeti, briljanti ausīs vai nabās, māja, ārzemju braucienu skaits un tālums un ekskluzivitāte. Ārējā čaula, eksterjers, kur vispār nav vietas interjeram. Par to leicina kaut vai pamuļķo kardašjanu popularitāte un sejas sadaļa tepat tvnetā- kā slavenības pavadījušas brīvdienas?- pie spoguļa ar selfijstiku, protams! Mazais roms un cits pakaļējās šķiras paklīdenis ar labi, ja 7 klašu izglītību redz tikai ārējo pusi un tas redzams arī šo lietuvas bandītēnu fb bildēs- dārga izskata pulksteņi, apģērbs, auto- domāt, ka veiskmes atslēga ir rokā, jo ir kruti, "krutāki", kā pārējie. Atšķirība no vieniem citiem pārējiem, viss, ko viņi izdarījuši, ir pavicinajuši lāpstu vai pistolīti, lai kādu izsēdinātu no autiņa, somiņas, maciņa utt. Tas arī viss, kas ir galvā, kāds mazs riekstveida izstrādājums ir viņa smadzenes, kāda citādi dzīves kvalitāte, intereses ārpus šiem sūdiem, spējas, - par to nekāda iespringuma, Tikai čaula. Un pēc tās arī dzenās. Un vēl- tie sū_abrāļi pasēdēs labākajā gadījumā pāris gadus, kads varbūt nemaz, jo neko nedarīja- "tikai sēdēja mašīnā"(mātes vārdiem runājot) un būs atpakaļ "darbā". Nebūsim naivi. Un tas mūsu slepkavīgais Pavluša gan jau rīt būs atkal uz ceļa, kā citādi?

  13
 13. iconJānis Pļavinskis (Jānis Pļavinskis) 2017. g. 21. martā 09:12

  Tad pasūtījuma slepkavības versiju LT nevēlas izmeklēt, bet spiež uz stulbumu? :)

  6
 14. iconNiks Luika Jānis Pļavinskis (Jānis Pļavinskis)2017. g. 21. martā 09:22

  neviens jau tev neatklās ko viņi izmeklē...

  0
 15. Ievas Strazdauskaites slepkavības scenārijs iespējams arī Latvijā
  -----------
  Jā, Latvijā arī tāds pat noziedznieku personāžs dzīvo...

  5
 16. "Vilks atgādina, ka no ieslodzījuma vietas cilvēku var atbrīvot krietni ātrāk – pēc tam, kad viņš izcietis trīs trešdaļas no piespriestā soda."
  3/3 laikam ir mazāk kā 1?

  14

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi