Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. iconAivars Znotins 2017. g. 21. martā 08:33

  Ar kādiem tieši jautājumiem saistīta Krieviņa "aiziešana",neņemos spriest... bet kāpēc tā notika tik strauji-scenārijs varētu būt šāds : Pie Krieviņa mājās ierodas darba "kolēģis X "ar "draugu" un "draugs" saka -Jūs Krieviņ esat novērtēts uz 500 tuukstoshiem eiro un šai sakarā,ja gribat dzīvot,Jums 24 stundu laikā jāiesniedz atlūgums... Jums taa varbūt neliekas liela summa,bet man par manu "darbu "pietiekama... To,ka tas ir nopietni norāda tas ,ka šai sarunai ir liecinieks-Jūsu kolēģis X . Tas viss tiek darīts Jūsu labā un valsts un valdības miera labā. Domājiet ātri-Jūs ar savu aso prātu !

  0
 2. iconAivars Znotins Aivars Znotins2017. g. 21. martā 09:16

  P.S. Lai būtu vēl "ticamāk",sarunas nobeigums varētu būt sekojošs: ja Jūs to izdarāt- iesniedzat "atkāpšanos",es saņemu pusi no summas un Jūs otru pusi kā kompensāciju par zaudēto prestižo posteni.

  0
 3. Kamēr Hūti neieliks cietumā, Latvijā nenotiks neviena reforma

  0

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi