Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri (trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi šeit

Latvijas un Krievijas robežsargi aptur vairāku Kongo un Nigērijas pilsoņu mēģinājumu nelegāli šķērsot robežu

Ilustratīvs attēls | Foto: AP/Scanpix

Valsts robežsardzes amatpersonas sadarbībā ar Krievijas Robežsardzes amatpersonām pārtrauca vairāku Āfrikas valstu piederīgo nelikumīgu pārvietošanu pāri valsts «zaļai» robežai no Krievijas uz Latviju.

Kā aģentūru LETA informēja Valsts robežsardzē, veicot kopējos operatīvās darbības pasākumus, Valsts robežsardzes amatpersonas par valsts robežas nelikumīgu šķērsošanu 22.februārī aizturēja divus Kongo Demokrātiskās Republikas pilsoņus un 3.martā divus Nigērijas pilsoņus un 2 Kongo Demokrātiskās Republikas pilsoņus.

Abos gadījumos par valsts robežas tīšu nelikumīgu šķērsošanu sākti kriminālprocesi.

Savukārt Krievijas Robežsardzes pārvaldes amatpersonas par minēto sešu personu nelikumīgas pārvietošanas organizēšanu aizturēja tās organizatoru.

Minētā starpvalstu operācija ļāva sākumstadijā novērst transnacionālu nelegālās imigrācijas kanāla izveidošanu un nepieļaut turpmāku Āfrikas valstu piederīgo mēģinājumus nelikumīgi šķērsot valsts robežu, papildināja robežsardzē.

0 Komentāri