Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Straupē spēj, ja grib! Braslas ezera apkārtne sakopta

Foto: TVNET lasītājs

«Kad atkal apciemoju Pārgaujas novada Straupes pagasta Braslas ūdenskrātuvi, skats bija patīkams,» raksta lasītājs Māris Poikāns, kurš nesen TVNET atsūtīja piecūkota meža un ugunskura vietas bildes.

Viņš bija sašutis, ka daba apkārtnē ir skaita, bet piemēslota. Tagad viss ir mainījies! «Atkritumu kaudzes pazudušas un norādē pie upes vārdu «cūkas» nomainījis vārds «tūristu» Jautājums tikai: uz cik ilgu laiku? Un lielais jautājums arī paliek - kā radināt un disciplinēt cilvēkus nebūt cūkām?» tā spriež TVNET lasītājs.

Jau ziņots, ka portāls TVNET sācis ikgadējo akciju, aicinot palūkoties apkārt un ziņot par dabas piecūkotājiem. Kopā, tāpat kā ik gadu, tuvojoties Lielajai talkai, iestājamies par tīru vidi - vēlamies parādīt, cik neglīti cilvēki rīkojas, un atmaskot «cūkas».

TVNET aicina sūtīt fotogrāfijas un video ar «cūku roku darbu» uz cukas@co.tvnet.lv vai arī vēl labāk - pieķert pašu «cūku» pie rokas. Iesūtītajiem materiāliem jāpievieno vieta un laiks, kur notikušais fiksēts.

Labais darbs nepaliks bez atalgojuma - TVNET publicēs un vērtēs iesūtīto informāciju, trīs labāko materiālu autoriem pasniedzot vērtīgas balvas, ko sarūpējuši «Lielās talkas» organizatori. Tās būs dāvanu kartes, ko varēs tērēt vienā no «Galactico» tirdzniecības centriem: t/p Alfa, t/c Mols, t/c Galerija Centrs, t/c Origo un t/c Dole. 1. vietas ieguvējs tiks pie 100 eiro dāvanu kartes, bet 2. un 3. vietas ieguvēji saņems dāvanu karti 50 eiro vērtībā.

0 Komentāri