Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Ēd jebko par 12 eiro» jeb «cūkas» Ķīpsalā

Foto: TVNET lasītājs

«Ēd jebko par 12 eiro,» vēsta cūkotāju izmests reklāmas plakāts Ķīpsalā.

Ķīpsalas piedrazotāji atstājuši maisus ar kartoniem, plastmasas iepakojumiem. Tas liek domāt, vai šie «cūkas» nav saistīti ar kādu no līdzās esošajiem veikaliem.

FOTO: TVNET lasītājs

TVNET lasītāja iesūtītajās bildēs redzams, ka kārtējā vietā Rīgā, kur ir zāle un krūmi, tiek izmantota atkritumu izmešanai. Vai tiešām Ķīpsalā nav nevienas atkritumu urnas?

Jau ziņots, ka portāls TVNET sācis ikgadējo akciju, aicinot palūkoties apkārt un ziņot par dabas piecūkotājiem. Kopā, tāpat kā ik gadu, tuvojoties Lielajai talkai, iestājamies par tīru vidi - vēlamies parādīt, cik neglīti cilvēki rīkojas, un atmaskot «cūkas».

TVNET aicina sūtīt fotogrāfijas un video ar «cūku roku darbu» uz cukas@co.tvnet.lv vai arī vēl labāk - pieķert pašu «cūku» pie rokas. Iesūtītajiem materiāliem jāpievieno vieta un laiks, kur notikušais fiksēts.

Labais darbs nepaliks bez atalgojuma - TVNET publicēs un vērtēs iesūtīto informāciju, trīs labāko materiālu autoriem pasniedzot vērtīgas balvas, ko sarūpējuši «Lielās talkas» organizatori. Tās būs dāvanu kartes, ko varēs tērēt vienā no «Galactico» tirdzniecības centriem: t/p Alfa, t/c Mols, t/c Galerija Centrs, t/c Origo un t/c Dole. 1. vietas ieguvējs tiks pie 100 eiro dāvanu kartes, bet 2. un 3. vietas ieguvēji saņems dāvanu karti 50 eiro vērtībā.

1 Komentārs