Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri (trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi šeit

«Liepājas partija» vēlēšanām piesaka 18 kandidātus ar Sesku priekšgalā

Liepājas mērs Uldis Sesks | Foto: Ieva Čīka/LETA

«Liepājas partija» vēlēšanām Liepājā pieteikusi 18 kandidātus, no tiem saraksta līderis ir pašreizējais domes priekšsēdētājs Uldis Sesks, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas informācija.

Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieki Gunārs Ansiņš un Vilnis Vitkovskis sarakstā kandidē attiecīgi ar otro un trešo numuru. Sarakstā atrodami arī citi Liepājas domes deputāti - Helvijs Valcis, Māris Ceirulis, Edvīns Striks un Uldis Hmieļevskis. Ar piekto numuru kandidē Liepājas Izglītības pārvaldes vadītāja Kristīne Niedre-Lathere. Savukārt devītais numurs ir futbola kluba «Liepāja» valdes priekšsēdētājam un Latvijas Futbola federācijas valdes loceklim un viceprezidentam Mārim Verpakovskim.

Liepājas partijas plānos esot 2000 jaunas darba vietas pilsētā, kā arī desmit jaunas ražotnes un trīs loģistikas kompleksi. Partija sola nodrošināt 150 jaunas vietas bērnudārzos un brīvpusdienas bērnudārzu audzēkņiem, kā arī rekonstruēt un modernizēt visas Liepājas skolas. Partijas plānos ir arī regulāri avioreisi Liepājas lidostā un jauni zemās grīdas tramvaji. Plašākam liepājnieku lokam plānots nodrošināt atlaides sabiedriskajā transportā. Tiek solīts arī rekonstruēt estrādi «Pūt, vējiņi!».

3 Komentāri