Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. muļķis pat baznīcā dabūs pērienu..

  0
 2. iconMarga Diteriha (gidemarga.lv) 2017. g. 22. aprīlī 07:26

  Jā, ko neteiksi mūsu aktieri liels drauds'' izcilajai'' Amerikas kultūrai, vairāk ''kultūras'' ienes bezvīzu nelegālie imigranti.

  5
 3. Iebrauks Letiņš USA un viss hoolywud bez darba....būtu sēdējuši tai pus dīķim un nebāztos virsū ar saviem uzskatiem citiem....

  5
 4. V

  Nu ja nemāki pats vainīgs! Būtu normāli aizbraukuši kā tūristi un nečakarējuši vietējiem prātu, kura tāpat nav, ir tikai normas taisnvirziena, būtu ok! Ja gribi gudri, sanāk kā vienmēr! Un tā Tēvzemes ... ar Guggl tulkots?

  5
 5. iconJanis Āboliņš 2017. g. 21. aprīlī 23:28

  Dīvaini. Vai tad USA nav Latvijas "lieldraugs"?

  13
 6. iconKaspars Namsons (Corbie) Janis Āboliņš2017. g. 22. aprīlī 02:43

  tikai kad runa iet par tirdznieciibu... Latvijai nav ko piedaavaat ASV, bet ASV ir ko piedaavaat Latvijai... taada ir taa musdienu draudziiba, kameer ir ko slaukt tikmer draugs, tikliidz tas vairs nedarbosies taa - ienaidnieks.
  nu un arii protams droshiiba... ASV tikai pieteelo ka vini mums izdara pakalpojumu ar savu klaatbuutni, patiesiibaa viniem tas vairaak vajadzigs nekaa mums... tas gluzhi kaa savulaik Krievija okupeeja Baltijas valstis, jo mes ta teikt bijaam bufera zona, respektiivi Krievijai bijaam svariigi, del kaa arii shobaldien Krievija cepas... tagad mees esam marionetes prieksh ASV. Briiviiba mums nedraud, jo muus presee no visaam puseem un tas nekad nebeigsies.

  10
 7. iconValdis Zariņš (Sarainis) (Sarainis) 2017. g. 21. aprīlī 22:41

  šeit kārtējo reizi redzam, ka iet oficiālo ceļu pie ierēdņiem ir pilnīgi nepareizi...jāmelo, un viss ies kā smērēts...
  būtu vispār aizbraukuši kā tūristi un parādījuši to izrādi, un ne gailis pakaļ nedziedātu...

  2
 8. kādam to... :D tiešām vajag... :D

  3
 9. LOĢISKI! Ja grib mūsu aktieri pelnīt ar izrādi(ēm) ASV ,Austrālijā vai Kanādā,izrādot trimdas latviešiem savas izrādes,tad pareizāk jau nu būtu izrādīt viņiem mūsu-latviešu autoru lugas,UN nav ko "gausties"par vīzu neizsniegšanu... ja gribēja apmeklēt latviešu Dziesmu svētkus ASV,tad vajadzēja reģistrēties katram aktierim individuāli kā tūristam,tad VĪZA uz ASV nav vajadzīga !!! Mums ir bezviīzu režīms-tik reģistrēšanās internetā nepieciešama laicīgi.

  11
 10. iconCheGeuara AivarsZnotins2017. g. 21. aprīlī 21:23

  ko tu kungam padariisi?Kauperam un Busulim gan nekaadu probleemu,

  6

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi