Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri (trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi šeit

Kāds «gudrītis» naktīs uz ceļiem biedē šoferus - uz ceļa putnubiedēklis

Foto: FB/Liga Birzniece

«Vakar pa nakti, apmēram pusdivos, braucot no Rendas uz Kuldīgu, gandrīz pie pašas Rendas zīmes kāds «gudrītis» bija izvilcis uz ceļa cilvēka drēbes un piebāzis ar zāli,» tā vēstī kāds ieraksts Facebook.

«Lūdzu visus uzmanīties, jo izskatījās, ka šis cilvēciņš uz ceļa ir likts jau vairākkārt, un nezinu, vai tas ir bijis kāds jaunietis, lai vienkārši izklaidētos, vai uzmanības novēršanai, lai šoferis izkāpj no automašīnas un kāds cits tur mierīgi var iekāpt. Jebkurā gadījumā, naktī uz ceļa redzot cilvēku, pārbīlis ir milzīgs un, ātrāk braucot, avāriju arī mierīgi var izraisīt,» tā ieraksta autore brīdina pārējos šoferīšus, kam var nākties braukt šai maršrutā vēlās nakts stundās.

9 Komentāri