Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri (trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi šeit >

Hidrauliskās pārbaudes laikā Vecmīlgrāvī un Bolderājā nebūs karstā ūdens

Ilustratīvs attēls | Foto: Julius Kalinskas/15min.lt

Siltumtīklu hidrauliskās pārbaudes laikā 18.jūlijā un 19.jūlijā AS «Rīgas siltums» klientiem Vecmīlgrāvī un Bolderājā nebūs karstā ūdens, informēja Rīgas pilsētas pašvaldībā.

Lai siltumtīklos radušos bojājumu gadījumā vidē neizplūstu karsts siltumnesējs, pirms hidrauliskās pārbaudes tas tiek atdzesēts līdz plus 45 grādiem. Tāpēc daļai siltumenerģijas lietotāju karstā ūdens temperatūra pazemināsies jau iepriekšējās dienas vakarā.

Pārbaudes laikā siltumtīkli ir paaugstinātas bīstamības objekti.

AS «Rīgas siltums» lūdz iedzīvotājus nekavējoties ziņot par hidrauliskās pārbaudes laikā novērotajām ūdens noplūdēm siltumtīklos pa diennakts bezmaksas Klientu palīdzības dienesta tālruni 80 0000 90.

0 Komentāri