Sestdiena, 23. jūnijā Vārda dienas: Līga
Komentāri
Autorizējies šeit:
Vita Brivka
17 jūlijā, 11:07
Reāla situācija - 1.klasē 28 skolēni, no kuriem viens ar garīgu atpalicību + agresivitāti, otrs ar UDHS! Pārējiem 26 mācību stundas kā cirks, jo ir taču loti smieklīgi, kad stundas laikā kāds pastaigājas pa klasi, dzied, skaļi sarunājas ar sevi, ēd papīra salvetes. Starpbrīži pārvēršas par izdzīvošanas skolu, jo kāds visu laiku tiek iekaustīts, citi metas aizstāvēt. Par kādu mācību procesu var runāt, ja nemitīgi jānodarbojas ar uzvedības problēmām. Un, ja kāds var atļauties, tad kāpēc vēl dažiem nepamēģināt? Tāda ir reālā situācija ar iekļaujošo izglītību bērniem ar garīgu atpalicību un garīgās veselības problēmām. Skolotājs viens, kāds tur atbalsts!? Un ja kas notiek? Kurš par to atbildēs? Protams, skolotājs! Ja tiešām tiks pieņemts tāds likums, tad "paldies par kūkām"- skolā vairs nestrādāšu - gribu dzīvot!
Janis Berzins
17 jūlijā, 09:07
Vispār vajadzētu atteikties no izglītības sistēmas kā tādas. Bet Izglītības ministriju ar tās kodēm (Šadurski ieskaitot) pārformēt par iestādi ar speciālām vajadzībām
Dzintra Baumane (Κεχριμπάρι)
17 jūlijā, 09:07
Reiz jau Šadurskis centās uzsākt Latvijas izglītības sistēmas un tās līmeņa iznīcināšanu, nu viņam atkal radusies iespēja šo graušanu izpildīt.
jurij 21
17 jūlijā, 08:07
atteikties, likvidēt, ierobežot. Nogriezt budžetu. Imbecīļu valsts. Ierobežot vakarskolas? Rezultāts būs vēl vairāk tādu jauniešu, kas nepabeidz pat tādu skolu. Sūtīt slimus bērnus vispārīgā skolā? To var izdomāt tikai zema intelekta cilvēks. Kauns par cilvēkiem, kas vada mūsu valsti.
Ginta Ozoliņa
17 jūlijā, 07:07
Un kas notiks ar garīgi atpalikušajiem, ar autistiem, ar citiem bērniem, kuri patiešām ir smagi slimi (arī psihiski slimi)??? Skolas nav gatavas šādai integrācijai: skolotājiem nav zināšanu, asistentu pakalpojumu pieejamība ir ierobežota, materiālā un metodiskā bāze ir ierobežota. Ministrija maldīgi uzskata, ka "integrācija" neko nemaksā, tas ir ļoti dārgs pasākums! Pretējā gadījumā viss notiks uz citu klases skolnieku un skolotāju rēķina, kas nevis normāli apgūs mācību vielu, bet nemitīgi cīnīsies ar "integrācijas" sekām. Valstī jau ir pietiekami slikta pieredze ar šādiem eksperimentiem vispārizglītojošajās skolās.
Artūrs G.
17 jūlijā, 07:07
Ko mēs kā tauta tādu esam noziegušies, ka būtu pelnījuši tādus ambāļus kā Šadurskis? Tagad iedomājieties, cik forši un laimīgi uzaugs skolās bērni ar speciālajām vajadzībām, kuri būs iemesti kopā ar vilku baru, kas reāli apēdīs viņus un viņu problēmas, bez sāls, zinot cik jauki un saprotoši ir bērni.. Nemaz nerunājot par to, kā vispār viņi iedomājas, ka tas bērns ar speciālajām vajadzībām tiks līdzi pārējiem? Skolotājiem arī pie algas pieliks, vai tā būs tikai vēl + atbildība? Un kas vainas vakarskolām?! Varbūt ir nabadzīgas ģimenes, kur tam pusaudzim ir jāatrod dienas darbs, un izvēlas vakarā iet mācīties, kas tur slikts??
Normunds Gudovskis
17 jūlijā, 06:07
nu lūk-valstī sāks parādīties paaudze bez izglītības
civinosh_ezelis
17 jūlijā, 06:07
viņi vispirms aizvērs vakarskolas, bet krievu skolas atstās. jenotu patiesās prioritātes.
© TVNET. Visas tiesības paturētas