Svētdiena, 17. jūnijā Vārda dienas: Alberts Madis
Komentāri
Autorizējies šeit:
Maris Landiss
5 augustā, 19:08
Kad 2012 sāka lidot Norwegian uz Cph , nekad vairs nesmu izmantojis Airbaltic.Man vismaz liekās kad Norwegian netirgotas dubultas biletes , jo ne reizi 5 gados nesmu redzejis kad kādu atstātu aiz borta !!
Persijs Orinskis
5 augustā, 18:08
Atmaksās 11 eiro? Da viņus vajadzētu satiesāt uz kadiem 111 tūkstošiem eiro, tik bezkaunīgi vini ir !
A
Artis
5 augustā, 13:08
Manai ģimenei arī Airbaltic strikti aizcira ciet Gate durvis dēļ 1 nokavētas minūtes (kavējums nebija gluži mūsu, bet muitnieku vainas dēļ). Bijām 4 pieaugušie, 2 zīdaiņi un 1.klasnieks. Aiz loga tik noskatījāmies kā no lidmašīnas pēc laika izceļ mūsu bagāžu. Sviests... mēs pa to laiku sen jau būtu bijuši lidmašīnā durvis bija vaļā un traps bija klāt vēl ilgi. Protams, nekādas kompensācijas, nedz skaidrojumu kā rīkoties. Mus takš vēl bija arī atpakaļbiļetes. Tāda debīla sajūta, tādi zaudējumi.., un vēl tāda nievājoša attieksme... Tā lūk attiecas pret "savējiem", turklāt ar bērniem. Pirkām pēc pāris dienām pa dārgo, lai visu nezaudētu. Un tad Airbaltic paši kavēja par 20 minūtēm-tas jau protams tiek uzskatīts par normu.
Vilnis Salzemnieks
5 augustā, 12:08
Tūplī lai iebāž šo savu praksi. Avio pārvadājumi ir sabiedrisks pakalpojums un tādēļ to noteikumi ir jāpakļauj patērētāju vajadzībām. Ar valstu, ar Eiropas savienības, da kaut vai ar Romas pāvesta un Muhameda pavēli un likumu. Un sabiedrībām kas negrib pakļauties šiem likumiem neizsniegt licences un lai iet dēt uz Antarktīdu pingvīnus pārvadāt. Ir jāizdara pilsonisks spiediens uz valdībām un pakalpojumu regulātoriem un nav ko ņaudēt par privātām kompānijām uttt. utpj. Un pirmkār ar Aerbaltic kamēr valsts valdījumā. Ja tev par tavu paša naudu nevar sniegt tev nepieciešamo pakalpojumu tad lai ie mājās zeķes adīt.
Ugis Reinfelds
5 augustā, 11:08
Kāpēc ja ir autobusā ir 33 vietas, nepardod 33 biļetes un tad vnk neļauj iegādāties jaunas biļetes. Jo zaudējumi nav. Uzņēmums tik nezināmu iemeslu pēc grib nopelnīt divu biļešu summu pa virsu? Tas taču ir nožēlojami! Nesaprotu, kas tur ko prātot, lai izvairītos no tādām situācijām nākotnē... Tad jau es ss ieliksu sludinajumu ka pardodu tlf un uzreiz prasišu lai ja gribi pirkt uzreiz ieskaiti naudu, un pec tam taisitu cirku ar to ka man tada politika :D
Andris Grinbergs
5 augustā, 10:08
Ja AirBaltic mani šitā uzmestu ar iepriekš nopirkt biļeti, tad viņi tiesā garantēti ielidotu par kādiem 10 tūkstošiem negūtu ienākumu un zaudējumu dēļ.
Arta Reinholde
5 augustā, 08:08
Tāpēc mēs vairs neizmantojam AirBaltic pakalpojumus. Ļoti žēl, ka viņi šādā veidā krāpjot cilvēkus ar mērķi uzpelnīties, vēl prasa valsts naudu savai uzturēšanai
Sāra Sarmīte Dzintare
5 augustā, 08:08
Pilnīgs murgs!!! Ja es reiz nopērku biļeti, tad arī gribu to izmantot laikā, kad tā ir paredzēta!!!! Lai sēdina, kur grib, ja reiz biļete ir notirgota!!! Esmu ļoti dusmīga!!! S"'i prakse Airbaltik ir jāizbeidz!!!
epasts mans
5 augustā, 08:08
Es nepiedalos loterijaa, bet veelos aizlidot uz to vietu, uz kuru iegaadaajos bileti! Tas ir murgs ar taam liekajaam bileteem, to vajag aizliegt ar likumu...lai nemulkotu cilveekus.
Vilnis Salzemnieks
5 augustā, 06:08
Nav dzirdēts ka kaut kāds overbooking būtu vilcienos vai autobusos arī. Var būt ķinīšos, teātros, koncertos vai muzejā kādam arī ienāks prātā ko līdzīgu pasākt? Kādēļ ši biļešu problēma ir tikai aviosabiedrībām? Kādēļ tiek izdomāti šādi caur dibenu izvilkti noteikumi kuriem patiesībā nav ne kāda loģiska izskaidrojuma? Kam ir jānotiek lai beidzot aizliegtu ar likumu šito bezjēdzīgo cilvēku čakarēšanu?
Lauris Sats
5 augustā, 05:08
sak jau reali sita prakse besit
Janis Pelakais
5 augustā, 04:08
Es šo lieko biļešu pārdošanu vispār nesaprotu. to vajadzētu aizliegt ar likumu, jo ja pasažieris neierodās, nu tad lidojiet bez viņa- jo viņš par vietu ir samaksājis ! varbūt man ir hobijs - dzenāt pustukšu lidmašīnu, tad varbūt kino arī atļaujam - overbooking ? a ja nu kāds kas pirka biļetes internetā neatnāk? Jo pēc idejas tas ir pamatīgs apsurds, ja pasažieris nokavēja, tad viss, pērc jaunu biļeti par pilnu cenu, jo tā tas ir visur, ja nokavēsi uz teātri, tad neviens tevi uz nākamo izrādi ar to pašu biļeti, vai nelielu piemaksu nelaidīs.. tāpēc tā virspārdošana ir jaizliedz...
Maris Landiss
4 augustā, 22:08
Kārtejo reizi Air Baltic kādu atstāj aiz borta!!!
© TVNET. Visas tiesības paturētas