Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri (trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi šeit >

NEPLP ceturtdien lems par LR valdes locekļu amata konkursa izsludināšanu

Komisijas vadītājs būs NEPLP priekšsēdētāja vietnieks Ivars Āboliņš | Foto: Evija Trifanova/LETA

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) ceturtdien lems par konkursa izsludināšanu uz Latvijas Radio (LR) valdes locekļu amatiem, pastāstīja NEPLP Juridiskās nodaļas vadītāja Gita Keistere.

Viņa sacīja, ka LR valdes priekšsēdētāja un valdes locekļa finanšu vadības jautājumos amata kandidātu nominācijas komisija jau ir apstiprinājusi konkursa nolikumu. Tomēr šodien paredzētā sēde, kurā NEPLP plānoja lemt par LR valdes locekļu amatu konkursa izsludināšanu, pārcelta uz 10.augustu.

Kā ziņots, NEPLP šodien plānoja lemt par konkursa izsludināšanu uz LR valdes locekļu amatiem.

Padomes priekšsēdētāja Dace Ķezbere aģentūrai LETA norādīja, ka, atbilstoši Ministru kabineta noteiktumiem, LR valdes amata kandidātu nominācijas komisija pirms konkursa izsludināšanas 3.augustā rīkoja sēdi, kurā tika apstiprināts konkursa nolikums.

Viņa sacīja, ka pēc amatu konkursa nolikuma apstiprināšanas padome šodien plānoja sanākt uz sēdi, kuras laikā tiks lemts par konkursa izsludināšanu.

Iepriekš vēstīts, ka NEPLP pagājušajā nedēļā sēdē apstiprināja LR valdes priekšsēdētāja un valdes locekļa finanšu vadības jautājumos amata kandidātu nominācijas komisijas personālsastāvu.

Komisijas vadītājs būs NEPLP priekšsēdētāja vietnieks Ivars Āboliņš un tajā strādās arī NEPLP locekļi Patriks Grīva un Gunta Līdaka, Pārresoru koordinācijas centra pārstāvis Vladislavs Vesperis, kā arī eksperti – biedrības «Par legālu saturu» izpilddirektore, bijusī NEPLP priekšsēdētāja vietniece, NEPLP Sabiedriskās konsultatīvās padomes priekšsēdētāja Dace Kotzeva un Baltijas Korporatīvās pārvaldības institūta Latvijas pārstāvniecības vadītājs Andris Grafs.

Vienlaikus sēdē NEPLP arī apstiprināja LR valdes locekļiem nepieciešamo prasību un profesionālās pieredzes aprakstu.

Līdz LR valdes locekļu amatu konkursa noslēgumam par LR valdes locekli NEPLP apstiprināja LR finanšu direktoru Juri Gavaru, kurš no šā gada aprīļa darbojās kā prokūrists LR.

NEPLP lēmumu par Gavara iecelšanu LR valdes locekļa amatā pieņēmusi, lai stiprinātu LR valdes kapacitāti jau tagadējā ikdienas darbā.

Jau vēstīts, ka NEPLP 17.jūlijā sēdē nolēma atjaunot LR valdi trīs locekļu sastāvā. Kā pēc sēdes žurnālistiem sacīja NEPLP loceklis Ivars Āboliņš, viens no padomes lēmuma aspektiem atjaunot LR valdi trīs locekļu sastāvā ir tas, ka ir nepieciešams cilvēks, kurš būtu kompetents finansiālos jautājumos, ņemot vērā, ka LR patlaban tie ir aktuāli.

NEPLP locekle Ieva Beitika uzsvēra, ka padome lēmumu atjaunot LR valdi trīs locekļu sastāvā pieņēmusi pirms LR «satricinājumiem publiskajā telpā».

Aģentūra LETA iepriekš vēstīja, ka šogad marta sākumā NEPLP izteica neuzticību LR valdes priekšsēdētājam Aldim Pauliņam un valdes loceklim nodrošinājuma jautājumos Uldim Lavrinovičam. Tādējādi valdē palika tikai Roķe, kurai NEPLP deva pārbaudes laiku. NEPLP šā gada 11.maija sēdē nolēma, ka vienīgā LR valdes locekle Sigita Roķe turpinās darbu valdē.

Tolaik NEPLP loceklis Ivars Āboliņš norādīja, ka, izvērtējot Roķes iesniegto LR turpmākās attīstības redzējumu, padomes locekļi vienbalsīgi nolēmuši ļaut viņai turpināt darbu LR valdē. «Mēs pilnībā uzticamies Sigitai Roķei. Viņa turpinās darbu kā vienīgā LR valdes locekle,» paziņoja NEPLP pārstāvis.

0 Komentāri