Svētdiena, 17. jūnijā Vārda dienas: Alberts Madis
Komentāri
Autorizējies šeit:
Viesturs Pumpurs
22 augustā, 15:08
Un vēl piedevām Air Baltic nedēļām ilgi čakarē un nemaksā kompensācijas atceltu lidojumu gadījumā. Pat lētie RYANAIR un WIZZAIR tagad kompensācijas maksā pēc pirmā pieprasījuma. Lūk, kā BT pazemīgais pakalpiņš Olga Scerbakova (Customer Relations Baggage Claims Supervisor) melo kompensācijas izmaksas atteikuma sakarā: "Plānotajam gaisa kuģim tika konstatēts dzinēja eļļas dzesēšanas sistēmas defekts. Konstatējot šo defektu, droša lidojuma veikšanai saskaņā ar gaisa kuģa ražotāja noteiktajām procedūrām un instrukcijām bija jāveic papildus pārbaudes, kas bija obligātas, kā arī jānovērš konstatētais defekts. Tā kā to nebija iespējams izdarīt līdz lidojuma sākumam un aviokompānijai diemžēl nebija pieejami citi gaisa kuģi, kas lidojumu varētu izpildīt, tika pieņemts lēmums lidojumu atcelt, jo ar šādu defektu gaisa kuģim nav atļauts veikt lidojumus. Tādēļ mēs nevaram atsaukties uz Jūsu prasību izmaksāt atcelta lidojuma kompensāciju." Vajag vairāk un biežāk sūdzēt tiesā to Latvijas kapeikpi...ēju kompāniju, gan jau tad labosies un nečakarēs visus savus pasžierus.
Fidars Andersons
22 augustā, 13:08
> aviācijas nozarē ir ierasta prakse pārdot vairāk biļešu, nekā ir vietu lidmašīnā Plašāk zināma kā klaja krāpniecība - pārdot vairāk preču/ pakalpojumu nekā ir pieejamas. Citās nozarēs par šādām darbībām spundē būrī ar miesaskāriem deģenerātiem, bet aviācijā, redz, 'ierasta prakse'. Patērētāju 'aizstāvji', protams, nevarīgi kasa savus tukšos paurus.
Juris Šteinarts
22 augustā, 10:08
Izbrīna(!!!) PTAC attieksme-viss ir normāli,tikai meklējiet kompensācijas !!! Vai viesnīcās arī tā var-ģimenes marš gulēt numuriņos,vieninieki uz ielas vai parciņā !!.varbūt var ar algas izmaksu arī-tie,kuri vieni,izmaksāšu kompensāciju par padarīto..
Diana Ester
22 augustā, 10:08
Interesanti kāpēc viņiem ir atļauts pārdot tukšu gaisu ? reāli viņi vienu un to pašu pārdod divreiz, tā ir krāpšana gaišas dienas laikā, PTAB vaidzētu viņus sodīt par krāpšanu, jo reāli viņi pārdot to kas viņiem nemaz nav.
V
Viktor
22 augustā, 08:08
Jau labu laiku neizmantoju Airbaltic. Un laikam neizmantošu. Lidoju 4x mēnesī ar citām aviokompānijām. Nedzirdēju ka kādu nelaistu lidmašīnā ja ir iečekojies. To kompensāciju lai .....
© TVNET. Visas tiesības paturētas