Svētdiena, 24. jūnijā Vārda dienas: Jānis
Komentāri
Autorizējies šeit:
Edgars Nurmiks
17 septembrī, 04:09
KRIEVI MALAČI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Alvils Hartmanis
14 septembrī, 09:09
Krievija rīkojas loģiski un saprotami. Taču mākslīgi uzbūvētā ASV propagandas mašinērija kā veca plate atkārto vienu un to pašu. Vai mūsu sūnu ciema politiķi "ģēniji" nezina, ka trešais pasaules karš nebūs ilgs, jo eksistē tāda lieta kā kodolbumba? Var jau saprast, ka mūsu tautā ir iedzimts verga sindroms no 800 gadu jūga, jo pēc PSRS sabrukuma mums atkal vajadzēja kādu, kurš mūsu vietā domā. Atkal viss tiek pakļauts svešas valsts interesēm. Pēc padomju laika sākās padumjais laiks, taču arī tas visai drīz pāries. Vakar New York Times nopublicēja rakstu, kurā Maklarena atskaite par Krievijas sportistu dopinga atkarību tika atzīta par nepamatotu, jo nav atrastu nekādu pierādījumu šiem apgalvojumiem! Tika attaisnoti 96 apmelotie Krievijas sportisti. Es atceros ar kādu dedzību Latvijas papagaiļi atkāroja šos melus, taču tagad, kad pat ASV izdevums nopublicē patiesību, šie papagaiļi kaut kā klusē. Tātad melot drīkst ja "saimnieks" šuneļiem ir devis tādu barību. Personīgi uzskatu, ka Krievijas-Ķīnas un Indijas apvienībai ir liela nākotne. ASV jau tuvākajos gados pati sevi iekšēji saēdīs. Šis process strauji notiek visas pasaules acu priekšā. Izsaku līdzjūtību visiem, kas to vēl neredz.
Turksivars
14 septembrī, 06:09
Uldis,Igors un Aleksandrs raksta no Tvaiku ielas? Pat ar medūzas intelektu,kā Jums,vajadzētu izprast starpību! 4000 Baltijā un 100 000 ir starpība?Nesaprotu kā bezintelekta medūzas var tik ilgi nodzīvot?Šurik tie ir MŪSU KARAVĪRI JO ESAM NATO!To Tev vajadzēja raudāt par krievu okupantiem.
Игорь Амелька
14 septembrī, 06:09
lielie karotāji...
Uldis Kaktiņš
14 septembrī, 05:09
Krievijas mācības vienmēr pasniedz kā ko agresīvu bet nepārtrauktās NATO mācības pie Krievijas robežām ir normāla parādība un vistīrākās miera misijas.Apnicis jau.Viss tas ļembasts ar krievijas agresiju vairāk ir domāts tautai lai tā nesāk šūmēties par neadekvāti lieliem militārajiem tēriņiem salīdzinot ar citām nozarēm.
Alfreds Glizdenieks
14 septembrī, 03:09
Ko ,kungi,biksītes pilnas!
© TVNET. Visas tiesības paturētas