Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri (trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi šeit

Alūksnes novadā pazudis 17 gadus vecs jaunietis

Foto: Valsts policija

Alūksnes novadā pazudis 17 gadus vecs jaunietis Zorans Jabločkins, informēja Valsts policijā. Jaunietis šā gada 12.septembrī izgāja no Smiltenes tehnikuma Alsviķu teritoriālās struktūrvienības dienesta viesnīcas un kopš tā laika viņa atrašanās vieta nav zināma.

Jaunietis ir 180 centimetrus garš kalsnas miesas uzbūves. Viņam manīts neliels runas defekts. Puisis bija šērbies tumšas krāsas drēbēs.

Par jaunieša prombūtni policiju informēja otrdien un nekavējoties tika uzsākti meklēšanas pasākumi. Pašlaik ir skaidrs, ka tie nav devuši vēlamo rezultātu un policija lūdz iedzīvotāju palīdzību.

Policija lūdz aplūkot attēlā redzamo vīrieti un ziņot, ja ir pieejam jebkāda informācija, kas sekmētu Jabločkina atrašanās vietas noskaidrošanu. Informāciju var sniegt pa tālruņiem 110, 64301417 vai vērsties tuvākajā policijas iecirknī.