Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Trolejbusa vadītāja, braucot pie stūres, pucē nagus?

Foto: Video

Soctīklus apšalcis kāds tiešām prātam neaptverams aculiecinieka nofilmētais materiāls kādā trolejbusā, kas brauc pāri Vanšu tiltam. Proti, tā vadītāja, darba-braukšanas laikā vīlē nagus, neņemot vērā to, ka viņas vadītajā transportlīdzeklī ir pasažieri, par kuru dzīvību un drošību viņa ir atbildīga. Pasažieris šo situāciju darījis zināmu arī RS pārstāvjiem, kuri norādījuši, ka uz informāciju noteikti reaģēs un skaidros lietas apstākļus.

«Rīgas satiksmes» pārstāvis Viktors Zaķis paskaidroja, ka sieviete jau ir identificēta. Viņa par vadītāju strādā desmit gadus un iepriekš nekādi pārkāpumi netika fiksēti. Tagad tiks sagaidīts paskaidrojums no vadītājas un tiks pieņemts lēmums par sodu.

Vienlaikus, ņemot vērā, ka vadītājai iepriekš nekādi pārkāpumi nav bijuši, sods nebūs pats drastiskākais. «Rīgas satiksme» arī izsaka pateicību pasažieriem, kuri ir vērīgi un ziņo par vadītāju iespējamajiem pārkāpumiem.

«Tas, vai konkrētajā gadījumā vadītāja saņems kādu sodu, ir atkarīgs no viņas līdzšinējās darba pieredzes, proti, vai viņai līdz šim bijuši kādi pārkāpumi, sodi vai sūdzības,» norādīja RS pārstāve Baiba Bartaševica.

Viņa gan atzina, ka šāda rīcība nekādā gadījumā nav pieļaujama un transportlīdzekļu vadītāji nav tiesīgi braukšanas laikā runāt pa telefonu, vīlēt nagus vai kā citādi novērst uzmanību no ceļa.

RS mēnesī saņem aptuveni 60 000 iedzīvotāju iesniegumu, kuri sadalās četros lielos blokos - ieteikumi, priekšlikumi, informatīvie jautājumi un sūdzības.

8 Komentāri