Pirmdiena, 18. jūnijā Vārda dienas: Alberts Madis
Komentāri
Autorizējies šeit:
Es Pats
11 novembrī, 20:11
ne vārda par to kā būt putina prostitūtai galvaspilsētas mēra amatā!
Aivars Evartovskis
10 novembrī, 20:11
Ja latvijas seims tā izšķērdes nodokļu maksātāju naudu par prostitūtēm paliks katrs otrais latvijas iedzīvotājs ! Visā vainīgi tie seima piderasi !
Amatadata Amata
9 novembrī, 19:11
Visas apollo vāveres ar lielāko prieku apsver iespēju būt par prostitūtām ne tikai uz ielas bet arī savā virtuālajā portālā.
Mariss Andersons
9 novembrī, 11:11
Prostitūcija Latvijā vairs nevar pastāvēt tāda kāda tā bija tolaik, jo vairumam potenciālo pircēju vispār nav naudas, bet tiem kuriem tā ir, parasti nopērk sievieti uz vairākiem gadiem vai pat uztur vairākas, ja maks atļauj.Tagad stāvēt vārtrūmēs ir vecmodīgi jo ir virtuālā vide un publiski pasākumi, kur apgrozās šīs prostitūtas. Tat neslēpjot to ka mekē turīgu vīrieti.
Johann Danos
9 novembrī, 09:11
Man kā bijušajam vecrīgas puikam nav saprotams ka nav pieminēte Kalēju iela, kur gandīz katrā pavāetē stāveja un pidāvājās meičas tāpat tagadējē Vāgnera ielā. Nomaļi bordeļi bija visās priekšpilsētās!
Mariss Andersons
9 novembrī, 09:11
Ja tā padomā visas tās sievietes, kuras dzīvo ar vīrieti aiz aprēķina vai finansiāla izdevīguma ir prostitūtas, pat ja tām ir tikai viens regulārs klients un pat tad ja tās ir dzemdējušas šī klienta bērnus. Savukārt tās kurām vienkārši patīk izlaidīgs dzīvesveids, un baudu sagādā apkalpot dažādus vīriešus par brīvu, nav prostitūtas, bet mau-kas, jo tā ir mauc-ība, kas ir daudz zemāks līmenis par prostitūciju.
Mr. Meeseek
9 novembrī, 09:11
ah, tāpēc hipsteri pārdaugavu iecienījusi.
Goda_Vards
9 novembrī, 08:11
Cik var noprast - raksts veltīts Āboltiņas izslēgšanai no “Vienotības”!...
© TVNET. Visas tiesības paturētas