Otrdiena, 17. jūlijā Vārda dienas: Aleksejs Aleksis Alekss
Komentāri
Autorizējies šeit:
Peteris Priedkalns
9 novembrī, 08:11
musu tautas vecaka dalja vel ir ta, kas prot pareizi dzivot, un nesabojaja savus organismus ka to daram mes, kas visi viscaur slimi, maigi izsakoties, protams ari atvainojos..., bet visvairak ir zel tos cilvekus, kas muzhu nostradajushi un tiem valsts atdara vienkarsi tos mokot. tos neviens neaizstav. pat vaino par to, ka ilgi dzivo, jo redz maz ir dabiskais pieaugums.... pretigi. pateicoties ari musu senchiem musu valsts ari ir uzcelta, notureta. Protams so to cilveki izdoma vienmer, ka letak utt, bet musu valsti valda konkreti speki, kas padara dzivi grutaku neka citas valstis, un likumsakarigi, ka musejie aizbrauc, vecie paliek... ai.
Jānis Kalniņš,,,
9 novembrī, 07:11
Un te nav runa tikai par veciem cilvēkiem.... man būs tikai 50 meita dzīvo ārzemēs bet par saviem vecākiem neliekas ne zinis... ko darīt šādā situācijā?ja bērns kas izaudzināts izskolots utt aizbrauc dzīvot ārpus LV jo uzskata ka tur dzīve ir labāka un atstāj savus vecākus no kuriem viens strādā un ir 2 gr invalīds bet otrs nestrādā valsts darbu un arī ir 2 gr invalīds? ko darīt šīem cilvēkiem? vērsties pie palīdzības pašvaldībā nav jēgas būs atteikums jo tas jau ir darīts.....
Jānis Kalniņš,,,
9 novembrī, 07:11
bet kur ir problēma iedot to pensiju kādam nabaga tautas kalpam lai tad viņš vai viņa no saeimas parāda kā ar to izdzīvot kā apģērbu un apavus nopirkt, kā paēst, kā nopirkt transporta biļetes utt eksperimenta kārtā LAI TAK TĀS SAEIMAS PABIRAS REIZ PAR VISĀM REIZĒM SĀK DOMĀT!!! VAI ARĪ TIE SAEIMAS BOMŽI UN BOMZENES SAGAIDĪS TO KA VIŅUS TIEŠĀM SĀKS FIZISKI IEKAUSTĪT TIKAI JAUTĀJUMS VAI TAS VIŅIEM PATIKS JO KO VAR IESĀKT SIMTS BOMŽI UN NABAGI PRET MILZĪGĀM TAUTAS MASĀM KAS SAPLŪST VAR RĪGAS CENTRĀ PIE NABAGU MIDZEŅA....
Līva & Saule
8 novembrī, 23:11
Un mazbērni no ārzemēm nevar neko palīdzēt, tur taču tik daudz pelnot.
Juris Liekniņš (Jurks)
8 novembrī, 18:11
Mūsu mazās valsts milzīgais ierēdņu pūlis ,,noēd,, visu valsts naudiņu,bet pensionāriem jāiztiek ar grašiem ! Tagad atkal paaugstinās algas deputātiem un ierēdņiem,bet pensionāriem 3-8 eiro...Kādēļ šo ierēdņu armiju nevarētu samazināt ?
Andis Stepanovs
8 novembrī, 16:11
Kundzei ir jāgriežas soc.dienestā pēc palīdzības! Tur noteikti palīdzēs ,ja ne ar pabalstu, tad kaut vai ar komunālo maksājumu nomaksu.
Mr. Meeseek
8 novembrī, 15:11
Bet raksta jēga? Man jājūtas vainīgam, jo vēl neesu pensionārs kam jāiztiek no valsts pensijas? Un ko pagasta ko sociālie dienesti dara, varbūt nevajag auklēties un tērēt resursus dzērāju dinastiju problēmu risināšanai?
Aigars Bruvelis
8 novembrī, 14:11
es jau varētu pievienot, bet negribās izsmērt cilvēku dzīves pa publisko telpu. Paņemsim piemēru. 6 bērnu māte, stāžs 30 gadi. Pensija 90 EUR. Kādā konkrēti veidā lai cilvēks izdzīvo?
Stone Law
8 novembrī, 13:11
Iskolatā angļu un norvēģu valoda ir svešvalodas, krievu un ķīniešu valoda – latgaliešu valodas dialekti.
Stone Law
8 novembrī, 12:11
Iskolata valsts – Jūs parūpēsieties par sevi un mums, mēs tikai par sevi. Nodokļi ir muļķiem, mums - Jūsu apmaksāta atpūta Ēģiptē un Turcijā.
© TVNET. Visas tiesības paturētas