Otrdiena, 17. jūlijā Vārda dienas: Rozālija Roze
Komentāri
Autorizējies šeit:
Zanis Vieplis
14 novembrī, 17:11
Rozentāles k-dze! Nevajag melot!
Dagnis Koks
14 novembrī, 16:11
Par šādu lapeli uz sienas, ar nenosakāmu autoru liek rakstīt atlūgumu labam speciālistam, ar lielu pieredzi. Turpretī par oligarhu sarunām, kur skaidri saprotams, kas un par ko runā, veido veselas komisijas un mudžinās pa tiesvedības un likuma labirintiem, un nekad netiks panākts jebkāds rezultāts.....
_Lamata_
14 novembrī, 15:11
Kurš gan šaubās, ka tā bija Rozentāles direktīva ? Arī dienas stacionāros pēc operācijām vairs nedrīkstēs pacientus atstāt pa nakti.Tie jāievieto slimnīcās. Slimnīcām vajag naudu, bet visas gultasvietas nav pilnas. Tāpēc nepieciešams stacionēt pēc iespējas vairāk cilvēku. Infektoloģijas centrā daudz brīvu gultasvietu.
B
Baiba Ķirse
14 novembrī, 12:11
Iespārda informācija, ka stūķēt uz slimnīcu jau var un vajag, bet nevajag lai citi to uzzin. Kāpēc tā tovarišč rozentale neraksta atlūgumu?
Janis Berzins
14 novembrī, 11:11
Vajadzētu sarīkot publisku darba kolektīva sapulci kurā uzklausītu B.Rozentāles skaidrojumus it kā nekorektā rīkojuma sakarā. Uzaicinot medijus un televīziju. Kā tad uzvestos šī nomenklatūras žurka Rozentāle. Vai arī tad viņa būs tik varena?
9
999 999
14 novembrī, 10:11
Direktiva rozentales, bet jaatkapjas citiem ?
telemus43
14 novembrī, 08:11
Gan jau pati Saskaņas brūte Rozentale būs devusi ārstei šādu rīkojumu.
© TVNET. Visas tiesības paturētas