Pirmdiena, 18. jūnijā Vārda dienas: Alberts Madis
Komentāri
Autorizējies šeit:
Norma Dzina
16 novembrī, 18:11
Мальчик сунул два пальца в розетку то что осталось собрали в коробку-Ka Tauta vel nesaprot,ka Idiotu Zeme,kur neviens ne par ko neatbild-ne Ventspils Mazais zaglis,ne Buldozers,ja nu vienigi tirgus Tante par nozagtu Maizes kukuli-Gaidu atbildi-kas atbildes parLiepajas Metalurgaa Valstij nozagtiem miljoniem,pircejus tak parbaudijusi pati-VDP-taa teica Ome :( ?
Andrew Smoke
15 novembrī, 11:11
Latvija vienā bildē
J
Janis Briksis
15 novembrī, 08:11
Un tāpēc valstī ir jāmaksā nodokļi! clap, clap, clap!!! (sitam visi priecīgi plaukstiņas) pa 12,5k man man mājās 3 istabām uztaisīja remontu + vēl nosiltināja.
L
Letinju Puika
15 novembrī, 07:11
Tā ir itin visur iekš mūsu zemītes, ja diletantus pielaiž pie teikšanas. Ja būtu normali strādnieki un uzraugi, tad šito nepieļautu. Man dzīvokļa remotnu normāls čals uztaisīja uz urraa. Katru sīkumiņu ievērtējā. Ir tak meistari Latvijā, tikai viņus kā parasti nenovērtē.
Janis Jakupcevics
15 novembrī, 07:11
Izsaktās pēc jaunas Nassa Russia sērijas :D
Janis Berzins
15 novembrī, 06:11
Nu un! Nav taču mūsu nauda. Kā gribam tā darām.
pimpis13
15 novembrī, 02:11
Izrādās žurnālisti gribēja zagt elektrību.
Arnolds Dimants
14 novembrī, 21:11
Te taču skaidri redzams, ka rozete bija pirms skapja.
Kaspars Grinbergs
14 novembrī, 19:11
Kas ir rozete? Latviski tā nesaka. Kontakts vai kontaktligzda. Citu vārdu latviskajos, elektrotehniskajos terminos nav. P.S. Spriežot pēc uzraksta uz rāmīša (""data""), kontaktligzda pieslēgta autonomajam rezerves elektroapgādes tīklam un apkopēja tur neko ""iekšā bāzt"" nedrīkst. :)
N
Niluška Glusaks
14 novembrī, 19:11
:D :D :D
© TVNET. Visas tiesības paturētas