Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri (trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi šeit

Kurzemē applūduši divi vietējās nozīmes autoceļi

Foto: Ieva Čīka/LETA

Ilgstošu nokrišņu dēļ Kurzemē ir applūduši divi vietējās nozīmes autoceļi, liecina «Latvijas valsts ceļu» (LVC) informācija.

Applūdis un slēgts autoceļš Sili-Ugāles dzirnavas-Smilši (V1323) tā otrajā kilometrā. Apbraukšana tiek organizēta caur Ugāli, izmantojot autoceļus Zlēkas-Ugāle (P123) un Ugāle-Cirkale-Zlēkas (V1326).

Satiksme ir ierobežota arī uz autoceļa Nīgrande-Atvases-Vaiņode (V1168) tā 4,7 kilometrā. Ceļš ir daļēji applūdis, un brauktuve ir sašaurināta.

Par nokrišņu dēļ applūstošiem vai izskalotiem valsts autoceļiem iedzīvotāji aicināti informēt, zvanot uz LVC diennakts bezmaksas informatīvo līniju 80005555.

0 Komentāri