Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri (trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi šeit

Daugavpils Universitātes rektora amatā ievēlēta psiholoģijas doktore profesore Kokina

Daugavpils Universitāte | Foto: Ivars Soikāns/LETA

Šodien notikušajā reorganizējamās Daugavpils Universitātes (DU) Satversmes sapulcē ar balsu vairākumu par augstskolas jauno rektoru ievēlēta DU Pedagoģijas un pedagoģiskās psiholoģijas katedras vadītāja, psiholoģijas doktore profesore Irēna Kokina, informēja augstskolas administrācijā.

Par Kokinas kandidatūru savas balsis atdeva 55 Satversmes sapulces delegāti, bet 38 - nobalsoja par otru rektora amata kandidāti DU Humanitāro un sociālo zinātņu institūta direktora pienākumu izpildītāju un vadošo pētnieci, teoloģijas doktori profesori Anitu Stašulāni. Četri balsošanas biļeteni bija bojāti.

Par DU rektori Kokina ievēlēta uz nākamajiem pieciem gadiem. Šajā amatā viņa nomainīs profesoru Arvīdu Barševski, kurš augstskolas rektora amatā aizvadīja divus termiņus, kas ir maksimāli iespējamais laiks.

Jau vēstīts, ka DU plānots reorganizēt par Austrumlatvijas Universitāti, tā pērn 28.septembrī lēmusi augstskolas Satversmes sapulce.

0 Komentāri