Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri (trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi šeit

Rīgas domes Īres valdē atkārtoti plānots iecelt Misiņu

Rīgas domes ēka | Foto: Evija Trifanova/LETA

Rīgas domes Mājokļu un vides komiteja akceptējusi konkursa komisijas lēmumu par Andreja Misiņa ievēlēšanu Rīgas pilsētas Īres valdē no namīpašnieku puses, kurš šos pienākumus ir veicis jau iepriekšējā sasaukuma Īres valdē, pavēstīja Rīgas domes pārstāve Dzinta Āboliņa.

Šobrīd Īres valdi vada Narine Abagjana - Šica, kura jau divas reizes iepriekš ir bijusi valdes priekšsēdētāja. Par valdes locekļiem no īrnieku puses ievēlēti Āris Apinis un Ināra Miezīte. Savukārt no īpašnieku/izīrētāju puses līdz šim bija izvēlēta tikai Rita Bednarska, bet uz otra valdes locekļa amatu tika izsludināts atkārtots konkurss.

Īres valde risina nesaskaņas starp dzīvojamo telpu īrniekiem un izīrētājiem, dzīvokļu īpašniekiem un apsaimniekotājiem, nomniekiem un iznomātājiem, kā arī nesaskaņas starp komunālo pakalpojumu sniedzējiem un šo pakalpojumu saņēmējiem. Īres valde darbojas uz domes pilnvaru laiku.

Galīgo lēmumu par Īres valdes ceturtā locekļa ievēlēšanu vēl skatīs Rīgas dome.

Kā ziņots, uz Īres valdes valdes locekļa amatu no īrnieku puses tika izsludināts atkārtots amata konkurss tādā veidā neapstiprinot amatā sākotnējo kandidātu Antonu Šepeti.

Pamatojoties uz deputātu lēmumu par to, ka viens no kandidātiem neatbilst ieņemamajam amatam, pērnā gada 15.decembrī valdi apstiprināja nepilnā sastāvā.

0 Komentāri