Svētdiena, 24. jūnijā Vārda dienas: Jānis
Komentāri
Autorizējies šeit:
Roberts Vecvagars
1 aprīlī, 16:04
Es balsoju pret. Viltīgi izveidota lapiņa bez iespējas oponentiem izteikt savu vēlmi. Lielākā daļā no balsojuma rezultātiem šeit nevarēs uzskatīt par reālu tautas vēlmi.... Sākas pirmsvēlēšanu aktivitātes, Zaļie sāk kampaņu..... rādiet piemēru, esiet zaļi un tad cilvēki nemanot sekos jums. JŪS esat domāti visi valdībā esošie, nevis tikai daži! Dzīvojiet zaļi un maksājiet vairāk. Es uzskatu ka cilvēkam nav jāmaksā vairāk par to ko viņš var saņemt lētāk. Kvalitāte daudz neatšķiras.
Māris Meldris
13 martā, 14:03
Un kur var nobalsot PRET? Latvijai zaļie jau pietiekami pāri nodarījuši - OIK, upju aizsargjoslas,kuras bendē upes, sačakarēta mežsaimniecība..varētu vēl ilgi turpināt šo uzskaiti..
Dana Pizāne
12 martā, 21:03
Kā lai saprot, vai esmu nobalsojusi? Man prasīja autorizēties, bet vairāk nekā...
Silvija Štrausa
12 martā, 18:03
Kaut kas traks, tādi murgi pat sapņos nerādās. Juridisks nihilisms. Gan būtu prieki zaļās enerģijas OIK saņēmējiem par šādu atbalstu Satversmē. Labāk būtu atbalstījuši depozītu sistēmu. Nebūtu talkas jārīko. Bagātā Latvija glābs nabaga Eiropu, kura sen visu nobendējusi... atlikušie varēs turp doties.
Silvija Štrausa
12 martā, 18:03
Pilnīgs murgs un juridisks idiotisms.. Mums jau ir zaļā enerģija par 4,5 miljardiem. Tagad to vēl ieliksim Satversmē. Būs oligarhiem lielisks pamatojums šādam juridiskam terminam. Kad bagātā Eiropa visu iznīcinājusi. Dižā Latvija nu glābs un skaisti beigs pastāvēt. Būtu gan jauki, ja tā būtu mūsu vienīgā un galvenā problēma. Nav sakārtots neviens normatīvais akts ekonomikā. Visapkārt naturāls bardaks, bet mūsu uzmanību grib novērst ar šādu blefu...
Artis Buks
12 martā, 17:03
Viņi to nopietni? Tas nav 1. aprīļa joks???
Grunneier
12 martā, 14:03
Vienīgais, ko vajadzētu izdarīt - visos veikalos uzstādīt plastmasas pudeļu un skārdeņu pieņemšanas aparātus, kā tas jau sen izdarīts pārējās civilizētajās Eiropas valstīs. Latvija momentā kļūtu tīra un nekādas sakopšanas talkas pavasaros, ļēņina dzimšanas dienās, vairs nekad nebūtu jārīko
© TVNET. Visas tiesības paturētas