Pirmdiena, 18. jūnijā Vārda dienas: Alberts Madis
Komentāri
Autorizējies šeit:
V
Vasilijs Gagarins
14 martā, 14:03
Tā vietā lai uzlabotu ekonomisko situāciju, nodrošinātu apstākļus lai būtu saprātīgas algas attiecībā pret dzīvošanas cenām valstī, vai kaut vai pensionāriem pensijas lai tie varētu izdzīvot. Mums tiek nauda tērēta "zaļa valsts" "parads.lv" un "nelegāla lejuplādēšanas" pārtraukšanas akcijām.
beerdrinkers1
14 martā, 13:03
Nav jau tās demokrātijas. Agresīvs kapitālisms, ko citas, tagad attīstītas valstis, "izslimoja" jau pirms, turpat 100 gadiem. Demokrātija, tā nav tikai runas brīvība, tas jēdziens ietver sevī daudz vairāk- sociālās garantijas, veselības aprūpi, vecuma pensijas, pabalstus, rūpes par pilsoņiem, sakārtotu valsts sistēmu, likumus, kuri strādā, ne skaitās tikai uz papīra...Demokrātija- laimīga un pārticīga tauta, kura var laimē diet' mūs' Latvijā. Bet tā tas nav!!! Latvijā nav demokrātijas pazīmju, diemžēl...
Oskars Mežnieks (ČAKS)
14 martā, 13:03
Oj, oj, nu jau ieskrējušies ! Latvija- neatkarīga ! Latvija- zaļa ! Demokrātija- oho ! Vairākos pagastos 80% lauksaimniecības zemes un mežu pieder ārvalstniekiem, kuri tos indē un izcērt. A kas tas vispār par vārdu: ''neatkarīga'' šajā eiro kolhozā ? Teicu taču- Latvijas sūnas pīpēt nedrīkst !
Alberts Jakubaitis
14 martā, 09:03
un NEKO nebūvēt,nedūmot,neražot...nātras biksēs dzīvot un ēst burkānus izaudzētus Polijā....
Māris Bremšs
14 martā, 09:03
Pa īstam zaļa Latvija varētu būt tad, kad pēdējais šīs teritorijas iedzīvotājs būs to pametis. Daba paņems atpakaļ savu. Tas, protams, ir teorētisks modelis. Tādejādi, rakstīt kaut ko par zaļumu Satversmē ir marasms. Drīzāk būtu jādefinē, ka valstij jābūt ilgtspējīgai.
Gatis No Mundus
14 martā, 07:03
Oi da galvās sūnas. Zaļā domāšana dažādos atpalikušos sūnuciemos mums daudzas normālas rūpnīcas ir atņēmusi, piemēram, tādas, ar kurām pelna somi (celuloze), daudziem būtu bijis labs darbs tepat Latvijā. Vairāk iepakojuma vajag, un ilgāk tusēt pa lielveikalu, katru dienu pērkot pa kartupelītim, tiešām? Briseles iemītniecēm tas ir vīriešu trūkums vai substanču pieejamība, ka tik murgaini plāni rodas?
vilnis bambe(ezītis miglā) ((ezītis miglā))
14 martā, 07:03
par kādu zaļumu Jūs te runājat,ja valdība,Saeima ļaudis nespēj pieņemt lēmumu par depozīta sisēmas ieviešanu stikla,plastmasas un skārda bundžu savākšanā.Tīrīt jau var kā Ļeņina laikos pieķerties pie baļķa un izlikties,ka nes to baļķi,bet,ja nopietni...ir jāsakārto šī depozīt sistēmas plūsma veikalu tuvumā un tikai, tad, aicināt uz talku.
© TVNET. Visas tiesības paturētas