Ceturtdiena, 19. jūlijā Vārda dienas: Digna Jautrīte Kamila Sāra
Komentāri
Autorizējies šeit:
Andis briedis
19 jūnijā, 18:06
Kā šo gudrinieku ieteikt draugos ? Draugos tik skaisti dzejo ,bet kamerā neko pateikt nevar
Pēteris Apinītis
17 jūnijā, 07:06
Cik apakšniekus esi iznīcinājis, cik ģimenes esi atstājis bez iztikas līdzekļiem? Vēl tev pietiek bezkaunības sevi slavēt, nelieti!
Hartek Distribusjon
17 jūnijā, 01:06
Valdis kalnozols: TAPEC MES ESAM KUR ESAM. no shada secinajuma var uzreuz pateikt ka shis ir viens no tiem kjedes posmiem kas sez uz tautas pleciem un baro savu gjimeni tikai sautigaas interesees peec, (varbut vinjam ir maza interese par tautu un to izaugsmi, bet vinjam NAV iesepju ka mazam melnam un pelekam partijas atsedetajam KRESLAA kas sanjem algu) No pilsonjiem un nodolkju maksatajiem kas dzivo realitate un redz kas notiek butibaa un alki skatiisies tiem mutee, nekas nenoiks- NAIVI. Tikmeer kameer shada untmldz. PERSONAS buus politikaa JUMS LATVIJA nekas nespiid. Izsaku liidzjutiibu naivumam un aklumam.
Hartek Distribusjon
17 jūnijā, 00:06
Valdis Kalnozols:
Ervins Andžs
16 jūnijā, 21:06
Laikam kalnozols ar sievu kopā rakstīja komentārus, vai arī sieva tikai! Un ja esi pārliecināts tad tā nespamotu komentāru sadaļu bet rādītu ar darbiem!
Zane Līvmane
16 jūnijā, 09:06
Kāds ir bijis labums sabiedrībai no Kalnozola Saeimā? Pareizi, viņš taču lielākoties siekalu laida uz likumprojektu izdrukām.
J
jz haincs
16 jūnijā, 05:06
Rezumējot visu...Lūk, piemērs, ka ceļs no pazīstama uzņēmēja līdz klaunam nemaz nav garš ejams...
Džonass Derumanis
15 jūnijā, 20:06
Un kā ar tām nepabeigtajām ēkām, kas joprojām tiešā un pārnestā nozīmē karājas gaisā un bojā pilsētu? Skaitot balvas jau viegli aizmirst visas nelikumīgās būves, ko nav izdevies izbīdīt līdz galam. Kaunējies būtu līst sabiedrībā un vēl sevi lielīt. Pāris izdevušies projekti nenosedz visas tās "sīkās" blēdības un neizdarītās lietas.
talis tomass
15 jūnijā, 19:06
Ne kam nederiigs vecis
Lāsma Kalnozola
15 jūnijā, 18:06
šajā gadījumā var teikt - tukša vieta, ne deputāts. spēj tik gulēt, dzert un atpūsties. Jocīgi, ka ZZS viņu izvirzīja, kaut arī - laikam viņš izdevīgs. dara ko liek, jautājumus neuzdod
mIKS Gimis
15 jūnijā, 17:06
Mans komentaars jau izdzeests. Taada cenzuura iet pa gaisu. Tas vien jau paraada, ka te viss ir jau iestudeets.
mIKS Gimis
15 jūnijā, 17:06
Mans komentaars jau izdzeests. Taada cenzuura iet pa gaisu. Tas vien jau paraada, ka te viss ir jau iestudeets.
mIKS Gimis
15 jūnijā, 16:06
2016.gadā sodīts par nesadarbošanos ar nodokļu administrācijas amatpersonām - Nopietni? Kaa ar shaadu sodaamiibu var vispaar kandideet? Kalnozols ir apsūdzēts par viegla miesas bojājuma tīšu nodarīšanu - te tas pats. Mums steidzami jaamain kriteeriji, es grib redzeet visiem 100 shaadu pashu lapeli ar visiem sasniegumiem Vēl deputātam liegta pieeja valsts noslēpumam saistībā gan ar jau minētajiem procesiem, gan arī sešiem sodiem par pārkāpumiem ceļu satiksmē - 6 sodi, man intresee sho sodu apmaksa arii no tiem 3000 tika segti kurus pieprasiija par transportu? Njirgaashanaas par pingviiniem maksimaalajaa pakaapee.
Juris Vaivods
15 jūnijā, 16:06
Valdi!! Varbūt vajag darīt to, ko Tu māki ? Ej un būvē! Ko Tu dari Saeimā, - atsēdi 4 gadus ? Ja Tu esi viens no likumdevēju pulka, bet ar nenomaksātiem sodiem un roku palaišanu Tu spļauj virsū savam darbam! Labāk nekandidē šogad! - Laid savā vietā cilvēkus, kam rūp šī valsts un cilvēki! Ej dari, to, kas Tev padodas, - uzcel kādu rūpnīcu, biroja ēku, lai citiem ir darbs!
Monta Ziediņa
15 jūnijā, 16:06
Kalnozol, labāk aizej paguli, ātrāk pienāks termiņa beigas un nebūs jāmokās
Armands Misa
15 jūnijā, 15:06
Kalnozols pats ar sevi diskutē? Lielīgs un lecīgs bez gala, nav nekādas cieņas pret tādiem lai arī ko viņš būtu sasniedzis.
A
Ansis Mauriņš
15 jūnijā, 13:06
Kalnozola pasakas naivajiem!
Valdis Kalnozols
15 jūnijā, 11:06
Būvfirma Kalnozols ieguva starptautisku atzinību, mums sadarbību piedāvāja tādas Eiropā slavenas firmas, kā Ramirent. Mēs izaugām par uzņēmumu Kalnozols un partneri, un savā celtniecības bilancē ierakstījām tādus objektus kā būvmateriālu centrs K-Rauta, Porshe, BMW un Volkswagen autocentrs,LMT administratīvā ēka, Valdemāra biznesa centrs, Rimi biroja ēka un noliktavu komplekss, Latvijas Bankas naudas glabātuve, VIA Baltica autoceļu posmi. Cēlām nozīmīgus starptautiskus objektus: restaurējām 400 metrus garu spīķeru ēku Brēmenē, Lokomotīves stadionu Maskavā, zivju pārstrādes rūpnīcu Norvēģijā, slūžu sistēmu Hannoverē, slimnīcu Altajā – 50 kilometrus no Mongolijas robežas, ar noteikumu, ka ēkai jāiztur līdz deviņām ballēm stipra zemestrīce. Bet viens no sarežģītākajiem objektiem mums bija pašu Ķirsona Krasta ielas Lido, kas tika atzīts par gada celtni Latvijā, izkonkurējot pat Melngalvju nama restaurāciju. Lido mēs uzcēlām Ķengaraga teritorijā, kur agrāk bija izgāztuve.
Valdis Kalnozols
15 jūnijā, 11:06
Jaukie TVNET, kāpēc man neļauj atbildēt uz komentetaju smagas darba fronts nievu komentariem???
Valdis Kalnozols
15 jūnijā, 11:06
Jaukie TVNET, kāpēc man neļauj atbildēt uz komentetaju smagas darba fronts nievu komentariem???
Valdis Kalnozols
15 jūnijā, 11:06
Panākumi audzēja pašapziņu? Tā lielā spīts, kas, augot bez tēva, manī dega, un vēlēšanās pierādīt, ka tāpēc neesmu sliktāks par citiem, arī visu laiku strādāja. Tas deva spītu pierādīt, ka es varu. Tomēr zinu cik svarīgi iedvest ticību sev maniem līdzcilvēkiem. Tāpēc vienmēr esmu centies kolektīvā nevis izcelt sevi, bet pievilkt citus sev klāt, paaugstināt viņus, tā ceļot viņu pašvērtību un pašapziņu. Atkārtoju: «Mēs tikai visi kopā esam spēks, kopā mēs varam.» Viens neko lielu es nevaru veikt, man vajag spēcīgu komandu. Vienmēr ir svarīgi noticēt saviem spēkiem. Sportisti tikai tad gūst panākumus un uzvar, kad notic saviem spēkiem, un tad pilnīga paguruma brīdī nāk otrā un trešā elpa, kad liekas – viss, es izstājos! Saviem darbiniekiem esmu teicis: «Neuzskaitiet, kāpēc nevaram to izdarīt, bet izdomājiet, kā mēs varam to izdarīt!»
Valdis Kalnozols
15 jūnijā, 11:06
Arī jūs krīzes ir sāpīgi situšas. Tās bijušas vairākas un vienmēr saistībā ar kādu valstiska mēroga krīzi. Rīgā sākām būvēt AGA gāzes pārstrādes rūpnīcu, veicām citus nozīmīgus darbus, bet bankas Baltija krīze izraisīja krīzi mūsu uzņēmumā. Cēlām kinoteātri Andalūzijas suns Berga bazārā, kuru finansēja banka Baltija, tās bankrota dēļ par darbu mums nesamaksāja. Tas mums bija smags sitiens. Lai pabeigtu citus iesāktos objektus, biju spiests ieķīlāt savu personīgo īpašumu un automašīnu. Kādreiz tas bija prestiži – strādāt vienā no lielākajām Latvijas celtniecības kompānijām, saņemt pieklājīgu atalgojumu. Bija gadi, kad vienkārši, kvalificēti celtnieki mēnesī saņēma 1600 latus uz rokas pēc nodokļu nomaksas, taču arī tad mēs nespējām konkurēt ar Eiropas atalgojumu, lai gan visā Latvijas ekonomikā celtnieka profesija pirms gadiem desmit bija viena no populārākajām. Iestājoties Eiropas Savienībā, daudzi labi speciālisti devās prom, labākas vietas un ienesīgākas dzīves meklējumos. Jau 2006. gadā Kalnozola firma uzsāka savu reemigrācijas programmu – akciju Tavas rokas ir vajadzīgas Latvijā, aicinot mājās celtniekus no Īrijas, Anglijas, Skandināvijas valstīm, taču tuvojās burbuļa plīšanas brīdis, kad saimnieciski nobruka visa pasaule un Latvija lielajā ekonomiskajā krīzē bija viena no visvairāk cietušajām valstīm. Ko krīze maksāja būvfirmai Kalnozols? Tas bija smags laiks daudziem Latvijā un arī mums, daļa biznesa nācās pārdot, tomēr par laimi spējām noturēties virs ūdens un šobrīd turpinam darbu gan celtniecībā, gan sabiedriskā ēdināšanā, gan lauksaimniecībā, Sakārtota Rīga un sava dzīve Jums ir arī pašvaldības deputāta darba pieredze? 2001.gadā mani ievēlēja Rīgas domē. Tā atkal bija jauna pieredze un ļoti vērtīga dzīves skola. Rīgas domes laiks bija interesants. Vadīju Vides komiteju un darīju to ar lielu atbildību un ieinteresētību pilsētas vides sakopšanā un veidošanā. Atskatoties uz to laiku, ar gandarījumu domāju par veloceliņiem, kurus sākām ierīkot pilsētā, sakoptajām teritorijām, sadarbojoties ar olimpiešu klubu, uzsākām Lielās talkas projektu, īstenojām virkni videi draudzīgu uzlabojumu. Nekautrēšos teikt, ka, pateicoties manai aktīvai darbībai, Rīga ir kļuvusi tīrāka un skaistāka. Sakopām parkus un aizstāvējām dabas pamatnes no apbūves. Rīgas domes laikā mani ievēlēja arī par Latvijas šaha federācijas prezidentu. Tas bija reizēm sarežģīts, bet interesants sabiedriskais pienākums, kuram veltīju daudz laika. Esmu pateicīgs par šo laiku, tas deva daudz vērtīgu dzīves atziņu, pieredzi gan uzņēmējdarbībā, gan politikā , gan sabiedriskā darbā. Jau toreiz 2006.gadā aizsākām akciju ar nosaukumu- “Neapšaubāmi Īrijā meitenes ir skaistākas…., bet Tavas rokas ir vajadzīgas Latvijā” kura aicināja atgriezties un strādāt mūsu uzņēmumā.
Valdis Kalnozols
15 jūnijā, 11:06
Latvija gaida aizbraukušos mājās Kopā ar domubiedriem jūs atkal aicināt latviešus atgriezties mājās. Jā, kopā ar domubiedriem esam uzsākuši reemigrācijas akciju, lai aicinātu pasaulē aizbraukušos mūsu cilvēkus braukt atpakaļ. Uzskatu, ka mēs esam ne tikai labi darba darītāji, bet varam būt arī labi darba devēji. Mums nevajag nemitīgi atkārtot, ka neko nevaram, ka igauņi un lietuvieši par mums ir labāki un uzņēmīgāki. Nekultivēsim sevī kalpa, bet audzēsim saimnieka gēnu. Ar ārzemēs sapelnīto naudiņu Latvijā var veidot savus mazos uzņēmumus. Reemigrācijas programma ir iespējama. Valdība par to runāja, bet darbi nesekoja. Jums ir ideja, kas cilvēkus varētu motivēt atgriezties? Vienkāršākais punkts mūsu plānā, ir jārada jaunas darba vietas, jāatdzīvina Latvijas tautsaimniecība. Un tas nav viegls darbs, ir jārada ap 200 000 jaunu darba vietu. Taču viens nav karotājs izmaiņas ir nepieciešamas valsts līmenī. Valsts amatpersonām ir jābūt patiesi motivētam jaunu darba vietu radīšana un valsts un iedzīvotāju labklājībā. Valstiskā mērogā vispirms ir jādomā par tautsaimniecības attīstību, un tā ir jāatbrīvo no politiskām intrigām. Mums pašiem jāmaina domāšana un jāpazinās, ka pirmkārt mūsu valsts un mūsu pasu liktenis ir mūsu rokās. Piedāvājumam, kas motivēs atgriezties, jāietver trīs galvenie priekšnoteikumi: garantēts darbs, konkurētspējīgs atalgojums un sociālās garantijas, tāpēc šim piedāvājumam jābūt segumam, kas ir valsts atbalsts un finansējums programmas realizācijai. Mums ir jāiegulda nākotnē. Ja vēlamies dzīvot labākā valstī, nekas cits neatliek, kā atlocīt piedurknes un strādāt. Ja mēs tikai noskatīsimies, kā mūsu tautieši aizbrauc, tad jau pēc pāris desmit gadiem latvieši savā zemē būs kļuvusi minoritāte un valsts pastāvēšana būs apdraudēta. Labklājība nerodas pati no sevis. Tā krājas un veidojas tikai mērķtiecīgā darbā ar lielu uzņēmību un nākotnes redzējumu. Jau daudzas tūkstošgades Latvija bijusi un ir ozolu zeme. Ar ozolu mūsu tauta asociē izturību, nelokāmību, ticību sev. Tautā ir teiciens: «Vīri kā ozoli!» Mums vajag atpakaļ šos pasaulē izskaisītos vīrus un Latvijai vajag arī tos kas ir šeit- mūsu zemē. Latvijai vajag stiprus vīrus. Latvija ir mūsu bērnu mājas, un mēs esam atbildīgi, kādas tās atstāsim nākamajām paaudzēm. Manās vīzijās tā ir plaukstoša, tīra un laimīga zeme, kurā iespēju dzīvot katrs tai piederīgais uzskata par laimi, godu un izredzētību. Dievzemīte pasaulē ir tikai viena, un tā ir Latvija.
Ivars Buks
15 jūnijā, 10:06
Nožēlojami sekls cilvēks.Atvainojiet-Tautas priekšstāvis
Mārtiņš Volfs
15 jūnijā, 09:06
Nekad vairs nelasīšu un nekomentēšu tvnet, kur uz melīgiem komentāriem neļauj pievienot atbildi. Arī citiem iesaku darīt tāpat.
Mārtiņš Volfs
15 jūnijā, 08:06
Kalnozolam patīk runāt, kā būtu jādara, ko vajadzētu panākt un taml. Viņam nevienu mirkli neienāk prātā, ka viņam kā valdošās koalīcijas deputātam būtu jāskaidro, kāpēc nav izdarīts, kāpēc nav apjēguši, uz kurieni ir Latvijai jāiet.
Arvīds Zālītis
15 jūnijā, 08:06
Kāpēc izdzēšat komentārus? Patiesība kož acīs?
Arvīds Zālītis
15 jūnijā, 08:06
Skaidrs, ka būs tendeciozi saliktu rakstu sērija. TVNET uzskata par svarīgāku pieminēt, ka sodīts par ceļu satiksmes pārkāpumiem, bet ne vārda nav cik likumprojektus izstrādājis! Un vispār, autoriem būtu jāatgriežas skolā, jo ar matemātiku ļoti slikti, lai kompensācijas cipars būtu lielāks, divas reizes pieskaitīja 2016. un 2017.gadu. Tāda ir mūsu mēdīju būtība- kūdīt tautu uz nekārtībām.
J
Janis Zarins
15 jūnijā, 08:06
Past copy.Nu Kalnozols bliež vaļā.
Pēteris Apinītis
15 jūnijā, 07:06
itais nelietis, uzpeld katru reizi pirms vēlēšanām un, tak atrodas muļķi, kas par viņu balso.:)))
Dainis Mitenieks
15 jūnijā, 06:06
Šis skaistas,skaistās runas,tauta,es jums visu atklāšu,visu izstāstīšu,tikai ievēliet mani,man tā patīk šeit atrasties..hahaha
Grunneier
15 jūnijā, 06:06
Viens pats sarakstījis gandrīz visus komentārus, pie tam tik garus, ka nemaz necentos sākt lasīt. Vienīgi dīvaini liekas tas, ka citi par šādu darbošanos jau sen būtu izdzēsti, bet šim laikam skaitās kaut kādas priekšrocības...
Valdis Kalnozols
15 jūnijā, 05:06
Vai cilvēka cienīga minimālā alga sagraus tautsaimniecību? Sabiedrības vairākums uzstāj, ka valstī ir jāceļ minimālā alga, jo tas izglābs tautsaimniecību un Latvijas budžetu. Tomēr daži speciālisti pauž viedokli, ka minimālo algu Latvijā celt nedrīkst, jo tas sagraus mūsu tautsaimniecību un valsts budžetu. Kam ir taisnība? Kā LR Saeimas deputāts, kam ir tautas uzticēts pienākums ietekmēt nozīmīgus procesus valstī, esmu pārliecināts, ka minimālās algas celšana Latvijā negatīvi neietekmēs tautsaimniecību. Saprātīgi sperts, šāds solis NENOKAUS VALSTS UN PAŠVALDĪBU PĀRVALDES APARĀTU UN TAUTSAIMNIECĪBU. Gluži otrādi – tas ir šobrīd nepieciešams, lai panāktu tautsaimniecības uzplaukumu. Pārdomāti ceļot minimālo algu, tas EFEKTIVIZĒS VALSTS PĀRVALDI UN SEKMĒS TAUTSAIMNIECĪBAS ATTĪSTĪBU. Turpretim, ja cilvēki būs spiesti meklēt iztikas iespējas ārzemēs un masveidā atstās Latviju, valsti, visticamāk, gaida bēdīgs scenārijs – tautsaimniecība grims vēl dziļākā postā. Zaudējumus valstij rada neefektīvi strādājošs ierēdņu aparāts, par šo problēmu runā jau gadiem. Paaugstinot valstī minimālo algu, lielākā problēma būs nevis – kā savilkt galus valsts budžetā, bet, kā nodrošināt ierēdņus, kas, pēc pārvaldes efektivizācijas, paliks bez darba. Minimālās algas celšanai jābūt rūpīgi izsvērtai un pārdomātai. Ir nepieciešami priekšdarbi. Pirmkārt, jāveic grozījumi likumdošanā, kas motivētu valsts un pašvaldības pārvaldi attīstīt tautsaimniecību, jānosaka valsts un pašvaldību funkcijas, kā arī valsts un pašvaldību pārvaldes aparāts jāpadara efektīvāks, pārredzamāks un prognozējamāks. Šajā procesā nepieciešams uzklausīt dažādus viedokļus, tāpēc ir nepieciešamas kopīgas diskusijas, lai izvērtētu Latvijas tautsaimniecības nozares problēmas un vienotos par risinājumiem to novēršanai. Jāizvērtē, kādai ir jābūt minimālajai algai valstī un neapliekamajam minimumam, un jārod risinājumi, kā tos ieviest. Minimālās algas celšana varētu ietekmēt Latvijas tautsaimniecību gan pozitīvi, gan arī negatīvi, un ir jāveic pasākumi, kas šo procesu padarītu maksimāli efektīvu. Ļoti virspusēji ir uzskatīt, ka minimālās algas celšana radīs negatīvas sekas, jo, paaugstinot algas, valstij palielināsies arī izdevumi. Iedziļinoties un modelējot situāciju, ir skaidrs, ka šāds solis radīs nepieciešamību celt darba ražīgumu un efektivizēt darba spēku. Taču būs arī ieguvums – iedzīvotājiem labāka pirktspēja, lielāks apgrozījums vietējā tirgū un valstī augstāks labklājības līmenis. Daudzi bažījās, ka minimālās algas celšana Latvijā varētu izraisīt inflāciju. Tas ir ļoti apšaubāmi, jo Latvijai ir kopēja valūta ar Eiropas Savienību – eiro, tādēļ minimālās algas paaugstināšana būtisku eiro kursa celšanos un inflāciju neizraisīs. Situācija būtu sarežģītāka, ja Latvijai joprojām būtu sava nacionālā valūta. Vēl kā arguments tiek minēts, ka minimālās algas celšana varētu izjaukt konkurenci vietējo uzņēmumu starpā. Valstī savlaicīgi izziņojot un vienlaikus ieviešot iedzīvotājiem lielāku minimālo mēnešalgu, visiem būs vienādi nosacījumi. Šādos apstākļos vietējie uzņēmēji no aplokšņu algu maksātājiem kļūs par godājamiem LR uzņēmējiem, kuri godprātīgi maksā valstij nodokļus. Pašlaik Latvijā vidējā alga ir ap 800 eiro. Apmēram 200 eiro minimālās algas pielikums dramatiski neietekmēs preču pašizmaksu, preču un pakalpojumu cena var pieaugt augstākais par 10-15%. Darba alga preces un pakalpojuma pašizmaksā ir ap 10-30%. Minimālās algas paaugstināšana var radīt sarežģījumus eksportējošiem uzņēmumiem, valsts un pašvaldību pārvaldei. Taču tas motivēs vadītājus efektivizēt savu darbību – pārdomātāk izmantot darba spēku, analizēt valsts un pašvaldību funkcijas un tam nepieciešamo darbinieku skaitu. Eksportējošiem uzņēmumiem, lai tie nezaudētu konkurētspēju tirgū, var tikt piemērota speciāla atbalsta programma. Lielākas algas mudinātu uzņēmējus mainīt virzību tirgū – piedāvāt nevis lētākas preces un pakalpojumus, bet kvalitatīvākas, ekoloģiski tīrākas un arī dārgākas preces un pakalpojumus. Turklāt, pieaugot iedzīvotāju pirktspējai, šī produkcija kļūtu pieejama un patērēta arī vietējā tirgū. Šai ziņā, kā labu piemēru, var minēt Šveici. Palielinoties iedzīvotāju pirktspējai, uzņēmējiem būs vairāk iespēju realizēt savas preces un pakalpojumus vietējā tirgū un gūt lielāku peļņu, attiecīgi – valstij gūt lielākus ieņēmumus budžetā. Skandināvijas valstis ar nolūku rūpējas par to, lai iedzīvotājiem būtu augsta pirktspēja, jo tas sekmē vietējā tirgus un tautsaimniecības attīstību. Minimālās algas paaugstināšana dos iespēju uzņēmējiem, valsts un pašvaldību pārvaldei piesaistīt kvalificētāku un ieinteresētāku darbaspēku. Taču pats lielākais ieguvums – varam rēķināties, ka Latvijā atgriezīsies 370 tūkstoši iedzīvotāju, kas šobrīd pelna iztiku ārzemēs. Mūsu valstij un tās tautsaimniecībai ir ļoti svarīgi panākt, lai šie cilvēki atgriežas atpakaļ, jo uz ārzemēm ir devušies enerģiski un darbspējīgi ļaudis. Piekritīsiet, ir nepieciešama liela apņēmība, lai spertu šādu soli. Atzīstu – es personīgi to nespētu. Minimālās algas celšana Latvijā varētu būt neizdevīga Eiropas kungiem, jo Latvija savā ziņā šo naudu patapina no Eiropas Savienības. Taču no valsts puses tā būtu taisnīga un godprātīga rīcība attiecībā pret Latvijas iedzīvotājiem, kuri ir daudz cietuši globālo uzņēmumu izraisītās finanšu krīzes dēļ. Tiem, kuri ir pret minimālās algas celšanu, lūdzu padomāt, kāpēc Vācijā, Dānijā, Zviedrijā un citās Rietumeiropas valstīs minimālā alga ir trīs3 reizes augstāka nekā Latvijā, turpretim cenas veikalos tādas pašas vai pat zemākas? Tos, kuri atbalsta ideju celt valstī minimālo algu, kā arī skeptiķus aicinu uz diskusiju – kā rīkoties, lai Latvijā minimālā alga būtu līdzvērtīga attīstītajām Rietumeiropas valstīm un kā minimālās algas celšana ietekmēs Latvijas tautsaimniecību?
Valdis Kalnozols
15 jūnijā, 05:06
Jāni Maizīti nebaidieties no tautas vēlēta Saeimas deputāta, esiet stiprs vīrs, neizvairieties pārrunāt Latvijai svarīgus jautājumus. Jūsu sargātais pārņemtais no LPSR VDK aģentu tīkls nodrošina valsts izzagšanu un piesedz korupciju valstī, nevis Satversmes aizsardzību un iedzīvotāju drošību. VDK darbinieki ir labi apmācīti manipulēt ar cilvēkiem, viņu domām, uzskatiem, apmācīti veidot labas attiecības ar vajadzīgām personām, kā arī ja vajag nomelnot un graut cilvēku reputāciju, izplatīt baumas, vīt intrigas, iejaukties personiskajā dzīvē. Latvijā ar VDK aģentu tīkla palīdzību izredzēti uzņēmumi tiek pie valsts līgumiem ar labu peļņu. Tiek apzagta Latvijas valsts un tās iedzīvotāji. Izmantojot spējas iegūt vajadzīgo valsts darbinieku uzticību un spēju manipulēt ar cilvēkiem, tika noslēgta Latvijas valstij un tās iedzīvotājiem neizdevīga vienošanās par Obligātā Iepirkuma Komponenti (OIK) gāzes koģenerācijas stacijās, kā rezultātā mums ir vieni no dārgākiem elektroenerģijas tarifiem (cena par vienu megavatstundu, ja ir 2-20 gigavatstundu patēriņš, Latvijā ir 107,2 eiro, Lietuvā - 90,3 eiro, Igaunijā - 88,8 eiro, Polijā - 75,2 eiro, Zviedrijā - 51,4 eiro.). Glābjot “Pareks” bankas īpašniekus, tika izmantotas tās pašas VDK iemaņas, radot miljardu parādu slogu Latvijas iedzīvotajiem. To pašu var teikt par “Zelta tiltiem” un daudziem citiem valsts un pašvaldības pasūtījumiem ar VDK saistītiem izredzētiem uzņēmumiem. VDK ietekme, Maizīša kungs NAV Latvijas valsts iedzīvotāju interesēs! Gļēvums izvairoties tikties ar tautas velētu pārstāvi norāda, ka amatā esat atbalstīts, kā viegli manipulējama persona. Jāni Maizīti esiet stiprs vīrs, aizsargājiet Latviju no izzagšanas un korupcijas, kuru Jūsu aizstāvētais pārņemtais no LPSR VDK aģentu tīkls organizē un piesedz. Jūsu datoru nozaga visdrīzāk Jūsu paša piesegtā, VDK aģentu tīkla darboņi, lai vieglāk būtu ar Jums manipulēt. Pozitīvi uztveru pirmos soļus, lai samazinātu VDK ietekmi Latvijā, neiedodot pielaidi valsts noslēpumam pirmā Latvijas valsts premjerministra, kuru visdrīzāk iecēla amatā ar VDK atbalstu, sievai. Maizīša kungs, vai neesiet aizdomājušies, ka solis, kad ar Jūsu parakstu, SAB neiedeva pielaidi valsts noslēpumam Latvijas patriotam Saeimas deputātam Valdim Kalnozolam ir apzināts solis, lai destabilizētu Jūsu amatu? VDK darbinieki, kuri centušies manā dzīvē iejaukties jau no 2000. gada, kad kļuvu par Rīgas Domes deputātu, labi zina manu raksturu, mērķtiecību, spītību, neatlaidību, drosmi, attieksmi pret netaisnību. Ka, kamēr nebūšu panācis taisnību, mierā nelikšos! Jāni Maizīti atverat čekas maisus, pārtrauciet sadarbību ar VDK aģentiem un darbiniekiem, ka arī bijušo VDK darbinieku jauniesaistītiem aģentiem! Jāni Maizīti pārtrauciet valsts izzagšanu, tiesībsargājošo iestāžu izmantošanu savstarpējo attiecību kārtošanā, politisko partiju un mediju manipulēšanu! Jāni Maizīti, neesiet lupata, esiet stiprs vīrs, pārtrauciet LPSR VDK ietekmi Latvijā!
Valdis Kalnozols
15 jūnijā, 05:06
Par nekārtībām Latvijas drošību sargājošās iestādēs. Atsaucoties uz manu iepriekš pausto informāciju un lūgumu palīdzēt, pievienoju norādi uz pētījumu, kuru veikusi LPSR VDK zinātniskās izpētes komisija un publicējusi 27.11.2017. datumā (www.lu.lv/vdkkomisija/z... ). Dotā informācija apliecina, ka Juris Dimitris (dz.1937), par kuru jau vairākkārtējos iesniegumos LR drošības un tiesībsargājošām iestādēm esmu informējis, ir organizējis manu bērnu nolaupīšanu, neslavas celšanas akciju tautas priekšstāvim, naudas izkrāpšanu un krimināllietas safabricēšanu, ir skaidri saistīta ar LPSR VDK. Atkārtoti vēršos pie Jums Nacionalās drošības komisijas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa ar sekojošiem jautājumiem, tā kā tie ir atkārtoti, lūdzu jums sniegt atbildi 7 kalendāro dienu laikā. 1. Kāpēc, mūsu drošības un tiesībsargājošās iestādes ignorēja manus iesniegumus, ka pret tautas priekšstāvi bijušais VDK darbinieks Juris Dimitris organizētā grupā ir organizējis bērnu nolaupīšanu uz ASV, neslavas celšanu, naudas izkrāpšanu un kriminālprocesu? 2. Kāpēc pēc sniegtās informācijas un pierādījumiem, līdz šim nav pārbaudīts, vai bijušais VDK darbinieks Juris Dimitris izdarīto noziegumu nav realizējis, kādas trešās personas pasūtījumā. Pārbaudot, vai šīs trešās personas nav saistītas ar maniem bijušajiem uzņēmējdarbības konkurentiem (to drošības struktūrām) vai esošiem politiskajiem konkurentiem? Īpaši, ka šādas darbības ir krimināli sodāmas atbilstoši Krimināllikuma 157.; 271. un 298. pantam. 3. Kāpēc SAB redzot, ka bijušais VDK darbinieks ir organizējis kriminālprocesu (lietas materiālos ir pierādīta “cietušas personas” saistība ar J.Dimitru) pret LR Saeimas tautas priekšstāvja kandidātu, ar šāda kriminālprocesa ierosināšanas faktu pamato pielaides neiedošanu valsts noslēpumam. Svarīgi atzīmēt, ka SAB ignorē likuma nepilnības jeb kriminālprocesa būtību vai tā izbeigšanas pamatojumu, uz kā pamata rodas nereabilitējošais statuss. Tādā veidā pakļaujoties manipulācijām un fiktīvi ierosinātām lietām. 4. Kāpēc Jūs, SAB un DP vadība ignorējat manu informāciju par bijušā VDK darbinieka darbībām, ka viņš kopā ar SAB darbinieku ir izkrāpis naudu no cita Latvijas uzņēmēja? Ar kādu mērķi tiek piesegtas nekārtības LR drošības struktūrās? 5. Kāpēc, tiek ignorēta informācija, ka grupā ar J.Dimitri darbojas arī advokāts Jānis Začests un Heino Jankovskis. Kāpēc Jūs, un valsts drošību un tiesību sargājošās iestādes ignorē informāciju, ka šīs grupas pārstāvis Heino Jankovskis nodarbojas ar informācijas vākšanu par iekšējiem procesiem politiskajās partijās Latvijā? Ignorējat norādes, ka šī persona ir saistīta gan ar VDK, gan ar mūs specdienestiem? 6. Lūdzu nodrošināt, lai tiktu veikta pārbaude, kādas darbības pret Latvijas valsti veic advokāts Jānis Začests. Kā arī lūgtu informēt ASV specdienestus, valsti uz kurieni tika nolaupīti mani bērni, par Jura Dimtra un advokāta Jāņa Začesta darbībām. Pēc manā rīcībā esošās informācijas Jānim Začestam, Jura Dimitra meitai - Astrīdai Bolai, ir cieša sadarbība ar personām ASV un mantiskas intereses. 7. Kāpēc Jūs līdz šim brīdim neesat sniegusi atbildi, kāpēc uzņēmumi, kas ir saistīti ar VDK, saņem industriālās drošības sertifikātu (uzņēmuma pielaidi valsts noslēpumam)? 8. Lūdzu sniegt skaidrojumu, kā tas varēja notikt, ka augsta līmeņa Iekšlietu ministrijas darbiniece, kurai tagad ir liegta pieeja valsts noslēpumam, varēja ikdienā gadiem kontrolēt Drošības Policijas darbību. Kādus riskus un ietekmi tas ir radījis šo gadu laikā, kamēr tika pildīti darba pienākumi? Uz ko jūsu prāt norāda fakts, ka pēc darba Iekšlietu ministrijā personai dod labi apmaksātu darbu bijušais VDK virsnieks? 9. Kāpēc Saeimas ēkas remontu, kurā ir telpa sarunām par Latvijas valsts drošību, ceļ uzņēmumi bez industriālās drošības sertifikāta un arī ir saistīti ar Krievijas uzņēmējiem, iespējams ar VDK pagātni? 10. Kāpēc pēc šādu faktu atklāšanas netika veikti būtiski soļi, lai sakārtotu mūsu drošības sargājošas struktūras? 11. Kāpēc Jūs ignorējat informāciju, ka pielaide valsts noslēpumam tiek izmantota politiskajā un uzņēmējdarbības konkurencē? 12. Kāpēc Jūs ignorējat informāciju, ka LPSR VDK aģentu tīkls piesedz un organizē valsts izzagšanu korupciju valstī? 13. Kāpēc vēl līdz šim, neskatoties, ka daudzās postpadomju bloka valstīs ir atvērti tā saucamie čekas maisi, pie mums vēl aizvien ir gan politiska pretdarbība, gan drošības struktūru pretdarbība, lai atvērtu šos čekas maisus? 14. Kāpēc jūs S. Aboltiņa, kā Vienotības frakcijas vadītāja un Saeimas Nacionālās drošības komisijas vadītāja, un jūsu vadītā Vienotības frakcija, redzot kliedzošas nekārtības, mūs drošību kontrolējušās iestādēs atbalstiet, ka mūsu drošības struktūras ( izsniedzot pielaides valsts noslēpumam), var kontrolēt tikai tādas personas, kuras mūsu drošības struktūras uzskata par savai sistēmai lojālām, nevis Latvijas valstij, tā neveicinot, ka tās tiktu sakārtotas? 15. Kāpēc ir radīta un tiek uzturēta sistēma, ka specdienesti, gluži kā PSRS laikos, ir augstāka vara, pat pār tautas priekšstāvjiem, neskatoties, ka daudzās pasaules valstīs, ieskaitot ASV, tas būtu neiespējami!? 16. Lūdzu pārbaudīt informāciju, vai tautas priekšstāvji, kuri iestājas, lai specdienesti ir augstākā vara Latvijā, LPSR laikā nav sadarbojošies ar VDK. Pārbaudīt, vai nav norādes, ka doto Saeimas deputātu lietas, ar SAB darbinieku līdzdalību, ir izņemtas no VDK arhīviem un tie tagad sadarbojas ar mūsu specdienestiem. Tā kā šī ir personiska informācija sniegšu to tikai lojāliem Latvijas valstij Drošības struktūru darbiniekiem, kuri izmeklēs šo informāciju. 17. Kāpēc redzot, ka bijušie VDK darbinieki ir organizējusi manu bērnu nolaupīšanu uz ASV Rīgas bāriņtiesa, Valsts Policija, LR vēstniecība ASV ar pasivitāti un ne ieinteresētību atbalsta bērnu nolaupīšanu uz ASV? 18. Pēc manā rīcībā esošās informācijas, daļa mūsu specdienestu darbinieku, līdzīgi kā LPSR laikos, vēl aizvien cenšas kontrolēt Latvijas plašsaziņas medijus un politiskos darbiniekus, kā arī organizē baumu informāciju izplatīšanu ar mērķi graut Saeimas reputāciju, tā cenšoties saglabāt pastāvošo sistēmu, kura sekmē valsts izzagšanu. Lūdzu kā LR Saeimas Drošības komisijas vadītajai novērst šādas darbības. Ar cieņu, Valdis Kalnozols P.S. No manā rīcībā esošās informācijas var izdarīt secinājumus, ka paši specdienesti vēlas sakārtot Latvijas drošības struktūras un “izmēst” VDK ietekmi tajās, tad palīdzam viņiem nevis cenšamies saglabāt šo ietekmi tajās.
Valdis Kalnozols
15 jūnijā, 05:06
Sakārtosim Drošības dienestus!Pateicos par Jūsu atbildes vēstuli. Vēlos Jums norādīt, ka pie Jums kā deputātes, kurai valsts simts priekšstāvji ir uzticējuši vadīt nacionālās drošības sfēru, vērsos kā viens no šiem priekšstāvjiem. Man ir patiesi žēl, ka Jūs neiedziļinājāties manā iesnieguma būtībā, kurš ir par problēmām mūsu Drošības sargājošās iestādēs. Par pārlieku lielu bijušo VDK darbinieku ietekmi uz tām, ko apliecina ne tikai mani analītiskie novērojumi, bet tagad jau arī VDK zinātniskās izpētes komisijas secinājumi. (www.delfi.lv/news/national...). S.Āboltiņas kundze, vērsos pie Jums, kā cilvēka, kuram Latvijas tauta ir uzticējusi uzraudzīt nacionālās drošības jautājumus, taču Jūsu rīcība uzdodot iestādēm, kuru darbība kritizēta, sagatavot atbildi man, tautas priekšstāvim, ir strīdīga un neizprotama. Kā LR 12. Saeimas tautas priekšstāvis aicinu sakārtot LR Drošību sargājošas iestādes, lai par viņu lojalitāti Latvijas Republikai nebūtu šaubas. VDK zinātniskās izpētes komisijas secinājumi rāda, ka Drošības iestādēs ir darbinieki un viņu ieteikti sekotāji, kuri ir devuši uzticības zvērestu PSRS Valsts Drošības Komitejai (VDK). PSRS VDK tiesību un pienākumu pārmantotājs ir Krievijas Federālās Drošības Dienests (FDD), tā kā faktiski šie mūsu Drošības dienestu darbinieki ir devuši uzticības zvērestus, ka būs uzticami gan Latvijas Republikai, gan Krievijai kā PSRS VDK darba pārņēmējai. Šie darbinieki ir veidojoši, esošo drošības dienestu struktūru un pamatu, ņēmuši darbā jaunus darbiniekus, ar visām izrietošajām sekām. Kā LR 12. Saeimas tautas priekšstāvis, izsaku neuzticību Latvijas drošības dienestu darbiniekiem un viņu ieteiktiem sekotājiem. Šie cilvēki jau reizi ir lauzuši savu uzticības zvērestu, vai tomēr vēl zvērestu nav lauzuši un palikuši uzticīgi iepriekšējam darba devējam, nododot to valsti, organizējot citu valstu drošības dienestu pavadā šīs valsts sabrukšanu. PSRS laikā VDK cilvēki gāja strādāt labi apzinoties, ka šī iestāde ir represējusi Latvijas tautu, ka galvenais tās uzdevums ir kontrolēt, manipulēt ar Latvijas iedzīvotāju sabiedrisko apziņu, izskaust citādi domājošos. VDK darbiniekiem PSRS laikos bija virkne labumu un priekšrocību - dzīvoklis bez rindas, pārtikas un preču piegāde, pat armijas ģenerāļi piecēlās kājās, kad telpā ienāca VDK leitinants. Kļūstot par VDK darbinieku, LPSR iedzīvotāji labi apzinājās, ka VDK bija tā pati iestāde, kura izsūtīja mūsu tuviniekus uz Sibīriju – iestāde, kurai nav ne goda, ne sirdsapziņas, iestāde kura tolaik bija gatava uz jebkurām nelietībām un represijām. Par VDK darbiniekiem tika ņemti kontrolējami ( lai nodrošinātos pret nodevību) darbinieki ar labām prāta spējām. Kā arī ir patiess ir teiciens - bijušo čekistu (VDK darbinieku) nav! Manuprāt, pārmantotie VDK darbinieki ir tādi paši, kā bijušais VDK darbinieks Juris Dimitris ( par kuru arī nav datu SAB VDK kartotēkā, bet VDK zinātniskās izpētes komisija ir atraduši pierādījumus viņa saistībai ar VDK). Pēc manā rīcībā esošās informācijas viņš arī ir strādājis LR Drošības iestāžu interesēs. Man, Juri Dimitri, ieteica bērnības draugs (kā liecina notikumi gan VDK, gan mūsu specdienestu ziņotāji), lai palīdzētu atrisināt manas ģimenes nesaskaņas. J.Dimitris spēja radīt pārliecinošu uzticamības tēlu, tai pašā laikā, organizēja manu bērnu nolaupīšanu, safabricēja krimināllietu, izkrāpa naudu un organizēja neslavas celšanu, šķietami izliekoties, ka aizstāv manas intereses. J.Dimitris faktiski darbojās kā dubultaģents, izkrāpjot labumus no abām pusēm. Vislielāko nožēlu rada, ka faktu un notiekošā analīze rada secinājumus, ka VDK darbinieki un viņu aģentu tīkls piesedz vai arī pat organizē korupciju Latvijas Republikā. Ko arī apstiprina, ka dažu drošības dienestu darbinieku turību var tikai apskaust. Ir jāveic būtisks darbs no ārpuses, lai sakārtotu mūsu Drošību sargājošo sistēmu, jo pati sistēma tajā nav ieinteresēta. Atkārtoti vēršos pie Jums ar aicinājumu sakārtot Latvijas Republikas Drošības iestādes, lai tās būtu nešaubīgi lojālas Latvijas tautai, nevis PSRS VDK tiesību un pienākumu pārmantotājai - Krievijas Federālās Drošības Dienestam.
Valdis Kalnozols
15 jūnijā, 05:06
LATVIJAI ZAĻU NĀKOTNI! 80% Latvijas iedzīvotāji atbalsta zaļu dzīvesveidu!!! Diemžēl sabiedrībā ir savstarpējās nesaskaņas, strīdi, intrigas, raganu medības, kuras līdz šim ir traucējušas Latvijas tautai būt vienotai un sasniegt mērķus. Vienojam Latvijas iedzīvotājus nākotnes mērķim: Latvija Zaļākā pasaules valsts - ar tīrākiem ūdeņiem, tīrāko gaisu un skaistāko dabu! Latviju ar veselīgiem, nodrošinātiem, vienotiem un izglītotiem iedzīvotājiem, kuri godā latviešu valodu un kultūrvēsturiskās vērtības. Latvija ar zaļāko tautsaimniecību un bioloģiski tīrāko lauksaimniecību. Latvija ar taisnīgāko un efektīvāko valsts pārvaldi. Kā svarīgāko, lai sasniegtu mērķi, izvirzām: - Latvijas bērnus un viņu izglītību; - dabas un kultūrvēsturiskās vides sakopšanu, un uzturēšanu; - veselīgu dzīvesveidu visās jomās; -Latvijas iedzīvotāju pirktspējas izlīdzināšanu Eiropas Savienībā; - krājaizdevu sabiedrību attīstīšanu; - videi draudzīgas tautsaimniecības izaugsmi veicinošu, nodokļu sistēmu; - bioloģiski un videi draudzīgu kvalitatīvu preču ražošanu un tirdzniecību; -valsts un pašvaldības amatpersonu motivācijas sistēmu celt labklājību; - prognozējamu ilgtermiņa valsts attīstību; - konkrētas valsts funkcijas un ierēdņu skaits to realizācijai; Kārlis Ulmanis sakārtoja Latvijas tautsaimniecību un nodrošināja Latvijas labklājību. Arī mēs latviešu strēlnieku pēcteči to paveiksim. Tikai kopīgs mūsu darbs, vienam otru atbalstot. cels mūsu valsts un mūsu pašu labklājību. Sākam šodien dot pasaulei dot piemēru, kādai jābūt saliedētai mērķtiecīgai sabiedrībai, kura saliedēti sasniedz mērķus. MĒS TICAM, MUMS IZDOSIES! ESAM LABI SAIMNIEKI SAVĀ ZEMĒ! 12.Saeimas tautas priekšstāvis Rīgas vēlēšanu apgabalā Valdis Kalnozols
Valdis Kalnozols
15 jūnijā, 05:06
Latvijas sabiedrības sadalīšana savstarpēji apkarojošās partijās liecina par senu teicienu - SKALDI UN VALDI. Latvijas valsts galvenā problēma - nav mērķu, kādu mēs nākotnē vēlamies redzēt Latviju, otra problēma - nav skaidras stratēģijas un rīcības plāna, kā nokļūt mērķī, un trešā - nav mums motivēts valsts un pašvaldības aparāts sasniegt mērķus, realizēt valstisku stratēģiju un rīcības plānu.
Valdis Kalnozols
15 jūnijā, 05:06
Par gulēšanu - ieteiktu tev ņemt no manis piemēru, gan apzinīgi veikt savus pienākumus 2016. gada budžeta pieņemšanas balsojumos ( paskaties Saeimas protokolus), gan atpūsties pl.3.00 naktī pēc 13 stundu nogurdinoša lidojuma no ASV, kur 2 dienas pavadīju USA Family court, lai atgūtu ar VDK darboņa Jura Dimitra un mūsu specdienestu darbinieku atbalstu nolaupītos bērnus. Cerams, ka šie čekas smurguļi nav tie kas tev te palūgusi rakstīt nievājošus komentārus. nra skandalozi/194567-vakara-zinas-kalnozols-par-bernu-nolaupisanu-tiesajas-sanfrancisko
SisterGorgona
15 jūnijā, 04:06
Ā šis, kas darba laikā konsekventi guļ 😂
Kaspars Saukums
15 jūnijā, 04:06
Šis biedrs pat vizuāli,nerunājot nemaz par izteiksmes veidu atgādina man żūpu no kaimiņu podjezda.Lai iet vēl pagulēt....
naislaif
15 jūnijā, 04:06
vari iet mājā, brīvs! pat nelasīšu.
Juris Filipsons
15 jūnijā, 03:06
Nekur neviens vards par noziedzigo OIK,Sadales tikli,PVN,NIN un citu Likumu Atcelsanu kas IZNICINA Latvijas Valsti un tas iedzivotajus.Visi tikai runa par ieklusanu valdiba un lai varetu rit Tautai nolaupito Naudu.Parvalsts ekonomisko atistibu un tagadejo Valsts budzeta Kropligas Pardales likvidesanu neruna neviens.Jautajums tikai-kadel Cilvekiem sie Maitas,Sakali butu atkal jaievel??????????????
© TVNET. Visas tiesības paturētas