Ceturtdiena, 19. jūlijā Vārda dienas: Digna Jautrīte Kamila Sāra
Komentāri
Autorizējies šeit:
Indulis Mauslis
18 jūnijā, 12:06
Visi pētījumi a'priori ir nepatiesi, jo nemēdz būt "vidējā temperatūra slimnīcā". Tāpat visi pētījumi un aptaujas ir apmaksāts pakalpojums un, kā zināms, "kas maksā, tas arī mūziku pasūta". Jo nevar būt ka valdībai uzticas tāds daudzums, vai nu arī aptaujātie ir infantīli oligofrēni. Pēdējo divu gadu laikā tik daudz mānīti bijām ja nu vienīgi Dombrovska laikā par VF un PB noteikumiem. Par partijām vienkārši, tās jebkādā veidā turpinās savas merkantīlās politbiznesa intereses, bet nākot "jaunajiem vēžiem"lai kaut ko izmainītu ir jātaisa jauna, un ne jau "dziesmotā"revolūcija. Kas draud ar reālu politmafijas kara pieteikumu, kur visi līdzekļi būs mērķi attaisnojoši.
Pēteris Ozoliņš
18 jūnijā, 09:06
Visi tie "sociologi","pētnieki" un "sabiedrisko ziņātņu specijālisti"ir liekēžu banda,kas savus "pētījumus"vnk no pirksta izsūc-izpildīdami to pasūtījumus,kas tiem atsviež kādu jevro.Tur jābūt galvu durvīs saspiedušam,lai ticetu kaut vienam to petījumu sledzienam.Ar kādu izziņas metodi tie ir iegūti????????Ar pipku viņiem visiem un likt tiem balķus pastaipīt,tad nedrukās visādas muļķibas-5 %!)))))))))))))Paradiet kaut vienu tadu īpatni ,kas uzticas zagļiem,peģikiem un varas uzurpatoriem,kas sevi nodēvejuši par partijām?
Valdis Kalnozols
18 jūnijā, 03:06
Ivars Krontals es solu pirktspeju vai aicinu parakstīties un būt aktīviem lai šāda lidzvertīga pirktspeja būtu arī Latvijā???? Piedod draugs ļoti labi zinu kas jādara lai sakartotu valsti un mainītu sistemu, kura nav iedzīvotaju un valsts intereses.
Fata Margana
17 jūnijā, 16:06
sameklejiet to slimo , kas vispar jums tic :)
Ivars Krontāls
17 jūnijā, 14:06
Atbilde Valdim Kaslnozolam uz viņa komentu 14:06 (Kautkādu tehnisku problēmu dēļ nespēju to pievienot kā atbildi viņa komentam) Kāds sakars kalpu dvēselēm ar konkrētu plānu kā realizēt Jūsu solījumu pacelt Latvijas iedzīvotaju pirktspēju līdz Eiropas līmenim? To solat Jūs, ne es vai kas cits, tātad ZINĀT kā to izdarīt. Bet pēc Jūsu atbilsdes spriežu, ka Jums nav ne jausmas kā šo konkrēto solījumu saviem velētājiem var izpildīt. Tātad visa tājūsu "programma" ir tikai tukša vāvuļošana par saulaino tāli, kurā mēs varbūt varam nonākt, tik neviens nezina kā.
A
Andris Rupenheits
17 jūnijā, 13:06
Partijbandas ir tikai sistēmas instruments - skaldi un valdi.
Pēteris Alksnis
17 jūnijā, 12:06
Mana uzticība nu ne kādi nav kritusies,jo vispār nekad neesmu ticējis un uzticējies partijām.:D
Ivars Krontāls
17 jūnijā, 09:06
Ja izticība politiskajām partijām ir tikai 5%, tad praktiski neviens netic ne partijām, ne politiķiem, tai skaitā paši politiķi. Latvijā ir katastrofiska demokrātijas, morāles un idejiskā krīze. Pēdējā izpaužas tā, ka ideju, mērķu uz kurieni tautu vest, uz kādu nākotni iet, kā to veidot NAV. Latvija ir kļuvusi par kuģi bez vadības - neviens nezina uz kurieni kuģojam un kurp gribam nonākt. Kiģis dreifē un nekas nekļūst labāk. Tāpēc arī ir pazudusi uzticības kapteiim un stūrmaniem.
Aivars Rozītis
17 jūnijā, 09:06
Ne mazākās uzticības ZZS , ne V . Šīs partijas sevi ir pierādījušas tikai no negatīvās puses. Tās ir darbojušās tikai tautas aplaupīšanas režīmā. Gluži kā savulaik Tautas Partija. Šī milzu korupcija un valsts izzagšana nu nevar turpināties mūžīgi. Ir jānāk pie varas jaunām partijām kuras izbeigs šo vājprātu valstī. Un par vienu no tādām varētu būt JKP , Jaunā Konservatīvā Partija .
K
Kaspars Sloka
17 jūnijā, 07:06
Kritusies? Tās vairs NAV vispār! Nebalsošu ne par vienu veco partiju, nav nekādas ticības. Jānāk jauniem cilvēkiem ar svaigām domām, bez zaglīgās pagātnes.
Valdis Kalnozols
17 jūnijā, 07:06
LATVIJAI ZAĻU NĀKOTNI! 80% Latvijas iedzīvotāji atbalsta zaļu dzīvesveidu!!! Diemžēl sabiedrībā ir savstarpējās nesaskaņas, strīdi, intrigas, raganu medības, kuras līdz šim ir traucējušas Latvijas tautai būt vienotai un sasniegt mērķus. Vienojam Latvijas iedzīvotājus nākotnes mērķim: Latvija Zaļākā pasaules valsts - ar tīrākiem ūdeņiem, tīrāko gaisu un skaistāko dabu! Latviju ar veselīgiem, nodrošinātiem, vienotiem un izglītotiem iedzīvotājiem, kuri godā latviešu valodu un kultūrvēsturiskās vērtības. Latvija ar zaļāko tautsaimniecību un bioloģiski tīrāko lauksaimniecību. Latvija ar taisnīgāko un efektīvāko valsts pārvaldi. Kā svarīgāko, lai sasniegtu mērķi, izvirzām: - Latvijas bērnus un viņu izglītību; - dabas un kultūrvēsturiskās vides sakopšanu, un uzturēšanu; - veselīgu dzīvesveidu visās jomās; -Latvijas iedzīvotāju pirktspējas izlīdzināšanu Eiropas Savienībā; - krājaizdevu sabiedrību attīstīšanu; - videi draudzīgas tautsaimniecības izaugsmi veicinošu, nodokļu sistēmu; - bioloģiski un videi draudzīgu kvalitatīvu preču ražošanu un tirdzniecību; -valsts un pašvaldības amatpersonu motivācijas sistēmu celt labklājību; - prognozējamu ilgtermiņa valsts attīstību; - konkrētas valsts funkcijas un ierēdņu skaits to realizācijai; Kārlis Ulmanis sakārtoja Latvijas tautsaimniecību un nodrošināja Latvijas labklājību. Arī mēs latviešu strēlnieku pēcteči to paveiksim. Tikai kopīgs mūsu darbs, vienam otru atbalstot. cels mūsu valsts un mūsu pašu labklājību. Sākam šodien dot pasaulei dot piemēru, kādai jābūt saliedētai mērķtiecīgai sabiedrībai, kura saliedēti sasniedz mērķus. MĒS TICAM, MUMS IZDOSIES! ESAM LABI SAIMNIEKI SAVĀ ZEMĒ! 12.Saeimas tautas priekšstāvis Rīgas vēlēšanu apgabalā Valdis Kalnozols
Valdis Kalnozols
17 jūnijā, 07:06
Latvijas sabiedrības sadalīšana savstarpēji apkarojošās partijās liecina par senu teicienu - SKALDI UN VALDI. Latvijas valsts galvenā problēma - nav mērķu, kādu mēs nākotnē vēlamies redzēt Latviju, otra problēma - nav skaidras stratēģijas un rīcības plāna, kā nokļūt mērķī, un trešā - nav mums motivēts valsts un pašvaldības aparāts sasniegt mērķus, realizēt valstisku stratēģiju un rīcības plānu.
R
Renars Salmins
17 jūnijā, 06:06
Atvainojos par spam, TVNET mājaslapa ņiķojas haha :D
R
Renars Salmins
17 jūnijā, 06:06
"Kritusies Latvijas iedzīvotāju uzticība politiskajām partijām" - Varētu tā būt ja mūs apzog?!
R
Renars Salmins
17 jūnijā, 06:06
"Kritusies Latvijas iedzīvotāju uzticība politiskajām partijām" - Varētu tā būt ja mūs apzog?!
R
Renars Salmins
17 jūnijā, 06:06
"Kritusies Latvijas iedzīvotāju uzticība politiskajām partijām" - Varētu tā būt ja mūs apzog?!
R
Renars Salmins
17 jūnijā, 06:06
"Kritusies Latvijas iedzīvotāju uzticība politiskajām partijām" - Varētu tā būt ja mūs apzog?!
© TVNET. Visas tiesības paturētas