Meklējam dabas piemēslotājus, lai publiski kauninātu. Sūti piecūkoto vietu bildes!

 

Sniegs nu jau teju pilnībā būs nokusis, Latvijas mežos, pļavās, upīšu krastos atklājot ne visai pievilcīgo atkritumu «kultūrslāni». «Cūkmenu» ziemas veikums kā uz delnas! Ik gadu dabas mīļotāji un tie, kam pie sirds iet pastaigas brīvā dabā, ar cerībām gaida «Lielo talku». Tomēr par dabu jāatceras ne tikai talku laikā, bet ik dienu. Ja cilvēki būtu apzinīgi visa gada garumā, nekādas talkas nevajadzētu! Aicinām fotografēt piecūkotās vietas vai vēl labāk - pieķert cūkotājus notikuma vietā!

Ne velti no dažiem talku skeptiķiem dzirdēts viedoklis, ka nekādas talkas labot mēslotāju ieradumus nelīdzēs - tie, kas mēslo, talkā paši diez vai piedalīsies. Mēs aicinām gan nemēslot, gan piedalīties talkā!

TVNET sāk jaunu lasītāju kampaņu, aicinot atklāt vietas, kas no mēslotājiem īpaši cietušas. Kopīgiem spēkiem centīsimies atrast vainīgos un varbūt ar publisku «fui» raisīt pārdomas par to, ka vide, kurā visi kopā dzīvojam, ir jāsaudzē.

Mežs nez vai vieta, kur atstāt savus vecos rēķinus.Mežs nez vai vieta, kur atstāt savus vecos rēķinus.. Foto: facebook.com/pages/Atrasts-Mežā

TVNET aicina iesūtīt bildes un videomateriālus par piemēslotākajām vietām, norādot konkrētu vietu, kur foto uzņemts, kā arī laiku. Varbūt tev pat izdevies kādu pieķert «nozieguma vietā»? Apzināsim sakopjamās vietas un kaunināsim sušķus kopā! Materiālus sūti uz reportieris@tvnet.lv.

Veci televizori, dāmu somiņas un citi gruži dīvainā kārtā aizceļojuši uz mežu.Veci televizori, dāmu somiņas un citi gruži dīvainā kārtā aizceļojuši uz mežu.. Foto: facebook.com/pages/Atrasts-MežāSeko mums Facebook lapā

Zeme
Zeme, Engures pag., 14500 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 142500 EUR
Māja
Māja, Ādaži, 525000 EUR