Veco tualetes podu kāds sušķis aizvedis uz mežu

 

Mežā Madonas novadā kāds sušķis izmetis vecus kokmateriālus, atkritumus, kā arī veco tualetes podu.

Foto: TVNET lasītājs

Foto: TVNET lasītājs

Gružu atrašanās vieta

Ik gadu dabas mīļotāji un tie, kam pie sirds iet pastaigas brīvā dabā, ar cerībām gaida Lielo talku. Tomēr par dabu jāatceras ne tikai talku laikā. Ja cilvēki būtu apzinīgi visa gada garumā, nekādas talkas nevajadzētu! TVNET aicina fotografēt piecūkotās vietas vai vēl labāk - pieķert cūkotājus notikuma vietā!

Portāls TVNET sāk jaunu lasītāju kampaņu, aicinot atklāt vietas, kas no sušķiem īpaši cietušas. Kopīgiem spēkiem centīsimies atrast vainīgos un varbūt ar publisku «fui» raisīt pārdomas par to, ka vide, kurā visi kopā dzīvojam, ir jāsaudzē.

TVNET aicina iesūtīt bildes un videomateriālus par piemēslotākajām vietām, norādot konkrētu vietu, kur foto uzņemts, kā arī laiku. Tāpat gaisīsim īsu aprakstiņu. Varbūt tev pat izdevies kādu pieķert «nozieguma vietā»? Apzināsim sakopjamās vietas un kaunināsim sušķus kopā! Materiālus sūti uz suski@tvnet.lv.

Un labais darbs nepaliks bez atalgojuma - mēs cītīgi publicēsim, vērtēsim iesūtīto informāciju, un trīs labāko materiālu autori tiks pie vērtīgām balvām, ko sarūpējuši Lielās talkas organizatori - dāvanu kartes, ko varēs tērēt vienā no «Galactico» tirdzniecības centriem: t/p Alfa, t/c Mols, t/c Galerija Centrs, t/c Origo un t/c Dole. 1. vietas ieguvējs tiks pie 100 eiro dāvanu kartes, bet 2. un 3. vietas ieguvēji saņems dāvanu karti 50 eiro vērtībā. Trīs laimīgos lasītājus paziņosim 27. maijā.Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Māja
Māja, Mārupe, 195000 EUR
Māja
Māja, Ādamlauks, 125000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 350 EUR