Tieši tā!
Iepriekš jau daži teica, ka ne visi produkti pēc termiņa beigām ir izmetami. ;)
Tas pats alus (kas gan nav pārtikas prece), šokolādes izstrādājumi (vienīgi var riskēt ar tārpiem, bet tie lopi mēdz būt arī "svaigās" končās), kaut kādi dzērieni.. Vārdu sakot vairāk vai mazāk viss, kas nav nācis no lopiņiem (laktoze, gaļas/zivju izstrādājumi).
Pavisam nesen pirkām no rokām
šokolādi un konfektes par 1/2 cenu.
Esam veseli.
Ja mājās ledusskapī ,kaut kas iestāvējies -biezpiens ,krējums,,dažreiz gaļa,tad man galvenais kvalitātes rādītājs ir deguns un nevis termiņs uz paciņas.
Nu veikalā to pērkot bieži jau nepasmaržosi...
visvairāk tāda nocenota pārtika( un ne tikai) ir Maximas veikalos un teikšu godīgi, esmu šo to nopirkusi...1x ļoti garšigu kūciņu nopirku, tad arī gadījās, ka bija ieplīsusi Ace delicat ( tā gan nav pārtika) pudele, kurai pilnā cena ir 2.10, nopirku par 0.49san., nu ir lietiņas, ko var nopirkt. Ir gadījies redzēt protams arī svaigu gaļu, šašliku, kas ir safasēta un kura ir nocenota ,bet iepakojums jau uzpūtusies, loģiski ka nepirkšu, katra paša izvēle, tā lūk, mīļie ļautiņi.
PALDIES POLITIKĀŅIEM ,KA TIK TĀLU ESAM.......PAŠI VAR VILLAS BŪVĒT UN SAŅEM TŪKSTOŠU ALGAS,BET LIELAI DAĻAI TAUTAS PAT VECU PĀRTIKU IR JĀĒD...UN TAS VISS-NE PĒC KARA VAI STIHIJĀM,BET 21.GS. UN ES...!!!!
Ja man ledusskapī stāv vakardienas maize, es viņu ēdīšu arī šodien, bet ja veikalā aplūkojot maizes termiņu ieraudzīšu vakardienas, netikai nepirkšu, bet arī aizrādīšu pārdevējai vai ziņošu attiecīgiem dienestiem. Lielai daļai produktu nav ne vainas arī pēc termiņa, bet neuzskatu, ka man par normatīvo aktu pārkāpumiem būtu jāmaksā nauda. Būtu labi, ja arī Latvijā miskastes pie veikaliem nebūtu obligāti jāslēdz ciet un tie, kas nevar atļauties nopirkt būtu iespēja izvēlēties un varbūt atrast kaut ko tajās miskastēs, ko uzēst.
strādāju pārtiku saistītu darbu - tas,ka termiņš beidzies nav nekas traks. Produkts vēl ir ēdams - ļoti labs. Vnk derīguma termiņam ir jābūt citādi būtu haous.
Piemēra, alum - beidzās termiņš viņu var vēl dzert divus gadus nav nevainas.
Un piemēr dažos veikalos derīguma termiņus pārlīmē un mēs nezinot nopērkam un apēdam to produktu un pat nezinam, ka termiņš beidzies.
Piekrītu Jums testeri un Ziema
Uz noteceejushiem terminjiem var uzrauties, bet visi tachu pirms lietoshanas var paarbaudiit, kaadaa staavokli ir produkts.
Ledusskapii biezhi tachu pastaav kautkas ilgaak nekaa deriiguma termiņš, un kas veel sliktaak atveertaa veidaa - to jau neviens neskataas cik dienas peec atveershanas var uzglabaat.