kā man patīk, ka visās aptaujās ir pietiekami liela daļa cilvēku, kuriem vnk nav videdokla...pat par nozīmīgiem tematiem, kā, piem., valsts prezidents.
prezidents ir ievelets un laujiet vinam stradat.nedrikst apriet cilveku kurs vel pat nav sacis stradat.normala sabiedriba tas nav pienemami,japaskatas tacu pasiem uz sevi no malas,kaut kada papuasu valsts-gatavi visu un visus noganit,tatad attistibas uz prieksu nekadas.
Krītam vēl zemāk » Maruta2011. g. 5. jūlijā, 23:51
Nevaru piekrist, ka tāds pats kā iepriekšējais. Zatlers bija IZCILS ķirurgs. Kāda izcilība piemīt šim te? Spēja raust naudu? Bet tas jau vairo tikai paša bagātību. Zatlera darbs deva labāku dzīves kvalitāti daudziem. Ja arī tur bija kādas aploksnes, tad salīdzinājumā ar šo te... Nē, te nav ko salīdzināt - šis ir tikai un vienīgi RAUSĒJS.
...Neviena nav bez vainas, tikai kādas tās vainas...???? ...Gan jau , ka viss naks gaismā....Un nāk jau pamazām.... Ka mes ar to sadzīvosim, ka mums tāds prezidents....????!!! Ko viņš darīs tautas labā...????!!!!!
Interesanti, šeit 93% parliecināti vērtē, ka nav viņam "nevainojama reputācija", bet saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija vienbalsīgi uzskatija, ka ir, laižot cauri uz prezidenta vēlēšanām kā kandidatūru.
Interesanti, kā gan noziedzīgās psrs kompartijas biedram varētu būt nevainojama reputācija. Tas vien, ka viņš sadarbojās ar okupācijas režīmu un bija kolaborants, ir liels nenomazgājams traips viņa biogrāfijā.
Hahahaha nē nu nopietni :D
Vai 2 ārlaulības bērnu tēva reputācija ir nevainojama? Vai Eiropas fondu naudas izkrāpēja, lai uzceltu sev privātmāju reputācija ir nevainojama? Vai pensiju sistēmas "brāķu" izmantošana, lai "uzkačātu" sev pensiju, ir nevainojama reputācija? :D hahahahaha DIENAS JOKS!
Pats "jaukākais" ir tas, ka šāds cilvēks prezentā Latvijas valsti, tātad tas ir labākais, kas šeit atrodams....... bail pat iedomāties kādi tad ir tie, kas nav tik izcili, lai tiktu ievēlēti par prezidentu :))